Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Motion_Blur válasza Vakegérke (#700) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jött a papírforma.

Ez a Peti gyerek krva gyenge volt, a szokásosnál is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#702) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csoki fejét elnézve nekem úgy tűnik, megbánta már, hogy magára tetette a jeleket. Féllábbal már kint van a villából. Majd segítek neki egy szavazattal, hogy kint is maradjon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#703) C4mp3r válasza Vakegérke (#702) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem birom renit, de itt most maximalisan igaza volt, az nem barat aki a masikat parbajozni kuldi, ahol 50-50 eselye van neki is a kiesesre. szerintem barkit hiv ki kiesik

(#704) antikomcsi válasza C4mp3r (#703) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Így van, az nem barát! Az csak azt látja, hogy így akkor nem neki kell mennie. A másik brigád még érthető, hogy rá rakja, mert bárki esik ki, ők csak nyerhetnek. De, hogy akik állítólag a barátai???

Ha kihívja ginut, ahogy tervben volt, én majd felmérést végzek a topikban, és aszerint szavazok, mert amúgy nekem teljesen mindegy melyik esik ki.

(#705) Motion_Blur válasza C4mp3r (#703) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Miért? Az ordaskurva Ginát ki akarja ment tartani és miért?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#706) antikomcsi válasza Motion_Blur (#705) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Pontosan emiatt a költői kérdés miatt nem tudok én sem szavazni egyikre sem. Hirtelen nem jut eszembe egy érv sem, amiért egyikre, vagy másikra kéne szavaznom.

(#707) GSPLR


GSPLR
senior tag

Nálam sima gyerekek. Nekem a pakolj rám nem begyere, így marad a fantomkép. Ennyike :DDD

Huawei

(#708) C4mp3r válasza Motion_Blur (#705) üzenetére


C4mp3r
addikt

meg nem tudjuk kit fog kihivni ez alatt a par nap alatt sok minden tortenhet, siman kinezem belole, hogy van olyan hulye, hogy valaki mast hiv ki vegul. nekem szemely szerint mindegy, mert mindkettot utalom eleve azt sem ertem milyen feloldhatatlan konfliktusa keletkezett vele mert egy hete meg kutyapozban baszta a nyugiszobaban. en mindig ugy probalok szavazni, hogy az menjen vissza aki a benti legkort jobban megboritana es szerintem ha a csaj menne vissza ez jobban megtortenne.

(#709) csƵ


csƵ
őstag

Mondjuk ez a Greg is nagy koponya. Utolsóként, amikor már eldőlt, hogy Csoki párbajozik, mégis rárakta a jelet, pedig az állítólagos Reni barátja megkérte, hogy ne tegye.

(#710) donjohnson válasza csƵ (#709) üzenetére


donjohnson
addikt

nem néztem a tegnapi műsort, de nem úgy szokott lenni, hogy előre ráírják egy lapra hogy kire fogják tenni a jelet és berakják egy borítékba a papírt?
ha már előre eldöntötte, akkor nem változtathatja meg szavazás közben, pont emiatt hogy ne lehessen módosítani akkor se ha már eldőlt.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#711) antikomcsi válasza csƵ (#709) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor már nem volt választási lehetősége.

(#712) csƵ válasza donjohnson (#710) üzenetére


csƵ
őstag

Ja, tényleg. Ez igaz.

(#713) mephi666 válasza Vakegérke (#687) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk ezt úgy hívják, hogy tejes pite :) tészta ugyanaz, mint a palacsinta, csak kicsit sűrűbb... ha a tepsit kikenték volna margarinnal meg kicsit meglisztezik, akkor lett volna rá esély hogy sikerül normálisan kiszedni...

tegnap belenéztünk az összefoglalóba meg kiválasztódásba... ez az elcseszett fekete pákó hasonmás megérdemli, hogy kiessen :K amit meg a gyökerek műveltek a kajával, az felháborító... aki innivalót öntözgetett, annak azt a büntetést adni, hogy 1 hétig CSAK csapvizet ihat... aki meg szilárd kaját dobált, az kizárólag üres kenyeret ehet 1 hétig... aki meg mindkettőt, annak 1hétig csapvíz+kenyér :K ha valaki megszegi, akkor meg azonnali kizárás... egyrészt mutathatna valami normális példát is a tv-csatorna, másrészt ha ezek az "emberek" nem ihatnának alkoholt és nem ehetnének normális kaját (amit illene megbecsülni) akkor fél nap után egymás torkának mennének, ami meg a nézettséget emeli :DDD

ui: amit zsuzsu művelt, hogy besértődött a "nagyseggű" beszóláson, az vicc... ismertem anno hasonló nőt, aki egyszerűen nem értette a poénkodást és apró cinkeléssel durván ki lehetett akasztani... egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne szólogassak be finoman neki :D ...ha valaki zsuzsut el akarná távolítani a villából, nagyon egyszerű dolga lenne: elég csak finoman piszkálgatni, szerencsétlen meg annyira sötét, hogy magára venné teljesen és előbb-utóbb nem bírná a terhet, majd feladná a játékot

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#714) Szilofon válasza mephi666 (#713) üzenetére


Szilofon
tag

Azt hiszem 22 éves zsu, de már most idegroncs. De hogy miért ilyen bolond, sztem az. Könnyen dobaloznak a kajával, nem kell fizetni érte.
Az is gáz hogy greg 30 éves azt hiszem, és egyszerű kaját nem tud(nak) meg csinálni. Rakott krumpli márpedig qurva egyszerű. De hogy egy tojást nem tudnak ehetoen meg főzni, elég gáz. Ez van, McDonald’s kész kaja van, nem kell tudomány 😁😉

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#715) mephi666 válasza Szilofon (#714) üzenetére


mephi666
nagyúr

23 évesen költöztem el otthonról és nem nagyon volt problémám soha azzal, ha össze kell ütni egy egyszerűbb kaját... sőt már előtte évekkel (amikor 18-19 voltam) húztam le 1.5hónapot jászberényben a hűtőgépgyárban, ahol albérletben töltöttem ezt az időt: ott volt a férfiak oldala (4 szoba, 2 fürdő, 2 konyha, 2 hűtő, 2 tűzhely, kb 25 fő) meg a csajok oldala (3 szoba, 1 fürdő, 1 konyha, 1 hűtő, kb 10-12 fő) ...tiszta való világ volt, ami ott ment :DDD az egész társaság szedett-vedett volt, leginkább vidékről, de soha nem volt azzal probléma, ha valami kaját össze kell ütni... sőt a takarítás is ment, mert volt egy kissé idegbeteg thaiboxos gyerek, aki megkövetelte :D volt ott ivászat ezerrel, egyik srác sorban hordta oda a műszakvezető nőket, stb... de amikor valaki összerókázta az udvart, akkor másnap szépen takarított maga után... rendőrök, mentősök megfordultak ott 1.5 hónap alatt, egyedül tűzoltók nem jöttek... :D ez a jelenlegi generáció nagyon hulladék (vagy a minta sikerült ilyen hulladékra, amit mutogatnak most minden nap)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#716) antikomcsi válasza mephi666 (#715) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is csak néztem, mint Rozi a moziban, hogy egy vidéki lányról van szó, aki már hangoztatta többször is, hogy azért ő tud ám főzni, de egy paprikát nem sikerül felvágni, egy kemény tojást megfőzni, vagy egy krumplit felszeletelni. Abból, amit összevágott nem rakott krumplit lehetett csinálni, hanem chipset. És ami még borzasztóbbá teszi a dolgot, hogy a többiek, pont ugyan ilyenek.

Csak remélni tudom, ha egyszer megházasodnak, akkor előjön belőlük az ösztön, és életképesebbé válnak.

(#717) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Jelentem, én több nappal le vagyok maradva...
Majd behozom, csak valahogy egyre kevesebb kedv van ehhez a társasághoz, meg a sok műbalhéhoz.

(#718) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#717) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nem volt például iskolás hét, melós hét. Van még remény, hogy jobban fogunk szórakozni, mint eddig. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#719) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#720) Vakegérke válasza Vakegérke (#719) üzenetére


Vakegérke
veterán

Reni frankó reggelit csinált. Ha nem is lettem volna éhes, leülök az asztalhoz pár falatra, hogy érezze megbecsülésem. Ehelyett mentek cigizni, lustálkodtak, de végeredményben összeült a brancs, csak Ginu aludt tovább. Állítólag sokáig takarított, ezért volt nagyon álmos.

Roli lopott, vagy nem lopott? Hamarosan kiderül. Ha nem lopott, akkor ki?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#721) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Renike jó színésznő :) :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#722) Vakegérke válasza Motion_Blur (#721) üzenetére


Vakegérke
veterán

De ha már sír, könnyezhetne is. :D

Jól sejtettem, Csoki megbánta, hogy magára rakatta a jeleket, teletrottyolta a gatyáját. Már csak az a kérdés, hogy volt szexpartnerét, Ginut viszi-e ki.

Roli nem tolvaj. Szerintem Vivien volt a tettes.

Végre tematikus hét következik, valami ősemberes, ilyen még nem volt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#723) antikomcsi válasza Vakegérke (#722) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Csoki már szerintem is megbánta ezt az egészet, de már nem tudja visszacsinálni.

Ha nem Ginut viszi ki, akkor tudja, hogy odavész a szavahihetősége. Azt viszont továbbra sem értem, hogy mi baja lett Ginuval. Nemrég még ágyról-ágyra járt, és Ginuval pajzánkodott, most meg nem tud vele együtt élni?

Miről maradtam le?

(#724) Vakegérke válasza antikomcsi (#723) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csokinak szavahihetősége? Ha csak Renit nézem, mennyit hazudott már neki?
Szerintem Ginut pusztán azért akarja kipaterolni a villából, mert korábban viszonya volt vele. Ha meglátjuk Ginut, óhatatlanul eszünkbe jut, hogy kavart Csokival. Ez a mini Pákó pont ebből a helyzetből akar menekülni, szeplős múltját feledtetni.
Ginu nem a kedvencem, de szerintem többet ér, mint Csoki. Mit is mondtam korábban?
"Reniben sincs ám önérzet. Ahogy Csoki beszél vele, azt egy igazi nő nem viseli el. Csokinak meg kéne egy fa, hogy legyen min ugrálni, ha ideges, csimpaszkodni rajta és úgy koptatni a pofáját."

Megvárom, hogy ez a dzsungelszökevény kit hív ki, aztán szavazok. Esélyes, hogy Csoki ellenfelére.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#725) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Nem emlékszem volt már olyan aki magára pakoltatta a jeleket és visszajött?a játék forgatókönyv írói nem szeretik ezeket a húzásokat meg is szokták szopatni az önjelölt majd én kiviszem kinn is hagyom huszárokat.

bendeguz_HUN

(#726) Vakegérke válasza bendeguz76 (#725) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én sem emlékszem, de visszataszító dolog. A kiválasztásnak arról kéne szólnia, hogy a játékos kivel NEM akar egy levegőt szívni. Ehelyett jön a kamu indoklás, hogy hú, de jó barátom, így teljesítem a kérését, rárakom a jelemet.
Ha ebbe Csoki belebukik, senkit nem hibáztathat, mert ő volt hülye. A többiek örömmel szavazták ki, hiszen két hét haladékot kaptak, legyenek bár szemétládák, vagy ócska ribancok.
Csokinak holnapig van ideje gondolkodni. Ha van egy csöpp esze, akkor Vivient hívja ki, ellene esélyes, Ginu ellen kétes a győzelme. Ez esetben rá szavazok, bárki mást hív ki, ellene. Az persze szinte biztos, hogy Krisztián megsértődik, de ez kegyetlen játék, csak egy győztes lehet.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#727) Genji válasza Vakegérke (#726) üzenetére


Genji
őstag

Amúgy elgondolkodtattál, én is Csokira szavaznék Vivivel szemben, amúgy meg nem. Szerintem nincs ennyi sütnivalója ennek a gyereknek. :)

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#728) Vakegérke válasza Genji (#727) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kell, hogy legyen annyi gógyija, hogy csak Vivien ellen mehet biztosra. Azt se feledjük, hogy Reni majd sugdos a fülébe, mindezt ő is átlátja. Ha nem, akkor világosabb lesz a villában. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#729) Peti78


Peti78
őstag

[másik totyikba irtam]

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#730) Szilofon válasza Peti78 (#729) üzenetére


Szilofon
tag

Szerintem is gáz van Zsúval,néha forgatja a szemeit is amikor kiakad.Ott valami baj van a fejben.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#731) Vakegérke válasza Peti78 (#729) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sommás vélemény. :)

Szerintem másold be ide, onnan valószínűleg törölni fogják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#732) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Tuti lesz benn csavar nem az egyértelműt fogja vinni,vivi lesz majd meglátjátok.ráadásul ha ezt meglépi ellentábor is el fog gomdolkodni,hogy nem is olyan hülyegyerek ez

bendeguz_HUN

(#733) Vakegérke válasza bendeguz76 (#732) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha "élni" akar, logikus a döntés, de ettől még marad hülyegyerek, ráadásul szavahihetetlen, mert azt kukorékolta, hogy Ginut hívja ki párbajra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#734) Peti78 válasza Vakegérke (#731) üzenetére


Peti78
őstag

Nem tudom, mi a véleményetek Zsuzsu-ról, de egyre inkább azt gondolom, hogy komoly pszichés nehézségekkel küzd. Ebből a szempontból talán a legproblémásabb odabent. Nem annyira látványos, hanem inkább rendkívül mélyről táplálkozó terheltség jellemzi.

Nyilván mindenki kretén bent a maga módján, de ő szerintem tényleg beteg.

Viviről a tipikus ápolatlan, igénytelen, szakadt útszéli ribanc jut az eszembe, aki valami megmagyarázhatatlan szerencse folytán középosztálybeli péniszek rángatásáig küzdötte fel magát, és ekkor a póthaj már megkerülhetetlen kellékké vált.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#735) Vakegérke válasza Peti78 (#734) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vivient én nem nevezném ápolatlannak, a többi stimmel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#736) Peti78 válasza Vakegérke (#735) üzenetére


Peti78
őstag

Nos, több alkalommal utaltak rá, hogy bizony van bukéja.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#737) Motion_Blur válasza Peti78 (#736) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:DDD

Egy koszos kis purgyé, a fél kiló vakolat + a póthajak csak egy dolog... nekem is az jött le hogy egy igénytelen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#738) Vakegérke válasza Peti78 (#736) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez valahogy kimaradt nekem. Most lett számomra igazán undorító.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#739) antikomcsi válasza Motion_Blur (#737) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

:DDD

Jól van, legalább nem nekem kell leírnom! ;]

(#740) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#741) Szilofon


Szilofon
tag

Szánalmas era, féltékeny sz@rkevero. Ő is olyan mint a többi, semmiben sem különb.
(nem is tudtam hogy era is pothajas) lol

[ Szerkesztve ]

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#742) Popes


Popes
őstag

Era hadarásától agyf@szt lehet kapni. :(((

Deus ex machina

(#743) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most akkor itt minden nőstény póthajas??? WTF???

Hunor: így kell nyomni...

mod: Csoki gyerekből is egyre többször előjön a vére

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#744) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Na hunor elég jól látja a dolgokat.

bendeguz_HUN

(#745) Vakegérke válasza Szilofon (#741) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, azért nem kell a szomszédba menni Adrinak, Ginunak és Gregnek se, ha szarkavarásról van szó.

Roli eleinte vezérbivaly volt, mára elszürkült.

Zsuzsu még a testi épségét is kockáztatja, hogy mustrálgathassa a seggét, mintha attól kisebb lenne. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#746) Vakegérke válasza bendeguz76 (#744) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban, és jó a beszélőkéje.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#747) dogab93


dogab93
tag

Greg is,hogy fikázta Era küllemét mert ő aztán kurva szép gyerek.Férfinek kislány ,nőnek meg moslék.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#748) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ahogy nézem az összefoglalókat, nap, nap után azt veszem észre, hogy Erát túl, Hunort pedig alul értékeltem az első napokban. Mostanra Hunor tűnik a befutónak.

Elég szürreális, ahogy Era és Vivi együtt csacsognak, mint "barátnők". Egyiknek sincs minimális önérzete?

Vivi nemrég, még bosszút akart állni, és kinyírni Erát. Era szemében meg csak egy szimpla kis ribanc volt Vivi.
Akkor, most, hogy van ez?

Roli megfigyelő álláspontot vett fel, vélhetőleg igaza lesz Erával kapcsolatban is.

Zsuzsu, pedig egyértelműen kattant. Biztosan segítségre szorulna.

Greg pedig pont olyan, mint egy szarkavaró kis hülye picsa, de semmiképpen sem egy 30 éves férfira hasonlít.

(#749) C4mp3r


C4mp3r
addikt

csoki becsokizott a parbajtol, szanalmas ez a hisztije es pluszban kemenyen maga alatt vagja a fat. era rossz oldalt valasztott, parbaja utan teljesen teves konzekvenciat vont le az eroviszonyokat illetoen.

(#750) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez az ősemberes játék Csokinak pont testhezálló. Ösztönlény, pár ezer évvel később született, mint kéne, ráadásul nem a megfelelő kontinensen él.
Aki eddig kételkedett abban, hogy neki kell hazakotródni, azt ez az adás valószínűleg meggyőzte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.