Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Vakegérke válasza zolikaDB (#500) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyszer még ki is osztotta.

Erának kisebb a tábora, de a másikhoz képest minőség.
Adri meglepett. Radics már megalázta, mégis mögé állt.

Páran félnek, hogy mi lesz, ha Radics megnyeri a párbajt, csak ezért állnak mögé. Akárhogy nézem, most kéne a kígyó fejét levágni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#502) antikomcsi válasza Vakegérke (#501) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azok akik radics mögé álltak érdekből tették. Kivéve mondjuk Zsuzsut, aki azért állt oda mert nagyon buta szegényke. Mindig felhozza, hogy őt lekurvázta Era. Ezzel mindig eszébe juttatva a nézőnek azt a vonaglást, ami inkább tűnt egy partra vetett hal vergődésének, mint táncnak, más részt Era nem mondta, hogy Zsu egy alpári kurva, azt mondta, hogy aki úgy viselkedik mint egy alpári kurva........ És van különbség a két megfogalmazás közt, és igen szerintem is, aki úgy viselkedik, mint egy kurva az viselje el tettei következményeit, vagy ha ezt szóvá teszik neki.

Nagyon nem jó ez a szavazás, ha radics nyer az szégyen, de ha Era nyer az is az, mert akkor is nagyon nagy arányú szavazat érkezett erre a nulla emberre.

(#503) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csoki már nem először mondja, hogy "megyek haza a f*szomba". Akkor miért nem megy?

A nagyokos Radicsot lealázza egy 18 éves csitri. Pár mondattal sárba döngöli. Egyébként jó poén, hogy Radicsék semmit nem tudnak megbeszélni, mert Vivien viszi a hírt. Tegyük hozzá, nekem nagyon úgy tűnik, hogy a csaj napraforgó.

Zsuzsu paraszt. Az egy dolog, hogy undorodott a mangó ízétől, de miután beleköpött a mosdóba, nem mosta ki.

antikomcsi: Fogalmam sincs, hogy miért félnek Radicstól és milyen érdek fűz bárkit is hozzá. Ahogy mondod, nulla ember, csak a pofája nagy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#504) dogab93


dogab93
tag

1-2 embert leszámítva mindegyik egy gusztustalan alpári húgyagyú szar,de Krisztina akarom mondani Krisztián viszi a prímet.Akárhányszor szólal meg kilóg a kapa és a kasza a szájából.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#505) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Jé, egy rész, amin lehetett néha nevetni... mi történt? Szabin van az eddigi vágó?

Megjegyzés: Magas fölénnyel vezet ERA a neten keringő sima kis szavazáson...

[ Szerkesztve ]

(#506) donjohnson válasza ¤Envy¤ (#505) üzenetére


donjohnson
addikt

az nem jelent semmit. volt már ilyen, hogy akik ott szavaztak, azok nem szavaztak az rtl24-es app-ban és végül a másik nyert.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#507) Vakegérke válasza donjohnson (#506) üzenetére


Vakegérke
veterán

Viszont jobban tükrözi a nézők véleményét, mint a hivatalos szavazás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#508) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnap 20:00-kor is lesz NyalóVilág, valószínűleg ismétlés, meg 21:00-kor is, ami két órás. Az biztos, hogy az utóbbiban lesz a párbaj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#509) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#510) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivien el szerette volna nyerni Erától a jokert, nem jött be neki.

Na, innen kezdve se Viviennek, se Radicsnak nem hiszek el semmit. Méghogy utálják egymást, hagyjuk már...

Zsuzsu papírzsepivel dörgöli pólón keresztül a hónalját. Inkább fürödni kéne. Amúgy a pólóját majd tegnap kimossa, ha már megígérte. :D

Elég görény volt Radics a szópárbajon, jött a baromságaival, Erát végig se hallgatta, letorkolta. A társasága se volt sokkal különb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#511) antikomcsi válasza Vakegérke (#510) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én meg nem értem, hogy ebben mi a vicces? Ki nevet ezen a tv előtt? Mitől menő ez a radics???

(#512) C4mp3r válasza antikomcsi (#511) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem tudom mire velni ezt a tiv tivys stilust, feltetelezem latta, hogy mennyivel zugott ki az a hulyegyerek egy tuja ellen es meg is ezt probalja copyzni. egy szanalom az egesz ember. roli arcan latszott, hogy o erzi kellemetlenul magat.

p.s: telepacia :D

[ Szerkesztve ]

(#513) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Radicsnak trottyos lett a gatyája, mert nem nagy a szavazatok közt a %-os különbség. Tiszta szívemből kívánom neki, hogy holnap estére legyen 90-10, és Era győzzön. Életem nagy élménye lenne a látvány, ahogy a fölényes magabiztossága ráfagy a képére.
Még van idő, lehet, hogy beletrafáltam és feladja a játékot.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#514) #51177472


#51177472
törölt tag

A mai adas utan mar nem idegesit Zsu, inkabb aranyosnak tartom, eddig kellemetlen volt.
"Telepácia". :DDD

[ Szerkesztve ]

(#515) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#513) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ó, bár adná az ég, hogy lássam én is ezt.
Ha Era megy haza, hát, nem is tudom... lehet nekem annyi lesz a műsor, hiszen már most se vagyok oda érte.

Az RTL Radicsot nyomja minden lehetséges platformon amúgy :(

sdforlife: Nekem már teljesen más a viszonyulásom Zsuhoz, mint az elején, szinte szórakoztat engem is a sutaságával.

"- Ez mit csinál?
- Energiát gyűjt.
- MI?? Minek???"

(#516) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#515) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Az RTL Radicsot nyomja minden lehetséges platformon amúgy :("

Nekem nem úgy tűnik.
Súlyukat tekintve sokkal nyomatékosabbak a negatívumok, mint a pozitívumok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#517) Vakegérke válasza Vakegérke (#516) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez sem növeli a tekintélyét. 28 másodperctől.

Hunor: Miből gondolod, hogy te egy erős játékos vagy?
Radics: Mert a legjobb csaj velem dugott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#518) antikomcsi válasza Vakegérke (#517) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nálam ez a video rendesen kicsapta a biztosítékot. Különösen 4:40-től. "Tudod mi a baj? Az a baj, hogy ........................." Igazi kultúrlény ez a gyökér, és ez a sok berregés, meg nyihogás? Péklapáttal úgy pofán vágnám, hogy csillapodjon, mert elviselhetetlen!

(#519) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Ma mindenképpen kiderül :(

Teljesen egyértelmű, hogy a csávó biztos benne: a dugás a "legjobb" nővel elég a nézőknek.

Pedig ha ő menne haza, mennyire megbolygatná a bentiek életét! Teljesen biztosak voltak benne, hogy Era megy haza, amíg meg nem lett mutatva a %...

(#520) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#519) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Teljesen biztosak voltak benne, hogy Era megy haza, amíg meg nem lett mutatva a %..."

Aztán ha 90-10% lett volna, akkor biztos lenne, hogy Radics a nyerő? Egy frászt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#521) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#520) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ne engem kérdezz, láttad te is, hogy a fél villa félelemből állt mögé, mert ebben hisznek. :(

(#522) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#521) üzenetére


Vakegérke
veterán

A %-os arány akkor sem árulja el, hogy ki a nyerő. Minél nagyobb a különbség, annál nagyobb az égés, ha Radics megy a levesbe.
Ha elbukik, már csak azért is megéri nézni az esti műsort, hogy láthassam megrogyni, no meg a pártolói arcát. mikor Era betoppan a villába. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#523) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#522) üzenetére


¤Envy¤
tag

Így legyen! :R

(#524) Vakegérke válasza antikomcsi (#518) üzenetére


Vakegérke
veterán

A mondattal csutkára egyetértek, bár tény, hogy itt is a raj stílust vélte menőnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#525) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#523) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ámen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#526) rushty


rushty
senior tag

A VV-ról.
R. Győzike ismerőse.

Revolut meghívó pü-ben

(#527) Vakegérke válasza rushty (#526) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos igaza van. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#528) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

(#529) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#530) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha nincs meg Zsuzsu piros csipesze, elveszti a kölcsönadó képességét. Érdekes összefüggés. :)

Reniben sincs ám önérzet. Ahogy Csoki beszél vele, azt egy igazi nő nem viseli el. Csokinak meg kéne egy fa, hogy legyen min ugrálni, ha ideges, csimpaszkodni rajta és úgy koptatni a pofáját.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#531) Szada85 válasza Vakegérke (#530) üzenetére


Szada85
aktív tag

Számomra az a mérhetetlenül szomorú, és egyszerre bosszantó, hogy a TV, mint az egyik legnagyobb médium, ami bizonyos mélységben igenis a társadalomra hatással van/tud lenni, azt ezt úgy állítja be, mint "teljesen hétköznapi, normális magatartás".
Értem, hogy az utánunk jövö korosztály sok tagja már eleve megváltozott társadalmi normák között nött fel, de erre még ráerösíteni ilyen müsörokkal (itt említhetném az Éjjel-Nappal Bp címü ugyancsak valóságot bemutató ismeretterjesztö sorozatot), az tényleg szomorú.

(#532) Popes


Popes
őstag

Mi az a történelmi erkölcsi kvíz? :F(by VVV) Csak én nem értem?

Deus ex machina

(#533) dogab93


dogab93
tag

Vivi szájából érdekesen hangzik az erkölcs ,eljegyezve második nap már kefélt.Állítom maga a szó jelentésével sincs tisztában nem hogy annak megfelelően éljen.Őszintén megmondva nagyon gáz lenne .ha ez a tenyérbe mászó tirpák Radics nyerne ma.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#534) Vakegérke válasza Popes (#532) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagy egyedül. :N

Ez a riportosdi se Radics javát szolgálta. Üres, semmitmondó válaszokat adott, míg Era összeszedetten beszélt.

A paródia "elmegy" kategóriába sorolható. Roli viszonylag jó volt, Reni dumáját viszont nem értettem a fejhangja és a túlzott hadarása miatt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#535) ildi_


ildi_
csendes tag

Ezen azért felröhögtem!
Néha az RTL-esek is bizonyítják, hogy van humoruk.

Szerintetek vivient ki fogja izélgetni a ma este után? Én a meleg srácre, krisztiánra tippelek.

(#536) GSPLR


GSPLR
senior tag

https://imgur.com/a/C2K3Aow

Ezt a presszócigánynak... Hamár arra játam.

Huawei

(#537) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Radics ripacs. Ócska ripacs. Most is.

GSPLR: :K :DD :C

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#538) C4mp3r válasza ildi_ (#535) üzenetére


C4mp3r
addikt

nagyon nagy tuja az ember de figyeld meg top 4-ben benne lesz.

p.s.: ugy erzem ez a puskas peti nem nagyon valik be, kritikan aluli a szinvonala a musorvezetesnek anikoval egyutt. maig nem ertem, hogy lehet "felmenni" egy applikaciora

[ Szerkesztve ]

(#539) Popes


Popes
őstag

Ez most tanulságos kiszavazás lesz, most válik el az ocsú a búzától. (remélem nem csalódok és így lesz)

Pedig nem kicsit vagyok szkeptikus e téren mert elég rossz irányba megy a világ aszerint amit mutatnak nekünk.

Deus ex machina

(#540) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A bejátszások (úgy tűnik,) Erának kedveznek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#541) Szilofon


Szilofon
tag

Puskás Peti, nagyon amatőr! El alszik a néző, mialatt ki nyog valamit.
Remélem Radics megy vissza, mert legalább csinálja a műsort. Értem Erát, de sajnos nagyon unalmas karakter.
El kell fogadni, ez nem dokutemum sorozat.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#542) Popes válasza Szilofon (#541) üzenetére


Popes
őstag

Mennyé csaje haza magadnak! ;]

Yes!!!

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#543) Vakegérke


Vakegérke
veterán

44,49 - 55,51%

Radicsnak szivattyú van, mehet haza a tesókhoz. :C

Na, ki alá mászik ezután Vivien? :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#544) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

ÉS OTT VAAAAAAN!!!!!!!!!!!!!! :C :C :C :C :C :C :C

(#545) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Ottvan! most aztan remelem borul minden bent a sok taho eszbekap, hogy a baszas meg majomkodas nem nyero.

p.s.: hogy megsertodott a kis latol :D

[ Szerkesztve ]

(#546) dogab93


dogab93
tag

Ez az!!! :D:D

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#547) GSPLR


GSPLR
senior tag

Nagyon boldog vagyok gyerekek:)

Huawei

(#548) Popes


Popes
őstag

Van még remény hogy nem korcsosul el Magyarország.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#549) Szilofon


Szilofon
tag

Ez gáz 😀
Értem hogy mi nem tetszik nektek a sracban, de elméletileg ez egy szórakoztató műsor. Sajnos vagy nem sajnos, a mai fiatalok ilyenek. Erről nem csak ők tehetnek, én sem szeretem a ci....t,de csinálta a műsort.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#550) rushty válasza Szilofon (#549) üzenetére


rushty
senior tag

lol

Revolut meghívó pü-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.