Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Az az érdekes csoki helyére nem küldtek be senkit. :U

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1502) Ciccuka válasza Motion_Blur (#1494) üzenetére


Ciccuka
veterán

link :)

nem lehetne arra szavazni, hogy nem nyeri meg senki :F

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1503) Peti78


Peti78
őstag

nos... MOst jutottam oda, hogy megnézzem a hétfői részt. Azt hiszem át kell értékelnem egy-két dolgot. Zsuzsu és Reni teljesen leírták magukat ezzel a viselkedéssel nálam. Annak ellenére, hogy nem szeretem Vivit, azt gondolom, hogy így nem lenne szabad viselkedniük vele. Rolival sem. Mint két keselyű, mennek a vérszagra. Gyerekes, gusztustalan, primitív cig*ánytempó.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1504) Motion_Blur válasza Peti78 (#1503) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Reni kimutatta a foga fehérjét (inkább szürkéjét) végre, és vele együtt Zsuzsu is.

Ha a másik csoport Attila, Olivér, vagy akár Alekosz szintű játékosokból állna, simán nyernék a párbajokat. Sajnos a Roli vezette csapat is rohadt gyenge, nincs köztük erős karakter. Sőt, inkább ellenszenvesebbek mint érdekesek ők is. Így elég szoros párbajok várhatóak a fináléig.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1505) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1506) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jaj, szegény Greg meg van bélyegezve a zöld kendővel! Ráadásul jogtalanul! Hát senki nem mondta a játékosoknak, hogy Gregre nem szabad kiválasztó jelet rakni? Ejnye, hogy nem szégyenlik magukat!?

(#1507) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Reni takarodj!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1508) Vakegérke válasza antikomcsi (#1506) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rég nevettem ilyen jót, mint ezen a négy mondatodon. :K :C

Egyébként igazad van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1509) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem kiégett a retinám!

Remélem a reklám végére visszatér a látásom. :U

(#1510) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Láttátok, hogy vv tuja belerúgott az udvaron levő szemétbe ahelyett, hogy eldobta volna a kukába?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1511) Vakegérke válasza Ciccuka (#1510) üzenetére


Vakegérke
veterán

Láttam, gondoltam is valami szalonképtelent. :D

Adri és Zsuzsu nem bírják a piát, miért hagyták inni őket? Ami pedig azt illeti, a csajokon nagyon rajta volt a nászgörcs.

Az előzetesben Vivien és Hunor nászát véltem látni, persze tévedhetek is, pár másodpercnyi volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1512) antikomcsi válasza Vakegérke (#1511) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Az előzetes vágása valóban erre enged következtetni. Aztán majd holnap kiderül.

Érdekes, hogy Adri már nem csak odacsapódik ahol az erőset véli, de már le is másolja Zsuzsut. Hülye fejeket vág, sír, magában beszél (igazából a kamerának) és próbál cukiskodni. Kár, hogy a vak is látja, hogy csak műsort ad elő.

(#1513) ildi_ válasza Vakegérke (#1511) üzenetére


ildi_
csendes tag

A honlapon lévő előzetesben miért nincs ez a nász benne?

(#1514) Motion_Blur válasza ildi_ (#1513) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Semmi nem volt, csak egy kis lepedő alatti kivehetetlen helyezkedés :) így próbálják meg növelni a nézettséget ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1515) Danex


Danex
addikt

Még csak most járok a kiválasztás utáni résznél, mikor megmutatták, hogy reagáltak Greg-ék.

Valami jó nagy szánalom volt, viszont a vágásokban is érzek kis változást, benne hagynak 1-1 fontosabb mondatot ami a jóságos banda ellen szól, de szerintem ez is kevés lesz ,hogy Vivi jöjjön vissza Greg ellen :(

(#1516) antikomcsi válasza Danex (#1515) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Pedig sajnos Greg fog visszamenni. Kár, mert nagyon ki kéne esnie a csillámf@szlámának a döntő előtt.

Most visszamegy Greg és védett lesz, kiválasztják Rolit. Roli kiviszi Adrit párbajra, és remélhetőleg Roli megy vissza. Ekkor megint meg lehet rakni Greget. És attól függően, hogy ki lesz a villamester kell, vagy nem kell használni a dupla szavazatot. Ekkor Greg már csak a 3 fiú közül választhat, és remélhetőleg kint is marad.

Persze addig még sok víz lefolyik a Dunán, de bízom benne, hogy nem tudja beetetni a nézőket. Tegnap a belevalóban is, már az idegeimre ment, mert 3 másodpercenként mondta ki a gonoszság szót.

(#1517) Vakegérke válasza antikomcsi (#1516) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne feledjük, ha úgy alakul, Hunor le tudja szedni Gregről a lila kendőt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1518) Genji válasza Danex (#1515) üzenetére


Genji
őstag

Vivi kintmarad Greg ellen, megkajálják a nyájas stílusát. Remélem tovább rombolják a saját renoméjukat a viselkedésükkel és felnyílik az emberek szeme. Érdekes Vivi egész normális lett mióta a két vezérkan eltűnt mellőle.

Szerintem a fenti párbaj után vagy Roli vagy Laci lesz a kiválasztott és Adrit viszik majd.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#1519) Tom5


Tom5
addikt

Ki az a vöröshajú cigányasszony? Új beköltöző? :F

(#1520) antikomcsi válasza Tom5 (#1519) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem, ő az eddigi transzformersz cigány asszony, csak befestette a haját a szilveszteri bulira.

(#1521) antikomcsi válasza Vakegérke (#1517) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Akkor Greg felköti a sajátját a képessége jogán.

(#1522) Tom5 válasza antikomcsi (#1520) üzenetére


Tom5
addikt

Én imádom a trash-t. TV-ben, Neten. Bárhol. Beismerem. Barátaim is tudják rólam, szívják is a vérem e miatt. De ez...A Kiválasztásos részt pl nem tudtam végignézni. Amit a trafó Greg művel mellette az affektáló 1 IQ Zsuzsuval. :O

Mod - aszatalon táncolós jelenet. :o :o :O :O

(#1523) Vakegérke válasza antikomcsi (#1521) üzenetére


Vakegérke
veterán

No igen, csak a kiválasztás előtt megkérdik őket, hogy felhasználják-e szuperképességüket. Elsőként a védettséget kérdik, hogy ki akarja használni, utána Hunort. Nem hinném, hogy Greg igenlően válaszol, valamint kérdés, hogy használható-e dupla védettség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1524) antikomcsi válasza Tom5 (#1522) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ugye, hogy van az a pont amikor azt mondja az ember, hogy na ez már tényleg sok!
Nézzük-nézzük, mert kíváncsiak vagyunk az emberi természetre, ki, hogyan nyilvánul meg bizonyos helyzetekben, de ez a Greg gyerek nálam is betette a kiskaput. Ez az a fajta viselkedés, amit még így megfigyelőként sem vagyok képes elviselni.

Ha csak magáról a játékstílusról beszélünk akkor azt kell mondjam, hogy Vivi játéka sokkal szimpatikusabb most, mint az első hónapban volt. Ettől még a viselt dolgai nem változnak, csak magáról a játékáról beszélek.

A Greg-Zsuzsu-Reni hármas játéka viszont gyomorforgató, és egyre inkább az.

(#1525) csababarca


csababarca
őstag

Visszanézve az elmúlt napok részeit:
Fáj a műsor, fáj Zsuzsu tekintete, Reni mérhetetlen ostobasága és ádámcsutkája, fáj Greg zsigeri mesterkéltsége.
Azt hittem VV Zsótinál nem fog jobban idegesíteni senki, de visszasírom komolyan. Ráadásul velejéig romlott alak, a két ostoba egysejtűt használja ki, azoknak fel sem tűnik, azt hiszik Greg a barátjuk. :N

szerintem most Reni-Zsuzsu taktikája, hogy idegesítsünk mindenkit, baromi kontraproduktív, mert eleve baromi idegesítőek ők ketten, így meg méginkább.

Greg felháborodása érthetetlen, mit hitt, hogy nem lesz soha kiválasztott? a legnagyobb sunyi alak, mondjuk joggal gondolhatta, hogy az ostobák hátán felkapaszkodva később bukik ki a sunyisága, aljassága, de nem.
Kíváncsi vagyok kit hív ki, mivel gyáva ezért Vivit fogja.

bár lehet meglepetés éri, remélem.
ennek a három véglénynek senki ellen nem tudnék szúrkolni. a rosszindulatú emberek a halálom, ők pedig azok, mellé még ostobák mint egy marék homok.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1526) Genji válasza csababarca (#1525) üzenetére


Genji
őstag

De szépen mondtad, hogy kontraproduktívak a lyányok. Nagyon találó! :)

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#1527) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Peti hogy betrollkodott, hogy hideg volt... sírtam... :DDD :DDD

The Truth is out there...

(#1528) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagy durranás lenne, ha Greg Rolit hívná ki. Nem mondom, kamikaze húzás lenne, de nem kizárt, hogy győzne ellene. Szépen lefejezné az ellentábort, Roli nélkül isa por es homu vogmuc.
Lacika egy nagy nulla, Hunor ugyan kisebb, de szintén nulla. Vivien meg nulla kétszer meghúzva áthúzva.

Valószínűleg Vivient hívja ki. Ideje, hogy a volt menyasszony kívülről nyalogassa a mézes bödönt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1529) antikomcsi válasza Vakegérke (#1528) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Roli még mindig védett. ;)

(#1530) GSPLR válasza Vakegérke (#1528) üzenetére


GSPLR
senior tag

Rolin lila van... és kizártnak tartom hogy esélye lenne a sellőnek ellene. Nálam jelenleg senki ellen nincs esélye ennek a szardarabnak.

Huawei

(#1531) Vakegérke válasza antikomcsi (#1529) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még mindig cserben hagy a memóriám. :D

Ami Greget illeti, már nem igazán kedvelem, mégpedig ezért:

"Zsuzsuval simán elzárattatott volna valakit a szaunába, még adta is alá a lovat, hogy ezt így kell, ha ő nem teszi meg akkor adják át neki, és majd ő csinálja. Aztán amikor sor került volna erre, akkor már visszakozott."

A szavazatom attól függ, hogy kit hív ki.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1532) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Egy másik fórumon már a "G1G" a jelszó. :D

(#1533) Vakegérke válasza Kisgépkezelő (#1532) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit jelent a G1G?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1534) LamaCube válasza Vakegérke (#1533) üzenetére


LamaCube
addikt

O1G-ből kiindulva /Orbán egy g.ci./
Greg egy g.ci

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1535) Vakegérke válasza LamaCube (#1534) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szegény, ha ezt tudná... :D :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1536) antikomcsi válasza Vakegérke (#1535) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mindenki úgy kezdte, csak a többség továbbfejlődött! ;]

(#1537) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1538) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mikor arról volt szó, hogy Greg védte Vivient, mikor Krisztián goromba volt vele, a csaj képes volt azt mondani, hogy ők ezt így szerették. Kamu duma.
Vivien már berottyantott attól, hogy párbajoznia kell, úgyhogy okítgatta Greget, hogy jól gondolja meg, hogy kit hív ki, ellene biztos visszajön. Nevet persze nem mondott. Szóval mindegy kit, csak őt ne. Én viszont remélem, hogy kap egy szép kék kendőt, aztán vasárnap várja az utcaajtó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1539) Motion_Blur válasza Vakegérke (#1538) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Remélem Greg 90% körüli eredménnyel megy majd vissza hogy aztán teljesen elszálljon és gyengítse magát a döntőig. Mert az tisztán látszik hogy a szerkesztők őt tolják, senki nem kap annyi kameraidőt mint ő.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1540) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A pózolós versenyt Hunor megérdemelten nyerte. Ez nem mondható el Zsuzsuról.

A zöldségevő versenyt zsuzsu nyerte, immár megérdemelten, így ő lett a villamester. Vajon fog tudni rendet tartani? Nem száll a fejébe a dicsőség?

A nézők szavazata alapján még Zuzsu is kapott 2%-ot, hogy Gregnek őt kéne kihívnia. Akik erre szavaztak, ezt ugyan mire alapozták? Még akkor se hívná ki, ha az ellentáborban lenne, mert számára legyőzhetetlen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1541) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na, a szív bajnokai elzárták ma Vivient 8 órára a szaunába.

Korrekt!

(#1542) Vakegérke válasza antikomcsi (#1541) üzenetére


Vakegérke
veterán

De ki? Zsuzsu, vagy Greg? Mindjárt kiderül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1543) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Greg pozitívan van diszkriminálva a műsorban. Bármikor, bárki szavába közbevághat és ócsárolhat bárkit.

Végtelenül öntelt és pökhendi alak..

Jézushoz hasonlítja magát.. az kemény...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1544) csƵ


csƵ
őstag

Borzasztó irritáló ez a Greg-Zsu-Reni trió.

(#1545) antikomcsi válasza Motion_Blur (#1543) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Viszont ha valaki megszólal, akkor mindig mondja, hogy "én beszélek" adják meg neki a tiszteletet!

Viszont valóban, neki joga van bármikor, bárkinek a szavába vágnia, és pofázni.

Hányok ettől a gyökértől.

Szerintetek felfogja, amit Peti mond neki?

(#1542) Vakegérke

Holnap derül ki, hogy Zsuzsu volt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1546) Vakegérke válasza antikomcsi (#1545) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, az előzetesben is nyomatták. :K

Vivien a kihívott, bár ahogy Greg kezdte az indoklást, azt hittem, hogy Lacikára köti a kék kendőt.
Megyek is Gregre szavazni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1547) tuki2200 válasza antikomcsi (#1545) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nagyszeruen csinalja, peldaerteku, attol fuggetlen mennyire szimpatikus vagy unszimpatikus valakinek. Szo szerint egy tudatos kampanyt vezetnek a kivalasztas ota, minden egyes lehetosegnel elmondja a bélyegeket, hogy o a jo es az igazsag gyozni fog, o artatlan, jo es igaz. Mig a masik csapatnak a tag-jei a satan, gonosz, bábu, sunyi... ezt mantrazzak napok ota, mint egy politikai kampany, ha a masik csapat akarna kibontakozni azt csirajaban elfojtjak, kozbe beszelessel, ordibalassal, elvonulassal. A musor együgyű celkozonsegnel elsopro lesz a siker :)

[ Szerkesztve ]

(#1548) antikomcsi válasza Vakegérke (#1546) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én meg nyomok még egyet a fantomképre, vagyis már Vivienre. ;)

Ez megint egy olyan párbaj, hogy kit utálok jobban!

(#1547) tuki2200

Szerintem is így lesz!

És bár ki nem állhatom, de igazad van, el kell, hogy ismerjem, hogy remekül nyomja ezt a kampányt, pont úgy, ahogy a közmédia, és az óriásplakátok. Sulykolja az emberekbe a hülyeséget, és az ő közönségének nem kell más, csak, hogy elégszer hallja. Mert ha sokszor mondja, biztos igaz.

[ Szerkesztve ]

(#1549) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Belevalóban mutatták hogy volt Vivi - Hunor kézimunka oda-vissza.

Ánusz a sztárvendég, a pofája nagyobb mint valaha..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1550) GSPLR


GSPLR
senior tag

Hajrá Vivi!

Huawei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.