Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) L7wy válasza Anubiss (#400) üzenetére


L7wy
őstag

Komolyan? Nekem jobb lesz :D

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#402) geprombolo válasza Anubiss (#400) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem csoki-kríziseim szoktak lenni. Olyankor feltúrom a lakást és boldog vagyok, ha találok.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#403) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Én még csak nő se vagyok, de a fagyis bödönt bármikor megtámadom ;)

(#404) Csemike


Csemike
csendes tag

Boldogok, kik fagylaltot/csokoládét esznek, mert övék a mennyek országa...

(#405) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Huszadik kérdés, amelyet Anubiss tett fel:
A nők szakításkor miért egyből a fagyisbödönt támadják be?

Szóval miért menekülnek az értelmetlen nasiba, édesség falásba, fagyizásba, csoki majszolásba?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#406) Csemike válasza Vakegérke (#405) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az édesség utáni vágy a szeretet utáni vágy jele. Állítólag azért, mert az anyatej is édes, ezért már csecsemőkorunktól kezdve a tudatalattinkba égett az édes íz=szeretet, anyai öl, törődés... Stb. Vagy valami ilyesmi.:)

(#407) Gergő_ válasza Vakegérke (#405) üzenetére


Gergő_
őstag

szerintem pusztán azért hogy szinten tartsák a hormonokat. :D

(#408) Vakegérke válasza Gergő_ (#407) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csúnyát mondok, nők, asszonyok, lányok ne figyeljenek ide!

Szerintem egyszerűen az édesség zabálásában keresik a vígaszt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#409) Wictor


Wictor
senior tag

Én napi 2 tábla csokit minimum megeszek, ha van rá lehetőségem. Lehet, hogy ettől vagyok ilyen lökött... ;]

Nem, egyébként észrevettem, hogy sokkal jobban érzem magam egy tábla csoki / valamilyen édesség bekarmolása után, mint előtte. Jókedvhormont tartalmaz. :D

Az viszont tény és való, hogy bizonyos mennyiség elfogyasztása (itt most nem arra kell gondolni, hogy egymás után 2 tábla csoki, hanem hónapokig tartó "csokikúráról" beszélek) pattanásokat okoz. Szóval csak csínjával.

[ Szerkesztve ]

(#410) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt hittem, hogy ez a kérdés nagyobb vihart kavar.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#411) Doom


Doom
aktív tag

Én is beszállnék:
Ha megkér valamire, miért nem bírja kivárni, amíg befejezem azt, amit éppen csinálok? Miért kell 5mp múlva duzzogva megcsinálnia, és aztán a fejemhez vágnia, hogy "sose segítek semmiben"?

(#412) Wictor válasza Doom (#411) üzenetére


Wictor
senior tag

Mert igenis, hogy Ő legyen neked az első és ugorj az első szavára... :)

(#413) Csemike válasza Doom (#411) üzenetére


Csemike
csendes tag

Erről a nagyszüleim jutnak eszembe. Nagymamám keresztrejtvényt fejtett, és a nehezebbeknél mindig a nagyapámtól kérdezett. Már vagy húsz megoldáson túl voltak Chile fővárosától kezdve a harmadik római császárig, mikor a nagyanyám ilyet kérdez:
- ... ljubova kazah énekesnő
Nagyfater: - Nem tudom...
Nagyanyám: - Eh, te nem tudsz semmit.

:DDD

(#414) művésznő4 válasza Wictor (#412) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Látom, kezded kapisgálni a lényeget... ;]

Persze ez csak vicc...:)

(#415) művésznő4 válasza Vakegérke (#405) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Mert az boldogság hormonokat szabadít fel...és mert bűnös élvezet ;]
Ilyenkor van mire a fogva a "vétkezést"....máskor úgysem sűrűn engedhetjük meg magunknak...:U:(

Mellesleg sok lány a "nehéz napjain" is az édességhez fordul gyógyírként, bár ezt csak nagyon zárójelben mondom. :B Nekem még speciel sosem enyhített a fájdalmamon...:DDD

(#416) Vakegérke válasza Doom (#411) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg nehéz lenne engem priviben megtámadni a kérdésekkel? Nem nyelem le, nickhez kötődően publikálom őket, és akkor nem sikkad el, mint így, mellékesen, szinte OFF-ként feltéve.

Kérdésed elspejzoltam, nicked említésével meg fog jelenni.
Ha van még kérdés, azt priviben kérem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#417) Vakegérke válasza művésznő4 (#415) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szóval olyasmi, mint a férfiak számára a búfelejtő pia?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#418) művésznő4 válasza Vakegérke (#417) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Így van! ;)

Ejj ha Fiúk, ha így haladtok, még a végén megfejtitek minden titkunkat :Y
Lassan vigyáznunk kellene ezzel a topiccal.... ;] :P

(#419) geprombolo


geprombolo
senior tag

Szerintem köze van a fogyi-mániához. Bosszúból csokival-fagyival akarja széthízlalni magát. De ez nem tart sokáig, ahogy jön, úgy el is megy, marad helyette a bűntudat, hogy jaj Istenem, biztos felszedtem egy tonnát!
Meg hát a csoki-fagyi élvezete vígasztal. Vagy legalábbis eltereli a figyelmet a nagy bánatról.
Jé, művésznő is hasonlót mondott! :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#420) Vakegérke válasza geprombolo (#419) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem nem vígasztalt semmi ehető-iható dolog szerelmi bánatomban. Ja, hogy férfiből vagyok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#421) művésznő4 válasza geprombolo (#419) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Egy rugóra jár már az agyunk is! :P Rokonok között ugye....;)

Vakegérke: Lehetséges... más különben avatart kellene váltanod ;]

[ Szerkesztve ]

(#422) geprombolo válasza Vakegérke (#420) üzenetére


geprombolo
senior tag

A szeretett személy halála teljesen más kategória. Semmi köze ahhoz, hogy miből vagy. Az egy iszonyatos veszteség, nem lehet csokival feldolgozni. Nem hiába találták ki valamikor a gyászévet.
művésznő: nagyon drága vagy! :K

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#423) L7wy válasza művésznő4 (#418) üzenetére


L7wy
őstag

Hát ez a cél, így is sokszor úgy érzem mintha a csajoknak lenne valami őskódexük, amit már kiskoruktól kezdve betanítanak nekik..."legyünk csak barátok" "most vagyok túl egy csalódáson"-következő héten már egy pasival van
"először meg szeretnélek ismerni...legyünk barátok"
na az ilyenek miatt szeretnék már csajoktól, nőktől hallani normális válaszokat a kérdésekre :D:D

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#424) geprombolo válasza L7wy (#423) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ezek sima lekoptatási szövegek. Egyszerűen nem jössz be neki. Van ilyen!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#425) L7wy válasza geprombolo (#424) üzenetére


L7wy
őstag

Hát de miért nem jöttem be XD ha most bejön neki egy sokkal gyengébb tulajdonságokkal bíró kölök XD ez valami nagyon ellenmondásos dolog XDXDXD ezért is tettem fel a kérdést, hogy miért buknak a csajok a "gyengébb tulajdonságokkal" bíró személyekre :P

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#426) Crystalheart válasza geprombolo (#422) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"A szeretett személy halála teljesen más kategória. Semmi köze ahhoz, hogy miből vagy. Az egy iszonyatos veszteség, nem lehet csokival feldolgozni. Nem hiába találták ki valamikor a gyászévet." - Eddig bárki meghalt a családomban, olyasmit gondoltam, "Kár, kár..." Aztán éltem tovább. Valami baj lehet velem, nem tudok gyászolni. Ám nem tudom, mit produkálnék, ha meghalna, akibe épp szerelmes vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#427) geprombolo válasza Crystalheart (#426) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vakegérke a felesége elvesztésére gondolt, arra válaszoltam.
Egy rokon elvesztése olyan, hogy vagy szeretted, ragaszkodtál hozzá, vagy sem. Rokont nem választ magának az ember, a családba beleszületik, de akivel leéltél egy fél életet, annak az elvesztése iszonyatos veszteség. Vele együtt száll a sírba a másik feled. Fél ember maradsz.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#428) geprombolo válasza L7wy (#425) üzenetére


geprombolo
senior tag

Talán jobban nyomul, vagy jobb a dumája... ez is egy rejtély. A nőknél soha nem lehet tudni, hogy milyen kritériumok alapján választanak.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#429) nem_tom válasza L7wy (#425) üzenetére


nem_tom
őstag

Konkrétabban mit értesz a gyengébb tulajdonságok alatt?

(#430) L7wy válasza nem_tom (#429) üzenetére


L7wy
őstag

Hát most nem szeretném túl kivesézni a dolgot, de olyan kis mitugrász, buta, bunkó, nyálas, beképzelt...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#431) L7wy válasza geprombolo (#428) üzenetére


L7wy
őstag

Hát ezaz... lehet, hogy jobban nyomul, és dumál is 1000L összevissza hazugságokat, de hogy nincs a csajoknak egy alap emberismerő tehetségük...
Én ránézek egy emberre, meg dumálok vele 10 percet, és tudom 99%-ban, hogy milyen emberről van szó... Csajokat meg átverik az ilyen nyomulok mint a barom, meg lököm a szeretlek babám.... hülye szöveget, és nem veszik észre, hogy játszanak velük...
Ezért nem értem, hogy miért nem értékelik a normális embereket, és a normális ismerkedési kísérleteket, és miért jobb nekik a bevágott hülye sablonduma...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#432) Csemike válasza L7wy (#431) üzenetére


Csemike
csendes tag

Azért ne sértődj meg, elő fog még fordulni párszor, hogy nem te leszel a befutó, van ilyen. :)

(#433) művésznő4 válasza L7wy (#423) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hát igen...Van egy pár sablonos szövegünk a finom hárításra, de sokszor van úgy, hogy tényleg így van és nem csak lekoptatni akarjuk az illetőt...:(:U
Én is jártam már úgy, mikor nagyon kedveltem valakit (barátként!), de bevallotta, hogy ő többet szeretne tőlem, én pedig még igazából az előző szerelemből sem lábaltam ki teljesen...:F Kedveltem, de muszáj volt neki megmondanom, hogy hogyan is érzek valójában. Ő persze egyből azt hitte, hogy lerázó, kamu szöveg...:F Jól össze is vesztünk...
Ennyit az őszinteség értékéről...:(((

(#434) L7wy válasza Csemike (#432) üzenetére


L7wy
őstag

Hát azért ettől kicsit emberibb vagyok, mint hogy megsértődjek azért, mert valakinek nem jövök be... Én is iszonyat válogatós vagyok, így még jobban megértem (kizárólag azt, hogy én valamiért nem jövök be neki). Viszont azt nem értem teljes egészében, hogyha egy ilyen átlagos semmi extrás csávó bejön neki, akkor én miért nem voltam befutó XD Kicsit olyan érzés mikor egy versenyen tudod, hogy jobb vagy soknál, és a bíró lepontoz :S

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#435) művésznő4 válasza L7wy (#425) üzenetére


művésznő4
csendes tag

miért buknak a csajok a "gyengébb tulajdonságokkal" bíró személyekre

Hmm...ez is egy érdekes kérdés..
Szerintem (magamból kiindulva), tetszik nekik, hogy kicsit "anyáskodhatnak a fiú felett. Jó érzés, ha szeretgethetsz valakit, vagy megvédheted az elesettebbet....:U
Ez velem is nagy gond, mivel nagyon anyáskodó típus vagyok, viszont azt hiszem soha nem tudnék férfiként egy olyanra nézni, akit mindig csak nekem kell megvédenem, pátyolgatnom. Szóval azért vannak határok.... De tény, hogy sok lánynak az érzékeny fiúk a gyengéi... Én is ebbe a csoportba tartozom...:B

(#436) geprombolo válasza művésznő4 (#435) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én érzékeny vagyok! :C Csak foglalt :W
Igen, sok nőn uralkodnak el az anyai érzések, amikor egy esetlen srácot kapnak a kezük közé. Van, aki pont erre utazik és megjátssza a szerencsétlent, hogy az áhított nő karjaiban találhassa magát. :K Óvakodj a törpétől! :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#437) művésznő4 válasza geprombolo (#436) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ejjj....a macska rúgja meg... :(:W
Pedig........khmm....... ;] na mindegy...

Az egy jó film! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#438) L7wy válasza művésznő4 (#433) üzenetére


L7wy
őstag

Na a sablonos szöveget ha elkezdni valaki, akkor annak egy akkora taslit lecsapnák (csak az érzelmeim szerint), persze kulturált maradok továbbra is, és egy szép arcába mosolygással elintézem :P Miért nem lehet őszintén elmondani, hogy mi a helyzet?
--Nem tetszik az arcod, fejed, nyápic vagy, rövid vagyXDXD, akármit, de tényleg a valóságot...
és miért kell ez helyett hazudozni össze vissza, hogy lelki bánat meg stb?

Azt sem értem, hogy egy csaj ha kedvel egy pasit, akkor miért nem felel meg neki a kapcsolatra? Vagy hogy kedveli? Kedveli hogy kedves, kedveli hogy van egy beszélőpartnere? Miért kell a beszélőpartner, ha ott a pasija? Ja hogy a pasija nem tud normális dolgokról beszélni... Én azt érzem, hogy akiket a csajok kedvelnek csak, azok nagyon át vannak verve.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#439) Vakegérke válasza művésznő4 (#435) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én nagyon érzékeny vagyok! És egyáltalán nem foglalt! ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#440) művésznő4 válasza Vakegérke (#439) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Húúú Egérkém, ezt kár volt mondani.... ;] ;) :B

[ Szerkesztve ]

(#441) művésznő4 válasza L7wy (#438) üzenetére


művésznő4
csendes tag

És hogy van egy pasim, akkor én csak vele beszélgethetek mindenről? :F
Mi van, ha nagyon jól megértem magamat a szerelmemmel, de van olyan téma, amihez nem ért és csak mással tudok megbeszélni?...:U:(

És nem olvastad el rendesen, amit az előbb írtam...:U
Én pont, hogy az őszinteséggel szívtam meg, mivel nagyon megbántottam a fiút, mert azt hitte, csak leakarom rázni, pedig tényleg csak az igazságot mondtam el neki...:F

(#442) L7wy válasza művésznő4 (#435) üzenetére


L7wy
őstag

Én meg hányok az olyan nyálas, érzelmes emberektől, akik ezt felszínre is hozzák, azok puhányak számomra. Azt a stílust tartom ideálisnak, aki férfiasan, lazán kezeli a helyzeteket, még ha belülről meg is szakad a szíve, vagy épp nagyon szerelmes...

Anyáskodni meg ne felettem akarjon (számomra mindig is fura volt, ha egy pasi olyan romantikus, háttérbe szoruló izé... legyen határozott, férfias, de kezelje a nőt teljes mértékben egyenjogúsággal), hanem majd egyszer a távoli jövőben a kis kölkökről XDXDXDXD

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#443) Wictor válasza L7wy (#438) üzenetére


Wictor
senior tag

Ezeket a sablondumákat én is "bírom", hogy nagyon aranyos/kedves vagy, kedvellek, jó pasi vagy, bejössz, csak éppen most ne, mert... :U

Viszont én is nyápic vagyok és nem éppen egy megtestesült KAN... :D

[ Szerkesztve ]

(#444) L7wy válasza művésznő4 (#441) üzenetére


L7wy
őstag

Velem pl mindenről az ég adta világon lehet beszélni, ezért nem értem hogy milyen ez...

De jól elolvastam, és jól is válaszoltam, ŐSZINTÉN kell mindig válaszolni, de normálisan ki kell fejteni a dolgokat, pl "nem lábaltam még ki a szerelmemből, legyünk barátok mint eddig is" szöveg tisztán lekoptatóan hat, de a "ez meg ez a személy nagyon átvert, és most olyan állapotba vagyok, hogy mindenki iránt visszaesett a bizalmam, és elegem van a pasikból is most egy időre, egyedül szeretnék most lenni pár hónapot" (és akkor tényleg egyedül lenni pár hónapot XD)
ezek csak példák voltak, mivel nem tudom a teljes helyzetet így nem tudtam totálisan megfesteni teljes pontossággal :P...

Az ilyen dolgokat nagyon higgadtan kell megbeszélni, és akkor nincs probléma

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#445) L7wy válasza Wictor (#443) üzenetére


L7wy
őstag

Csak azt ne mond, hogy romantikus is vagy és nyálas is és... Én is sokáig nyápic voltam, most meg nincs kockahasam, bár a kövér szó nagyon nem illik rám de lehetnék még egy kicsivel edzettebb :P (185cm85kg) na mindegy
a nyápicsággal nincs bajom egyáltalán, az változtatható pár hónap munkával, viszont ha valaki egy papucs nyálgép, na az idegesít... papucs alatt értem azt, hogy állandóan a csaj kívánságait lesi, mint egy kedveskedő rabszolga a fáraónak :P
az nem papucs aki segít a barátnőjének, ugyanakkor ha a barátnő bír akkor visszasegít...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#446) Wictor válasza L7wy (#445) üzenetére


Wictor
senior tag

Én ilyen tipikus multifunkciós papucs lennék... :D
(175 cm / 55 kg ---> nem vagyok nagydarab, de legalább vékony vagyok. :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#447) L7wy válasza Wictor (#446) üzenetére


L7wy
őstag

Hát én is tudok multifunkciós lenni sőt all in one, de csak akkor dolgozok, ha akarok XD és cserébe elvárom a javítást is XD

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#448) geprombolo válasza L7wy (#444) üzenetére


geprombolo
senior tag

Beszéljünk az atommaghasadásról, meg a szökési sebességről. Esetleg a müonok tulajdonságairól... ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#449) Wictor válasza L7wy (#447) üzenetére


Wictor
senior tag

Én valami ritka lusta vagyok, de a szeretett személy szavára tudok elsőre ugrani. Persze azért vagy ösztönzést, vagy fizetséget várok cserébe... ;]

geprombolo: Sorold fel és jellemezd az SNA mutatókat! :D

[ Szerkesztve ]

(#450) L7wy válasza geprombolo (#448) üzenetére


L7wy
őstag

OKé, mit szeretnél megtudni az atommaghasadásról?

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.