Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) hzsolee


hzsolee
őstag

Nem lehet az edzést szerkeszteni? Egy pöpett többet mért...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#552) NorbixD


NorbixD
tag

Üdv.

Nemrég ha jól tudom még úgy volt, hogy csak a kínai változat tud véroxigénszintet mérni. Megoldódott már ez azóta? Tudja a Global is?

Egyébként mi a fő külonbsév a kínai és a global közt? Köszi

(#553) beyruth82 válasza NorbixD (#552) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen már rég de az alkalmazás nem naplózza,nem jegyzi fel nincs benne ilyen funkció.A perec megméri, kiírja a pulzussal együtt aztán csókolom

(#554) Diamond500


Diamond500
senior tag

Használja itt valaki P30-as készülékkel? Nem volt vele gondja?

(#555) gabor2007


gabor2007
csendes tag

Aki az 1.1.0.104 telepítésén gondolkodik, számoljon azzal, hogy egy masszív fél órát igénybe vesz. :DDD

(#556) Orgi


Orgi
őstag

Esetleg aki rajtam kívül úszáshoz használja, nincs olyan problémája, hogy zuhanyzásnál a víz folyamatosan nyomkodja a készüléket és én pl 2 részre szoktam bontani az úszást, közte egy szaunával és mindig kimegy zuhanyzásnál pause módból a készülék, nem lehet ezzel kezdeni vmit? :(

(#557) PociAti válasza Orgi (#556) üzenetére


PociAti
senior tag

Ez ilyen, el kell fogadni. A termék létrehozásánál az volt a cél, hogy az ujjbegy érintésére bekapcsoljon a készülék, de tárgyak érintésére, pl. nadrághoz érintéshez ne kapcsoljon be. Az olcsó érintőképernyő hiper-érzékennyé válik víz hatására, ebbe a kellemetlenségbe bele kell törődni. Nem minden tökéletes.

(#558) tototos válasza gabor2007 (#555) üzenetére


tototos
őstag

Nekem kb 2 másodperc alatt felrakta az eszközre a fájlt(lehet már előtte rámásolta) aztán megjelent a kijelzőn a feltöltés ikonja és 15 percig szöszölt :D nem tudtam hogy most mi van

(#559) Litta08


Litta08
csendes tag

Az egyik magyar webshopban, az óra leírásánál találtam ezt a szöveget: "A Huawei AI technológiát és a tipikus alvási problémák hat kategóriáját kombinálva 200+ javaslatot nyújt az alvásminőség javítására"

Ezt hol kell keresni az appon belül? Én már lassan 3 hete használom, de nekem még semmilyen javaslatot nem dobott fel, pedig minden éjjel rajtam van....

(#560) Ra3 válasza Litta08 (#559) üzenetére


Ra3
őstag

Ez csak akkor működik ha angol nyelvre van állítva a telefonod.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#561) Litta08


Litta08
csendes tag

Ohh értem, hát köszi. Remélem előbb - utóbb bekerül majd a magyar verzióba is.

(#562) Amillo


Amillo
csendes tag

Sziasztok !
A legutóbbi frissítés óta a bluetoot-ról való leszakadás után nem csatlakozik vissza automatikusan ,csak a program kényszerleállítása és újraindítása után. A bluethooth eszközök között sem jelenik meg a készülék. ( Eddig megjelent ) Próbáltam több telefonnal párosítani ( samsung galaxy note 10 + , s8+ , huawei. Mindeggyiknél ez tapasztalható. Két ilyen készülékem van mind a kettő ugyan ezt produkálja A Honor márkaképviselet azt mondta hogy ez így természetes. Szerintem nem mert a régebbi frissítéssel jól működött , gondolom csak le akartak rázni.
Már tőbször újra telepítettem a programját meg a Huawei Mobile Services-t de semmi nem válzozott. A BT eszközök között továbra sem jelenik meg az eszköz.
Ha tudna valaki segíteni azt megköszönném

(#563) Orgi válasza Amillo (#562) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem rendszeresen leszakad róla pl úszás közben, de munkahelyemen is és minden gond nélkül automatikusan visszacsatlakozik, frissítés előtt és után is így volt. Telóm Honor 8 és az appot csak akkor indítom el, ha meg akarom nézni az edzésem adatait, magában nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#564) brigcs válasza Litta08 (#561) üzenetére


brigcs
csendes tag

Igazából nem egy világmegváltó feature, csak olyanokat írkál, hogy "ne igyál sokat lefekvés előtt, hogy ne kelljen felkelned pisilni", meg "százalékosan túl kevés volt a mélyalvás; feküdj le korábban, hogy rendesen ki tudd pihenni magad", vagy "túl keveset aludtál; kapcsold ki az elektronikai cuccokat, vagy használd a 'ne zavarj!' módot, hogy semmi ne akadályozza a pihenést"... szóval nem ír semmit, amit ne tudnál magadtól is. :)

(#565) anrb válasza Orgi (#563) üzenetére


anrb
aktív tag

BT vízben nem is fog működni, hacsak nem tartod 5 cm-re a telefonodat a csuklódtól.

(#566) Silverblue75


Silverblue75
csendes tag

Üdv! Kérnék egy kis segítséget. Most vásároltam egy Honor Band 5 okoskarkötőt, adott egy Huawei Honor 20 View telefon. Letöltöttem a Huawei Health alkalmazást, a párosítás megtörtént. Az app-ban az értesítések engedélyezve, bekapcsolt bluetooth mellett az órán semmiféle értesítést nem kapok. Minden más működik az órán. Mi lehet a hiba? Hol találok erre beállítási segédletet? A készülékhez magyar nyelvű utasítást sehol nem találtam.... :U

Honor Band 5 1.1.0.104 , Honor View20 Android 9.1 Magic GPU Turbo 3.0

(#567) Ra3 válasza Silverblue75 (#566) üzenetére


Ra3
őstag

Engedélyezni kell a telefonon a health-nek a hozzáférést az értesítésekhez.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#568) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv,

Most érkeztem egy kis kitérő után. Majd egy évig használtam Honor Band 4-et, aztán xiaomi telefont vettem és csípte a fos a seggem, így vettem egy Mi Smart Band 4-et, ami egy ipari hulladék a Honorhoz képest. Kevesebb, mint egy hét után ment a kukába és jött egy Honor Band 5. :)

Így most újra bódóttá van és pontos pulzus. :)

Amúgy a tesztek nagyon felületesek, mindenhol a Smart Band 4-hez hasonlítják, de a mérési pontosságot senki nem ellenőrzi. Én megtettem.
A Honor Band-ek egy komolyabb szobabicikli pulzusméréséhez, sőt egy vérnyomás mérő méréséhez képest még 5% eltérést sem mutattak.
A Xiaomi Smart Band 4 állandóan 86 körüli értéket mutatott, még 150-es pulzusnál is. Sőt, ha levettem és az asztalra tettem, akkor simán mért a levegőnek is egy 74-es pulzus. :W
Kipróbáltam...egy kézen a Honor, másikon a Xiaomi, a két tenyér a szobabicón... a szobabicó és a honor azonos értéket mutatott 1-5 érték eltéréssel... a xiaomi a közelében nem volt semminek... a szokásos 86 körüli értéket mutatta. Ennyit még a prohardveres tesztekről is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#570) V.Stryker válasza #46372352 (#569) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igen.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#572) Ra3 válasza V.Stryker (#568) üzenetére


Ra3
őstag

Én is próbáltam a Miband4-et pár napig, de nem győzött meg.

Van benne pár jó dolog, amit nem bánnék ha a HB5-ben is benne lenne, de a menü grafikák nem tetszenek, alvásinfót csak az appban látni, az épp aktuális kinti hőfokot se mutatja, hiányos az ékezetek kijelzése. Nekem az alvásinfók fontosak, azt a Honor pontosabban méri, a pulzust is ugynannyinak mutatja mint a felkaros mérőnk.

Az tetszett benne hogy a végletekig paraméterezhető, de ezeket nem nagyon használnám ki, ami jó lenne ha az értesítéseket így kezené a HB5 is, oda-vissza eltűnnének az elovasottak a másik eszközről.
Az akksija is érezhetően jobb de a heti egy töltés nekem nem probléma a Honornál.
A forma, a szíj és a töltés se teszett rajta, szóval maradt a HB5 :D
Alzáról vettem akcióban, de aztán ment is tovább árában egy kollégához, akinek előtte is Mibandje volt.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#573) beyruth82 válasza Ra3 (#572) üzenetére


beyruth82
veterán

Pontosan ugyan ezek miatt álltam vissza én is 1 hét után mi band 4-ről honor band 5-re :)

(#574) nessh


nessh
tag

Sziasztok,

Régen olvastam már a fórumot... Mindegyik mér véroxigént? tomtop-os méri?

[ Szerkesztve ]

(#575) Litta08 válasza nessh (#574) üzenetére


Litta08
csendes tag

Igen, nekem is TomTop-ról van, az is mér mindent :)

(#576) Silverblue75 válasza V.Stryker (#568) üzenetére


Silverblue75
csendes tag

Köszönöm! Megoldódott vagyis kiderült, hogy nem Én vagyok analfabéta. A készülék hibás szoftverű volt. Folyamatosan lefagyott, ujraindítás után be se tudtam kapcsolni. Visszaküldtem az eladónak, szoftver cserés javítási papírral visszaküldték. 2 napig jó volt, aztán ugyanúgy hibásan működött(a kijelzőt az érintőgombbal többszörre sikerült csak életre kelteni) majd ujrainditva megint nem kapcsolt be. Elálltam a vásárlástól. Gondolom mindegyik Kínába lett gyártva. A készülék Globál, Nemzetközi verzió volt az eladó honlapján ez volt feltüntetve. Vélemények alapján szerettem volna egy jó készüket, HONOR 20 View telom mellé. Sajna beletrafáltam.🙄 Más is találkozott HB5-nél ilyen problémával? Honnan rendelhetnék megbízható oldalról problémamentes készüléket? 🤔

Honor Band 5 1.1.0.104 , Honor View20 Android 9.1 Magic GPU Turbo 3.0

(#577) V.Stryker válasza Silverblue75 (#576) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én a Band 4-et annó aliexpressről vagy gearbestről rendeltem, kettőt is. Mindkettő a mai napig hibátlan.
A band 5-öt most Speed Shopban vettem, az is hibátlan.

Ne reagáld túl, egyszerűen kifogtál egy gyári hibásat. Ez megesik egy 300ezer forintos apple telefonnal is, nemhogy egy 10ezer forintos kínai szarral. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#578) PociAti válasza Silverblue75 (#576) üzenetére


PociAti
senior tag

"Honnan rendelhetnék megbízható oldalról problémamentes készüléket?"

Amikor ezt a kérdést feltetted, mi volt az elképzelés? Valaki heteken át életszerű körülmények között teszteli, mielőtt elküldené neked új állapotúként?

A termék üzemben, gyártósoron készül, hogy melyik webshopon keresztül rendeled meg, az a termék minőségére nincs befolyással. A minőség gyártás során alakul ki, nem pedig a csomag továbbpostázásakor.

(#579) Silverblue75 válasza PociAti (#578) üzenetére


Silverblue75
csendes tag

Arra gondoltam, talán van olyan vásárló vagy több itt az oldalon aki már 1-2 hónapja vásárolta a készüléket és azóta használja és van véleménye, tapasztalata róla. És meglehet ugyanabból a Webáruházból vette. Mert azért az több mint gyanús, hogy ugyanabból az áruházból rendelve az "Árukereső" oldal értékelése szerint, ugyanaz a probléma jelentkezik több vásárlónál. Köszönöm az építő jellegű hozzászólást! Neked is szép napot!

Honor Band 5 1.1.0.104 , Honor View20 Android 9.1 Magic GPU Turbo 3.0

(#580) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Szerintetek miért nem jól szinkronizál?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#581) beyruth82 válasza V.Stryker (#580) üzenetére


beyruth82
veterán

Jól szinkronizál.Az órán a teljes egész napos alvásod szerepel(beleértve a nappali szundikálást is) az alkalmazásban pedig csak az ejszakai alvásod van ott fent, alul viszont az összes alvásnál ugyan azt fogod látni mint a karperecen.Nézd meg!

(#582) V.Stryker válasza beyruth82 (#581) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A helyzet az, hogy 4:12-es kelés nem volt.... most keltem fel fél hat fele. Tehát pont az az idő hiányzik. Napközbeni szunyókálás sem volt.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#583) beyruth82 válasza V.Stryker (#582) üzenetére


beyruth82
veterán

Felébredhettél 4:12-kor csak nem emlékszel. Az utána történő"alvásod" fél hatig már csak szunyókálásnak érzékelte. Elvileg azt az egy kieső órát alul írnia kell szunyókálás néven. Látsz ilyent lent?

[ Szerkesztve ]

(#584) V.Stryker válasza beyruth82 (#583) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem látok ilyet.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#585) beyruth82 válasza V.Stryker (#584) üzenetére


beyruth82
veterán

Miért akkor mi van legalul?

A légzés minősége alatt kellene lennie.Ha semmi akkor lehet még nem szinkronizált teljesen.Ha teljesen szinkronizált leellenőrizted és mégis mast mutat akkor viszont tenyleg nem tudom mert nekem mindig ugyan azt mutatja ha összeadom az éjszakai alvast meg a szundikalást az alkalmazásban(illetve össze se kell adni mert alul írja hogy teljes alvás és az mindig ugyan annyi mint ami a karkötőn szerepel).

[ Szerkesztve ]

(#586) Jank


Jank
tag

Huawei Band 2 prót cseréltem le a Honor Band 5 -re a gyenge láthatóság miatt. Elviekben azonos platformon elemzi a két karperec az alvást.
Ez így is van de van egy nagy különbség. A Honor az éjszakai ébredéseket nem tudja olyan pontosan észlelni mint a Huawei.
A Huawei a pillanatnyi ébredéseket is naplózza pontosan, a Honor csak akkor ha van mellette fizikai aktivitás.

(#587) V.Stryker válasza beyruth82 (#585) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ugyanúgy semmi, mint neked.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#588) lasimon


lasimon
csendes tag

Sziasztok!
Ha volt már, akkor bocsi. Szóval összekapcsoltam a telefonomat ( Honor 20 pro) és a HB 5-öt. A lépés számláló a “ telefonos mozgást is “ hozzáadja, ezért ez így rossz érték. Hogyan lehet a telefon mérését megszüntetni.?
Üdv.

(#589) beyruth82 válasza V.Stryker (#587) üzenetére


beyruth82
veterán

Szinkronizáltad biztosan?
Nekem most is tökéletes:
5 óra 16 perc alvás amit az app éjszakai alvásként ír és volt reggel még 39 perc alvás amivel együtt 5 óra 55 perc az alvás. Ezt jelzi a karperec és az app is alul ahol neked is kéne jeleznie. Nálam sosem téved sosem pontatlan:


(#590) V.Stryker válasza beyruth82 (#589) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ötször szinkronizáltam le reggel. Az appot is kilőttem, majd újra.Nem volt jó. Most nézem... a háttérben lekorrigalta és most jot mutat.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#591) beyruth82 válasza V.Stryker (#590) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor végül is mi volt a baj?

(#592) Ra3 válasza beyruth82 (#591) üzenetére


Ra3
őstag

Néha én is észreveszem hogy nincsenek szinkronban, de mire utánanéznék addigra már mindig jó, ha most nem jön fel a téma akkor nem is emlékeztem volna rá.
Nekem is nagyon pontos az alváselemzés, a miband4-hez hasonlítva is jobb, a napközbeni alvásokat is jól regisztrálja.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#593) Janaboy válasza V.Stryker (#590) üzenetére


Janaboy
veterán

Előfordul, hogy a karperec is feldogozza az adatokat, láttam már én is hogy alkalomadtán utólag korrigál.
Persze ettől ha reggel rögtön ránézel nem lesz valós az adat.
Személy szerint én ezt elfogadom a HB-nál és tudok vele együtt élni, nem professzionális eszköz, de én elhiszem amit látok.

Janaboy

(#594) V.Stryker válasza beyruth82 (#591) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Fogalmam sincs. Hiába húzogattam le,hogy szinkronizálja újra reggel, a rossz értéket mutatta. Fél kilenckor mikor megnyitottam az alkalmazás, már a jó érték volt ott. :F

Janaboy: lehet. Nem ismerem milyen háttérfolyamatokat nyomathat.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#595) Diamond500


Diamond500
senior tag

Vannak új számlapok, de én nem tudom telepíteni? Másnak engedi? "instabil hálózati kapcsolat"

(#596) theepth válasza Diamond500 (#595) üzenetére


theepth
csendes tag

Ugyan ez a hibaüzenet sajnos. Gondolom előbb utóbb jó lesz. :U

(#597) V.Stryker válasza Diamond500 (#595) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nagy kár, hogy informatívból csak hülye cicás, malacos van. :((( Én azokat kedvelem, ahol fent van értesítés/állapot sáv.... abból alig akad épkézláb. :(

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#598) Diamond500 válasza V.Stryker (#597) üzenetére


Diamond500
senior tag

Pontosan! Én ezért használom a "minimal" - t , de az meg hibás olyan szempontból, hogy nem jelzi ki a nap nevét. (angol nyelvre állítva a telefont akkor jó) :U

[ Szerkesztve ]

(#599) Diamond500


Diamond500
senior tag

Már OK! :))

(#600) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ha a zenevezerlest a healt appban kikapcsoljatok, nektek eltűnik a karkotoről a lehetőség? Nekem ott marad. Csak így mi értelme a kapcsolonak?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.