Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem

Hozzászólások

(#36) totron válasza LamaCube (#19) üzenetére


totron
addikt

A főcím erősen gyilkos, megértem, ha az egységnyi tévékettő-nézőnek ez igénye lehet, de tehették volna opcionálissá vagy figyelmeztetéssel ellátott szakasszá, hogy rossz fajta mese, agykarcolás jön jön. Ettől a magasztos célt megadó kerettől majd furfangosan eltekintünk menet közben. A magassági felvételek kívánatossá teszik a lombokat, falatoznék.
Nóri szája frusztráló amplitúdókkal lövöldözi a szavakat, ingerem is keletkezett rábaszni légycsapóval ajakegyüttesére. A csípőkiemeléshez nem kellett viszont szélgép. Később egy nagymama jellegtelen térdű, fehér lába bukkan egyre elő a szoknya alól - photoshop! Nem is okvetlenül mutogatandó, lentre is kell foton, máskülönben csinos persze.

Gabi korrekten kiterjedt csöcskészlete ezúttal is elkísérte őt, emellett már most a legtöbb emberséget hozza a sóba (intelligencia+érettség).
Busáról ezt a naturális múltat nem tudtam.
Bogi tíztrillió eurós biztosítást kötött magára testrészenként, erről meggyőződésem van. Kevesebbért nívótlan lett volna.

A Fókusz ikonikus védjegye volt egy ideig, hogy nem gyengén mozgott az asztal, ezzel nem kicsit bazári hatást keltve, bár ez aligha volt panasza a célközönségnek. Na most ugyanezt kőpulttal is elérni, szerintem művészet --- vagy Nóri gyúrta supergirllé magát. Hungarocelltotem culture. Werkvideóból kivont, szélfelborította kőelemek matinéját nézném.

Ami jó, hogy a kategorikus kergetése az ősiségnek levált a Facebook lapjairól, meglátjuk mit sikerül találni a szélben.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.