Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) mephi666 válasza antikomcsi (#350) üzenetére


mephi666
nagyúr

pedig azt az évadot úgy harangozták be, hogy nonstop lehet kukkolni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#352) rushty válasza antikomcsi (#345) üzenetére


rushty
senior tag

Jó ez innentől csak cintike gondja. Legfeljebb nem szurkol a Krisztiánnak, amúgy nem is értem miért kéne neki szurkolnia.

(#353) Vakegérke válasza rushty (#352) üzenetére


Vakegérke
veterán

Belekotlott a csávóba, már miért ne szurkolna neki?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#354) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivien nagyképű, csak nem tudom, mire. A kisfilmjében egyértelműen látható, hogy az arcbőre - hogy is mondjam - nem éppen egészséges. A smink sokmindent eltakar, ezt a hibát mégse tudta elfedni.
Aztán ugye azzal kasserolja magát, hogy ő bizony gyűrűs menyasszony. Akkor miért virítja a melleit, miért pózol erotikus testhelyzetben? Úgy "liheg" az arcomba, mintha azt várná, hogy ...

Aztán mindehhez az állítólagos vőlegénye mit szól? Ha mindezt lenyeli, akkor csak egy sajnálatra méltó papucs. No persze ha létezik egyáltalán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#355) Popes válasza Vakegérke (#354) üzenetére


Popes
őstag

"Aztán mindehhez az állítólagos vőlegénye mit szól?"

Virítsd a lóvét "tesó" :DDD

Deus ex machina

(#356) Vakegérke válasza Popes (#355) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az nekem (is) kérdéses, hogy miből él ez a csaj, ha már büszke arra, hogy elköltözött otthonról. Állítólag modell és sminkes, amit a tanulás mellett nehéz elhinni.
Tartok tőle, hogy nem más, mint egy testéért kitartott csirke.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#357) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#354) üzenetére


¤Envy¤
tag

Érdekes, hogy nagyjából mindig ugyanazokon a témákon agyalunk. Én is gondolkodtam egy kicsit ezen.
16 éves kora óta van palija, jelenleg el van jegyezve. Kicsit sem korai, ha ez igaz...
De mivel bekerült, nem lepődnék meg ha az első éjjel már Csoki "parittyázná".
Az öltözködése, a nagy arca... Nekem is egy kitartottnak tűnik inkább. És milyen undorral nézett az új srácra, mikor kiderült, hogy az még a mamahotelben él... mintha ez a mai világban nem lenne meglepő.

Ebben az egészben egy normális nő van jelenleg, és ő Era. Valahogy tudja tartani magát, és mégsem fél beszólni a nagyhangúaknak. Mikor elővette tegnap Radicsot, teljesen igaza volt. A srác inkább vihogva próbálta álcázni magát, és gyorsan eloldalgott....
De félek, hogy ha kikerül párbajra mondjuk valami nagy "macsóval" inkább őt szórják ki, mert nem szexel és balhézik undorítóan, amitől a nézettséget remélik.

(#358) Peti78


Peti78
őstag

Ncore-ra nem rakták fel ezt az évadot, sőt, a korábbiakat is törölték. :(

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#359) antikomcsi válasza Peti78 (#358) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ott nincs, de pl. uBit-en fent van.

(#360) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#361) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Attól eltekintve, hogy Gregnek rosszul esett Zsuzsu döntése, mert nem neki adta a barátság karkötőt, ez egy töltelék műsor volt. Na jó, Csoki Reni hasára recskázott, de aztán tényleg ennyi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#362) C4mp3r


C4mp3r
addikt

no akkor meg is van az oka a kivagasnak, a mai osszefoglaloba kerult bele az az anyag.

p.s: radics mar most hangoztatja, hogy a rolit viszi, a vege az lesz, hogy vedettseget fog kapni, volt mar ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#363) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csoki szépen leszerepel. Még egy affektálós csitrinek se ellenfél.

Vivien marhára el van ájulva magától, pedig olyan mint egy felfújt lufi. Tetszetős, bár anyaghibás, belül meg üres.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#364) antikomcsi válasza Vakegérke (#361) üzenetére


antikomcsi
veterán

És Zsu döntését miért kezdték el rögtön támadni, és megmagyarázni, hogy miért másnak kellett volna adnia?
Ki érzi jobban a szituációt, ők, vagy maga Zsu?

És milyen bosszúról beszélnek? Mintha 100 lehetséges kiesőjelölt lett volna. Ki kellett volna küldjön egyet a saját táborából? Komolyan ezt várták el? De az sem Roli hibája, hogy Cintike végzett a kieső helyen. Esetleg ha másképpen csinálják a dolgaikat, akkor Cintike nem is került volna veszélybe. Persze könnyebb mást hibáztatni.

Lacikából egy másodpercet nem láttam, de Vivi kifejezetten ellenszenves.

Jelenleg Era az, akinek a morális értékrendjét a legelfogadhatóbbnak tartom, így jelenleg azt mondom, hogy jó lenne, ha ő nyerne.

(#365) GSPLR


GSPLR
senior tag

Én most egy picit filóztam. Szerintetek milyen lenne ha csak 30+ kerülhetne be? Szerintem sokkal érdekesebb lenne a műsor.

Huawei

(#366) mephi666 válasza GSPLR (#365) üzenetére


mephi666
nagyúr

én kicsit sajnálom, hogy levitték a max korhatárt, mert voltak érdekes karakterek az idősebb korosztályból is: "hit-becsület" laci, aki nagy mellénnyel bement, majd összeomlott és feladta... alekosz+olivér is 30+ voltak... a tordasi szavaló csaj is 30+ lehetett... ők is produkálták magukat rendesen, ittak is veszettül, mégsem süllyedtek ilyen primitív szintre... kamaty elvétve volt, általában a széria vége felé, itt meg arra mennek, hogy minden rekordot megdöntsenek... le vagyunk pár résszel maradva, de így a "villafeltöltés" végére költözött be pár értelmesebb arc, akiből ki lehet nézni valamennyi intelligenciát: roli+era+hunor... bent levők közül meg talán greg, akinek vannak értelmesebb beszólásai, "nők" közül meg zsuzsu azt leszámítva, hogy ostoba, mint a föld, legalább nincs benne semmi rossz szándék :K ...az a radics meg: képes lennék fizetni érte, ha egyszer beküldenének 4 péket, hogy verjék jól össze péklapáttal :DDD remélem nagyobbat fog bukni, mint anno tivy

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#367) csƵ


csƵ
őstag

Szégyenszemre nézem ezt az ostobaságot, és elég hamar feltűnt, hogy a bentiek nagy része szegről-végről ismeri egymást. Max. 2-3 arc lehet, aki nincs beavatva és látszik is rajtuk, hogy vágnak wtf fejeket olykor-olykor.
Nem lesz itt 36 millás győztes. Itt már most le vannak fizetve a szereplők, és bizonyos forgatókönyv szerint színészkednek. Amolyan Éjjel-Nappal Budapest csak a villába zárva.

(#368) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Valaki elmerült annyira a vv tengerében, hogy tudja e, hogy volt e szabály változtatás a legutóbbi óta?

Eddig tilos volt megnevezni, hogy kit fog kihívni a kiválasztott, most meg ugye radics nevén nevezte krisztilánynak, hogy történjen akármi, ő Rolit viszi ki párbajozni.

(#369) GSPLR válasza antikomcsi (#368) üzenetére


GSPLR
senior tag

Szerintem változtattak rajta, azt se tartom kizártnak, hogy már ütni is lehet szankció nélkül. Mondjuk azt nem is bánnám, ha lenne ütésváltás ennél a bandánál...

Huawei

(#370) Szada85 válasza antikomcsi (#368) üzenetére


Szada85
aktív tag

Szerintem már a szerkesztök is beletörödtek, hogy gyakorlatilag kezelhetetlen a társaság. :DDD
Minden bántás nélkül, de a játékosok nagy részéböl kinézed, hogy egy eléjük rakott, sok oldalas szabályleírást végigolvasva szépen megjegyzik, mit szabad, és mit nem? :D

(#371) Vakegérke válasza antikomcsi (#368) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk jó poén lenne, ha élne a szabály, így Radicsot hazakergetnék. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#372) mephi666 válasza Vakegérke (#371) üzenetére


mephi666
nagyúr

biztos vannak szabályok, mert egyik nap a bükfürdői vidék szépe is rolinak elkezdte mesélni, hogy mennyire beállt este, aztán helyesbített, hogy nem beszélhet azokról a dolgokról, amik a beköltözése előtt történtek... csak retorziót eddig nem láttunk szabálysértés miatt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#373) Vakegérke válasza mephi666 (#372) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha szabály, akkor kőkeményen be kell tartatni, különben nincs értelme.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#374) antikomcsi


antikomcsi
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#375) Vakegérke válasza antikomcsi (#374) üzenetére


Vakegérke
veterán

Találó. :K :D :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#376) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#377) #51177472


#51177472
törölt tag

Na szóval bepótoltam a részeket.

Lista arról akik szimpatikusak: Hunor.
És ezzel ki is merült. :C

Zsuzsu annyira, de annyira buta, hogy kellemetlen nézni néhány jelenetét.
Krisztián "fain" gyereknek tűnt de ő sem az. Az érzelmei miatt gyenge, pedig intelligens és nagy taktikus lehetne.
Csoki egy f.sz.
Ginu egy csitri.
Radicsot KI NEM ÁLLHATOM.

Amikor Anikó vezeti a műsort, tekergetem azt, nem bírom elviselni máshol eltudnám viselni de az nem ez a műsor .. ;] .

Apropó, valamelyik nap kimentem ebédelni a Duna Plázába, és a kínai étteremnél VV Soma állt mögöttem. :DDD

(#378) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztián nem gyászolta sokáig Cintikét, rámozdult Zsuzsura, aki úgy csinál, mintha ellenére volna, pedig tetszik neki a dolog.

Csoki jó nagy suttyó, de inkább Reni és Ginu szégyene, hogy még nem hajtották el a búsba.

sdforlife: Ami Radicsot illeti, hasonlóan érzek.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#379) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ki a legbutább? Csoki hogy begőzölt ezen, az nem semmi. Szerintem találva érezte magát. :)

Radics levágott egy hegyibeszédet, hogy alázza Rolit és ezzel megszédítse Hunort. Kérdés, hogy a srác megeszi-e a maszlagot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#380) antikomcsi válasza Vakegérke (#379) üzenetére


antikomcsi
veterán

Remélem át lát a szitán!

Meg azt is, hogy a való világok történetében magát legviccesebb játékosnak gondoló suttyó megy is haza a párbaj után.

(#381) C4mp3r válasza antikomcsi (#380) üzenetére


C4mp3r
addikt

nagyon gaz a gyerek, megnezegettem par videojat a youtubeon, hat egy az, hogy tokeletesen validalja, hogy miert nem nezek egy egyetlen magyar csatornat sem mert ez meg az atlagos baromfiudvar szinvonalu magyar youtubeon is csak alul helyezkedik el, de a legnagyobb szegyen az 50k feliratkozo meg a 100k+ videos nezettsegek. valoszinuleg innen veszi azt a fals kepzetet, hogy o vicces meg neki ezer "kisugarzasa"(sic!) van, de a valosagban minden felig ertelmes ember szamara vilagos, hogy csak egy komplexusos, sulyos onertekelesi gondokkal kuzdo fagolyo az ember. ettol fuggetlenul nem hiszem, hogy ki fog esni pontosan a celkozonseggel rezonal ez a fajta viselkedesmod igy nagyon meglepodnek ha o menne most a parbajon.

p.s.: aztan persze voltak mar meglepetesek, anno cristofel is nagyon hamar kiesett rola is azt gondoltam, hogy sokaig bent marad.

[ Szerkesztve ]

(#382) antikomcsi válasza C4mp3r (#381) üzenetére


antikomcsi
veterán

Sajnos szerintem is nagy a szavazó bázisa, melyet inkább nem is minősítek, és kicsi az esélye, hogy kiessen, de bízok abban, ha mondjuk Rolit hívja ki, akkor azok, akik a szimpátia szavazáson Hunorra és Erára voksoltak, azok most sem erre a nyomorultra fognak, hanem a kihívottra.

(#383) Vakegérke válasza antikomcsi (#382) üzenetére


Vakegérke
veterán

No meg azok drukkerei is, akik a kiválasztáson Radicsra tették a jelet. No meg rengeteg nő, mert minősíthetetlenül beszél a villában lévő nőkkel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#384) mephi666 válasza Vakegérke (#383) üzenetére


mephi666
nagyúr

ugyanolyan nyomorék, mint az a tivy... saját súlycsoportjából nem mer másba belekötni, mert be van rettyintve, a nőkkel szemben pedig nagyon keménynek hiszi magát :U remélem gyorsan hazatakarítják, mint az előző yt-sztárt... hiába a több tízezer követő, ha azt mutatja folyamatosan magáról, mekkora nyomorék

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#385) Vakegérke válasza mephi666 (#384) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyfiúnak tartja magát, de például Vivient nem meri kóstolgatni. Csak azokat b*szogatja, akik nem mernek, nem tudnak ellenállni. Üres lufi a manus, szánalmas figura.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#386) rushty válasza mephi666 (#384) üzenetére


rushty
senior tag

ha azt mutatja folyamatosan magáról, mekkora nyomorék

A szimpatizánsai számára ez nem jön le.
A többi lakón múlik mennyire bukik le.

(#387) Genji válasza csƵ (#367) üzenetére


Genji
őstag

Én ezt anniyra nem vettem észre, egyedül az volt levágós, hogy Greg és Vivien ismerősök.

Amúgy:
Radics csinálja a műsort nem hiszem, hogy kikerül (sajnos), Nálam Era, Roli a legszimpatikusabb, Hunor kicsit szobanövény. A többiek meg kritikán aluliak, dehát ezért nézzük ezt a műsört. ;]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#388) Peti78


Peti78
őstag

Valamelyik agyhalott ja az új csaj azt hiszem behányta tegnap a szót "unszimpatikus" rosszul lettem

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#389) csƵ válasza Genji (#387) üzenetére


csƵ
őstag

Gyakorlatilag mindenki budapesti. Ilyen sose volt még a VV-k történetében.
Van 1 "győri" meg gondolom Bp-n nem találtak eléggé butát és Bükig kellett menni.

[ Szerkesztve ]

(#390) Vakegérke válasza Genji (#387) üzenetére


Vakegérke
veterán

És mégis miben nyilvánul meg az, hogy Radics csinálja a műsort? Komolyan kérdem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#391) Peti78 válasza Vakegérke (#390) üzenetére


Peti78
őstag

Jártatja a pofáját.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#392) Vakegérke válasza Peti78 (#391) üzenetére


Vakegérke
veterán

Méghozzá ocsmányul. De Genji fórumtársunk hátha lát benne olyan potenciált, amit én nem. Ezért tettem fel neki a kérdést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#393) Peti78 válasza Vakegérke (#392) üzenetére


Peti78
őstag

Műsorozni szoktak a gyerekek is a boltokban. Nevezzük hisztinek, bárminek. Lehet, hogy Genji fórumtárs is erre a formára gondolt. Amit ez a pali művel, nemcsak itt, hanem yt-n is, az semmi más, mint üres, tartalom nélküli vergődés. Nem értem gondolat(?)menetét, a szálat amire felfűzi, handabanda az egész. Amikor azt mondta, hogy ő a vv-k történetének legviccesebb játékosa, megakadt a torkomon az alma.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#394) #51177472


#51177472
törölt tag

Nekem ez a Vivi elsőre volt csak unszimpatikus, intelligensnek tűnik a többiekhez képest, csak hát olyan amilyen.

(#395) Vakegérke válasza #51177472 (#394) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ügyesen bánik a szavakkal, (egyelőre) tartása is van. Csoki lebőgött nála, Radics se mer kötözködni vele.
Jó, hogy bejött, neki köszönhetően lesz még balhé, talán nem is kevés. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#396) Vakegérke válasza Peti78 (#393) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eddig a vicces énjét nem virította. Sokkal szimpatikusabb lenne, ha viccelődne, de az a bunkó viselkedés a gyengékkel szemben, amit megenged magának, csak utálatot vált ki belőlem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#397) Genji válasza Vakegérke (#396) üzenetére


Genji
őstag

Kelti a feszkot, erre gondoltam. Ha tok bekebe punnyadna mindenki bent, nem lenne mit nezni. Az egesz musor a konfliktusokra van kihegyezve. Amugy barkit hiv ki, Radics ellen szavazok, csak az atlagnezo szemevel nezve o erdekes mert vele/korulotte tortennek a dolgok.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#398) donjohnson


donjohnson
addikt

ma lesz a kihívás.
vajon a radics lesz elég tökös és a rolit hívja ki?
vagy elkezd majd taktikázni és az ellenfél cspatából választ egy gyengébbet?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#399) Vakegérke válasza Genji (#397) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értem, köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményedet. :)

Az egy dolog, hogy kelti a feszkót, csak az nem mindegy, hogy miként. Akiket erősnek tart, azok előtt behúzza fülét-farkát, akiket meg gyengének, azokat oltja, méghozzá ordenáré módon, alpári stílusban. Nagyon nem bejövős egyetlen embernek sem, aki normálisan gondolkodik, ítélkezik.
Feltételezem, hogy neked se a kedvenced, így nem fogunk hajba kapni, amikor megszégyenülten kikotródik az utcára vezető ajtón, én meg az efölötti örömömnek adok hangot. :)

Van még bugris, aki a feszkót kelti, Csoki. Két csajt hülyít, bepróbálkozott Viviennél is, de rájött, hogy kevés a feladathoz, mert csak egy senkiházi kis pöcs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#400) mephi666 válasza Genji (#397) üzenetére


mephi666
nagyúr

egy ilyen 12fős szedett-vedett társaságban tutira lesznek konfliktusok nélküle is, ha kiteszik :K nem ezt a követendő példát kellene mutatni a nézőközönségnek, hogy "alázzuk csak nyugodtan a nőket, ha annyira beszariak vagyunk, hogy nem merünk férfiaknak beszólni" ...pár nap lemaradásban vagyunk, 2 napja láttuk ahogy krisztilány kedves szavakat intézett az azóta kiesett csaj felé... az is elég erős volt... a maguk által erősnek hitt hármast (radics, kriszti, pákó2) lapátra lehetne tenni gyorsan... az a csoki is úgy mászik egyik nőről a másikra, ahogy őshazájában megtanult egyik fáról a másikra átmászni :DDD megkockáztatom, hogy egy észpárbajban nemhogy zsuzsuval, még egy csimpánzzal szemben is alulmaradna

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.