Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) csƵ


csƵ
őstag

Valaki mondja már meg, hogy tegnap miért is győzött az igazság? Mert üvöltötte az állatja, mint a sakál. Pedig mindegyikük fikázta folyamatosan, hogy kétszínű meg nem tudnak benne megbízni. Komolyan már csak azt várom, hogy Roliról kiderüljön, hogy Soros embere.

(#2002) mephi666 válasza csƵ (#2001) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ő maga soros györgy, csak volt pénze plasztikára :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2003) Vakegérke válasza antikomcsi (#1999) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak a kérdéses részt néztem meg újra. Tényleg szóba kerül az igazság, de nem annyira vehemensen, mint korábban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2004) antikomcsi válasza Vakegérke (#2003) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Vehemens volt az hidd el, torzult a feje rendesen, csak most messzebb volt a kamerától, és nem az ő mikroportja volt kiemelve. De a lényeg, most nem is azon van, hogy milyen heves volt a kitörés, hanem azon, hogy megint megcsinálta a műsorszámát. Nem hagyta ki ezt az alkalmat sem, hogy sulykolja a nézőkbe a hülyeségét.

És már más is kérdezte most, de megkérdem én is, most mire fel kiabálta? Milyen igazság győzött ezen a párbajon? Teljesen értelmezhetetlen a baromsága jelen esetben.

(#2000) mephi666

Nem a pacsival intézték el magukat Roliék, hanem azzal nem számoltak, hogy a készítők ennyire elfogultak.
A pacsizós jelenetet mindig önmagában mutatják, a kerettörténetből kiragadva. Csak ezt az egy részletet verik bele a nézőkbe a belevalóban is és mondja mellé a hülyeséget Baukó Éva. A sok 1 bites néző meg issza a szavait. Nincs nagy előképzettségem a szakmában, de bárki elhiheti, ha a kiválasztástól kezdve én állítottam volna össze az anyagot, és én vezettem volna a normál, és belevaló adásokat, akkor bizony Lacika ment volna vissza nagy fölénnyel. Ezek a százalékok azt mutatják, hogy mennyire befolyásolható a célközönség. Engem még a gondolat is taszít, hogy a legtöbben egy Zsuzsuval, meg a bandájával tudnak azonosulni és még a játékot is megnyeretik vele.

Úgy gondolom, ha a józan ész dominálna a nézők többségénél, a többi játékosnak esélye sem lenne Roli és Hunor mellett.

[ Szerkesztve ]

(#2005) mephi666 válasza antikomcsi (#2004) üzenetére


mephi666
nagyúr

remélhetőleg mielőbb odaát lesz neki az igazság: az utcaajtón túl... :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2006) antikomcsi válasza mephi666 (#2005) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Meglátjuk, hogy kit fog kihívni Roli.

Csak remélni tudom, hogy Renit, és nagyon nagy különbséggel nyer!

Akkor majd lehet kiabálni, hogy mindig győz az igazság!

(#2007) mephi666 válasza antikomcsi (#2006) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, őt látom jó alternatívának, mert az "igazság bajnoka" ellen sajnos bukna... hacsak nem kattan be és megy a legerősebbnek hitt játékos ellen, mert az lehet a veszte...

párszor eltaktikázták már ezt, hogy "kivitték a legerősebbet", aztán ráfaragtak... holott mindig csak 1 párbajt kell megnyerni, lehet köv héten más viszi ezt a kiszemeltet és kint is hagyja... simán előfordulnának körbeverések, ha 1v1 összehasonlítanánk, kire szavaznának többen... csak az aktuális párbajt kell mindig megnyerni és úgy forgatni a lapokat, hogy meglegyen a nézők szimpátiája a legvégén... előző szériában vivi megmutatta, hogy el lehet jutni könnyen a döntőig fogyatékosként, ha időszakosan kipakol mindent, de ott már nem neki adják a pénzt, hanem annak, akinek 2-vel több agysejtje van (remélem most is így lesz és akkor legyen hunor a befutó)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2008) Vakegérke válasza antikomcsi (#2006) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor sem biztos, hogy Roli győz. Egész nap tunyul, míg Reni (ha visszatetszően is, de) aktív.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2009) Genji válasza antikomcsi (#2004) üzenetére


Genji
őstag

"Úgy gondolom, ha a józan ész dominálna a nézők többségénél, a többi játékosnak esélye sem lenne Roli és Hunor mellett."

Teljesen egyetértek. Az emberiség megérett a pusztulásra ha ők ketten nem lesznek bent a fináléban.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#2010) Vakegérke válasza Genji (#2009) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Hunor nyeri a játékot, de Roli már akkor elvesztette, mikor "szürkévé" vált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2011) antikomcsi válasza Vakegérke (#2008) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Miből gondolod, hogy Roli egész nap tunyul?

És miből, hogy a többiek nem? Elég sokszor van olyan bevágva, hogy a sellő és csapata is fekszik az ágyban egymáshoz bújva. Annyi a különbség, hogy Roli nem vágja folyton a fejükhöz. Reniről be van vágva az az 5-10 perc, amikor éppen magából kikelve üvölt, ez az a visszatetszően aktív rész, de ettől még ő is átfetrengheti a nap felét.

Sokszor látom azt is, hogy Roliék reggel felkelnek, mennek kávézni, cigizni, reggelizni, stb., míg Greg a másik oldalára fordul, és fekszik tovább.

Tehát nincs alapvető bizonyítékunk, rálátásunk arra, hogy Roli egész nap tunyul. Az egy másik dolog, hogy a nézőkkel ezt akarják elhitetni.

(#2010) Vakegérke

Én nem érzem, hogy szürkévé vált volna. Az elmúlt heti szórakozást tulajdonképpen neki köszönhetjük.
Sőt, még Reni aktívságát is részben neki köszönheted! Én azért kihagytam volna, mert túl tömény volt most ez a cigó iq bajnok.

[ Szerkesztve ]

(#2012) Vakegérke válasza antikomcsi (#2011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy órába zsúfolnak egy napot, így nem csoda, ha Rolit nem látom tevékenykedni. A műsor javarészt arról szól, hogy az ellentábor mit csinál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2013) Danex


Danex
addikt

Ha jobban belegondolunk az egész küldjük ki Adrit és kb 2-3 napi esemény amiatt történt, hogy Roli kitalálta, hogy Adrival szövetkeztek.

(#2014) Vakegérke válasza Danex (#2013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rolinak ez simlis húzása volt, de nem jött be.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2015) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A zuhanyzós jelenetnél miért csak a Roli pöcse van kitakarva, a Hunoré meg nincs? :DDD

The Truth is out there...

(#2016) Danex válasza Vakegérke (#2014) üzenetére


Danex
addikt

De tökéletesen megmutatta, hogy a csupaszív banda mennyire bízik egymásban, meg mondjuk Lacika IQ-ját is, hogy megmondták neki előre ,hogy most eljátsszák ezt, majd estére meg elhitte azt, ahogy Roliék eljátszották.

Hunorék meg nézték, hogy ez most tényleg ennyire hülye-e.

(#2017) antikomcsi válasza Vakegérke (#2014) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem jött be?

Szerintem tökéletesen bejött! Egymásnak esett a szent szívjátékos csoport, kiderült, mennyire egy egoista öntelt ember mind, aki igazából szarik a többire, csak érdekből vannak együtt, és amint lehet, vagy kell eldobják a másikat, és azt is tökéletesen bemutatta, hogy szava hihetetlenek, és mérhetetlenül buták. Főleg Reni és Zsuzsu.

Úgyhogy remek húzás volt. Érdekes volt látni Reni fejét, hogy milyen okosnak hiszi magát és mekkora májár, közben meg úgy át vágták, mint sz.rt a palánkon! ;]

(#2016) Danex

Lacika tényleg nem való a menza klubba, szerintem egy-két dolog, amit feldobtak neki Roliék még mindig nem esett le neki, de alapvetően bent nem volt rossz gyerek.

Ami nem tűnt fel a nézőknek az az, hogy azt mondták rá, hogy el van tűnve, egész nap nem csinál semmit nem beszél semmit, ott sincs a villában. Ezzel azért ütközésben van az az állítás, hogy marha unalmas egész nap a youtubeos poénjait hallgatni, némelyiket 35x is. Most akkor egész nap fárasztotta őket a rossz vicceivel, vagy nem is hallottak felőle???

[ Szerkesztve ]

(#2018) Vakegérke válasza antikomcsi (#2017) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem nem jött be. Adrit akarta kikészíteni, nem sikerült. Tény, hogy zavar támadt az erőben, de a hazugságvizsgálat kiderítette, hogy a lány szavahihető. Szerintem ez szimpátiát váltott ki a nézőkből, ráadásul ha nem is lett olyan egységes a csapat, mint volt, rendeződtek a viszonyok.

Tény, hogy az IGAZSÁG csapatának tagjai egymásba kapaszkodnak egy kis előnyért, ahogy az is tény, hogy mindez csak addig tart, amíg az érdekük így kívánja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2019) antikomcsi válasza Vakegérke (#2018) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem meg a hazugságvizsgálat az égvilágon semmit nem derített ki. Ha sokáig gondolkodnék sem tudnék ennél idiótább, kérdéseket feltenni.

Tök mindegy mit válaszolt, mert nem volt egyértelmű a kérdés, mivel bárhogy lehet magyarázni.

És nem Adrit akarta kikészíteni, hanem a nagy csillámló barátságot akarta próbára tenni. És mindegyik ki is mutatta a foga fehérjét.

(#2020) Danex


Danex
addikt

Amúgy Mici jól mondta, az sem véletlen hogy Roli kicsit magába van esve... Kb mindenkinek volt már valami erotikus téma, Roli meg semmi pozitív visszajelzést nem kapott.

Bár azt állítja a jóságos csapat hogy nincs szíve, pedig szerintem az egyik legérzékenyebb ember a villában csak póker arccal ezt nem mutatja ki.

Nem egyszer próbál nyitni a többiek felé, teljesen semleges témákban mint pl a mangó hamozasaban, de úgy leorditjak mint aki embert ölt, ezt hónapokon át nem könnyű kezelni, így az sem véletlen hogy inkább ülnek a kanapén és csak beszélgetnek.

Másik csapat ugyan úgy ül, csak aztán jön a kamu baromkodas amit alsós iskolások csinálnak, nem pedig 30eves emberek.

Ha Roliék raktak volna erospistát a tusfurdobe a világvége eljött volna mert Reninek napi 4szer kell fürdenie.

(#2021) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

(#2022) Vakegérke válasza antikomcsi (#2021) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, ez érdekes.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2023) Motion_Blur válasza antikomcsi (#2021) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az vígasztal hogy se Renyhe, se Kályha nem tényező.

Zsuzsubolondság viszi haza a 36 millát, megdolgozott (színészkedett) érte.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2024) Danex válasza Motion_Blur (#2023) üzenetére


Danex
addikt

Pedig azért érezhetően elfogyot Zsu az elmúlt napokban / héten. A kamu megjátszott nyomozósdin kivül nem tudnék semmit se megemliteni róla.

(#2025) mephi666 válasza Motion_Blur (#2023) üzenetére


mephi666
nagyúr

...elég lesz neki jogon majd a tandíjra :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2026) LamaCube válasza antikomcsi (#2021) üzenetére


LamaCube
addikt

Mi a tö.ömet látnak Zsuzsuban! :W
Vagy nagyon jó színész vagy tényleg annyira sötét, hogy a negró világít a szájában...
Inkább egy hajléktalannak adnám a nyereményt, mint ennek a retardáltnak!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2027) Vakegérke válasza LamaCube (#2026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valószínűleg az a vélemény róla, hogy egy tündi-bündi kislány, aki sokat sír, mert bántják azok a csúnya többiek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2028) LamaCube válasza Vakegérke (#2027) üzenetére


LamaCube
addikt

Lehetséges. :Y Ő volt, aki már az első napon krokodil könnyeket hullajtott. Egyre jobban úgy érzem, hogy hatalmas színésznő, ha így van, akkor lehet megérdemli a .....SZÍVLAPÁTOT ;] ;] ;]
Jól érzem, hogy ez már nem a mi korosztályunknak való VV? Ki mennyi idős, ha nem vagyok indiszkrét?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2029) Genji


Genji
őstag

39

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#2030) Vakegérke válasza LamaCube (#2028) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én 68 éves vagyok, de ritkán bosszankodom ezeken az éretleneken, inkább nevetek rajtuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2031) LamaCube válasza Vakegérke (#2030) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y :R

Én 43 vagyok.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2032) Genji


Genji
őstag

Még jó hogy a 18-25 a célközönség. :DDD

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#2033) Vakegérke válasza LamaCube (#2031) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha annyi idős leszel, mint én most, már te is a szórakoztató részét látod majd az ilyen műsoroknak. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2034) Vakegérke válasza Genji (#2032) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a gyakorlati életkor a lényeg, belül bőven beleférek a "célközönségbe". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2035) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2036) Vakegérke válasza Vakegérke (#2035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Roli bevallja bűnét Adrinak, de közli, hogy bárki tudomására jut, letagadja. Ez aztán a karakán, becsületes, talpig férfi ember.
Akárkivel fog párbajozni, tuti ellene szavazok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2037) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most itt mi volt olyan nagy baj?
Az a nyamvadt kis cetli, amit Roli berakott Adri cuccaiba? Ebből indult ki az egész? Ez most nem vicces, mert Roli csinálta? Ha Reni rakta volna Lacika cuccai közé, akkor az évszázad poénja lenne?

Megint nem hagyták a másikat szóhoz jutni.

Amúgy Reni milyen jogon megy ki bármit számon kérni Rolin? Főleg, hogy látszik rajta, azt sem tudja milyen rendezvényen van. Még most sem fogja fel, hogy milyen hülye volt, és az ő sötétsége okozta az egészet.

Adritól is elkapott a hányinger, ahogy fröcsögött az borzalmas volt. Igazság szerint Roli tartotta bent a játékban, amikor mínusz 3 százalékot kapott a közönségszavazáson. Utána nemsokkal hátat is fordított Rolinak, de a győztes párbaja után megint nyalni kezdett neki. Addig, míg nem vélte úgy, hogy megint máshová kell tartoznia. Hiába mondja, nem tett ő semmit Roliért, max azt a szarkupacot rakosgatta ide-oda, amit eleve ő rakott le.

Kár, hogy Adri ment vissza, teljesen tönkre lett téve a játék. Majd amikor négyen lesznek milyen köpködés lesz?

(#2036) Vakegérke

Akárkivel párbajozik Roli, csak is rá szavazok. Már csak ő van bent és Hunor, aki emberséggel, és ésszel tudja játszani ezt a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#2038) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jó a műsor!

Az egyik habzó szájjal magyaráz, a másik sír-rí, mert szegényt mindig bántják lelkileg.

Ez kell a népnek, a sötétség!

(#2039) csƵ


csƵ
őstag

(#2040) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Renyhe te mocskos állat...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2041) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Remélem elégedettek vagytok azzal amit láttok.. és hogy jól szórakoztok.

Részemről ennyi volt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2042) antikomcsi válasza Motion_Blur (#2040) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ő túl jó ehhez a játékhoz hallod!? Ő túl jó hozzánk, meg sem érdemeljük! ;]

Ha egy negrót raknánk a szájába, és kinyitná, lenne egy reflektorunk.

(#2041) Motion_Blur

Nem azért mondom, de esküszöm nekem is ez fordult meg a fejemben, hogy nekem ehhez már nincs gyomrom. :(

[ Szerkesztve ]

(#2043) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bolond Zsuzsu két termetes csomagot egyszerre cipelve akar berohanni az ajtón, aztán csodálkozik, hogy nem sikerül. :D

Lacika búcsúja korrekt volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2044) Popes


Popes
őstag

Tartsatok ki, majd ha kiteszik a két fiút azután jön majd a java. Szerintem mikor egyedül marad a szívbőlszercsi csapat olyat látunk ami még nem volt a játék történetében. Lesz ott minden mint a búcsúban.(annyi jótanács hogy a mute gombról majd le ne vegye a kezét senki ;] )

Deus ex machina

(#2045) antikomcsi válasza Popes (#2044) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Valószínű kell majd egy zsebkendő is, mert Reniből még a képernyőn keresztül is ránk fröcsög majd a nyálas chips a szájából.

(#2046) Motion_Blur válasza Vakegérke (#2043) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez nem bolondság hanem tudatos színészi teljesítmény.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2047) GSPLR válasza Motion_Blur (#2046) üzenetére


GSPLR
senior tag

Sok a vak, csak nézz körül hol élünk. Teljesen elbutult az ország jelentős része.

Huawei

(#2048) Vakegérke válasza Popes (#2044) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rolit valószínűleg kipaterolják, de Hunor túl nagy falat lesz nekik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2049) antikomcsi válasza Vakegérke (#2048) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem eszik olyan forrón a kását! Roli valószínűleg csak Zsuzsu ellen maradna kint biztosan.

Azt ne mond, hogy egy Roli - Reni párbajon a hisztis cigányra szavaznál?

(#2050) ildi_


ildi_
csendes tag

Az biztos, hogy Roli most feladja a leckét kihívás szempontjából. Szerintem ő elég jól látja a dolgokat, ha játékos lennék, hasonlóan játszanék mint ő. Jól látja azt is, hogy a négyesfogat - Adri kivételével - elfáradt. Mindenre pattannak, ugranak egyből és igen, ha az erős pistás tusfürdőt Roli lépi meg, lett volna ordítozás, hogy "ember, meg is vakulhattam volna", mindezt fejhangon. Pedig ezek az ugratások hiányoztak eddig, nagyon kellenek az unaloműzés ellen és amúgy nekem az sem volt sok(k), hogy Adri szövetségeseként játszott a múlt héten, megtévesztve ezzel az őszinte csapatot. Nem azt mondom, hogy végső győzelemre esélyes, de akárki ellen menne ki, szavaznék rá.
Hunor pedig betunyult, elunja magát, mondjuk eddig is csak a csajozással volt szerepben, de most csak egy csokira sült unalmat látok az ágyon, aki befásult. Amúgy ő mondta egyszer, hogy a való életben dettó olyan, mint a csoki, csak visszafogja magát, mert nem szimpatikus neki ez a viselkedés és a nézőknek sem lenne az.

Apropó csoki. Ha most még bent lenne, tuti, hogy ő nyerne. Ha bírta volna az elméje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.