Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem

Hozzászólások

(#1) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Hát ...ilyen bigbráner valótlanvilág és társaitól herótot kapok. a kultúr szemét kategória, népbutítás szint.
Nem is nézem az is tény.

Van egy két vetélkedő, valójában mind japán átirat. de amíg ott egyszerű és okos emberekkel a szereplők játékosok, addig itthon alpári..kőbunkó hype sztárok.

1-2 dolog tetszett csak, mind régi.

1.
Az első szériás survivor...tengeri paradicsom..vagy 15 éve is van már nagyon tetszett a pálmafás téma tengerpart stb.
2003-ban talán.

2.Francia eredetű...Valamiféle várbörtönből szökés tenger közepén valahol csapatjáték, de már nem jut eszembe a neve.

3. Kiraktak 4 csapatot a semmi közepén és aki a leggyorsabban elért egy megadott pontra az nyert.
Nem tudom a nevét, de ha valaki tudja, kíváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

(#2) Vakegérke válasza angyalpc2 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tény, hogy nem Kazinczy díj-as, több diplomás kultúremberek fognak küzdeni a 10 milkóért. Az is poén lesz, hogy a két győztes miként osztozik a pénzen.

Az érdekel, hogy a küzdelem becsületes lesz-e, kiből és miért lesz vezéregyéniség, lesz-e aljas húzás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) rushty


rushty
senior tag

2. Fort Boyard
3. Ázsia expressz is ilyesmi volt, más egyelőre nem ugrott be.

Revolut meghívó pü-ben

(#4) rushty


rushty
senior tag

Oczella tesók [link] egy csapatban
párban a vadon úrnője címért [link]

Érzelmi hullámvasút [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#5) rushty


rushty
senior tag

Farkasok csapat [link] [link]
Szarvasok csapat [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#6) totron válasza angyalpc2 (#1) üzenetére


totron
addikt

2.: Demcsák Zsuzsa vezette, talán műsorvezetőtársa is volt, meg volt, hogy ő is valamilyen formán csapattag lett és szenvedett a többivel. Erőltetett lendültesség jellemezte a produkciót, számomra nézhetetlen volt. A Totem a Farm VIP-hez vagy a fent soroltakhoz áll majd közelebb? Már várom, hogy kiderüljön.

(#7) rushty válasza totron (#6) üzenetére


rushty
senior tag

Licenc alapján futkosott velük Zsuzsika. Az nekem se volt szimpatikus. Bratyizós közös izgulás, mű. [link]

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#8) totron válasza rushty (#7) üzenetére


totron
addikt

Áh, milyen igaz.

(#9) adrian360 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


adrian360
őstag

Mivel full script minden ilyen műsor, előre megmondható hogy mi lesz.
Lesz rosszfiú akit lehet majd köpködni,sose fog kiesni és elmegy a döntőig, lesz benne egy csaj aki valamikor elsírja magát, lesz valamelyiknek nagy szerelmi szála aki itthon maradt.

(#10) Vakegérke válasza adrian360 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Cirkuszt a népnek! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

5...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Három nap kimaradt, szóval 2...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) totron


totron
addikt

Tetem.

(#14) Vakegérke


Vakegérke
veterán

1...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak az első adás kezdődik 20:00-kor, a többi 20:40-kor kezdődik és 22 óra után lesz vége.

Mivel a 30-án induló Survivor 21:20-kor kezdődik és 22:40-kor lesz vége, lehet, hogy ez a topik árván marad, hacsak nem lesz ismétlése az epizódoknak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) rushty válasza Vakegérke (#15) üzenetére


rushty
senior tag

:O
Ennek talán megnézhető az ismétlése online. Vagy antikomcsi segít. :C

Revolut meghívó pü-ben

(#17) Vakegérke válasza rushty (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mivel a TV2 nem ismétli, marad az online. Gondolom a saját oldalán lesz lehetőség visszanézni.

Egyébként a fene egye meg ezt az adók közti versengést, hogy azonos időkben nyomják a saját műsorukat. :(((

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) LamaCube


LamaCube
addikt

6 perc telt el, de hatalmas szekunder szégyenem van...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20) Vakegérke válasza LamaCube (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi okod van rá?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) LamaCube válasza Vakegérke (#20) üzenetére


LamaCube
addikt

Nagyon erőltetett. A 7 elem meg az intro egyenesen Bosszúállók és Thanos legenda :DD
Dzegény Nóri majdnem megfagy és a kameraszög se előnyös. Az exkommandós nem a Survivor-ban szerepelt?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#22) Shadowfax


Shadowfax
addikt

''A közös bennük az, hogy művészlelkek. Na ezt nem tudom itt használni." - Feri :))

Az első húsz perc a bemutatkozással és társkereséssel számomra unalmas volt, erre kb. 5 perc elég lett volna.

(#23) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mi a csapatod erőssége? - Kérdezte Nóra Völgyesi Gabitól. Ennél baromabb kérdést nem is lehet feltenni, mivel szinte nem is ismerték ki egymást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Shadowfax válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Shadowfax
addikt

S erre jött az ostoba polkorrekt válasz: "Szeretjük egymást."
Nem is ismeritek egymást, de majd az első kényelmetlenségnél ez változni fog. ;]

#21LamaCube: Igen, Feri a Survivor-ból. Nekem nagy kedvencem volt, neki kellett volna nyernie. :)

(#25) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az íjász versengés igazságtalan. Próbalövést kellett volna kapniuk. Így csak a szerencsén múlik a győzelem.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Vakegérke válasza Vakegérke (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Holnaptól 20:40-kor kezdődnek az adások.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) LamaCube válasza Vakegérke (#25) üzenetére


LamaCube
addikt

Biztosan lőhettek előtte. Völgyesi két ujja közé fogta a vesszőt. Gondolom utána megmutatták neki, hogy az nem lesz jó, mert szétvágja az ujját.
Nekem kollégám íjászkodik. Kb. tizedjére sikerült kilőni a vesszőt, amikor egy céges bulin kipróbáltuk. Eltalálni a célt, meg örültünk ha 10-ből kétszer sikerült. Nem beszélve arról, hogy rosszul tartott íjjal az ideg szétcseszi az alkarját az embernek rendesen. Véleményem szerint gyakorolhattak előtte valamennyit.

Holnaptól 20:40-kor kezdődnek az adások.

Várható volt,hogy egyidőben lesz a Survivor-al.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28) Vakegérke válasza LamaCube (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jelen pillanatban azt mondom, hogy szívfájdalom nélkül pártolok át a Survivor adásaira. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) LamaCube


LamaCube
addikt

Dettó! :K
Más nem online visszanézem :))

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zalánt jól fejbeqrta a leszakított faág. Még jó, hogy ő a tapasztalt vezető. :D
No persze sajnálom.

Mit mondjak, eddig uncsi volt az egész.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) nyunyu


nyunyu
félisten

Elolvasva a szereplők névsorát egyedül a dj_kakukk neve volt ismerős.
(Hej, mekkora troll volt a hwswn 15 éve...)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#32) LamaCube


LamaCube
addikt

Engem már csak egy dolog érdekel az egészből...hogy hol fürödnek meg végzik a dolgukat :DDD :DDD :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#33) rushty válasza nyunyu (#31) üzenetére


rushty
senior tag

wow, a VV11-be mehetne már PH-s is :R

Revolut meghívó pü-ben

(#34) Vakegérke válasza rushty (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolod, hogy lesz VV11?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az adás visszanézhető a hivatalos oldalon. Gondolom, ez a továbbiakban is így lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) totron válasza LamaCube (#19) üzenetére


totron
addikt

A főcím erősen gyilkos, megértem, ha az egységnyi tévékettő-nézőnek ez igénye lehet, de tehették volna opcionálissá vagy figyelmeztetéssel ellátott szakasszá, hogy rossz fajta mese, agykarcolás jön jön. Ettől a magasztos célt megadó kerettől majd furfangosan eltekintünk menet közben. A magassági felvételek kívánatossá teszik a lombokat, falatoznék.
Nóri szája frusztráló amplitúdókkal lövöldözi a szavakat, ingerem is keletkezett rábaszni légycsapóval ajakegyüttesére. A csípőkiemeléshez nem kellett viszont szélgép. Később egy nagymama jellegtelen térdű, fehér lába bukkan egyre elő a szoknya alól - photoshop! Nem is okvetlenül mutogatandó, lentre is kell foton, máskülönben csinos persze.

Gabi korrekten kiterjedt csöcskészlete ezúttal is elkísérte őt, emellett már most a legtöbb emberséget hozza a sóba (intelligencia+érettség).
Busáról ezt a naturális múltat nem tudtam.
Bogi tíztrillió eurós biztosítást kötött magára testrészenként, erről meggyőződésem van. Kevesebbért nívótlan lett volna.

A Fókusz ikonikus védjegye volt egy ideig, hogy nem gyengén mozgott az asztal, ezzel nem kicsit bazári hatást keltve, bár ez aligha volt panasza a célközönségnek. Na most ugyanezt kőpulttal is elérni, szerintem művészet --- vagy Nóri gyúrta supergirllé magát. Hungarocelltotem culture. Werkvideóból kivont, szélfelborította kőelemek matinéját nézném.

Ami jó, hogy a kategorikus kergetése az ősiségnek levált a Facebook lapjairól, meglátjuk mit sikerül találni a szélben.

(#37) Vakegérke válasza totron (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó a beszélőkéd. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) rushty válasza Vakegérke (#34) üzenetére


rushty
senior tag

Ennyi műsor után valamikor idővel pótolhatják a felejthetetlen Vivienéket.

#35 szekrecseges asztal instabilitás volt sok műsorban, Anikó, Buci, Puskás, Schumacher Vanda? is küzdött vele.

Jó az írás. :K

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#39) Vakegérke válasza rushty (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár lenne VV11. Ha megtudod, hogy lesz, kérlek, értesíts, azonnal nyitok neki topikot. :K

A Totem adásait a Super TV2 14:50-kor ismétli.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Érdekes. A dagi fájós térddel fel tudott mászni a kötélzeten, Gabi meg a tériszonyára hivatkozva nem tette meg. Nekem is tériszonyom van, de felfelé megy a mászás, lépcsőzés, csak lefelé nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) LamaCube válasza Vakegérke (#41) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor nincs igazi tériszonyod. ;) Nekem tényleg az van egy 2 méteres létrára se merek felmenni annyira leblokkolok. Próbáltam már legyőzni, de teljes kudarc. Nagyon rossz érzés és még nem találtam rá megoldást.
Viszont egyre jobban idegesít, hogy a meséket végig kell hallgatni mindkét csapatnál :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#43) Vakegérke válasza LamaCube (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

A létra nekem is gond, mert nincs térbeli kapaszkodási lehetőség. Előttem a létra, de kicsi a kiterjedése. Az a kötélzet viszont elég tágas ahhoz, hogy (talán) én is fel mernék rajta mászni.
Az már más, hogy ott száradnék meg a dobogón, mert lefelé tele lenne a gatyám. :D

Ez bizony most is uncsi. Rohangásznak, megtalálják amit kell, ennyi. Ha a két csapat külön úton indulva ugyanazt a valamit keresné, biztos izgibb lenne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Érdekes, hogy a tériszonyos úgy mászott fel a sziklafalra, mint egy zerge.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnap izgibb lesz a műsor. Mivel ma a szarvasok győztek, a farkasoknak valami súlykígyóval nehezítve kell küzdeniük a levegő kristályért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) LamaCube válasza Vakegérke (#44) üzenetére


LamaCube
addikt

Az egészen más. Egy példa: túráztam a Transzfogarason, Magas Tátrában is, de ha ott volt egy 2 méter magas kilátó vagy építmény biztosan nem mertem felmenni rá. Az előzetesben felment, de a kötélnél már nem mert lejönni egy ideig.
Ez a mai adás se kötött le túlzottan. :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#47) rushty


rushty
senior tag

Szarvasok zene by PG [link]
(RADIO1 DISCOSHIT-ben adta [link])

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#48) Vakegérke válasza rushty (#47) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ettől nem lettek szimpatikusabbak. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A szarvasok győztek.
Kemény pálya volt, embert próbáló. Völgyesi Gabin úszott el a farkasok küzdelme, nem bírta a terepfutást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.