Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Motion_Blur válasza Szilofon (#549) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az artikulálatlan ordítás, tahóság, a másik alázása mióta szórakoztat bárkit is? Az emberiség hulladéka az ilyen. Következő körben a 18 éves prosti fog menni.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#552) Szilofon válasza Motion_Blur (#551) üzenetére


Szilofon
tag

Lehetett rajta röhögni, tudom hogy szánalmas a srác. Amúgy aki oda be megy, mindegyik defektes.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#553) Genji válasza Szilofon (#549) üzenetére


Genji
őstag

Ha o megy vissza szerintem total egyhangu lett volna a folytatas, csak a gyokerseg ment volna tovabb plusz mindenki meg lett volna felemlitve. Iszonyu negativ hangulat lett volna. Szerintem igy lesz jobb a musor. En is orulok, hogy Era ment vissza.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#554) donjohnson válasza Szilofon (#549) üzenetére


donjohnson
addikt

remélem azért tisztában vagy vele hogy szórakoztatni színvonalasabban is lehet. radics nem volt egy alekosz, olivér vagy vv attila szintű játékos.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#555) Popes válasza Szilofon (#549) üzenetére


Popes
őstag

Nézd tovább a videóit és építsd a jellemed belőle, sok sikert az élethez! :))

Deus ex machina

(#556) GSPLR válasza Szilofon (#549) üzenetére


GSPLR
senior tag

Mit csinált ember? Ez neked a műsor? Ez az értékrended? Nagyon az alján vagy, talán egyszer megérted...vagy nem.

Huawei

(#557) C4mp3r válasza Szilofon (#549) üzenetére


C4mp3r
addikt

hagyjuk mar ezt a csinalta a musort dumat, o egy fajta musort csinalt, az alpari tahosagot meg kurogatott, erre a musorra vannak meg bent minimum ketten. az era egymaga tobb musort csinalt mar szerintem, mint az adri+reni duo, zsu merhetetlenul ostoba azert nevetnek rajta az emberek bar inkabb kinos, mintsem vicces, a ginu is addig volt erdekes amig a feka dakojan porgott, azota semmi. aki igazan tuja az a lacika meg a hunor na ok aztan tenyleg csak a levegot rontjak bent, bar a latter kezdi magat aktivizalni holnapi osszefoglalo preview alapjan. vegsosoron pedig minden a musorkeszitokon mulik, mert mi csak azt latjuk amit ok bevagnak gyk. korlatlanul manipulalhatjak a szereplokrol kialakitott kepet.

(#558) GSPLR válasza Szilofon (#552) üzenetére


GSPLR
senior tag

Melyik részén lehetett röhögni? Kérlek részletesen írd a példákat. Lássuk...

Huawei

(#559) ¤Envy¤ válasza Szilofon (#549) üzenetére


¤Envy¤
tag

Talán, ha a nagy testvér gondoskodna nekik arról, hogy csináljanak odabent valamit, mondjuk kapnak kihívásokat, feladatokat, akkor nem lenne unalmas a műsor a Radics-féle hulladékok nélkül sem.

(#560) ildi_


ildi_
csendes tag

baukó hogy osztja ezt a senkit :D

ez a bugyiban való borotválás irtó kellemetlen.

úgy látom radics inkább eret vágna magán, mint itt üljön.

[ Szerkesztve ]

(#561) csƵ


csƵ
őstag

Radicsnak hova tűnt a nagy pofája?

(#562) Szilofon


Szilofon
tag

Jól van, le lehet nyugodni 😱
Le írtam egy véleményt, 2 rossz közül az egyik fel zavarja az álló vizet, tudom hogy alpári. De akik bent vannak, javarészt el viselik. Kinti életben is ez megy, úgy beszélnek egymással mint a sz@r.
Nem kedveltem Radicsot, sőt...
De Erát még úgy sem, ő is sz@r kavaro, csak másképp.
Nem is értem mit haborognak itt annyian, mindegyik Vv-ben voltak ilyenek. És?
Mindegy, én lesz@rom ki megy vissza, mert egyik sem érdemli meg.

a személyeskedést meg hagyjuk

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#563) csƵ válasza Szilofon (#562) üzenetére


csƵ
őstag

"Kinti életben is ez megy"

Legfeljebb a cigánytelepen.

(#564) GSPLR válasza Szilofon (#562) üzenetére


GSPLR
senior tag

Epic fail

Huawei

(#565) Popes válasza Szilofon (#562) üzenetére


Popes
őstag

Leírtad a véleményed, nyugodjál le, vannak emberek akik nem osztják. :R

Deus ex machina

(#566) Szilofon válasza csƵ (#563) üzenetére


Szilofon
tag

Ott is! Nem tudom mekkora körben mozogsz, de sajnos magyar is ilyen, persze vannak kivételek.
Semmibe veszik a másikat.
Látszik hol tart az ország, majdnem több a cigány bent mint a magyar. Jól tükrözi az országot.
Még a végén a buzi nyeri meg, és akkor meg van az első női-férfi nyertes 🤣

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#567) C4mp3r


C4mp3r
addikt

szerintem a kis vivien azert sirt az elobb, mert megcsapta a felismeres, hogy rohadtul felretaktikazott es a semmiert, a legelso kiesovel daraltatta meg magat a furdoben meg a nyugiszobaban :D nesze neked eljegyzes, remelem o lesz a kovetkezo

(#568) Kisgépkezelő válasza GSPLR (#556) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Mi köze van ennek a műsornak az értékrendhez? Ez egy trash reality ami akkor jó, ha a legnagyobb hülyék vannak benn. Szerencsére otthon, a munkahelyemen, az ismerősi körömben normális emberekkel találkozok minden nap, én azért nézném a VV-t, hogy az igazi vadembereken röhöghessek, de valamiért mindig kiszavazzák őket és az utolsó hetekben már csak 3-4 tuja kerülgeti egymást.

(#569) GSPLR válasza Kisgépkezelő (#568) üzenetére


GSPLR
senior tag

Nézd vissza a műsort, a cigánygyerek utolsó mondata?! Akkor szerinted ez oké. Rendben, te így gondolod, de trashnek is szar... Más a te felfogásod, más az enyém. Menj csorgasd a nyálad a radics féle nimandokon, mert ugye az neked trash ergo szórakoztató:)

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#570) Szilofon válasza GSPLR (#556) üzenetére


Szilofon
tag

te sem lehetsz akkor nagyon más mint ők, mindjárt személyeskedsz és te tudod milyen ember vagyok 1db velemenybol :U

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#571) GSPLR válasza Szilofon (#570) üzenetére


GSPLR
senior tag

Mibe kapaszkodsz áruld már el? Nem személyeskedtem, viszont továbbra is várom a poénokat és a műsort amit említettél. Szóval sorold kérlek. Ja, hogy nem megy. Sicc a youtube-ra, nevessetek együtt a hatalmas poénokon...

Huawei

(#572) C4mp3r válasza GSPLR (#571) üzenetére


C4mp3r
addikt

[link] biztos ilyesmire gondolt, szep musort csinalt itt is :D

(#573) antikomcsi válasza Kisgépkezelő (#568) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem annyi köze van az értékrendhez a műsornak, ha az ilyen embereket, mint radics visszaküldik a nézők, akkor a hétköznapi fiatal, tini azt látja, hogy ilyen viselkedéssel lehet érvényesülni, hogy ezzel a stílussal van esély 36 milliót nyerni. Te és a nézők közül sokan felfogják, hogy ez a dolog miről szól és helyén kezelve nézik a műsort, de a 10-20 éves korosztály még nagyon befolyásolható, ők nem látják át pontosan, hogy mi a baj ezzel. És ha a végére 3 ilyen radics, krisztián, vivien marad akkor melyikre mondhatnánk, hogy igen itt a lóvé, megérdemled. Nem szeretném, hogy a mai fiatalok ezt lássák, hogy ezzel lehet nyerni, éppen ezért az esélyt sem szeretném megadni a radicsoknak, hogy a főnyeremény közelébe kerüljenek. Mi van, ha most visszamegy és úgy intézi, hogy többet ne kelljen párbajoznia? Nem tudnék nyugodtan hátra dőlni, ha megnyerné csak azért, mert úgy voltam vele, hogy még visszaküldöm, hogy csinálja a műsort, mert majd később kiesik.

Ha a nyeremény egy baráti kézfogás lenne az RTL igazgatójától, akkor lehetne mondani, hogy persze menjen vissza és berregjen, nyerítsen tovább, de 36 milliót ne nyerjen már meg egy egoista senkiházi. Aki annak ellenére, hogy napjában százszor elmondta, hogy ő milyen vicces, szerintem kicsit sem az.

(#574) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Höhö! Igy ember szarvat letorni meg sose lattam :)
Akkor vissza a "dolgos hetkoznapokhoz", lehet pocskondiazni a VV-t reakciovideokban, meg johet a "nem adott semmit", meg az "en ez vagyok, ez maradok", vagy mi... :))
Aztan nehogy ott ugraljon az RTL-es haknikon, h a VV de szep, a VV de jo :DDD

Csoki fejet latva, amikor visszajott Era, ala tudtam volna feliratozni par verziot, h mi forog abban a vegtelen buta uressegben, de az biztos, h fel sem fogta, mi miert tortenik... :D

(#575) antikomcsi válasza zolikaDB (#574) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Úgy láttam azon még a műsorvezető is ledöbbent, csak próbálta leplezni, amikor megkérdezte, hogy mit adott neked a vv, és simán rávágta, hogy semmit! Nem kicsit lehetett megsértődve, úgy mindenkire, pedig csak magára kellett volna haragudnia, maiért ekkora gyökér.

(#576) csƵ válasza antikomcsi (#575) üzenetére


csƵ
őstag

Majdnem azt mondta, hogy a nézők kevesek az ő műsorához.
"Van olyan nő, akit nem lehet verni, meg olyan is, akit lehet." Ennyi az egész véglény.
De komolyan nem értem, mitől gondolta magát viccesnek. Főleg a VV történelem legviccesebb alakjának.
Volt 1-2 duruzsolása meg berregése, amin felröhögtem, de nem azért, mert vicces, hanem mekkora gyökér. Ennyi erővel a végtelenül ostoba Zsu is vicces

Szerencsétlen VVV 2 nap alatt iszonyat hülyét csinált magából, meg az elbúcsúzásnál az a kamu sírás is mennyire röhejes volt... Ő lesz a következő, aki kizúg.

[ Szerkesztve ]

(#577) ildi_ válasza csƵ (#576) üzenetére


ildi_
csendes tag

Szerintem is teljesen okés helyén kezelni ezt a műsort, én is azt mondom, hogy azért nézem, hogy kikapcsoljak. Viszont az ilyen meggyőződésű ember az RTL-nek is jobb ha műsoron kívül rontja a levegőt.
Reni a bokszolásnál ott érvelt "90%hogyvisszamegyek" mellett, hogy nem is degradálja a nőket, csak azokat, akik hagyják magukat és akik támadhatóak, majd jött az eszeveszett bólogatás, hogy csak azokat a nőket verik, akik arra rászolgáltak. Ebben az egészben az a legszomorúbb, hogy radics egy nőtől kapott ebben a témában biztatást és megerősítést. Én remélem, hogy a következő, aki majd a szobájában elgondolkodhat ezen és a pár nap alatt kialakult bitang nagy szerelmen Csokival, ő lesz.

Szerintem Erát most egy ideig békén hagyják, hiába fogják majd hangoztatni, hogy BOSSZÚ, nem fogják merni rátenni a jelet. Krisztián pedig tujább lesz, mint eddig és a többiek is visszavesznek pár napig az arcukból és az ilyen töltelékjátékosok jönnek, mint az adri és a többi, akiknek a nevét sem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#578) csƵ válasza ildi_ (#577) üzenetére


csƵ
őstag

Úgy esett ki Radics, hogy a lehető leggyengébb "ellenségét" választotta, így duplán blama.
Nekem olyan érzésem van, hogy azok ejtették ki a tagot, akik egyébként utálják a műsort, hehe.
Tényleg ez a való világ, itt se valakire szavaztunk, hanem valaki ellen. Nincs ebben a villában egy jó karakter sem, csak kevésbé rossz, aki felismeri, hogy micsoda véglények vannak mellette.

(#579) antikomcsi válasza csƵ (#576) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt én sem értem, hogy mitől gondolta magát nagyon viccesnek? Igazából azt láttam, hogy annyiszor elmondta, hogy ő csinálja a műsort, és ő olyan vicces, hogy nélküle nem lenne semmi, hogy a bent lévő agyatlanok el is hitték neki. És nem csak ők, hanem a kinti nézők egy része is. Olvasgattam a facebook hozzászólásokat, és azok közt is állandóan azt hangoztatták a radics szavazók, hogy nélküle nem lenne semmi. Egy az egyben átvették, amit radics mondott. Amikor valaki kérdezte, hogy sorolják már fel azt a sokk viccet akkor persze pont nem sikerült.

Igazából egy vicces dologra emlékszem vele kapcsolatban, amikor ki lett festve a körme, és kuki lett az arcára rajzolva. Viszont ez nem neki köszönhető, hanem pont Erának.

Amikor meg azt mondta, hogy nem véletlen verik a nőt, hanem azért, mert biztos kiérdemelte, hát az már tényleg véglény dolog. Egy párkapcsolatban egy normális ember nem veri a másikat. Ezek szerint ha egy részeg állat hazamegy és tombol, és elver mindenkit aki a keze ügyébe kerül, akkor azok kiérdemelték. Ja, persze. Szerencse, hogy az én fiam nem nézi a műsort, de ha nézni, nem akarnám, hogy azt hallja, hogy egy nő megérdemli a verést, ha rászolgál.

Zsuzsu dolgain sem jóízűen nevetek, hanem kínomban, és ilyenkor mindig eszembe jut, amit mondott, hogy nem a papír számít, hanem a szürkeállomány. Pedig neki nagy szüksége lenne arra a papírra. Azért nem bántom, mert nem tehet róla, hogy ennyire buta, vagy műveletlen, kinek, hogy tetszik. Biztos vagyok benne, ha máshová születik, más szülőkkel nem ez lenne a helyzet.

Igen, VVV rossz lóra tett! Nem jött be neki a dolog, elmaradt a fizetség, így tulajdonképpen ingyen menet volt, nemsokára rájön, hogy akkor őt tulajdonképpen megerőszakolták!

Sokan mondják, hogy nem Era nyert, hanem radics vesztett, mert nem Erára szavaztak, hanem radics ellen.
Ez nem pont így van, mert ha bárki mással ment volna Era párbajozni, akkor is rá szavaztam volna. Ha az Era-Roli-Hunor trióból megy valaki párbajra, rájuk fogok szavazni.

(#577) ildi_

Én is csak pislogtam, amikor Reni a védelmébe vette radicsot ezen a téren és azzal érvelt, hogy ő maga is nő, de nem érzi problémának a radics féle dolgot. Ez komoly? Felfogta vajon, hogy miről beszél?
Én nem vagyok ugyan nő, de még én sem értettem, hogy erre, hogy volt képes.
Viszont ha nő lennék, kizárt dolog, hogy velem bárki ezt csinálná, mint, amit kicsipákó csinál. Amint ez elsőnek előfordult volna, le is út, fel is út lehet menni szórakozni ahová akar.
Ez a dolog sem arra utal, hogy egy önérzetes nővel, emberrel van dolgunk.

Valószínű, most nagyon összetört az agyhalott brigád, még azt sem fogják fel, hogy bosszúról nem is lehet szó! Nem Era hívta ki radicsot, hanem fordítva. Mit akarnak megbosszulni? Azt, hogy radics beszart és mégsem Rolit hívta ki, ahogy azt krisztilánynak magyarázta? Megfőzték a levest, tessék szépen megenni.

Krisztilány nagyon kompenzálni akarja a videóit, és bemutatni, hogy ő mekkora kan, megpróbál majd rámozdulni valakire, mert neki kell a pótlék! Te jó ég, ez is milyen megalázó mind a párjának, mind annak, akivel bent kavar.

Kéne nekik már erre a hétre valami feladatot kitalálni, mert nagyon elkényelmesedtek.

(#580) csƵ válasza antikomcsi (#579) üzenetére


csƵ
őstag

Visszatérve Zsura.
Ahhoz képest, hogy Radics szimpatizáns volt, a beköltözése alatt semminek nem örült annyira, mint annak, hogy Era jött vissza. De hát őt lekurvázták (egyébként nem), úgyhogy Radicsot választotta, holott tőle 1000x több rosszat kapott, mint Erától. Hihetetlen, hogy ilyen mikroközösséget is milyen durván meg lehet vezetni. Komolyan mondom, hogy az egész olyan, mint napjaink politikája.

(#581) antikomcsi válasza csƵ (#580) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem is van különbség a két dolog között, ha jól emlékszem Era azt mondta, hogy aki úgy viselkedik, mint egy alpári kurva az őt ne kussoltassa el.

Egyébként Zsuzsu valóban idegesítő volt mielőtt az égész kirobbant, és ha azt nézzük, ő kezdte kint az egészet. Ha normális hangnemben adja elő a panaszát ez az egész meg sem történt volna.

(#582) Vakegérke válasza antikomcsi (#581) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól emlékszel. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#583) Kisgépkezelő válasza antikomcsi (#573) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Meg a GTA-tól is gengszterek lesznek. :D Ezek a fiatalok már csak ilyenek, hogy képtelenek gondolkozni és bármit látnak az átmossa az agyukat, de szerencsére vannak a hétköznapoknak igazi hősei, akik a fiatalság védelmét zászlajukra tűzve megoldják, hogy egy trashrealityből eltűnjenek a teli szájjal k...anyázó arcok.

(#584) antikomcsi válasza Kisgépkezelő (#583) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Némi szarkazmust érzek a hozzászólásodban, de semmi gond, nem kell, hogy egyetérts velem.

(#585) csƵ válasza antikomcsi (#584) üzenetére


csƵ
őstag

Kisgépkezelő: Ha felnőttek százezrei képesek elhinni, hogy migránsok milliói lepnek el minket és csak a Királyunk menthet meg ettől, akkor egy tapasztalatlan gyerek még befolyásolhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#586) Szilofon válasza Kisgépkezelő (#583) üzenetére


Szilofon
tag

sztem a Facebook és a YouTube is mehet a kukába, mi lesz így következő generációval 🤣🤔

Arra azért kíváncsi leszek, ha az összes nagyszájú ki esik a nézők mit fognak élvezni ezen a pár hónapos műsoron.
De lehet változatosabb lesz ezután. Ámen! 😉

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#587) Vakegérke válasza Szilofon (#586) üzenetére


Vakegérke
veterán

Senki nem azt nehezményezte, hogy Radics nagyszájú, hanem azt, hogy minősíthetetlenül beszél, bánik a többiekkel, egy trágár, pökhendi, felfuvalkodott, lehengerlő senki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#588) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#587) üzenetére


¤Envy¤
tag

Pontosan. Amiket leművelt, szerintem már az rtl sem vállalhatta.... :(
Bocs, nem amit leművelt, hanem amit beszélt, és ahogy.
Minősíthetetlenül. Mindenkiről.

Belevalóban a fél perces elköszönés, azt a megjátszást, amit Vivike rendezett! Sírt, de egy könnycsepp sem jelent meg a szemei alatt. Szép alakítás lett volna, de még ezt sem tudta megcsinálni.

(#589) csƵ válasza ¤Envy¤ (#588) üzenetére


csƵ
őstag

Rohadtul nem értem a taktikáját ennek a kislánynak. Először azt gondoltam, hogy van esze, de a tettei alapján nagyon nincs.

(#590) Vakegérke válasza csƵ (#589) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Radics hátán akart felkapaszkodni, eljutni minél tovább. Nem jött be neki, így kénytelen eljátszani a bánatos kislányt, aki elvesztette a szerelmét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#591) ¤Envy¤ válasza csƵ (#589) üzenetére


¤Envy¤
tag

Radics teljes villabéli életének pszichológiáját én speciel értem.

Ugye van az, amikor benne vagy egy társaságban, és ha pl. mindenki cigizik (csak egy példát írok), te cikinek érzed, ha nem teszed, így ha kínálnak, bizony rászokhatsz... tegyük félre, hogy vannak, akik így sem fognak. De a csordaszellem valós dolog, és mindenhol működik.

Na meg van az, amikor valakinek nagy a hangja, ő a megmondóember, és annyiszor, de annyiszor mondja el, hogy már te is elhiszed neki... Radics így játszott. Odabent a gyengék csüngtek egy idő után azon, amit üvöltözött, hiszen annyira magabiztosan mondta, annyira nagy hangon, csak ez lehet az igazság...
A nézőkre is átragadt volna, ha emellett nem ilyen tirpák, undok és bántó jellem.
Vivike is aláfeküdt egyből, hisz őt hitte az alfának. A műsírás nem neki szólt, hanem, hogy rájött, mekkora hülye volt, hogy pont az első vesztes alá feküdt be. :D

És vannak Eráék, akik erősebb jellemek, nekik akárhogy verte magát, üvöltötte a képükbe, hogy ki a király, ők ezt így nem nyalták be, és ki is tartottak emellett.

Nagyjából nekem így jött le ez az egész.

[ Szerkesztve ]

(#592) antikomcsi válasza ¤Envy¤ (#591) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ennyi a történet.

(#593) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#594) Szilofon


Szilofon
tag

Oscar szobrot vivienek :DD

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#595) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lesz balhé a villában Radics nélkül is, csak kevésbé trágár módon.

Ginu ahogy tapicskolt a békalábakkal, azt a látványt sokért nem adnám. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#596) Vakegérke válasza Szilofon (#594) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit láttál, amit én nem? Kihagytam valamit? :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#597) antikomcsi válasza Vakegérke (#595) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem csak balhé lesz, de még lehet, hogy szórakozni is fogunk. Hunor és Roli tud vicces is lenni, mint azt láttuk az első videóból, amiben radics nem is szerepelt.

Zsuzs szegény nagyon buta, Adri meg egy kreténnek tűnik néha. Már ha egyáltalán néha előkerül. Lacika pedig totális tuja eddig.

(#598) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hé mivan mar! Kit akar szivatni az ertéel? Hat radics IRASBA ADTA, hogy Era marad kint!
Emberek, figyeljunk mar oda!!! Egy jutuber szava szent es serthetetlen, vannak neki kovetoi, MER VICCES!
Ez a szerencsetlen gyengebb, mint puskas peti felkonfjai.

[ Szerkesztve ]

(#599) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Adri jól megszívta!

Amikor Rolié volt a döntés ment hozzá benyalni, most meg azt hitte radics jön vissza, és egész nap neki nyalt! Csak ez a fagyi, most visszanyal!

(#600) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ez a greg is olyan ketszinu napraforgo, hogy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.