Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) spear


spear
csendes tag

Teljes a letargia, nincs kéthetes a karperec és egy pici karcolás lett rajta. :(( :(((

spear

(#852) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vér oxigén szint, karpánt és az ujbegyes eszköz között.
Szerintem az újbegyes a megbízható.

(#853) PociAti


PociAti
senior tag

Volt olyan, amikor valaki az ellenkezőjét állította volna?
Meglepne!

(#854) beyruth82


beyruth82
veterán

Kínai filléres ujjbegyes véroxigénszint merőket raklapszamra lehet a netről rendelni.Nem vennék mérget rá hogy megbízhatóak lennenek.

(#855) gyuri2008 válasza beyruth82 (#854) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ez pont nem kínai.

Nem fillérekbe került..

[ Szerkesztve ]

(#856) spear válasza gyuri2008 (#852) üzenetére


spear
csendes tag

Azért nem tragikus az eltérés, ha helyén kezeled az eszközöd. (nem orvosi készülék)

spear

(#857) SirRasor válasza gyuri2008 (#852) üzenetére


SirRasor
őstag

Úristen, a 98 és a 60 között szép eltérés van.
Próbálsz több tesztet csinálni? Mondjuk 5-10 perc mozgás, fekvőtámaszok stb után?

Make Love not war!

(#858) spear válasza SirRasor (#857) üzenetére


spear
csendes tag

Nem jót néztél össze szerintem.
98/100
66/60

spear

(#859) Orgi válasza SirRasor (#857) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem is rosszat nézel és az árához képest szerintem elég jó mérés ez összességében véve, azért ez nem tűnik nagy eltérésnek.

(#860) gyuri2008 válasza SirRasor (#857) üzenetére


gyuri2008
veterán

A magasabbik érték a vér oxigén az alacsonyabb érték a pulzus. :K

(#861) SirRasor válasza gyuri2008 (#860) üzenetére


SirRasor
őstag

Úúúúúú ezt benéztem :W :D
Viszont akkor ez így elég korrekt.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#862) nesa válasza spear (#858) üzenetére


nesa
veterán

Viszonylag jól mér, én kórházi beteg őrző monitorral néztem össze és elég hasonló eredményeket dobott, ugye az érték gyorsan változik, a betegőrző monitor folyamat figyel, az óra meg mér és utána átlagol.

Nekem átlagba 95-96, ez a határérték, egészséges embernek nem nagyon esik le 95 ig.

(#863) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!
Párom Mi a2 lite (stock android) telójához csak akkor csatlakozik vissza a karperec,ha bekapcsoljuk rajta a gps-t. Nálam a Redmi Note 5-höz simán visszacsatlakozik gps bekapcsolása nèlkül is. Règebbi Huawei Health vagy Huawei Mobile System telepítèse megoldhatja? Ha igen melyik verziót próbáljam? Èrdekes módon a külföldi fórumokat böngèszve csak a One Plus telóval voltak ilyen problèmák. Az ott javasolt HMS verzió telepítèse sem segített.
Mi lehet a gáz?
Válaszotokat előre is köszi!

(#864) kmarci25 válasza zo-lee (#863) üzenetére


kmarci25
veterán

Band 4-es, és Mi9 Lite, de ugyanez. Mondjuk engem nem zavar, mert folyamatosan be van kapcsolva a gps.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#865) Orgi


Orgi
őstag

Biztos volt már, de mi is az a fényképezőgép ikon? Mostanában egy csomószor látom, de nem jöttem rá, mit szeretne...

(#866) zo-lee válasza Orgi (#865) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Ha jól emlèkszem a tesztekre,akkor azzal tudsz exponálni a telefonod fènykèpezőgèpjèvel,mintha távirányítanád a telód exponáló gombját. De mintha ez a funkció csak Hüvely telefonnal működne ...

(#867) zo-lee válasza kmarci25 (#864) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Köszönöm a választ! :R

(#868) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Megoldható valahogy, hogy a karperec kiírja a viber üzenet tartalmát, úgy, hogy a telefon kijelzője bekapcsol, de ott nem írja ki az üzenet szövegét? Pl:hogy az irodában az asztalra letett telón ne lása más feloldás nélkül?

-

(#869) Orgi válasza zo-lee (#866) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi, Honor 20 telóm van, akkor lehet ez az, bár semmilyen erre vonatkozó beállítást nem láttam, de nem is rossz dolog...

(#870) Cyborg válasza 7Sony7 (#868) üzenetére


Cyborg
senior tag

Azt a telefonon állítod, nem a karperecen

(#871) 7Sony7 válasza Cyborg (#870) üzenetére


7Sony7
addikt

Az ok, de sehogy sem jön össze. Nekem Band 4 van, xiaomi telóval, ott jól működik, de az asszonynak most vettünk egy Band 5 öt, samu telója van. Nála nem akar sikerülni.

-

(#872) atosan válasza 7Sony7 (#871) üzenetére


atosan
addikt

Próbáld a Band 5-öt a Te telódra csatlakoztatni és fordítva. Ha nálad minden marad a régi felállásban és az asszonynál is, akkor vagy telefon függő a dolog, vagy viber beállítás.

Maine coon

(#873) 7Sony7 válasza atosan (#872) üzenetére


7Sony7
addikt

Na, ez mondjuk jó ötlet... Du megnézem.

-

(#874) SirRasor válasza 7Sony7 (#868) üzenetére


SirRasor
őstag

Nekem S7-es Samsung van, TouchWiz gondolom ugyanaz azon is: beállítások\zárolt képernyő és védelem\Értesítések: BE\(igen, ebbe is bele lehet lépni) tartalom elrejtése ON és ha ez se elég, ott van alatta a Csak értesítési ikonok: ON.
Vagy az értesítéseket egy az egyben kikapcsolod.
Vagy legalul van a HALADÓ vonal alatt:Értesítések megjelenítése: ahol egyesével tudod kilegózni, hogy melyik alkalmazásét rejtse el.

Make Love not war!

(#875) 7Sony7 válasza SirRasor (#874) üzenetére


7Sony7
addikt

Hú, Samu feature. Beletúrok, köszi.

-

(#876) gyuri2008


gyuri2008
veterán

IOS iphone 7.Hogyan tudok a Huawei egészség applikációban számlapot cserélni?

(#877) Lacusch69


Lacusch69
tag

Sziasztok!
Másfél hete használom ezt a kütyüt és azt vettem észre, hogy az alvásfigyelő kikapcsolt állapotában is rögzíti (???) az alvásadatokat,
Viszont ezekben nincs REM- fázis.
Ez normális dolog?

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#878) Keni21 válasza gyuri2008 (#876) üzenetére


Keni21
tag

Sajnos csak egy androidos segitségével :W

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#879) gyuri2008 válasza Keni21 (#878) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezt hogy érted?

(#880) Keni21 válasza gyuri2008 (#879) üzenetére


Keni21
tag

Sajnos iOS alatt nem tudsz cserélni. Ismerős körben biztos van valakinek androidos telefonja. Azzal össze párositod, Huawei telefonnál egyszerű mert nekik alap program az egészség. Az alábbi képen látod, hogy külön menüpont van rá.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#881) gyuri2008 válasza Keni21 (#880) üzenetére


gyuri2008
veterán

Utána kilépek at androidról és belépek az iphonra?

(#882) Keni21 válasza gyuri2008 (#881) üzenetére


Keni21
tag

Nem kell sehova se belépni, csak össze párosítani.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#883) coolabácsi


coolabácsi
tag

Sziasztok !

Az mitől lehet, hogy indítok egy edzést, esetemben séta :) és az útvonalat nagyon pontatlanul rögzíti.Sok esetben légvonalban összeköti a végpontokat, a szomszéd utcán mutatja az útvonalat stb.Így jóval kevesebb kilométer jön ki mint a valóságban.
A telefon egy Redmi Note 8T /Huawei Health.

(#884) gyuri2008 válasza Keni21 (#882) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen a választ

(#885) kmarci25 válasza coolabácsi (#883) üzenetére


kmarci25
veterán

Minden be volt kapcsolva a telefonon? BT, adatkapcsolat, wifi? Helyhozzáférés meg van adva a Health app-nak? Helymeghatározás nagyon pontosra van állítva?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#886) Orgi válasza coolabácsi (#883) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem hasonló akkor volt, igaz nem a karpereccel, amikor nagyon agresszív volt a telóm memóriagazdálkodása és mindig kirakta a háttérben futó túraprogramot... ahogy kikapcsoltam hogy auton kezelje, megoldódott.

(#887) coolabácsi válasza kmarci25 (#885) üzenetére


coolabácsi
tag

Igen a válasz, mindenre is :)

@Orgi
Navigációra szoktam használni (Sygic), az pontos mint a túró rudi.

(#888) kmarci25 válasza coolabácsi (#887) üzenetére


kmarci25
veterán

Ok, de a Sygic az előtérben van végig, és nem is zár le a képernyő míg használod. Csak ott lesz valami, amit Orgi írt. Alkalmazásinformációk között automatikus indítás enegdélyezése, akkukímélőnél nincs korlátozás. Illetve "lakatold" le az app-ot (menü gomb, a futóm alkalmazások között hosszan a Health app-ra, és lakat), így nem lövi ki a miui.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#889) coolabácsi válasza kmarci25 (#888) üzenetére


coolabácsi
tag

Beállítottam mindent.A lakat az valami védett mód lenne ? Mert néha kiírta mikor elindítottam az appot, hogy tegyem védett módba, a lépésszámláló pontosabb működése érdekében (valami hasonlót)

(#890) kmarci25 válasza coolabácsi (#889) üzenetére


kmarci25
veterán

mondom, nem lövi ki a miui, ha lakatolva van.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#891) coolabácsi válasza kmarci25 (#890) üzenetére


coolabácsi
tag

Ok, ezt értettem.Letesztelem ma.
Köszönöm.

(#892) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A pánt nem monitorozta az alvást.
Mi lehet az oka?

(#893) SirRasor


SirRasor
őstag

Elkezdek most guglizni 1000-rel, de más is beszállhat segíteni:
Szeretnék interval training-ezni az óra segítségével. Azaz beállítani, hogy mondjuk 2 ciklusban jelezzen az óra, amíg meg nem szakítom pl:
először 45 sec, majd 180 sec után rezegjen és ezt ismételgesse. Az se hátrány, ha én tudom definiálni, hogy hányszor menjen a ciklus.

2 részből állhat: vagy natívan támogatja valami a Honor Band 4-et, vagy mondjuk az értesítéseken keresztül dobál üzenetet, de az nem valami elegáns. Impetust próbáltam úgy, hogy az értesítéseket is engedélyeztem hozzá, de azt nem jelzi az óra :(

gyuri2008 be van kapcsolva az alvásmonitorozás? Ha be van, mit ír ki? Nincs megjeleníthető alvásadat? Ha nincs egybefüggően legalább 3 óra alvás, akkor nem tud mit megjeleníteni. Legújabb firmware van fent és a program/huawei keretrendszer is friss?

Make Love not war!

(#894) gyuri2008 válasza SirRasor (#893) üzenetére


gyuri2008
veterán

IOS használom, eddig jól monitorozta, majd 1 x nem, most az az a mai éjszakát megint jól monitorozta. Nem értem.

(#895) Cyborg válasza SirRasor (#893) üzenetére


Cyborg
senior tag

Nem teljesen értem, mit szeretnél, de csak azokat az edzéseket tudod végezni, amik a health appban vannak, és azokat nem lehet szerkeszteni.
Más külső appal pedig nem tudod összekötni a perecet, csak a health appal.

(#896) SirRasor válasza gyuri2008 (#894) üzenetére


SirRasor
őstag

Ha 2 óránként felébredtél (akár úgy is, hogy nem tudsz róla..), akkor előállt a fenti eset. A történet akkor érdekes, ha nem vagy rossz alvó vagy és nem ébredsz gyakran :U

Cyborg HIIT nem mond semmit? :D Egyébként egy módosított stopper is elég volna: visszaszámlálás végén újraindul...és 2 fázisban számol vissza...úúú ezt baromi egyszerű leprogramozni :W

Na de még én se találtam semmit.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#897) Diamond500 válasza SirRasor (#896) üzenetére


Diamond500
senior tag

10 ezer ft-os perecről beszélünk, nagy elvárásaid ne legyenek..

(#898) SirRasor válasza Diamond500 (#897) üzenetére


SirRasor
őstag

Normális esetben van létjogosultsága a hsz-ednek, de most egy pár órás szoftveres fejlesztésről beszélünk, ami akár alapból benne is lehetne.
Még mindig nem találtam semmit :(

Make Love not war!

(#899) coolabácsi válasza SirRasor (#896) üzenetére


coolabácsi
tag

Szerintem nem gond ha felébred akár 2 óránként.Eleve monitorozza az ébrenlétet, 0-2 alkalom az normál, felette gondolom magast írna.

Jut eszembe, hogy a szundikálást is rögzíti pl. ebéd után, ami nálam 1-1,5 óra is volt néha :)

[ Szerkesztve ]

(#900) kmarci25 válasza SirRasor (#898) üzenetére


kmarci25
veterán

Valamilyen tabata app nem jelez? Van belőle több is play-en. Ha azt ki tudnád küldeni, hogy küldjön értesítést, akkor az talán segíthet.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.