Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vakegérke válasza Ciccuka (#100) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem eddig a két csajról nem a főzés jutott eszembe. Ezek dolgozni, főzni? Azt már nem.

Adri nálam csak egyszer hisztizne, azt is legfeljebb egy percig. Ahogy elkezdene visítozni, repülne a lakásomból a cuccaival együtt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#102) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én sem vagyok egy matyó hímzés, de senki nem szólt a műsor vezetőnek, hogy ez a bajusz így ebben a formában borzalmas!?

Ráadásul vagy a technikával van valami, vagy a hangszálaival, de borzalmas a hangzás. Mintha víz alól egy vödörből beszélne.

Azt hittem csak a filmekben létezik ez a megtanítok másokat csajozni, pasizni foglalkozás. Le vagyok maradva! És nem is mondom, mit gondolok ezekről a dolgokról, azaz mégis, a sok ingyenélő, aki nem akar, tud dolgozni lehúzza a hülyéket!

(#103) #51177472


#51177472
törölt tag

Udv ismet itt! :D
Online streammel rendelkezik valaki?

(#104) Ciccuka válasza antikomcsi (#102) üzenetére


Ciccuka
veterán

Folyton előre-hátra lépked mintha muszáj lenne.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#105) Vakegérke válasza #51177472 (#103) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia! :)

Ha DIGI-s vagy, nekik van online műsoruk.
Majd utánanézek, hátha van stream, de most nézem a műsort.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#106) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, még egy naplopó. Csoki se munkamániás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#107) Vakegérke válasza Vakegérke (#106) üzenetére


Vakegérke
veterán

Krisztián egy beképzelt, pökhendi pöcs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#108) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ezek a kisfilmek tetszenek valakinek?
Szerintem inkább csak arra jók, hogy lejárassák az embert!

Ennyi egoista naplopót hord manapság a hátán a Föld?

Kíváncsi vagyok, hogy lesz e olyan személy a teljes mezőnyben, akire azt tudom, majd mondani, hogy szimpatikus?

(#109) Vakegérke válasza antikomcsi (#108) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eddig egy se szimpatikus számomra.

Csoki nem kicsit gusztustalan, ahogy a klotyón pózol. Nagyon odavan a bőrszínével, csak azt felejti el, hogy kirí a fehérek közül és nem éppen előnyére.
Jó, tudom, nem kell mondani, rasszista vagyok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#110) Andris837 válasza antikomcsi (#108) üzenetére


Andris837
senior tag

Én nagyon bízom benne, hogy lesz olyan.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#111) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nem szoktam előítéletes lenni, (annyira) de ez a Zsuzsu a szürkeállományáról beszél a 10 elvégzett osztályával, miközben egy igazi tanulatlan tuskónak tűnik.

Ne értsétek szó szerint, de csak kéne egy Alekosz vagy Knapp Attila a műsorba, aki tényleg ésszel tudna játszani.

(#112) Vakegérke válasza antikomcsi (#111) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zsuzsu lenézi a férfiakat, ahogy Cintike is. Először abba kéne belegondolniuk, hogy ők mennyit érnek, érnek-e valamit egyáltalán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#113) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ha a fiam pár év múlva ilyen lesz, akkor felkötöm magam, és elnézést kérek a búcsúlevelemben a világtól.

(#114) dogab93


dogab93
tag

Ennyi ratyit és buta beképzelt hülye picsát összeválogatni nem kis teljesítmény.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#115) Andris837 válasza dogab93 (#114) üzenetére


Andris837
senior tag

Bocs, hogy ezt írom, de eddig ez a Greg gyerek tűnik a legértelmesebbnek... függetlenül attól, hogy melyik nemhez vonzódik.

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#116) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Azért ez a Gáspár Győzős bevágás, tényleg a televíziózás legalja.

(#117) Vakegérke válasza antikomcsi (#116) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rühellem a manust. Csak egy buta, ócska ripacs.

Az eddigi játékos felhozatal siralmas, talán Greg tűnik ki közülük. Persze kell hozzá idő, hogy megismerjük őket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#118) antikomcsi válasza Vakegérke (#117) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nem nehéz kitűnni ebből a tömegből! Néztem a műsort, és nem hittem el, amit láttam, a szőke csaj piszkálta ugyan, de nem tudta kinyitni a postaládát! Meghaladta a kombinatív képességét! Megdöbbentő!

Sejtettem, hogy nem a menza klub tagjait vonultatják fel, de minden képzeletemet alulmúlták!

(#119) donjohnson


donjohnson
addikt

sziasztok,
már vissza lehet nézni a mai élő adást: beköltöző show

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#120) zolikaDB válasza antikomcsi (#108) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ja ja. Foleg amikor csoki puceron sz.rik. Hu de kreativ.
Pedig pont ez lenne a lenyeg, hogy ezek nem bemutatkozasok a klasszikus ertelemben már, hanem krealt marketingvideok...
Ez a resze a musornak szerintem fos.
Oke, azt is megertem, h ezek maguktol 3 ertelmes mondatot nem tudnak elmondani...

(#121) donjohnson


donjohnson
addikt

nekem inkább a műsorvezetők nem szimpik. Anikó még elmegy, de ez a Puskás Peti. hangja sincs. akkor már inkább a Bencét vagy a Balázst hozzák vissza. ők legalább csinálták a show-t. :U

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#122) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A belevalóvilágot láttátok? :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#123) Peti78 válasza Ciccuka (#122) üzenetére


Peti78
őstag

fent van valahol?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#124) Gordiann


Gordiann
őstag

Már az probléma, hogy szó van róla...

SZERK: elkezdtem nézni. Idézet:"magadat kell adni" legyél önmagad, mert "lehet, hogy azért bekerülsz, mert egy gyökér f%szfej vagy".... ez a szint.

[ Szerkesztve ]

(#125) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vajon lesz olyan, aki takarít, főz, mosogat? Zsuzsuról például nem tudom elképzelni, hiszen akkor megsérülhetne a karma, amit fő ékességének tart.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#126) rushty válasza antikomcsi (#118) üzenetére


rushty
senior tag

Szinte mindegyik azzal haknizott, hogy ő pörgős.

Revolut meghívó pü-ben

(#127) Andris837 válasza Ciccuka (#122) üzenetére


Andris837
senior tag

Most néztem meg reggel. Kritikán aluli volt. :Y

Hogy lesz e olyan aki főz, mos, takarít? Tuti lesz olyan, de eddig eléggé gyér a brigád. Este kíváncsian várom az első nap eseményeit és a konfliktusokat. :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#128) Vakegérke válasza Andris837 (#127) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amilyen egoista a társaság, feltételezem, hogy a később érkezőkre akarják majd rálőcsölni a házimunkákat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#129) Popes válasza Vakegérke (#125) üzenetére


Popes
őstag

Talán majd KrisztiLány ;] Link, erős gyomor kell hozzá...

Deus ex machina

(#130) mephi666 válasza Popes (#129) üzenetére


mephi666
nagyúr

uhh, egyelőre itt követem az eseményeket, összefoglalókat lehet pótoljuk hamarosan, de úgy néz ki sikerült a készítőknek még mélyebbre nyúlni a pöcegödörben, mint eddig bármikor :DDD :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#131) Vakegérke válasza Popes (#129) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha lesznek gyermekei, unokái, biztos megtudják hányatott, dicstelen, gusztustalan múltját. Vajon a szemükbe tud nézni majd?
Talán már most is bánja tetteit, de most már késő, semmi nem titok többé, amit elkövetett. Hogyhogy nem sül le a pofájáról a bőr?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#132) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Bátran kijelentem már most, aki már a szimpla beszédével felhúz, az zsuzsu... Igen, kisbetűvel. Te. Jó. Isten! Remélem minél hamarabb kinyomják onnan. Ti tudjátok hallgatni, AHOGY beszél?

A tetkós sráctól többet vártam, de hatalmas csalódás.

Eddig a meleg srác az, akinek tudnék szurkolni.....

(#133) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#132) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én tudom hallgatni, de irritál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#134) antikomcsi válasza Popes (#129) üzenetére


antikomcsi
veterán

Gonosz vagy! :DDD

Fiatal volt, és kellett a pénz a tetkókra! :DDD

(#132) ¤Envy¤

Engem is nagyon irritál! És nem is az a baj, hogy vidéki, mert semmi bajom a tájszólással, ha pesti lenne, akkor is nagyon idegesítene ahogy kifejezi magát!

Ebben az eresztésben a vakok közt a félszemű lesz a király szerintem. Mindet utálni fogjuk, csak lesz akit kevésbé! ;)

(#135) zolikaDB válasza ¤Envy¤ (#132) üzenetére


zolikaDB
veterán

Eddig én kisbetűztem őket :DDD

(#136) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Egyébként teljesen az az érzésem, hogy a szervezők direkt nem akarják, hogy nő nyerjen. Ahogy nézem a "bemutatkozásokat", normális ember számára eddig egyik lány sem lehet szimpatikus. Túl nagy az arcuk, ego az van, agy nincs. Engem legalábbis taszít az üzenet, amit közvetítenek.

[ Szerkesztve ]

(#137) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#136) üzenetére


Vakegérke
veterán

Viszont az ilyen csajok hamar magukra rángatják a kanokat, ami növeli a nézettséget.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#138) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#137) üzenetére


¤Envy¤
tag

Pontosan tudom... a nők a VV-ben csak erre kellenek, semmi másra. Szexre és balhéra.

(#139) rushty válasza ¤Envy¤ (#136) üzenetére


rushty
senior tag

Annyit hangoztatják ezt, hogy nem nyert meg nő, hogy tarsnyertessel fogják meghirdetni a következő jubileumi szériát, ha most se nő nyeri. :U

Revolut meghívó pü-ben

(#140) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Most én vagyok figyelmetlen, vagy tegnap tényleg nem volt szó róla?
Feltűnt a lakók között.

[ Szerkesztve ]

(#141) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#140) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tegnap tényleg nem volt szó róla. Talán ma kötözik be.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#142) Vakegérke válasza Vakegérke (#141) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zsuzsu azt mondja a bemutatkozó videója elején, hogy:
"Ezt itt előre elmondom, akinek nem tetszek így, az nyomja el magát a hamusba ... és ez nem kényesség, ez igényesség..."

Mondok valamit, Zsuzsu. Egy éjszakás kalandra megfelelő vagy, és ezzel az összes vonzerődet ki is merítettem. Az igényességről meg inkább ne beszéljen egy nagyravágyó, de iskolázatlan - már bocs, de - liba.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#143) Popes válasza ¤Envy¤ (#136) üzenetére


Popes
őstag

Azért azok a "fiúk"..... a szolizó afrokeverék, a gabó "csaja", és nehéz kimondani de a kétarcú ken aki felvállalja hogy pánszexuális meleg a legférfiasabb.

Deus ex machina

(#144) donjohnson válasza Peti78 (#123) üzenetére


donjohnson
addikt

jó kérdés. én sem találom a belevalóvilág részeket. valaki tudja esetleg hol lehet visszanézni az rtl oldalán?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#145) antikomcsi válasza Vakegérke (#141) üzenetére


antikomcsi
veterán

Igen, ma költözik be, már kirakták!

Még egy "férfi".

Ne ítéljetek el, mert én előítéletes vagyok :B , de akkor lesz itt, egy rakat egoista, homár, cigura, még valami masszív leszbikus "hiányzik"

(#146) Vakegérke válasza antikomcsi (#145) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lényeg az, hogy Gőzeke örül neki. Similis simili gaudet. Mondjuk ezt Gőzeke nem érti, de talán tanult volna többet, és akkor kevésbé nézné le egy átlagosan művelt ember.
A lényege az egésznek az, hogy azonos kategória a két ember, így nem csoda, ha Gőzeke lelkében túlszínezett ripityom virágok nyílnak az új játékos láttán.

Tudod mit, Gőzeke? Lefordítom neked, legalább ebben ne maradj örök sötétségben:
Similis simili gaudet. Latinul van, jelentése: hasonló a hasonlónak örül.
Látod, tanulhatnál valamit, ha meg tudnád jegyezni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#147) rushty válasza antikomcsi (#145) üzenetére


rushty
senior tag

Reni is ciguramagyar (szerintem), bár nem nagyon szokták "felvállalni" az ilyen lajtos kreolok, elvégre az atlagmagyar kreolos. Ha a FB ismerősei között sok mondjuk a "Radics", akkor... volt honnan tanulnia.

Kismocsok-Rita, Anikó (nadai) is osszebujt valamelyik lánnyal...

Revolut meghívó pü-ben

(#148) antikomcsi válasza rushty (#147) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szerintem is van benne egy vonóval.

(#149) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#150) antikomcsi válasza Vakegérke (#149) üzenetére


antikomcsi
veterán

Komolyan mondom, hogy nem találok szavakat!

Ez állatkert!

Azt hiszem, egy állat kísérlet szemtanúi leszünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.