Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Az vagy amit megnézel. ;)

(#2) szupermacs válasza Ateszpapa (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Én akkor dínó és jedi.

(#3) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Hogy lehet értékes a topic tartalma ha egy ilyen értéktelen műsorról szól ? :F

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#4) Kisgépkezelő válasza CaNNa3IS (#3) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha érdekes karaktereket sikerül castingolni akkor egy nagyon vicces legális emberkísérlet. Sokszor sikerül olyan embereket ősszezárni akik amúgy a való életben sohasem találkoznának, pl: egy magát okosnak tartó pesti egyetemistát, egy k-magyarországi lecsúszott panelprolival. Pár hónap bezártság furcsa dolgokat tud kihozni az emberből. Volt pár évad amit úgy-ahogy követtem, a mostaniban 5-10 adás alatt nem találtam olyan karaktereket ami miatt a maradék 100-at érdemes lett volna követnem.

(#5) King Unique


King Unique
titán

Mondjuk nem meglepő, mindig jönnek az újabb és újabb évadok az ilyen műsorokból. Lesz F2, tehetségkutatókról is mindig lehúznak még egy bőrt stb. Csak egy VV9 elsőre mégis kicsit erőltetetten hangzik...de, ha így haladnak vsz lesz 19 is. :D

A 8-at nem nagyon néztem, de ezt az újabbat majd igyekszem. Bár nekem inkább a korábbi szériák tetszettek jobban. Az első 3 volt az igazi VV style, de azért a 4-5-6 is mondhatni jó volt.

(#6) buherton


buherton
őstag
LOGOUT blog

Vakegér tényleg nézed ezt a műsort? :(

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#7) King Unique válasza buherton (#6) üzenetére


King Unique
titán

Nincs abban semmi, ha nézi. Manapság amennyi tehetségkutató + valóságshow van, az a csoda, ha valaki aktív TV nézőként nem nézi valamelyiket. Ja, és az "olyan" műsorokat meg nem ám a társadalom pereme nézi, hanem pl. sok értelmiségi is. Volt is erről aszem valami felmérés korábban. Illetve mindig azt olvasni, hogy jó a nézettség, sikeresek stb., tehát van rájuk igény. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) szupermacs válasza Kisgépkezelő (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezért is lett vége elég hamar. Az első évad volt az egyetlen amit végignéztem, mert még akkor újdonság volt és sose láttam ilyesmit. De már semmiről nem szól, csak kísérleti patkányok vannak bezárva és vedelnek, meg kúrnak egész este. Ez nem szórakoztató. De számomra az a hihetetlen, hogy a Blikk bejegyzései alatt Facebookon mennyien követik és rajonganak és szurkolnak ezeknek. És szinte egymás torkát elvágva magyarázzák, hogy melyik patkány a jobb. Nem hiába voltak már olyan párbajok, ahol 3 delikvenst nyomtak ki, hogy abból 2 kiessen. (Ha jól tudom ilyen volt.)

(#9) freeknight


freeknight
őstag

Nagy rajongó vagyok, de a 8-as szériát nem tudtam nézni. Borzasztó érdektelen, sőt, ellenszenves karakterekkel volt tele az egész játék, a castingot nagyon benézték.
Volt ígérve, hogy a big brother licensz miatt teljesen más lesz a játékmenet, több külső helyszín lesz... erre egyszer kiküldték Zsoltit kocsikázni, Vivient a barátnőjéhez, meg volt a gagyi cirkusz... így nem is csoda, hogy becsavarodtak a lakók a bezártságtól, és mindenki a legrosszabb arcát mutatta. Régebbi szériákban mentek disznót vágni, paintballozni, meg jótékonykodni, itt már semmi sem volt. A hotel hét volt az egyetlen olyan program, ami nyomokban izgalmakat, érdekességeket tartalmazott.

A 9-es szériának nagyot kéne dobnia, de szerintem valószínűbb, hogy nem is folytatják (így mondjuk minek is). Vagy esetleg a fináléban beígérték a folytatást?

(#10) Kisgépkezelő válasza szupermacs (#8) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Mondjuk az régebben is probléma volt, hogy a vége felé amikor már csak pár delikvens volt benn, ráadásul ezeknek a fele csak azért, mert annyira konfliktuskerülő volt, hogy senkinek sem jutott eszébe őket kiszavazni akkor eléggé ellaposodott a műsor. Ezt most legalább biztosan elkerülték ezzel a gyors lezárással. Egyébként én is láttam olyan kommentelőket itt-ott, akik morális kérdést csinlátak abból, hogy ki érdemli meg a pénzt. Mintha bármit is számítana.

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Pro és kontra vélemények vannak, de az tuti, hogy nem közömbös senki a műsor iránt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Wesder


Wesder
félisten

Sose néztem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) ncc1701 válasza Wesder (#12) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem is fogom. Ott kéne atomot robbantani.

(#14) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Akkor néztem mikor a big bránerben Éva volt a ratyi világban meg Majka papa és az Oki vagy Obi vagy ki volt.

Viszont a Trónok harca, Westworld, Mars és egyéb sorozatokat szívesen nézek. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Narxis


Narxis
nagyúr

Meddig süllyed még ez a társadalom? Komolyan mi érdekes ebben? Hót unalmas! Szégyen gyalázat, hogy már a 9. évad (vagy tököm tudja minek nevezik az ilyet) megy. :W

(#14) Ateszpapa: +1 és akkor se rendszeresen mert nem volt érdekes. Amióta meg van netem azóta az elérhető tartalom 100-szor jobb, azzal a TV nem tud vetekedni.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#16) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Írok, hogy visszataláljak. :DDD

(#17) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Az még hagyján, hogy van ilyen műsor, szerintem is egy értéktelen trágya az egész, de ez most mellékes.
Viszont valami 36 millát vagy mennyit kapott a főbohóc aki megnyerte? Mivel érdemelte ki azt a pénzt? Azzal, hogy primitív állat, és van elég bőr a pofáján, hogy egy egész ország előtt parádézzon vele? Ez lenne egy követendő példa? A sok tehetségkutatóval is tele a padlás, de legalább azok nem ennyire primitívek (már legalább is akik bekerülnek egy élő adásba), meg akik megnyerik le is tesznek valamit az asztalra. De ezek a való világban? Legalja.

[ Szerkesztve ]

(#18) Kisgépkezelő válasza Runner_fxr (#17) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azzal érdemelte ki, hogy az a pár ember az RTL-nek vagy százszor annyit keresett a hülyéskedésével. Én magamar művelt, udvarias, embernek gondolom felelős állásom van egy komoly cégnél, de ennyi hasznot szerintem negyed század alatt hozok a cégnek, mint ez a pár fazon az RTL-nek. Ezért cserében igazán megérdemli a legkitartóbb bolond, hogy honorálják a munkáját. Nehéz dolog ám 3 hónapig folyamatosan bolondnak lenni.
Egyébként csak buttó 36 millió, a felét még le is kell adóznia. :C

(#19) buherton válasza King Unique (#7) üzenetére


buherton
őstag
LOGOUT blog

Színjáték az összes ilyen tehetségkutató + "valóság"show. A nagy problémám, hogy ilyen műsorok adják meg az embereknek - de főleg a fiataloknak - a viselkedési mintát.

Felmérés? :) Olyat hazudok össze neked, amilyet kérsz. Egyértelmű, hogy a sok TV nézőnek egy megnyugtató tudat, hogy "oh ugyanezt nézik az orvosok, bölcsészek, mérnökök is, akkor én miért ne nézhetném?" ugye a csorda szellem. Erre biztosan rájátszottak a felmérést végzők.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#20) King Unique válasza buherton (#19) üzenetére


King Unique
titán

Sokan jellemzően helyből leszólják az ilyen műsorok egy részét, hogy ugyan már ki nézi ezeket, meg aki nézi, az milyen már. Közben pont az benne a poén, hogy sokan nézik (előbbi rétegből is), nemhiába startolnak mindig az újabb és újabb évadok. Ha legalább annyian nem néznék, mint ahányan egy bizonyos társaságban fikázzák, akkor lehet éppen más lenne a helyzet. Csak ugye nem ez van. :N

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Ha lehet hinni VV Aurelio értesülésének, akkor szeptembertől indul újra a ValóVilág"

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak szólok, idén indul a "celebesdi". Írtam róla, topik nyitva. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Vakegérke válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Töröltem, ha indul a banzáj, újra publikálom.

No kérem, tologatják szépen a NyalóVilág indulásának idejét.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, csak lesz már valami, lehet jelentkezni villalakónak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) donjohnson válasza Vakegérke (#24) üzenetére


donjohnson
addikt

vv soma is csinált róla egy youtube videót, hogy indul az új széria.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#26) Vakegérke válasza donjohnson (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hááát, szerintem Somának csak annyi volt ezzel a célja, hogy képben maradjon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) antikomcsi válasza Vakegérke (#26) üzenetére


antikomcsi
veterán

Az volt a célja, hogy képben maradjon????? :)

Szerintem inkább az, hogy vissza kerüljön! ;]

Őszintén szólva olyan jelentéktelen személy, hogy én már azt is elfelejtettem, hogy létezik.

Most juttattad eszembe, hogy ő is a világon van még. ;)

(#28) mephi666 válasza Vakegérke (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

remélem jobb karaktereket sikerül összezárni az új szériában, mint az előzőben és ezért a résztvevők életkorát sem szabják meg...

#27: erősen gondolkoznom kell nekem is, kik voltak az előzőben... ez a gyíkarc, a fogyatékos szőke, a búza, kárszeg-krisztián, svájcimici, netcelebtiv... meg pár ostoba csaj... kb ennyi jut eszembe... akiket "szívesen" látnék, az az ikerpár csaj, akik nagyon ostobák, humoristának hiszik magukat és pár műsorban már feltűntek... (talán videobloggerkednek ők is, de ki nem a mai világban?)

ui: ja eszembe jutott még a jokeres srác a tajparaszt szlovák barátnőjével meg valami dávid(?) is? ja meg volt egy mulatós arc is benne, de a neve már nem ugrik be

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) antikomcsi válasza mephi666 (#28) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem szabják meg, csak 18 és 25 között legyen. ;]

Bár jelentkezhet a 40 fölötti is, csak valamiért, teljesen véletlen őt nem válogatják be!

Pedig jól jönne egy a survivor Feri féle karakter a sok gyerek közé. Viszont az is igaz, ha csak egy ilyen kerülne be, hamar kiszavaznák. Mondjuk, hogy ki is esne az nem biztos, az már inkább a szavazó nézőkön múlna.

(#30) Vakegérke válasza antikomcsi (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is csak azért emlékszem rá, mert Vivien többször is meg akarta erőszakolni. :D

Attól, hogy mi mit gondolunk, ő hiheti azt, hogy még a felszínen van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Vakegérke válasza antikomcsi (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem survivor Feri lealázná az előzőkhöz hasonló csökevényeket. A bibi csak ott van, hogy a szavazók zömének inkább a buta, semmit nem érő tinik jelentenek értéket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) mephi666 válasza Vakegérke (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát én szívesen megnéznék egy feri kaliberű játékost a vv-ban :) remélem a készítők is látnak benne fantáziát és beraknak egy ilyen karaktert (volt már anno "katona", az a laci talán, aki nem bírta és pár hét után sírva feladta... mindig nagy szavakkal dobálózott, mint "hit, becsület" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) Vakegérke válasza mephi666 (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, Laci volt, de olyan testfelépítéssel nem vívott ki szimpátiát. A viselkedésében, tevékenységében se volt semmi meggyőző. Mondanám, hogy nulla karakter.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) updog


updog
senior tag

Tegnap éjszaka kapcsolgattam a tv-t, és láttam hogy a VV1-et ismétli az RTL+. Az a durva, hogy egy pillanat alatt fel tudtam idézni arcról, hogy Oki, Lorenzo, és Györgyi voltak épp adásban, csak a fiatal csajszi neve nem ugrott be. Nem tudom, az azóta lement szériákból összesen ennyi nevet fel tudnék-e idézni.

Egyébként nagyon sütött az egészről a 2000-es évek elejének hangulata, eleve az adást 4:3 formátumban adták, a villában CRT óriásképernyős tv a nappaliban, bent(!) cigizgettek, szolidan főzicskéztek, beszélgettek, mintha csak egy nyaraláson lennének... azért azok voltak a szép idők :DDD Ettől még valószínűleg belenézek a 9-be is ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#35) Vakegérke válasza updog (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyik banda megy, a másik jön, nem sok játékos érdemes arra, hogy megjegyezzük a nevét. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy néz ki, hogy idén tényleg indul a kidumálni való játék.

Nem kicsi a tét, 36 millió jó magyar Forint. Ennyiért tuti, hogy a villalakók lealázzák egymást, vagy akár saját magukat is. Na meg az is vonzó lehet számukra, hogy celebbé válhatnak, habár ez a szó inkább degradáló, mint dicsérő. De hát nem mindegy? Mi majd jól mulatunk rajtuk, jól kitárgyaljuk őket, aztán vagy kedveljük a győztest, vagy fújoljuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) antikomcsi válasza Vakegérke (#36) üzenetére


antikomcsi
veterán

Attól tartok, hogy a játékosok 90% egy magát nagy taktikusnak tartó, saját magát is lejárató ösztönlény lesz. Márpedig, ha mind ilyen, az nem tesz jót a műsornak.

Tudom, sokan nem kedvelik, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy kellenek olyan karakterek, mint Alekosz, vagy Attila volt, akiknek van is némi intelligenciájuk ehhez a játékhoz, akik úgy tudják mozgatni a szálakat, hogy a néző számára is élvezhető legyen, ne csak az ordenáré káromkodás, keménykedés menjen. Például Alekosz beszólásai nélkül már azt se tudnám ki volt az a Bréci, de kellett is, hogy az egoista tezsókát helyre tegye.

Tehát ebből a szempontból azért remélem, hogy az idei szereplőválogatás jól sikerül majd, és nem az lesz a lényeg, hogy ki mennyi idő alatt hajlandó ledobni a textilt a zuhanyzóban, mert az nem érdekel.

Várjuk, hogy lassan beinduljon a topik, előre is jó szórakozást, minden kedves nézőnek!

(#38) Vakegérke válasza antikomcsi (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ebbe a játékba általában azok neveznek be, akik azt gondolják magukról, hogy nagybetűs KARAKTEREK, ácsingóznak a hírnévre, no meg a 36 milkót is meg akarják szerezni.
Remélhetőleg jól válogatnak a szervezők, lesz "bohóc", buta, öntelt, no meg "vezérhangya". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kiderült, a műsorvezetők Nádai Anikó és Puskás Peti lesznek.

Bekukkanthatunk a castingra. Meglepő módon nem nyüzsögnek az ifjoncok. Még inkább meglepett, hogy van köztük egy 40 éves szűzlány is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Peti78 válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Peti78
őstag

Ezazzz :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#41) Vakegérke válasza Peti78 (#40) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos nem tudni, hogy mikor kezdődik. Gyaníthatóan télen, mert ha minden igaz, ősszel jön a Survivor. Majd azt is jól kidumáljuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) Peti78 válasza Vakegérke (#41) üzenetére


Peti78
őstag

AZ engem nem érdekel, de a VV kötelező. Persze, tudom az vagyok amit eszek, nézek, stb :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#43) Vakegérke válasza Peti78 (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Általában vannak negatív vélemények rólunk, mert ugye meghempergünk a médiamocsokban. Na és? Ki az, aki mellre szívja?
Jól szórakozunk és ez a lényeg. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) mephi666 válasza Vakegérke (#39) üzenetére


mephi666
nagyúr

huhh, egyiket jobban utálom, mint a másikat... anikót a lekezelő, önelégült stílusa miatt (aztán ostoba, mint a föld), a puskás meg egy ripacs...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45) Vakegérke válasza mephi666 (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem se a kedvenceim, de nem miattuk nézzük majd a műsort. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) antikomcsi válasza Vakegérke (#39) üzenetére


antikomcsi
veterán

A 40 éves szűz az pont annyira ártatlan, mint én! ;]

Te jó ég! Már elfelejtettem, hogy létezik, erre megint láttam Homár Zsoltit, aki még mindig olyan irritáló, mint volt. A Soma gyerek, pedig három mondatot nem tud elmondani egymás után, széleskörű szókincséről árulkodik, hogy ugyan azt a kifejezést használja pár másodpercen belül 3-4 alkalommal is, de még így sem megy neki zökkenőmentesen a beszéd. Persze, ha ez valami visszamaradottság, akkor elnézést, nem állt szándékomban a fogyatékosságából gúnyt űzni.

(#47) Vakegérke válasza antikomcsi (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért az a szörnyűség se kutya, aki rögtön az elején megfenyegeti Krisztiánt. :D

A rötölö dolga, hogy kiket alkalmaz. Zsoltival semmi bajom, de Somát tényleg vissza lehetne az általános suliba tanulni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Novemberben indul a banzáj, pontos dátum nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) Peti78 válasza Vakegérke (#48) üzenetére


Peti78
őstag

Nádait az országból is ki kellene baszni

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#50) Vakegérke válasza Peti78 (#49) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lülüke jobb volt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.