Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) LA_COSTE válasza Vakegérke (#748) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Érdekes, pedig itt annyi kérdés felvetődött. Több, mint a férfiak topikjában. :U

(#752) Zsiráf Zsófi válasza Vakegérke (#749) üzenetére


Zsiráf Zsófi
csendes tag

Csak legyen természetes. A ruházata legyen rendezett és ízléses (pl. lehet sportcipőben, de akkor ne vádliig érő zoknit húzzon hozzá, és térd fölé érő, lengedező szárú rövidnadrágot :))). Mondja meg ő, hogy hova menjünk és mit csináljunk, ne csak álljon és bámuljon, mint a bálám szamara, tőlem várva az ötleteket, hogy mi legyen a program az első randin. Amúgy is ő férfi, ő vezessen engem, ne én őt. :)
Külsőleg amit nézek, elsősorban a fogak. Nem bírom a csúnya fogú férfiakat, nem tudom elképzelni, hogy csókolózzak velük. :) Mondjuk, nyilván el se jutok a randiig egy rohadó szájú emberrel. :D
Szóval uraim, csak legyenek ápoltak, jólöltözöttek, természetesek. Csillogtassák egész nyugodtan az intelligenciájukat és a humorukat, mert a nők erre a kettőre nagyon buknak. :) Valahol olvastam: "Meg akarsz szerezni egy nőt? nevettesd meg!" És ez marhára igaz. :)

(#753) Vakegérke válasza Zsiráf Zsófi (#752) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Mondja meg ő, hogy hova menjünk és mit csináljunk..." "Amúgy is ő férfi, ő vezessen engem, ne én őt."
Helyeslem, de találkoztam már olyan nővel, aki azt mondta, hogy neki ne dirigáljon egy kan még abban se, hogy hova menjenek az első randin.
Én ezt úgy oldottam meg, hogy megkérdeztem van-e valami ötlete, és mivel nem volt, meg pénzünk se nem volt, sétáltunk egy jó nagyot. Na, azért két fagyira futotta. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#754) LA_COSTE válasza Zsiráf Zsófi (#752) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ez a válasz nagyon tetszett! :) Őszinte,

(#755) nem_tom válasza Zsiráf Zsófi (#752) üzenetére


nem_tom
őstag

"Nem bírom a csúnya fogú férfiakat"

És mi van azokkal, akik jól ápolják a fogaikat meg minden, de nincsenek megáldva "tökéletes" fogsorral?

(#756) Zsiráf Zsófi válasza nem_tom (#755) üzenetére


Zsiráf Zsófi
csendes tag

A hangsúly az ápoltságon van. Nem baj, ha kicsit kusza, vagy előreálló, de látszódjon rajta a rendszeres fogmosás és fogorvos látogatás. :) És legalább látható helyen ne legyen foghiány. :))
Egyébként nekem is kusza volt, de fogszabályzással egész szabályos fogsort sikerült varázsolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#757) nem_tom válasza Zsiráf Zsófi (#756) üzenetére


nem_tom
őstag

Értem! :)

"rendszeres fogorvos látogatás."

Azt úgysem veszed észre, ha lyukas a foga, amúgy meg jól ápolja. (na jó, elég a szőrszálhasogatásból) :D

(#758) Vakegérke válasza Zsiráf Zsófi (#756) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyu, Zsófi!
Egészséges véleményed van, tetszenek hozzászólásaid. :K

Mondd, kérdezni nem akarsz? Akár nőkkel, akár férfiakkal kapcsolatban, örülné(n)k neki. Ha van hozzá kedved, priviben várom kérdéseid.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#759) Zsiráf Zsófi válasza nem_tom (#757) üzenetére


Zsiráf Zsófi
csendes tag

A lyukas fog, ha nagyon elhanyagolják, egy idő után kellemetlen szájszagot okozhat. :DDD

(#760) Crystalheart válasza Zsiráf Zsófi (#756) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát kérlek, én utoljára alsó általános iskolában voltam fogorvosnál. :D Még sincs egy rossz fogam sem. (Nem dicsekszem, csak szerencsés vagyok. Ilyen szürkés-átlátszó fogaim vannak, a bajoknak nagyon ellenállóak. A fehér fogúak a legérzékenyebbek.)

[ Szerkesztve ]

(#761) nem_tom válasza Zsiráf Zsófi (#759) üzenetére


nem_tom
őstag

Azt hittem az csak simán fáj. :D

(#762) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Harminckilencedik kérdés, nem_tom küldte:
A nőknek miért könnyebb túltenni magukat egy véget ért kapcsolaton? Vagy ha csak beleszerettek egy férfiba de nem jött/jöhet össze (vagy ilyesmi), akkor azon?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#763) Zsiráf Zsófi válasza Vakegérke (#762) üzenetére


Zsiráf Zsófi
csendes tag

Ki mondta ezt a hülyeséget, hogy könnyebb?

(#764) Vakegérke válasza Zsiráf Zsófi (#763) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy a látszat csal, de számomra is úgy tűnik, hogy a nők sokkal könnyebben túlteszik magukat az érzelmi viharon.

Ha komolyra fordítom, akkor mi a fittyfenéért van az, hogy általában a nők forgatják ki mindenükből a pasikat egy válóper kapcsán?
Látod, lemondtam egy jó kis kérdésről a tracsi kedvéért. Azonban ne mondd azt, hogy ez nem így van, jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#765) Zsiráf Zsófi válasza Vakegérke (#764) üzenetére


Zsiráf Zsófi
csendes tag

Ne mondjam azt, hogy szerintem hülyeség, hogy a nők könnyebben túlteszik magukat egy szakításon? De nem tudom nem ezt mondani, mikor ezt gondolom. :)

(#766) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

39 Nagyon jó kérdés! Nem hiába az én "fiam"!

A válasz viszonylag egyszerű! A nők könnyebben beszélnek a problémáikról és ez sokat segít. A férfiak magukba zárkóznak, nem mutatják ki a problémáikat és így tovább tart, míg feldolgozzák.

Cáfoljatok meg nyugodtan! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#767) nem_tom válasza Zsiráf Zsófi (#763) üzenetére


nem_tom
őstag

Én, mivel így vettem észre. És azért tettem fel a kérdést, hogy kiderüljön az igazság. :)

(#768) Vakegérke válasza Zsiráf Zsófi (#765) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vitatkozunk, érvelünk, és véleményed igencsak értékes. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#769) Crystalheart válasza Vakegérke (#762) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez talán a legdurvább és leghelytelenebb előítélet a férfiak részéről. :) Édesanyám huszonéve ugyanabba a férfiba szerelmes, pedig rég elváltak. Bármi jön is, a férfi bármilyen bolondságot is tesz, bármennyire mellőzi is és másnál keres örömet, ő akkor sem tudja feledni.

(#770) LA_COSTE válasza Crystalheart (#769) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Mit gondolsz, mi az oka ennek?

(#771) Vakegérke válasza Crystalheart (#769) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy belül szenvednek a nők, de nem mutatják. Közömbös arcot vágva élnek tovább, így nem csoda egy ilyen kérdés feltevése.
Volt a szó nemes értelmében vett barátnőm, aki az én vállamon sírva panaszolta el fájdalmát, de amikor szerelmével találkozott, semmiféle érzelem nem mutatkozott az arcán.
Életem nagy szerelme is hasonlóképp viselkedett. Baráttá avanzsált, és meglehet már közömbös voltam a számára, a kismadárkák nem erről csiripeltek. Tény, hogy egy száradó lepedőben is több volt az érzelem, mint amennyi az arcán látszott, ha találkoztunk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#772) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvenedik, erősen provokatív kérdés:
Honnan veszik a jogot a nők ahhoz, hogy párjuk személyes adatai, titkai közt kutakodjanak, például a telefon átbogarászása SMS, híváslista, telefonszámok ellenőrzése céljából?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#773) nem_tom válasza Vakegérke (#772) üzenetére


nem_tom
őstag

40. Normális nő ilyet nem csinál. Ha nem bízik a párjában, akkor hagyja ott.

(#774) LA_COSTE válasza Vakegérke (#772) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Féltékenységből...illetve adódhat abból is, hogy nem bízik saját magában, hogy megfelel a párjának. Depresszió is lehet, ilyenkor az ember hajlamos az általánostól eltérően viselkedni, ami veszekedésekhez vezet. Szerintem intelligencia kérdése, ki hogyan kezeli ezt.

(#775) Vakegérke válasza LA_COSTE (#774) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bármilyen okból teszi a nő, tuti veszekedés lesz a vége.
Milyen alapon, milyen jogon turkál személyes cuccaim között?

No persze ha van mit titkolnom, akkor csak színjátszás a felháborodásom. :)
Ettől még jogos a kérdés. Hogy jön ahhoz egy nő, hogy a telcsimben kurkásszon?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#776) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#775) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az exem is mindig megnézte a telefonomat és az e-maileket is, de előtte mindig megkérdezte, hogy szabad-e. Nála ez szimplán kíváncsiság volt (azt hiszem).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#777) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#776) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elgondolkodtam. Vajon mit szólt volna exed, ha egyszer nemet mondasz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#778) LA_COSTE válasza Geri Bátyó (#776) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Én tovább boncolgattam volna ezt a kíváncsiságot azért. :)

(#779) Crystalheart válasza nem_tom (#773) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Olyan sok normális nő azért nincs. :D

(#780) Crystalheart válasza LA_COSTE (#770) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A szerelemre nem kell okot keresni. Ha a hormonálisan adott 3 éven túl is tart a kétségbeesett vágyakozás, akkor már olyan erősen az agyunk részévé vált, hogy nagyon extrém dolognak kell ahhoz történnie, hogy módosuljon.

Én speciel a hatodik évnél tartok, ha jól számolom. :)

(#781) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvenegyedik kérdés, ABE küldte:
Miért viselik nehezen a nők, ha a párjuk elmegy haverokkal sörözni, meccset nézni, ilyesmi? Miért féltékenykednek arra, ha nem csak velük törődnek?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#782) Crystalheart válasza Vakegérke (#781) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Teljességgel megértem a nőket, én utálom a meccseket és a sört is, ami a kikapcsolódást illeti ;] Az íróklubos találkozóra meg elcipelném az asszonyt is.

(#783) potyautas válasza Crystalheart (#782) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Teljes mértékig egyetértek az előttem szólóval.

(#784) Vakegérke válasza Crystalheart (#782) üzenetére


Vakegérke
veterán

És ha nem megy "írócskák" találkozójára?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#785) Crystalheart válasza Vakegérke (#784) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Meg kell találni az egészséges arányokat. :) Az sem jó, ha folyton külön utakon járnak, és az sem, ha folyton együtt lóg a pár; ezt egy értelmes nő megérti, nem értelmessel meg nem akarok közösködni.

(#786) Vakegérke válasza Crystalheart (#785) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a kérdésemre válaszoltál.
Mi van akkor, ha kedvesed nem óhajt olyan találkozóra elmenni, ahol írók a főszereplők?
Ettől még szeretheti az irodalmat, csak nem vonzza őt az írók társasága. Baj?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#787) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez a hozzászólás a férfi topicban is megjelenik.

Úgy érzem, hogy lanyhul az érdeklődés. Ha nincs célközönség, semmi értelme folytatni a kérdezősködést.
Csak információ szinten, de büszkén mondom, hogy pillanatnyilag 9.880 letöltéssel bír bejegyzésem.
Holnap még lesz kérdés, méghozzá anyám kételyét teszem közzé. Aztán ha úgy látom, hogy nincs tovább, legyen meg a ti hallgatólagos akaratotok.

Semmi értelme fenntartani valamit, ami nem tarthat érdeklődésre számot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#788) tildy


tildy
nagyúr

41. mert így is tök keveset törődnek velük, és ha még azt az időt is más viszi el az nem mókás.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#789) nem_tom válasza tildy (#788) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez egyén függő. Ha egy párnál úgy van, ahogyan leírtad, akkor jogosnak tartom.
Ha eleget foglalkoznak a nővel és normális, akkor nem hepciáskodik.

[ Szerkesztve ]

(#790) Crystalheart válasza Vakegérke (#786) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Ettől még szeretheti az irodalmat, csak nem vonzza őt az írók társasága. Baj?" - Hmm, akkor gond van, mert az én társaságom sem vonzaná? :D

Viccet félretéve, ha nem akar eljönni írótalálkozóra, vagy bármi egyéb helyre, ahova én is megyek, akkor nem jön el. Magától értetődik... Ahol pedig emiatt féltékeny lesz, ott valami nincs rendben, valamit nem beszéltek meg a felek.

(#791) Chaser


Chaser
titán

"Honnan veszik a jogot a nők ahhoz, hogy párjuk személyes adatai, titkai közt kutakodjanak, például a telefon átbogarászása SMS, híváslista, telefonszámok ellenőrzése céljából?" Beléjük van kódolva?:) írtam ellene egy scriptet: " még egy ilyen és pápá"...működik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#792) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

41. Mi inkább közös programot csináltunk. Nagyon ritkán jártunk külön utakon.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#793) nem_tom válasza Geri Bátyó (#792) üzenetére


nem_tom
őstag

Amúgy, ez a legjobb megoldás. :K

(#794) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvenkettedik kérdés, anyámé:
A nők azt hiszik, hogy tangában, "spárgával a fenekükben" vonzóbbak, kívánatosabbak, mint mondjuk kombinéban, szexi hálóingben. Tényleg igazuk van?

A tanga (szinte) mindent megmutat, ellenben a kombiné, hálóing inkább sejtteti a kívánatos idomokat. Én az utóbbiakra szavazok. Arról nem is beszélve, hogy óhatatlanul eszembe jut a kérdés: nem "nikotinos" a spárga?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#795) nem_tom válasza Vakegérke (#794) üzenetére


nem_tom
őstag

Én a normál, vagy francia bugyira szavazok. :B Persze nem rajtam! :D

[ Szerkesztve ]

(#796) Geri Bátyó válasza nem_tom (#793) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez így van! Jól látod! Ha nem tudsz közös programot csinálni, mi értelme az egésznek?

42: Határeset, helyzettől és "felindultságtól" függ. Amikor elkap a hév (nem a közlekedési eszköz! :DDD ) akkor tanga, minden más esetben valami sokat sejtető ruházat a nyerő!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#797) Chaser


Chaser
titán

42. Tanga+hálóing....legyen már mit letépni ha épp olyanom van ;] ;) meg lehet egy melltartó is pluszba, szeretek vetkőztetni :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#798) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

42. Egy jó idomú nőn minden jól áll. :)

(#799) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

A tanga kényelmetlen, én pedig nem várom el tőlük, hogy kényelmetlen cuccot hordjanak. Amúgy nekem mindegy. :)

(#800) Chaser válasza Crystalheart (#799) üzenetére


Chaser
titán

Hát nem tudom, nekem egyik bnőmet se kellett noszogatni hogy tangát vegyen, mind magától járt benne ha volt akció ha nem:) A tanga nagyon jó...könnyű félrehúzni, könnyű letépni. Nobel díjat adnék annak aki feltalálta :R :C

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.