Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Vakegérke válasza donjohnson (#398) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha gerincesnek akar látszani, akkor Rolit hívja ki. Ha "taktikázik", akkor Hunort, vagy Lacikát, mert ők még frissek. Ha gerinctelen, akkor valamelyik lányt, mondjuk Renit, mert róla tudja, hogy finoman szólva se közkedvelt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#402) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Én azért sem fújtam Radicsra eddig, mert pont a humoros oldalát vártam, hogy végre legyen már valami ebben az unalomtengerben (nekem az, nem érdekel a kamatyolás, nem érdekel az ordibálás, jobban szeretnék nevetni a hülyeségeken), de már látom, hiába várok erre: nem csinál semmit, csak a balhét, Vakegérke leírta már, én is így gondolom.

Ha tökös lesz, Rolit viszi ki, de ha Roli marad kint, az kicsit hülyén érintene, és az ő pofája is nagyobb lesz, ha visszamegy.......
Ha valami "gyengét" visz, akkor meg segget csinál a szájából.

(#403) Genji válasza mephi666 (#400) üzenetére


Genji
őstag

Tényleg nagyon csúnyán beszélt vele, neki szerencséje, hogy kiment a lány, mert így elül/elfelejtődik a balhé körülötte.

Csoki egy pojáca, borzasztó infantilis, feminim és persze nem is nagyon okos, de azért Zsuzsut szerintem übereli észben. Éppenhogy. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#404) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#402) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bocs, hogy szóvá teszem, de ha valakinek a hozzászólására reagálsz, ne az "Új", hanem a "Válasz" gombot nyomd meg. Rögtön egyértelművé válik, hogy miért mondod azt, amit. Már ne vedd sértésnek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#405) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#404) üzenetére


¤Envy¤
tag

Senkinek sem reagáltam a hsz-ére, csak hozzáfűztem a mondandóm a témához. Ezért nincs válasz.

(#406) Vakegérke válasza ¤Envy¤ (#405) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor ne haragudj, kérlek. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#407) Popes


Popes
őstag

( "A kapcsolataimban mindig én vagyok a domináns hím." (Radics) )

Kár hogy néha nem a hím a domináns. :)) LINK

Deus ex machina

(#408) Vakegérke válasza Popes (#407) üzenetére


Vakegérke
veterán

"... a villában az összes lánynál próbálkozott már, eddig nem sok sikerrel."

Tényleg, idáig nem is figyeltem fel erre, de nem csodálom.

A tömör lényeg az, hogy a nők nélkül már éhen döglött volna. Ha másért nem, hát ezért bánhatna tisztelettel a csajokkal. Tartok tőle, hogy a "tisztelet" szó hiányzik szótárából.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#409) Popes válasza Vakegérke (#408) üzenetére


Popes
őstag

Van az a pénz amiért már van (fizetett)tisztelet és (meg)alázat nála. :D

Deus ex machina

(#410) Vakegérke válasza Popes (#409) üzenetére


Vakegérke
veterán

36 milkó nem elég ahhoz, hogy ne legyen ilyen bunkó szemétláda? Vajon mennyit kaszált, amikor vénasszonyoknak kereste a kegyét?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#411) rushty válasza Genji (#397) üzenetére


rushty
senior tag

Fő tevékenység akkor is az alvas-eves, akármennyire is pörgősnek próbálnak mutatkozni. Ebből is összevághatnanak 50 percet. :D

Revolut meghívó pü-ben

(#412) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Régen volt valami alkalmazás, amivel Windows alatt is lehetett szavazni. Ma is van ilyen?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#413) donjohnson válasza Vakegérke (#401) üzenetére


donjohnson
addikt

van egy olyan érzésem, hogy szembe fog menni a saját szavával és nem a rolit hívja ki. ezzel elkerüli a büntetést is.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#414) Popes válasza Vakegérke (#410) üzenetére


Popes
őstag

Szerintem csak tudott kicsit rajkózni és ennyi, nem hiszem hogy olyan nagy ász lenne. :N

Deus ex machina

(#415) antikomcsi válasza Popes (#407) üzenetére


antikomcsi
veterán

A kapcsolatában ő a domináns, nem a másik hím! :DDD

Hisz egy normál kapcsolat egy hím és egy nőstény között jön létre, és csak akkor kell kiemelni, hogy ő a domináns hím, ha a másik tag ís hím a kapcsolatban. ;]

(#416) Genji válasza donjohnson (#413) üzenetére


Genji
őstag

Akkor egy "csicskává" válna a saját értékrendszere szerint, nem fogja meglépni. Rolit hívja ki 100%. Ha visszamegy még 2x akkora lesz a pofája mint eddig.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#417) antikomcsi válasza Vakegérke (#412) üzenetére


antikomcsi
veterán

Szerintem a BlueStacks-szal még mindig megoldható.

(#416) Genji

Én is attól tartok, ha visszamegy elviselhetetlenül irritáló paraszt lesz, főleg a védettség birtokában.
Ha visszamegy és helyén kezeli a dolgokat valaki, az nem olyan irritáló, még ha nem is neki szurkoltunk, de ez esetben szerintem elszabadulna a "pokol".

[ Szerkesztve ]

(#418) donjohnson válasza Vakegérke (#412) üzenetére


donjohnson
addikt

még te linkelted az előző topikban. bluestacks nevű android emulátor pc-re. azon bejelentkezel és letöltöd benne az rtl24-et. :)

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#419) rushty válasza donjohnson (#418) üzenetére


rushty
senior tag

Más progi esetleg? Nálam elvérzett ez anno mikor próbálkoztam.

Revolut meghívó pü-ben

(#420) Vakegérke válasza antikomcsi (#417) üzenetére


Vakegérke
veterán

... és donjohnson: Köszönöm, megvan, csak Google fiók kell neki. Ha ezzel nekiállok szórakozni, tönkreteszi a gmail fiókom jelszavát, az IncrediMail nem hajlandó, nem tud bejelentkezni. Inkább kihagyom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#421) donjohnson válasza Vakegérke (#420) üzenetére


donjohnson
addikt

nee már. pont te hagyod ki. inkább csinálj egy vv szavazós gmail fiókot és jelentkezz be azzal :D

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#422) Vakegérke válasza donjohnson (#421) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg, ez jó ötlet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#423) Peti78 válasza #51177472 (#394) üzenetére


Peti78
őstag

Antipatikus.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#424) antikomcsi válasza Peti78 (#423) üzenetére


antikomcsi
veterán

Az valaki olyan, aki a gyógyszertári dolgozó ellen véd?

(#425) Vakegérke válasza antikomcsi (#424) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább esküdt ellensége. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#426) F34R


F34R
nagyúr

(#427) Genji válasza antikomcsi (#424) üzenetére


Genji
őstag

Lol ez jo volt :DDD

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#428) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, feltelepítettem a BlueStacks alkalmazást, pusztán ezért csináltam egy új gmail címet. Túl vagyok rajta, rtl24 telepítve. Már csak az a kérdés, hogy hol a szavazás lehetősége, mert látok én itt mindent, csak éppen azt nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#429) Danex válasza F34R (#426) üzenetére


Danex
addikt

A legszomorúbb, hogy ebben az 5 percben több értelem volt mint az idei évadban... nem ordítoztak, valamilyen szintű tisztelet azért megvolt, még ha azért az a évad se a csendességéről volt híres, de nem ez a 2 IQ, úhh de megb*szlak történet volt.

(#430) donjohnson válasza Vakegérke (#428) üzenetére


donjohnson
addikt

bal felül 3 vízszintes vonalra katt és előjön egy menü ott pedig VV9 pb BB. utána alul középen szavazás. nálam telón így van legalábbis. a bluestacks pedig azt hiszem egy tablet-es felületet szimulál. tehát nem biztos hogy így lesz nálad, de remélhetőleg hasonló a felület.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#431) Vakegérke válasza donjohnson (#430) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megvan, köszönöm. :)
Még azt se tudom, ki lesz a kihívott, de már rá szavaztam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#432) Genji válasza Vakegérke (#431) üzenetére


Genji
őstag

Detto :D

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#433) #51177472


#51177472
törölt tag

Élő streamet talált esetleg valaki?
Mire feltöltik weboldalra, addigra már tele van a főoldal azzal,hogy ki lett a kihívott stb.
én hiába kerestem semmi

(#434) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#435) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, nem vagyok elájulva az erotikus táncprodukcióktól. A srácok a párzást imitálták, a csajok meg a s*eggüket rázva vonaglottak.
Zsuzsura ráférne már egy jó kis kütymüty.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#436) C4mp3r


C4mp3r
addikt

istenem de szanalmas ez a csaj, razza a csocseit aztan fel van haborodva ha megjegyzik, hogy mit csinalt. azert kivancsi lennek trianontol hany orszagot vettek el :))

(#437) csƵ válasza C4mp3r (#436) üzenetére


csƵ
őstag

Ekkorát még sose nevettem butaságon. :))

(#438) Vakegérke válasza C4mp3r (#436) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondott pár érdekes, meg pár értelmezhetetlen dolgot, az biztos. :D
Mi lesz, ha Viviennel kap hajba? Na, ott eztán lesz hangerő.

Ha már Vivien, nem érdemli meg az eljegyzési gyűrűt. Persze az is lehet, hogy csak felhúzott egyet kamuból, hogy látsszon valakinek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#439) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nem feltétlen a szavak számítanak, hanem a tettek. Lehet valakit szapulni, de ha nincs alapja, akkor az nem jelent semmit.

Másrészt kérdezném, hogy volt a dolog pontosan? Azt mondta Era Zsuzsura, hogy egy alpári kurva vagy, vagy pedig azt, hogy úgy viselkedtél, mint egy alpári kurva? Mert a kettő nagyon nem ugyan azt jelenti.

Egyébként én nem hittem a szememnek, amikor Zsuzsu ledobta a melltartót, és vonaglott, mint egy hernyó. Egyáltalán nem volt erotikus, nem is tudom, minek lehetne nevezni, de erre nem számítottam, és szerintem nem is volt rá szükség. Igenis lejáratta magát szerintem, és ha már így történt, akkor viselni kell a következményeket is.

A fogalmazás sem ment neki a legjobban, mondott olyanokat, hogy azon csak mosolyogni lehet, hogy ez már a butaság magas foka.

Minél többször lesz ilyen szituáció, Zsuzsu úgy fog egyre lejjebb csúszni.

Mindemellett Erát sem értem, hogy minek foglalkozott ennyit ezzel az egész pitiáner dologgal?

[ Szerkesztve ]

(#440) Peti78 válasza F34R (#426) üzenetére


Peti78
őstag

Ebben az évadban nem látom ezt a lehetőséget. Alekosz hatalmas face! Jó lenne egy olyan évad, amiben az eddigiek összes első három helyezett szerepel

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#441) C4mp3r válasza csƵ (#437) üzenetére


C4mp3r
addikt

szegenynek a kombajn nagyon kilog a szajabol, ami onmagaban nem lenne baj, de sajnos a hires jozan paraszti eszbol sem sok jutott neki. ha en ott lettem volna biztos bejatszom ezt [link] :D

(#442) C4mp3r


C4mp3r
addikt

mondtam, hogy csicska es csajt fog kihivni :))

[ Szerkesztve ]

(#443) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Szóval Radicska beszart. Nem kicsit. A nagy arca igazából álca, bebeszélés, amit ő szeretne

Majd jönnek az idióta szavazói és hazaküldik az egyetlen értelmes benti csajt. Hurrá.
Tudja, hogy Era idővel legyűrné, ki akarja szórni még most.................

(#444) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ennyit a "hős" radicsról, aki nem csinál segget a szájából! :U

(#445) csƵ


csƵ
őstag

Nem hiszem, hogy itt akárkinek is van kapcsolata. Olyan nincs, hogy mindegyik 2-3 nap alatt megcsalja a párját, főleg nem kamerák előtt.

(#446) Vakegérke válasza C4mp3r (#442) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van egy mondás: ha férfi vagy, légy férfi. Radicsnak ez meghaladja a képességét. Szerintem rengeteg nő nyúl a telefonjához, hogy ellene szavazzon. Ha elveszti a párbajt, ilyen dicstelenül még senki nem esett ki a játékból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#447) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#446) üzenetére


¤Envy¤
tag

Félek tőle, hogy a brigádja lenyomja Erát...

(#448) C4mp3r válasza Vakegérke (#446) üzenetére


C4mp3r
addikt

miota mar ilyen appos szavazas van es nem kerul penzebe a nezoknek az rtl siman manipulalhatja a voksokat, nem mondom, hogy meg is teszik de nem lepodnek meg, ha a szokasos 49-51-es allassal vissza menne a dzsukel gyerek

(#449) GSPLR


GSPLR
senior tag

Azért azt tegyük hozzá hogy "hogyan néz ki az egyik bőrötök?!" :DDD

Huawei

(#450) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Megint lesz ilyen módon szavazás, ebbe az rtl nem nyúlhat bele... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.