Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#480) L7wy válasza geprombolo (#475) üzenetére


L7wy
őstag

Mindenki csak az egyik nevét adná tovább, ennyi a megoldás, azt amelyiket választja, de a lényeg az egész neves izébe szerintem az hogy emlékeztessen az ősökre...
Bár mint mondtam nekem az egész neves dolog már idejétmúlt.
Megfertőzött-e a modern eszme???
Őszintén megmondva erre nincs rendes válasz, a te szemeddel igen, az enyémmel pedig közel sem vagyok olyan modern mint azt illene az emberiségnek a 21. században...
Nem kell házasság, nem kell semmi, ami évezredeken keresztül tökéletesen működött. Modernek vagyunk! Ez a modernség fogja az emberiséget a pokol fenekére taszítani. Kihalás, stb.
Na ez a felfogás az amire ingerlődik a gyomrom:P És ilyenkor szoktam regényeket írni, és megpróbálni bizonyítani az embereknek, hogy nem a modern dolgokkal van a baj, hanem ahogy felhasználjuk... most ezt kihagynám, csak annyit mondok, hogy ez miatt van az, hogy az ember még ma is gürizik, fizikai munkát végez, nyomorog ahelyett, hogy a modernebb világban arra jutna ideje, hogy az eszméjét fejlessze, kreativitását megmutassa, vagyis magát az emberiességét tárja fel. Így jelentene valamit az élet, mert maradandót alkothatna, és nem felesleges mindennapi baromságokon kellene törnie a fejét...
Sokszor érzem azt, hogy nagyon nem ebbe a világba kellett volna születnem, vagy nem ebbe az időbe.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.