Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vajon hányszor hangzik el ma az hogy igazából?

annyira buták és sekélyesek...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#852) rushty válasza Vakegérke (#849) üzenetére


rushty
senior tag

Volt szex?

Revolut meghívó pü-ben

(#853) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nekem úgy tűnik, hogy Csoki kisfilmje hátrányosabb, mint Ginué. Így volt ez Radics esetében is, mikor Erával párbajozott. Remélem, hogy a párbaj végkimenetele is azonos lesz.

Egyébként mi van? Szégyenlik a szavazás állását? Már rég meg kellett volna mutatniuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#854) Vakegérke válasza rushty (#852) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt biza, Reni el is mondta. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#855) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"A végeredményt közjegyző közreműködésével összesítjük"

köszönjük Anikó

fekagyerek megy vissza, lesz ám arc :W :W :W

mondjuk ez a díszribanc se fog hiányozni, mehet cintikével dákót nyelni :K

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#856) Vakegérke


Vakegérke
veterán

31,94-68,06%

Nyert a dzsungelszökevény. Nem győzött, nyert.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#857) C4mp3r


C4mp3r
addikt

kar erte, remelem a roli meg a hunor nem fog becsicskulni neki

p.s.: ha extra tartalmakra kivancsiak, akkor azt megtehetik... :W

[ Szerkesztve ]

(#858) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Amikor megláttam a fantomképek előtt a százalékokat, akkor már rögtön tudtam, hogy Ginu nem nyerhette meg ennyivel.

Ezek után kíváncsi leszek, hogy tartják e magukat a tervhez? A megbeszéltek szerint most Adri következik.

Erát elvesztettük, így nagyon kíváncsi leszek arra, hogy Roli, és Hunor mit fog tudni kitalálni?
Vajon Era képes lesz arra, hogy akár Hunort is betámadja a többiekkel? Most nagyon magas lovon ül, de onnét lehet ám nagyot esni.

(#859) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

A végére haza is értem.
Nesze neked 68%......................... akkora arca lesz mostantól, mint egy ház.

Senkire sem szavaztam.
- Ginu kisfilmjén a belem fordult ki, nem tudom elfelejteni neki, menjen haza.
- Csoki meg szimplán irritáló, utálom őt is, menjen haza...

(#860) Szilofon


Szilofon
tag

Páran be fognak csicskulni csokinak

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#861) antikomcsi válasza Szilofon (#860) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha jól láttam, tegnap mikor visszament, már Era is ott fetrengett rajta.

Szerintem mindenki "kedvelni" fogja Csokit, csak a két fiú nem. Ne kérdezzétek melyik kettő, hisz csak Roli, és Hunor vannak fiúk a villában! :DDD

(#862) Genji válasza antikomcsi (#861) üzenetére


Genji
őstag

Ahogy Era örült neki és ugrált az gyomorforgató volt, tudva 1-1,5 hete még mi volt a szitu. Era menjen haza most, aztán Adri követheti.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#863) Vakegérke válasza Genji (#862) üzenetére


Vakegérke
veterán

Era nekem is a bögyömben van, de jobban örülnék, ha Vivien lépne a távozás hímvesszős mezejére.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#864) antikomcsi válasza Genji (#862) üzenetére


antikomcsi
veterán

Era nagyon elrontotta az egészet! Ha megmarad az "intelligens" visszafogottabb vonalon, akkor az alap három fős "szövetségük" nagyon erős lett volna. Sokkal nagyobb esélye lett volna egy párbajon, Roli és Hunor szavazóival, mint így.

(#865) Vakegérke válasza antikomcsi (#864) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha kiesik, mert ki fog esni, akkor sem ő lesz a hibás, hanem talál bűnbakot. Lásd a Hunor-féle balhét.

Tisztelet a kivételnek, de a logikus gondolkodás nem a nők sajátja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#866) antikomcsi válasza Vakegérke (#865) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ez pontosan így van/így lesz!

(#867) Vakegérke válasza antikomcsi (#866) üzenetére


Vakegérke
veterán

No most poén, hogy mikor Csoki gyűjtötte a szavazatokat, Krisztián azt mondta, hogy következőnek ő megy párbajozni és hazapaterolja Adrit. Kíváncsi vagyok, hogy tart-e még a nagylöttyös indulat, vagy csokis lesz a gatyája. Adri nem komoly ellenfél, de neki talán túl nagy falat, megakadhat a torkán. Ha vesztesként hazakullog, Vivien vajon ki alá mászik majd?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#868) bendeguz76 válasza Vakegérke (#867) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Most,hogy szabad préda hunor aláfog mászni mindenki ribije.

bendeguz_HUN

(#869) antikomcsi válasza Vakegérke (#867) üzenetére


antikomcsi
veterán

Arra befizetek, hogy Krisztilány magára teteti a jeleket, hogy kihívja Adrit!

Más lesz a forgatókönyv szerintem.

(#870) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Valaki nem tudja mi az a zene amit Csoki dalolászik 26:51-től? Ismerem a zenét meg régen tomboltam rá, csak elfelejttettem mi volt a címe. :D

The Truth is out there...

(#871) donjohnson válasza Lackooo84 (#870) üzenetére


donjohnson
addikt

az egy jacko szám vége: [link]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#872) Lackooo84 válasza donjohnson (#871) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen de volt egy hatalmas dizsi zene a 2000'-es években amiben ez a betét volt, igazából az kéne. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#873) ΞΔGLΞ válasza Lackooo84 (#872) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Két számot is próbál énekelni, az egyiket donjohnson betette, de a másik ez és baromi szarul csinálja.
Ha neked valamilyen remix kellene ebből abból kb van "5 millió".

[ Szerkesztve ]

(#874) F34R válasza Lackooo84 (#872) üzenetére


F34R
nagyúr

En csak Organ Donors ismerem..... [link]

MAS: [link]

Ginu azt mondta, hogy ha visszajon akkor majd lesz meg ideje kibontakozni ? Jobban illett volna Hunorhoz, talan akkor nem lett volna ennyire furakodo.

[ Szerkesztve ]

(#875) Lackooo84 válasza ΞΔGLΞ (#873) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen az előzőre gondoltam, hát igazából abban az időben elég ismert zene volt és minden klubban nyomatták állandóan.

The Truth is out there...

(#876) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#877) ildi_ válasza Vakegérke (#876) üzenetére


ildi_
csendes tag

Volt bent fodrász?

(#878) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én nem bírom ahogy ezek a nők folyamatosan POFÁZNAK, ÓBÉGATNAK! :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#879) Vakegérke válasza ildi_ (#877) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha volt is, nem mutatták, szóba se került.

Hajjaj, Era közharag tárgya lett. Végtére is jogos, ő kereste magának a bajt. Már nincs rajta a lila kendő, ha fel is használja a szuperképességét, Hunor le tudja róla varázsolni, kérdés, hogy akarja-e.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#880) Vakegérke válasza Motion_Blur (#878) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd azt figyeld meg, ha Vivien és Zsuzsu összekapnak. Meccsoda visítozás lesz... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#881) C4mp3r


C4mp3r
addikt

remelem tenyleg igaz lesz, hogy most a krisztian rakatja magara a jeleket ebben a korben mert ideje lenne mar kiesnie. talan o a legellenszenvesebb az osszes nimand kozul. nem birom a bekepzelt suttyo pofajat nezni es szerintem ezzel nem vagyok egyedul

(#882) Popes válasza Vakegérke (#880) üzenetére


Popes
őstag

Reni a királynő, Csoki a király. Az igen. :U

Deus ex machina

(#883) Vakegérke válasza C4mp3r (#881) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg nem vagy ezzel az érzéssel. :N
Krisztián párbajozni megy, legalábbis most ezt mondja. Már tudom, hogy már akkor fogok szavazni, amikor még nem tudjuk, kivel akaszt tengelyt.

Azt a ribilliót, amit levágtak csoki visszatérésénél... Vajon hogy viselkedtek volna, ha Ginu lép be az ajtón?

Jön az iskolahét. Szerintem a csőcselék zöme siralmasan fog produkálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#884) ildi_ válasza Vakegérke (#883) üzenetére


ildi_
csendes tag

Az a baj, hogy krisztián nem fog kiesni. A FÉRFIAK kiviszik a gyenge nőket, utána senki nem meri majd rájuk rakni a jelet ill. kihívni őket.

(#885) Vakegérke válasza ildi_ (#884) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aztán Radics mire ment a nagy férfiasságával? A nézők zöme rühellte, mehetett is haza rovázni (sírni).
Krisztiánnak jó tulajdonsága nincs. Lusta dög, nem törődik semmivel, mióta ő a villamester, azóta tiszta lepra a villa, pedig csak ki kéne osztania a munkát, de még arra sem képes. Viccesnek nem mondható, csupán azért mutogatják, mert Vivien a társa, egyébként Lacika 2. Téged nem dühít, hogy egy ilyen senki csak dagonyázik, de természetesnek és biztosnak tartja, hogy ő nyeri a 36 milkót? Engem dühít, ahogy (szerintem) a nézők többségét is. Ha (Isten ne adja) mégis megnyeri a párbajt, az nem az ő érdeme lesz, hanem Csoki és Vivien táborának szimpátia szavazása.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#886) bendeguz76 válasza Vakegérke (#885) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Csoki szimpatikusabb sokkal tipikus valóvilág karakter

bendeguz_HUN

(#887) Vakegérke válasza bendeguz76 (#886) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kettejük közül nekem is Csoki a szimpatikusabb, bár nagyon nem kedvelem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#888) ΞΔGLΞ válasza Lackooo84 (#875) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ne szopass már! :DDD
Lényegében azt is írhattad volna, hogy keresek egy zenét, nem tudom, hogy ki az előadó, nem tudom a címét, de fél órán belül linkeljétek be. :R

(#889) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aki szép, az reggel is szép. :)

Lacika Gregre gerjed?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#890) Lackooo84 válasza ΞΔGLΞ (#888) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát most mit csináljak, a zene itt van a fejemben tisztán, meg, hogy ez dalszöveg van benne, de a többit totál elfelejtettem. Ha szerencsém lesz valahol majd meghallom vagy megtalálom. :D

The Truth is out there...

(#891) Kisgépkezelő válasza ΞΔGLΞ (#888) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Valamelyik rádión volt nagyon rég egy olyan játék, hogy játszottak valami zenerészletet, ami alapján fel kellett ismerni a számot. Lement a zene, jött a kérdés...
- Felismerted?
- Igen felismertem.
- Mi a címe, ki az előadó?
- Hát azt nem tudom, de ismerem ezt a számot.
- Nem baj, nem az volt a feladat, hogy a címet és az előadót kitaláld, hanem hogy felismerd, úgyhogy tied a nyeremény. :D

Vagy valami hasonló. Évekkel ezelőtt volt, úgyhogy ennél pontosabban nem tudom idézni.

(#892) rushty válasza Lackooo84 (#890) üzenetére


rushty
senior tag

Az első szexvideó alatt milyen zene szólt?

Revolut meghívó pü-ben

(#893) donjohnson válasza rushty (#892) üzenetére


donjohnson
addikt

shazam nevű telefonos alkalmazással könnyen ki tudod deríteni. ráböksz a kék logóra miközben szól a zene és a telefon mikrofonját odatartod a zenéhez és pár másodperc után kidobja.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#894) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezek senkit nem érdekelnek? Szerintem mindkettő poénos. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#895) rushty válasza donjohnson (#893) üzenetére


rushty
senior tag

Ja, csak hátha megvan valakinek fejből, elég alap erotikus egyszerű dallam.
A linket még keresnem kéne. Akkor kérdeztem volna meg mikor aktuális volt. :)

Revolut meghívó pü-ben

(#896) Danex válasza Vakegérke (#889) üzenetére


Danex
addikt

Még annyira nem is vészes Adri reggel, mármint... láttunk már ennél csúnyább teremtést még sminkelve is, nemhogy nélküle :U :DDD

(#897) Motion_Blur válasza Vakegérke (#894) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mindkettőt láttam a Belevalóban ;]

igen, én még ezzel is kínzom magam

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#898) Vakegérke válasza Danex (#896) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja. például VV ginát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#899) Vakegérke válasza Motion_Blur (#897) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem a BeleNyaló már túl későn van, fiatal szervezetem nem bírja az éjszakázást, meg főleg azt a suttyó hozéármándó gőzekét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#900) rushty válasza Vakegérke (#899) üzenetére


rushty
senior tag

Kifejezetten nem bagoly típusú vagy? (mi a másik?)

VV GinU

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.