Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Vakegérke válasza Tom5 (#1000) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább nem sétál előre-hátra. Az engem jobban idegesít. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1002) junior11 válasza Tom5 (#1000) üzenetére


junior11
veterán

Anikót szívesebben látom én is :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1003) bendeguz76 válasza junior11 (#1002) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Ja a pipaszár görbe lábaival,ő se nagyon különb mint a bent lévő ribik.annyi a különbség,hogy egy rtl producer alá feküdt védelemért

bendeguz_HUN

(#1004) mephi666 válasza bendeguz76 (#1003) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, az produce-olt bele egy gyereket és kb ennyi volt... habár biztos nem halnak éhen, ha fizeti az apaságit

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1005) junior11 válasza bendeguz76 (#1003) üzenetére


junior11
veterán

Ez tény, de még mindig szívesebben nézem, mint a Petit :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1006) Ciccuka válasza Tom5 (#1000) üzenetére


Ciccuka
veterán

Bencétől és Balázstól vette át a stílust, meg ezt a folyton előre-hátra lépdelést is.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1007) Vakegérke válasza Ciccuka (#1006) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lülüke (Lilu) is nagy toporgó volt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1008) rushty válasza mephi666 (#1004) üzenetére


rushty
senior tag

Aztan Aurelioval is együtt volt.

Revolut meghívó pü-ben

(#1009) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Zsuzsu berezelt. Krisztián rárakta a jelet, így azt hiszi, hogy ő lesz a kihívott. Ha ez a gusztustalan kanmajom tényleg őt hívja ki, az mindennek a legalja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1010) donjohnson válasza Vakegérke (#1009) üzenetére


donjohnson
addikt

akkor a zsuzsura szavazunk és kész.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1011) Motion_Blur válasza Vakegérke (#1009) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szép öngól lenne (így legyen), Zsuzsu TOP5-ben benne lesz.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1012) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én már szavaztam a fantomképre, szóval mindegy, ki az ellenfele, abcúg Krisztián! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1013) GSPLR válasza Vakegérke (#1012) üzenetére


GSPLR
senior tag

Szintén zenész

Huawei

(#1014) Vakegérke válasza GSPLR (#1013) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglepne, ha közülünk valaki Krisztiánra szavazna. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1015) Tom5 válasza Vakegérke (#1014) üzenetére


Tom5
addikt

Krisztián out! Már így látatlanban is!

(#1016) GSPLR válasza Vakegérke (#1014) üzenetére


GSPLR
senior tag

A gond ott van, hogy én a magam részéről nem hiszek a szavazások tisztaságában. Ezért véleményem szerint bármi előfordulhat.

Huawei

(#1017) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Hát az biztos, hogy ha nem a szakállas mátyás megy ki, akkor itt bunda van... :DDD

The Truth is out there...

(#1018) Vakegérke válasza GSPLR (#1016) üzenetére


Vakegérke
veterán

Radicsot is kibaszarintották a villából, pedig jobban előtérben volt, mint Era. Krisztián miért úszná meg? Semmit nem csinál, csak döglik, káromkodik, köpköd. Ezért nincs értelme bent tartani.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1019) mephi666 válasza Tom5 (#1015) üzenetére


mephi666
nagyúr

krisztiánusz barát ellenfelére tettem én is egyet... nem nézzük az adásokat, követem itt az eseményeket és el tudom képzelni jól, mi megy bent :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1020) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eszembe jutott valami. Ha Krisztián nem tartja a szavát, a leggyengébbet hívja ki. Zsuzsut? Lehet, hogy nem meri, mert ugye keménynek tartja magát, talán még ő is szégyellne kihívni egy kislányt, bár Adri kihívása esetén se beszélhetünk férfiasságról.
Akkor kit? Szerintem Lacikát. Férfi, tehát egyenrangú ellenfél, viszont csak teng-leng, nincs egy villalakó sem, akinek akár az árnyékával felérne. Optimális választás lenne az ő szemszögéből nézve, de ami Lacika hátránya, Krisztiánnal szemben az az előnye is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1021) Motion_Blur válasza Vakegérke (#1020) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De Lacikát megkérte hogy rakja rá a jelet, nem? Érdekesen venné ki magát ha olyat választani akivel magára rakatta :)

Igazából mindegy, ennek a sz*rházinak takaordnia kell és fog is akárki ellen is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1022) Vakegérke válasza mephi666 (#1019) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem felülmúlják a képzelőerődet az események, meg a játékosok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1023) Vakegérke válasza Motion_Blur (#1021) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen ám, de Lacika mit is mondott a kiválasztáson? Azt, hogy undorodik tőle. Ez bőven elég indok.

Az persze más, hogy Lacika ruhatárából öltözködik, mert bár van mosó-, meg szárítógép, annál lustább, hogy rendben tartsa a gönceit.
No meg az a gizda ribanc se gondoskodik róla.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1024) csƵ


csƵ
őstag

Egyébként miért rakatta magára ez a hülye gyerek? A barátain kívül szerintem mindenki undorodik tőle.

(#1025) Motion_Blur válasza Vakegérke (#1023) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az poén volt :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1026) Vakegérke válasza csƵ (#1024) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megegyeztek Csokival, hogy Ginut és Adrit kipaterolják, ezért magukra pakoltatják a jeleket. Csoki elvégezte, amire készült, Krisztián is virítani akar.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1027) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1028) Motion_Blur válasza Vakegérke (#1027) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ánuszka jól érzi magát Csoki ölében :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1029) Vakegérke válasza Motion_Blur (#1028) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, a komoly férfiak, hogy tudnak majrézni ok nélkül... :D

Anno VV Zsuzsát kizárták, mert Olihoz akart vágni egy palack vizet. Ezen az alapon Csokit is ki kéne zárni, mert az éneklő triót akarta eltalálni a palack vízzel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1030) C4mp3r válasza Vakegérke (#1029) üzenetére


C4mp3r
addikt

nemcsak a palack viz miatt, hanem mert narancsokkal is megdobalta. ott mar el is talalta

(#1031) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Erről a Greg gyerekről egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy valaha bármi köze volt a férfi nemhez. Sokkal inkább egy rosszindulatú sunyi csajnak látszik a viselkedése alapján.

(#1032) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A kék szalagok zömét Adri és Zsuzsu kapta. Adri közönyös, tudja, hogy ő lesz a kihívott. Zsuzsu edződik, úgy tűnik, nem vette zokon.
Krisztián kitalált valamit. Zsuzsunak megígéri, hogy nem hívja ki, ha megkapja tőle a hazugságvizsgáló szuperképességet. A nagyeszű sündisznócska azt hiszi, hogy Zsuzsunak van még egy, pedig nincs. Erát be akarja paráztatni, hogy használja fel a lila kendőt, Hunorral meg le akarja vetetni róla. Rafkós, három, vagyis két szuperképességet akar semlegesíteni. Eszébe sem jut, hogy amikor kiteszi a lábát a villából, remélem, oda be nem teheti többé, így neki már mindegy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1033) GSPLR


GSPLR
senior tag

Túlgondoljátok. Ez Adri lesz. Az viszont amire próbáltam utalni, hogy a retek bizony próbálja felhozni Ánuszt, ma beigazolódott. Szóval továbbra se hinném hogy fair ez a játék. Igazából úgy a negyedik, ötödik évadtól ez az egész egy manipulált fos:)

Huawei

(#1034) Szada85 válasza Vakegérke (#1029) üzenetére


Szada85
aktív tag

Ha szerkiknek lenne vér a pucájukban, akkor meglépnék - még ha a kizárást nem is, hiszen mondhatjuk, hogy csak "irányukba célzott" -, hogy például decens büntetésként elvennék töle a védettséget, és automatikusan Ö lenne a kiválasztott Krisztilány ellen. :DDD ;]

(#1035) mephi666


mephi666
nagyúr

ez jött ma szembe :)

amiket itt leírtok, hihetetlen, hogy minden nőnek csokif@sz a vágya... havast kellene beküldeni és onnantól nem lenne több csokif@sz :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1036) Vakegérke válasza Szada85 (#1034) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, ez hatalmas húzás lenne. :K

Mondjuk akkor is Krisztián ellen szavaznék, de érdekes lenne látni Csoki ábrázatát, mikor meghallja, hogy mi a büntetése. Vajon bájolognának még egymással, vagy borulna a hú, de nagy barátság?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1037) Vakegérke válasza mephi666 (#1035) üzenetére


Vakegérke
veterán

Reni tud kemény lenni, és ha tényleg nem Era rúzsát használta, még jogosnak is találom a beszólását, hiszen igazat mondott. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1038) ildi_ válasza mephi666 (#1035) üzenetére


ildi_
csendes tag

És ez a senkiházi fiú pedig ott ül bamba fejjel, míg a két nő egymásnak esik. Őt kellene jól megalázni és nem egymással veszekedni.

(#1039) Szada85 válasza Vakegérke (#1036) üzenetére


Szada85
aktív tag

Nyilván ez Krisztián prosztóságán nem változtat, de Csokinak - meg talán a többieknek is, mert ha ennyi idö alatt eljutottak idáig, akkor a full-kontakt sincs messze már - is intö jel lehetne, plusz a benti létet is megkavarná nem is kicsit, ha hirtelen a világi cimborák egymással néznének farkasszemet, Reni, Vivi meg szintén pörögne az arcán tisztességesen.. :D

(#1040) Peti78 válasza Vakegérke (#1020) üzenetére


Peti78
őstag

Azt egyébként miből gondolod, hogy Zsuzsu a leggyengébb?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1041) Vakegérke válasza Peti78 (#1040) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyámoltalan, sebezhető. Ha nem lenne mellette Greg és újabban Reni, nagyon elveszett lenne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1042) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1043) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem hiszek a szememnek. Krisztián tényleg a zuhanytálcába hugyozott? Ha igen, akkor suttyó, tirpák. No persze enélkül is az. A nem normális berág, mert Vivien nem hajlandó reggelit csinálni neki, meg úgy an blok kiszolgálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1044) Vakegérke


Vakegérke
veterán

HAZUGSÁGVIZSGÁLAT - Ezt ZSUZSU már felhasználta

Kérem tisztelettel, okafogyott volt Krisztián kérése, hogy Zsuzsu ezt adja át neki, aki saját maga sem tudja, hogy csak egyszeri lehetőség volt. Nagy hepaj lett belőle fölöslegesen, vihar a biliben.

Befóliázva kellett kukac módjára átvergődni a gyepen a villamesteri beosztásért. Ugyan Roli győzött, de szinte lehámlott róla a fólia, így a villalakók korrekt módon Reninek adták a címet, mert ő végig fóliásan vonaglott.

No, gyünik a kihívás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1045) Motion_Blur válasza Vakegérke (#1044) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"A szuperképesség tulajdonosa összesen három alkalommal hazugságvizsgálatnak vetheti alá egy-egy villatársát."

Én eddig egyről tudok.

Puskás Petike már nagyon kínosan balfék...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1046) Vakegérke válasza Motion_Blur (#1045) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban, én tévedtem. Mea culpa. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1047) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ánusz OUT

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1048) Vakegérke válasza Motion_Blur (#1047) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ámen!
Adri ugyan csak 158 centi, de nagy falatnak bizonyul. Krisztián nagy szégyene lesz, hogy egy kiscsaj hazakergeti. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1049) csƵ


csƵ
őstag

Eddig az összes """alfa""" nőt hívott ki.

(#1050) #51177472


#51177472
törölt tag

Fb-n a poszt alatt végiggörgettem kb. 2 perc alatt a kommenteket, 130 volt, és egyetlen egy szólt Krisztián mellett.
egyetlen egy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.