Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem

Hozzászólások

(#251) Vakegérke válasza paatrick (#250) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár a véleményem nem változott róla, buci korrekt módon cselekedett. Nem lett volna etikus, ha a nagy lóvés "mesteríjász" jutott volna be a döntőbe.
Viktornak egyhangúan szavazták meg a védettséget. A másik két döntős Dóri és Bálint.
Csengét sajnálom, hogy kiesett, de a csapat érdekében jobb, ha három erős játékos vesz részt a döntőben.

A szarvasok úgy döntöttek, hogy senki nem kap védettséget, mindannyian megküzdenek a döntőbe jutásért.
Este kiderül, hogy kik lesznek a győztesek.
Én Boginak drukkolok, no meg azért, hogy Leó essen ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#252) LamaCube


LamaCube
addikt

Buci korrekt volt és reálisan látta a szerepét az egész játékban. A legjobb és legemberibb döntést hozta. 5 lövéssel elérte volna az 500-at. A csapat befogadta és segítette őket. Számomra bármi lesz a döntőn a farkasok nyerték a Totemet. Értem, hogy verseny, de minden játékban, mint az életben is a legfontosabb embernek maradni.
A szarvasok egyénileg önös érdekeik szerint játszottak eddig. Ha Leó kiesik az már nekem elég a végeredménytől függetlenül. Lehet a védettséget valakire rárakják, mert az pontosan nem derült ki, de látszik, hogy nem csapatjátékos egyik sem.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#253) Vakegérke válasza LamaCube (#252) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szarvasoknál nincs védett játékos. 1:01:30-tól.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#254) mephi666 válasza LamaCube (#252) üzenetére


mephi666
nagyúr

mi pár nap lemaradással nézzük felvételről, sok unalmas-beszélgetős részt átugorva, de ez a leó nálunk is az utolsó helyen van, akkora tapló :K érdekes az egész, mert állóképességre játék közben nem lehet rágyúrni, mert nincs elég idő, viszont az íjászkodás pont az, amit ha gyakorol valaki napi szinten többször, akkor pár nap alatt is látványosan lehet benne fejlődni :K simán megúszhatná vele az ember a kiesést, ha belejön

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#255) Vakegérke válasza mephi666 (#254) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem tetszene Leó kiesése. Hogy ki legyen a másik kieső, arra gondolni se akarok, mindenki más szimpatikus.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#256) LamaCube válasza Vakegérke (#253) üzenetére


LamaCube
addikt

De utána a csajszi azt mondta, hogy nem volt teljes egyetértés és a többség dönt. Nekem ez kétértelmű volt, de majd meglátjuk. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#257) LamaCube válasza mephi666 (#254) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen a holtidőben gyakorolhatták az íjászatot.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#258) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#259) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bogi és Gábor esett ki.
Leó persze nem bírta ki, hogy ne rúgjon még egyet Gáboron a hülye "magas ló" dumájával.

A többit holnap megnézem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#260) paatrick


paatrick
őstag

Most rákerestem ezekre az Oczella lányokra, hát ebben a műsorban sokkal jobban néznek ki mint a megcsinált instagram meg más modell fotókon :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#261) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azon töprengtem, hogy miként redukálják le a csapatok létszámát 2-2 -re, hiszen kéttagú lesz a győztes csapat. Tegnapra maradt még egy íjászverseny, amelyben eldől, hogy a szarvasok közül ki lesz a top3-ban. Megvolt, elsőként futottak az újabb pályán, a kötélhíd előtt jött a meglepetés, a problémám megoldása. Hármuk közül egyiküknek le kell mondania mindenről, hogy két társa megnyerhesse a 10 milkót.
Snitt, új képsor.
Az előzetesben ugyanebben a percben esnek gondolkodóba a farkasok is.

Szerintem egyszerű a megoldás. 7 milkón osztozik a nyerő páros, önfeláldozó társuknak adnak 3 milkót.
Na, majd kiderül.

A program befuccsolt.
Szerintem ez a szerkesztő csapat "érdeme". Nem kellett volna átfedésbe tenni a műsort a Survivor adásaival, hanem korábban kezdték volna mondjuk 1 órával, és megmaradt volna a nézettség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#262) paatrick válasza Vakegérke (#261) üzenetére


paatrick
őstag

TV2 nem tud műsort csinálni. Már az első adás után meredeken estek a nézettségi adatok. Survivor egy héttel később indult, simán meg lehetett volna fogni a nézőket 1 hét előnnyel. Ehelyett amolyan TV2-es színvonalon a kb 50 percen át életképes műsort elnyújtották 1,5-2 órásra, nekem úgy rémlik az elején még 2 órás volt.

Igazából amennyit láttam belőle a két csapat nem is közvetlen egymás ellen versenyzett, hanem csak az idő számított, a néző meg megnézhette egymás után ugyanazt a feladatot 2x csak más szereplőkkel. Az egymás elleni pályán meg ugyanazt menték mindig, felmászol a falon, "labirintus", meg bogozd ki a kötelet. Ez elég hamar unalmassá válik.

A célbanyilazós kiesési játék se volt izgalmas soha, inkább valami elnyújtott kínhalál mikor a 20 pontosokat lőtték felváltva.

Persze a szereplőknek biztos nagyobb élmény volt.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#263) LamaCube


LamaCube
addikt

Megnéztem a tegnapi adást. A nyilazós rész kemény. A Farkasoknál nagyon nincs senki, aki jól íjászkodik. De hátha "bemákolta" valaki gyorsabban, majd kiderül ma. Leót most hallottam először emberileg jól dönteni, hogy azt ajánlotta, hogy sorsot húzzanak, de ettől függetlenül nem bírom. :N

Vakegérke
Itt az idősávokban van a harc mindkét csatornának az az érdeke, hogy a fősávban az övék legyen a legjobb nézettség.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#264) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#265) LamaCube


LamaCube
addikt

Na Leó, annyira mégsem ragaszkodott a sorsoláshoz... Kutyából nem lesz szalonna :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#266) LamaCube


LamaCube
addikt

Leo alig bírta visszatartani az örömét. A szeme folyamatosan mosolygott. Ha ez a majom nyeri meg agyvérzést kapok... :W

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#267) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szexterke feláldozta magát. Lefogadnám bármibe, hogy Leó nem ad neki a lóvéból, ha ők nyernek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#268) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A kulcscsomók keresésének eredményét pont kihagytam, de nekiálltak mindhármat keresni. Szexterkéék okosabbak voltak, kettő keresett, egy próbálta kinyitni a lakatot.

Mára ennyi, holnap megnézem, mire jutottak a farkasok. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki lesz, és önként lesz-e önfeláldozó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#269) rushty válasza Vakegérke (#267) üzenetére


rushty
senior tag

szétterpEszti a lábát? ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#270) Vakegérke válasza rushty (#269) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagy egy kicsit gonoszka? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#271) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A farkasoknál Bálint gondolkodás nélkül feláldozta magát.

Az eredményhirdetésnél üresek voltak a ládák. Gondolom, ezt izgalom fokozónak szánták a szerkesztők, ami a nézőknél bejön, de a játékosokban csalódást, esetleg dühöt válthat ki. Már ott büdös volt a dolog, hogy Nóri nem mondta a futott időket.

A sok üres hablatyban volt Viktornak egy töredék mondata: "... egy Leó nem győzhet."
Bár sajnálnám Krisztit, legyen így.

Este kiderül, hogy melyik páros osztozik a 10 milkón. Ezt sajnos csak holnap tudom meg, mert annyi esze nem volt a csatornának, hogy legalább a mindent eldöntő záró adást korábban kezdjék egy órával.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#272) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Nagyon remélem, hogy ma nem az affekta meg a nárciszta nyer.

(#273) rushty


rushty
senior tag

Eszter beszámolója: [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#274) Vakegérke válasza rushty (#273) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs kedved átjönni a Survivor topikba? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#275) LamaCube válasza Vakegérke (#271) üzenetére


LamaCube
addikt

Itt nem volt időlimit vagy igen? A kristályokat pedig azok helyezték el, akik feláldozták magukat.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#276) Vakegérke válasza LamaCube (#275) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez az egész egy nagy kérdőjel számomra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#277) LamaCube válasza Vakegérke (#276) üzenetére


LamaCube
addikt

Én ma megnézem a döntőt és a Survivor-t holnap.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#278) Vakegérke válasza LamaCube (#277) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam fordított a program. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#279) LamaCube válasza Vakegérke (#278) üzenetére


LamaCube
addikt

Átgondoltam én is a Survivor-t nézem. :)) Éjjel meg megnézem a Totemet.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#280) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#281) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én is bepótoltam a részeket, csak a döntő maradt hátra, azt majd holnap.

Az önfeláldozásnál szerintem Dóri nem volt őszinte. Csak azután játszotta meg magát, hogy Bálint felajánlotta, hogy marad. De amikor felolvasták a feladatot, láttam az arcán, hogy megrémült, és esze ágában sincs feláldoznia magát. Minden más utána már csak műsor volt a nézőknek. Viktorról és Bálintról így a végére pozitív kép alakult ki bennem, agyon jó példái annak, hogy miért ne ítéljek elsőre, ahogy szoktam. :B :DDD

És még amiben nem vagyok biztos, az az, hogy Sthol Úr direkt lőtt mellé. Egyszerűen kényelmesebb így megmagyarázni.

(#282) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez az! :C Leó a saját egója miatt bukott el. ;] ;] ;]

antikomcsi
Elhiheted, hogy direkt lőtt mellé. Inkább abban nem vagyok biztos, hogy saját döntése volt-e vagy a stábé...
Folyamatosan a 100-ast lőtte. Az 50-el is kenterbe verte volna őket.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#283) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Leó elment pápá Dórival az oldalán.
Érdekes futam lesz. A lányok fizikailag gyengébbek, de ha lesz logikai feladat, talán kiegyenlítődnek az esélyek.

A többit holnap megnézem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#284) totron


totron
addikt

Vége. Lehó kiakadt. 2x-esen is agyon lett taposva az egója. Van is egy ilyen közmondás, hogy látszik rajta, mint León a vereség. Szöges ellentétben áll e tény a szőke lányok részére eszközölt beszédével. Nórih is próbált jellemfejlődést belémagyarázni, de nem alakul az olyan könnyen, hát nehogy má'.

A győzelem megérdemelt volt, örül az arcom. A szarvasok és hívőik persze ezt másképp gondolják.

(#285) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A szokásos. Egyik csapat teljesít, majd a másik is. Csak az időeredmény számít. Egyenlőtlen küzdelem, kiszámítható végeredmény. Két erőteljes férfi két törékeny nő ellen.
Lehettek volna észt kívánó feladatok is, hogy legalább részben kiegyensúlyozottabbá tegyék a küzdelmet. Hát nem. Komolyan gondolták, hogy a nyers erőt követelő sziklamászásban van egy szemernyi esélyük a lányoknak?

Győztek a farkasok, de az Oczella testvéreknek sem kell szégyenkezniük.

Lehetett volna érdekfeszítő, izgalmas a műsor, nem lett. Végignéztem, volt egy ilyen is, vége. Talán nem is lesz több. Béke poraira.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#286) LamaCube válasza Vakegérke (#285) üzenetére


LamaCube
addikt

Nagyjából egyetértek. Eleve testvérpárt nem is castingoltam volna be, mert nem fair, dupla esély és taktikailag is előnyben vannak.
Abban nem értek egyet, hogy a testvérek gyengébbek lettek volna /még, ha a "gyengébbik" nemhez tartoznak is/. Az igaz, hogy Viktornak atletikus felépítése van, amit Bálintról azért nem állítanék. :N Lehetősége volt nem Leót választani kiesőnek, de szerencsére nem tette.
A két testvér rendszeresen sportol. Eszter heti 6 edzést tart és a Romania Musclefest pro - n harmadik lett, tehát kondiban biztosan fittebbek. Persze nem minden az erőn múlik.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#287) Vakegérke válasza LamaCube (#286) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy biztos. Nagy durranás lett volna, a fiúknak meg nagy égés, ha ők győznek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#288) LamaCube válasza Vakegérke (#287) üzenetére


LamaCube
addikt

Az biztos! :K
Viszont onnantól kezdve, hogy egoleó kiesett nekem már mindegy volt ki nyeri :D
A nézettségi adatok tudatában és a gyártási költség csillagok feletti magasságában (bár számolatlanul ömlik a lóvé Lölö bácsitól) ár/érték arányban nem hinném, hogy lesz következő évad. :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#289) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Te jó ég, mi volt ez a hatalmas koppanás??? Ja, csak Leo!

Jó volt a műsor, nekem tetszett, de szerintem sem lesz több. Bár a nézettségbe belejátszhat, hogy mindig versenyt akarnak, és valamivel egyszerre fut. Illetve az is, hogy túlzásba viszik a reklámot. Ha lenne benne egy vagy két rövid reklám az beleférne, de így inkább megnézem felvételről egyben, reklámmentesen.

(#290) rushty


rushty
senior tag

Nincs még vége... [link] Készül a Farkasok indulója, link a végén.

Revolut meghívó pü-ben

(#291) antikomcsi válasza rushty (#290) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha valóban beteg volt, és így végig játszotta, egy zokszó nélkül, akkor csak még inkább rászolgált az elismerésemre, tiszteletemre ez az ember.

(#292) mephi666


mephi666
nagyúr

este végére értünk: uhh, ebből 21 rész sok volt :) az eleje érdekesen indult, de az egésznek a felépítése elvitt unalomba az egészet: beszélgetnek a farkasok, beszélgetnek a szarvasok, megy küldetésre az egyik, sétálnak az erdőben, sétálnak a patakban, keresgélnek, beszélget a másik csapat... elmondják 2 soron az 5perces ismertető rizsát a feladatokhoz... az egészben az volt a legjobb, amikor az idióták rászakították a faágat a szarvasok mentorára :DDD ...sírva röhögtünk rajta 15 percig és ott még azt hittük, hogy "ez baromi jó lesz, ha végig ilyen pancserkodást mutatnak terepen a városi népek" :D ...majd hirtelen monotonná vált az egész és az utolsó 10 részt kb 2-3óra alatt nézük meg úgy, hogy 5perceket tekertünk benne folyamatosan (pedig ránézésre 21 rész nem is tűnt soknak)

a végén a csavar nekem elég kiszámítható volt: ha az a feladat neve, hogy "önfeláldozás", akkor nem eshet ki az, aki feláldozta magát :) adta magát a visszatérés és a jutalom védettség... tökkelütött leo (akinek van a filmekhez és filmes csavarokhoz köze a munkája miatt) sejthette volna és simán bevállalhatta volna :) ...csak hát az ego nagyobb, nem kockáztathatta meg a kiesés lehetőségét ...Varga Viktor nekem kellemes csalódás volt, mert 15éve bekerült nálam a "nagyképű, öntelt ripacs" kalapba, viszont itt a szereplésével ebből szépen kimászott :K

ui: amit a végén figyeltem, amikor mindenki beszélt: ennek a stohlnak nincs szemöldöke? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#293) Vakegérke válasza mephi666 (#292) üzenetére


Vakegérke
veterán

Előbb-utóbb jön a Farm VIP 2 sorozat, az bizonyára szórakoztatóbb lesz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#294) antikomcsi válasza mephi666 (#292) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Engem, ami totál nem érdekelt, az a családtagok meghívása, és a velük való beszélgetés volt.

Ez nem rám tartozik, és nem is igazán érdekel, nem erre vagyok kíváncsi egy ilyen műsorban. Amúgy is sok volt benne a felesleges lelkizés.

(#295) rushty


rushty
senior tag

Dzsabi [link] 14perctol

Revolut meghívó pü-ben

(#296) Vakegérke válasza rushty (#295) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jobban szeretem, ha énekel. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#297) totron


totron
addikt

Gáábí <3 Vannak nők, kik a jónőségük okán hullajtják maguk mellett-mögött az embereket, ahol csak elhaladnak, megszólalnak. Ő a belső, egyénien rezgő univerzuma öbkéntelen kivetülésével oszlat és öl.:D

(#298) LamaCube válasza totron (#297) üzenetére


LamaCube
addikt

Egyetértek! Nehezen leküzdöttem, hogy a pesti tv-t nézzem, de Gabi még jobban lesokkolt...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#299) rushty


rushty
senior tag

Dzsabi 18- [link]
45

Revolut meghívó pü-ben

(#300) rushty


rushty
senior tag

Szeretnétek 120 évig élni? [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#301) rushty


rushty
senior tag

Lánykérés [link]

Revolut meghívó pü-ben

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Vakegérke:] Totem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.