Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#952) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem értem a csajokat. Számtalanszor megalázták már őket, mégis ragaszkodnak azokhoz, akik ezt nem érdemlik meg.

A rötölö lecserélhetné a hangtechnikusokat, meg a hangtechnikát. Ha bármi csak egy kicsit is takarja a mikroportot, elmosódott, tompa lesz a játékos hangja. Mikor zenét kevernek a dumcsi alá, túl hangos, elnyomja azt, amire jobban kíváncsi vagyok, mint a zenére.

Egy röpke időre be tudtam nézni a mosókonyhába. Rengeteg mosatlan gönc egymásra hányva, nincs egy rendszerető se a villában.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#953) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A második rész feledhető.

Az előzetesből kiderül, hogy Era azt mond, amit akar, csókolózik Csokival. Tisztára gruppen, ott van Krisztián és Lacika is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#954) Motion_Blur válasza Vakegérke (#952) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Belevaló: Csoki szakított Renivel, következő vágásban Reni már lovagolja a feka dákót.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#955) GSPLR válasza Motion_Blur (#954) üzenetére


GSPLR
senior tag

Nem csak lovacska volt. Cumicecil is játszott. Tartás nulla. Én leginkáb csak nézem, szurkolni senkinek nem tudok, hulladék emberek jellem nélkül. Ha szavazás akkor meg valaki ellen nyomok nem pedig valakire. Ennyi.

Huawei

(#956) Motion_Blur válasza GSPLR (#955) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+1, ótvar egy bagázs

Ez a Reni is egy zsíros, igénytelen cigányleány aki örül ha valaki ráfanyalodik. Olyan aki ébredés után kimegy egy cigire majd visszafekszik az ágyba.. hajánál fogva vinném fogat mosni... :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#957) rushty válasza Motion_Blur (#954) üzenetére


rushty
senior tag

A bigbranert mennyi nő nyerte meg. Itt csak nem fogja egy Reni.

Revolut meghívó pü-ben

(#958) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Tegnap este óta nem megy ki a fejemből az ajánlóban látott zárójelenet. Már mondtam, hogy Era elvágta magát nálam, de mégis rá tudott tenni még egy lapáttal. Így elrontani valamit.

A láthatósági mellény jó poén volt, de Lacika azzal próbál adásba kerülni, hogy befekszik két "pár" közé?
Egyébként én sikítva menekülnék, ha Krisztilány így rám tenné a lábát. Nem vagyok ennyire nyitott, hogy egy másik kan lábölelésében alukáljak!

[ Szerkesztve ]

(#959) Vakegérke válasza antikomcsi (#958) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Egyébként én sikítva menekülnék, ha Krisztilány így rám tenné a lábát."

Talán az se volt véletlen, hogy már lassúztak összesimulva, Krisztán hátulról, Lacika nem tiltakozott.
No meg Lacika szerint Greg a legjobb nő a villában.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#960) C4mp3r válasza antikomcsi (#958) üzenetére


C4mp3r
addikt

szanalom, hihetetlen, hogy ez a busman barmelyik nore ramaszik az beadja ott bent a derekat, oszinten nem ertem mit esznek ezen a muveletlen ostoba senkihazin, es meg az era magyarazza a hunornak, hogy a csokiban van valami plusz "fuszer". era nagyon durvan lerombolta magat a parbaja utan, barki ellen megy ki kiesik, ugyanez vonatkozik a krisztianra. nagyon ugy tunik, hogy iden is fiu fog nyerni, mondjuk ennyi onertekelesi zavaros szutyok no kozul en sem szivesen valasztanek senkit

(#961) F34R válasza Motion_Blur (#956) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD :DDD

Az az osszes, talan csak Hunor nem dohanyzik?! Budos szar log ki a szajukbol allandoan.

(#960) C4mp3r

Osztonleny, nem szamit csak a p*na a keret es a hozzatarsulo ertelem egyeniseg mar nem is szamit. :P ;] mondjuk 98%-ban ott mindenki suttyo.

[ Szerkesztve ]

(#962) antikomcsi válasza C4mp3r (#960) üzenetére


antikomcsi
veterán

Azért jelenleg egy Krisztián <> Era párbaj kemény dió lenne szavazás szempontjából! ;]

Egyébként jól leírtad a dolgokat, és sajnos én is ezt látom.

(#963) Vakegérke válasza antikomcsi (#962) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolkodás nélkül Erára szavaznék. Idővel úgyis kiesik, a lusta dög szemétláda viszont azonnal takarodjon a francba. Nélküle Csoki is gyengébb lenne, Vivien meg lenullázódna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#964) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#965) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Era csókolózott Csokival, Roli vajon mit érzett? Roli megegyezett Hunorral, hogy Era játssza csak a saját játékát, ők kiszállnak, nem védik tovább.

Csoki b*szik az iskolára, könyörögni kell neki, hogy méltóztasson már felkelni. Kitalálhatnának a szerkesztők neki egy jó kis büntetést.

Remélem, hogy lesz munkahét is, amikor mindenki annyi pénzzel gazdálkodik, amennyiért megdolgozott. Tartok tőle, hogy Csoki meg Krisztián leszokik a dohányzásról, na meg fogyókúráznak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#966) C4mp3r


C4mp3r
addikt

ezt a nyomorek erat annyiszor hatbaszurtak mar, hogy lyukas, mint egy teafilter. nagyon nehezen viselem mar a hadaros pofajat

(#967) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Reni, Zsuzsu és Greg úgy néz ki, hogy szövetségesek lesznek. Nekem tetszik ez a hármas.

Adri és Vivien helyzetgyakorlata is bizonyította, hogy Krisztián macája egy akarnok, rikácsoló, éretlen liba.

Era képtelen felfogni, hogy nem másban kéne keresni a hibát. Sebaj, letisztázták Rolival, hogy vége a szövetségnek. Most maradt igazán egyedül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#968) C4mp3r válasza Vakegérke (#967) üzenetére


C4mp3r
addikt

(#969) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nem tudom, páran mit kedveltek Gregben, de egyre világosabban látszik, hogy egy sunyi, szarkavaró hülye picsa ő is. Aki nem is látja tisztán, hogy mi történik. Zsuzsu mérhetetlenül ostoba, már szinte fáj. Reni csak okosnak és taktikusnak hiszi magát, de nem az. Sőt szerintem ez a Greg-Reni-Zsuzsu hármas a szánalom mintapéldája.

Az pedig már szinte idegesít, amit Hunorral és Rolival csinálnak ezek az ostoba birkák. Főleg Era. Vagy én nem látom az összefoglalókban, vagy a szerkesztők nem rakják be, de hol láthattuk amikor Roli többszörösen hátba szúrta Erát? Szegény Era már olyan, mint egy szita, mert őt már annyiszor hátba szúrták. Egyszerűen mindig lemaradtam, azokról a részekről, amikor Roli hazudik. Én mindig csak annyit láttam, hallottam, hogy tényszerűen elmondja a dolgokat, és azokhoz hozzá sem tesz, és el sem vesz. A baj inkább az, hogy a többiek túlzásba viszik a szarkavarást. Ez a szombati összefoglaló már kifejezetten idegesített ebből a szempontból.

Remélem a nézők nem hülyék, és ha Rolit vagy Hunort küldik párbajozni a lakók, akkor tudják, hogy őket kell visszaküldeni.

(#970) rushty


rushty
senior tag

A micikes kép odabasz.

Jók ezek a szöveges összefoglalók, éelő adásos kommentárok. Ki lehetne jegyezni egy kiválasztott játékosra pl. Gregre vagy ki kit választ. Mi a szt csinál(nak) egész nap, mi jön le egy osszefoglalobol.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#971) donjohnson


donjohnson
addikt

nem követtem az eseményeket az elmúlt napokban.
ma lesz valami kiválasztás, kihívás vagy párbaj? :P

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#972) Motion_Blur válasza donjohnson (#971) üzenetére


Motion_Blur
félisten

21h00 - összefoglaló és kiválasztás

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#973) donjohnson válasza Motion_Blur (#972) üzenetére


donjohnson
addikt

köszi :R

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#974) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztián kussol, nem agitál, hogy rá rakják a jeleket. Gerinctelen féreg, nem ér a szava egy petákot sem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#975) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#976) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

2 nap kimaradt - látom most már minden fiúnak festettek szakállat, ha már magától nem nő... szánalom.

Roli lesz a kiválasztott.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#977) Vakegérke válasza Motion_Blur (#976) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Roli lesz a kiválasztott."

Az még nem biztos. Az egy dolog, hogy Era szervezkedik, de Krisztián (remélem) magára akarja tetetni a jeleket, nehogy Vivien legyen a kiválasztás áldozata.
Megy a kombinálás ezerrel, én meg nagyon remélem, hogy marad az eredeti verzió.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#978) antikomcsi válasza Vakegérke (#977) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én sem tudom ki lesz a kiválasztott. Ha marad az eredeti terv, akkor az a baj, hogy Adrira kell szavazzak, és ha visszamegy, el fog szállni az agya. Pedig nem Adrid bírom, hanem Krisztiántól ráz ki a hideg.

(#979) Vakegérke válasza antikomcsi (#978) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem baj, hogy Adri elszáll magától, csak ez a faragatlan tapló büdösborz Krisztián kotródjon már a szemünk elől.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#980) rushty


rushty
senior tag

Valakit válasszatok ki az összefoglalóból és csak arról írjátok le, hogy mit csinál így a 38.napon, aztán a következőn stb.
;]

Revolut meghívó pü-ben

(#981) Vakegérke válasza rushty (#980) üzenetére


Vakegérke
veterán

Biztos jó játék, de én kimaradok belőle. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#982) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kinyitottam egy üveg vörösbort. Jobb, ha kába leszek, amikor kiderül, hogy Krisztián a kiválasztást megúszta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#983) Motion_Blur válasza Vakegérke (#982) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Krisztiánusz OUT :R

alig várom a kis ribanca pofáját amikor nem jön vissza ez a tróger se :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#984) C4mp3r válasza Vakegérke (#982) üzenetére


C4mp3r
addikt

hala az egnek nem uszta meg, remelem kihullik a francba, mar szavazok is ellene.

p.s.: na undorito era csak alafekszik a fekete karonak figyeljetek meg. pff

[ Szerkesztve ]

(#985) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dolgozik a vörösbor, épp a jókedvemet fokozza. Tyuhhú, máris megyek Krisztián ellenfelére szavazni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#986) Vakegérke válasza C4mp3r (#984) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az előzetesben látható volt, hogy Era Csokival bezárkóztak a klotyóra, egyelőre csak smárolni. Hát igen, mindenki oda, ahova való.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#987) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én is Krisztilány ellen fogok szavazni!

Viszont nem a meleg videói miatt. Megmondom őszintén, hogy pusztán azzal valaki nekem nem árt, és nem lesz a begyemben, mert ilyen videókban szerepel. Szóval nem az a bajom, hogy homárkodott, hanem az, hogy egy primitív, gusztustalan, semmirekellő egoista senkiházi.

És nagyon remélem, hogy a szavazó nézők többsége is így gondolja majd, és hazaküldik az állítólagos barátnőjéhez magyarázkodni.

(#988) C4mp3r válasza antikomcsi (#987) üzenetére


C4mp3r
addikt

mindig meg szoktam nezegetni a vv-s facebook oldalon a kommenteket es a tobbseg ellene van elegge, foleg az utobbi 1-2 nap eleg minosithetetlenul viselkedett. ha nem nyul bele az rtl a szavazasba, akkor szerintem kiesik

(#989) antikomcsi válasza C4mp3r (#988) üzenetére


antikomcsi
veterán

Remélem így lesz. Én is úgy látom, hogy a hozzászólók legalább 80%-a homár ellen van.

Ki fogja Vivikét megvigasztalni? Hamarabb lesz húsvét és a nyuszi hoz majd neki csokitojást?

(#990) C4mp3r válasza antikomcsi (#989) üzenetére


C4mp3r
addikt

majd csoki bevagja oda is, nem ugy tunik, mintha barmilyen minosegi szintet meg kene ugraniuk nala a noknek.varom mar, hogy gregre mikor mozdul ra. szerintem era is azert gravital fele ilyen erosen, mert visszajott a parbajarol eleg nagy folennyel.

[ Szerkesztve ]

(#991) antikomcsi válasza C4mp3r (#990) üzenetére


antikomcsi
veterán

Valóban, Csoki inkább megy a mennyiségre, mint a minőségre. Ráadásul úgy látom elég neki, hogy megkapja a lányt, aztán már ne is érdekli tovább.

(#992) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#993) Szilofon


Szilofon
tag

20n évesen már tiszta idegbajosok ezek.
🤣

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#994) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csokinak bukta van, ha Reni ezek után is vele marad, akkor vagy szerelmes, vagy hülye.

Hunor nyomul Zsuzsura. Neki is buzog a vére, pedig (ha jól tudom,) van kint barátnője.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#995) Vakegérke válasza Szilofon (#993) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább korcsok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#996) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vivike úgy ment be a Villába hogy ő mindenkinél okosabb és mindekit leoszt... erre itt van, mint egy 12 éves hugyagyú úgy bömböl Krisztiánusz miatt...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#997) Vakegérke válasza Motion_Blur (#996) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem az erőszakos majmot siratja, hanem önmagát sajnálja. A vezérbika alá mászott, hogy legyen, aki védi, de csak eddig tartott a biztonsága.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#998) Motion_Blur válasza Vakegérke (#997) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De mégis kitől kéne megvédei ezt a kis szutykot? :) Reni dettó. Ezek a csajok úgy alázzák magukat amit én még nem láttam :N tinidiszkóban voltak ilyen viselkedésformák úgy 14 éves korunkban, ők ott leragadtak :))

tippem: 80-20% a fantom javára jelenleg

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#999) antikomcsi válasza Motion_Blur (#998) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ezt az arányt még a kőbányai sz. fantom is hozná! :D

(#1000) Tom5


Tom5
addikt

Csak engem irrtál ez a Puskás Peti és a lendületes mutogatásai? :U :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.