Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) venember83 válasza Vakegérke (#649) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csak akkor fáj. Nekik sokszor fáj. :U

(#652) nem_tom válasza Vakegérke (#649) üzenetére


nem_tom
őstag

31. Nos ebben nincs tapasztalatom (sajnos), de szerintem ez csak kifogás arra, ha nem akarnak szeretkezni.

(#653) tildy


tildy
nagyúr

31. Ha valki erre hivatkozik, akkor ttöbnyire hazudik. Főleg amiatt , mert a szex inkább fejfájásmulasztó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#654) nem_tom válasza tildy (#653) üzenetére


nem_tom
őstag

Erről régebben hallottam a rádióban. :)

(#655) geprombolo válasza tildy (#647) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ja, hoppá! Elértettem a dolgot. Már csak azért is, mert a terhesség a téma éppen.
Na, hát 13 éves körül kezd az ember hormonálisan beérni (agyilag ez sokkal változóbb :D ), ilyenkor minden megbolondul. A szerencsésebb lányok csak nőiesebbek lesznek, a kevésbé szerencsések viszont híznak is.
Vasegér: ugye nem akarod bezáratni a témát? Attól, hogy nincs több kérdésed, attól még válaszok jöhetnek! Meg még kérdés is lehet. Bennem is motoszkál egy, csak nem bírtam még megfogalmazni. Meg hát a felejdékenység.....

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#656) geprombolo válasza Vakegérke (#649) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az én asszonykám sokat panaszkodik a fejfájásra, de engem kér meg, hogy elmulasszam :D .
Az ő véleménye szerint az a férfi, aki beveszi azt a mesét, hogy "most ne, fáj a fejem", az megérdemli a sorsát. ;] A nők legtöbbször csak azért használják ezt a kifogást, hogy lássák, mennyire kitartó a férfi, hogy a nő kell-e neki, vagy csak egy luk, amit be lehet tömni.
Az én véleményem az (is, a páromé mellett), hogy a fejfájás egy jó kifogás arra, hogy a párja hagyja már békén. Ez az elhidegült pároknál érvényes.
Ha a párom gondolatmenetét folytatom, akkor egy vicc jut eszembe, amiben a tyúk fut a kakas elől. Mikor nőtársai megkérdik, hogy miért fut, annyit mond: futok még egy kört, nehogy már k..vának nézzen! :DDD
Be ne merd záratni a topicot, mert pingvineledelt csinálok belőled!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#657) Csemike válasza tildy (#653) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ezt alá tudom támasztani. :D

(#658) Tim82 válasza Vakegérke (#642) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fakanál?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#659) Vakegérke válasza geprombolo (#655) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bezáratni? Soha!

Pusztán arról van szó, hogy ha estig nem találok ki, vagy nem kapok újabb kérdést, akkor nem tudom frissíteni az írást.
Marad minden, hiszen jó volt, és remélem lesz is dumcsizni a férfiak életét megédesítő lányokról, asszonyokról, nőkről. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#660) nem_tom válasza Vakegérke (#659) üzenetére


nem_tom
őstag

Megédesítő? Az én szemszögemből általában elkeserítő. :D

(#661) Vakegérke válasza nem_tom (#660) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy a hiba a Te készülékedben van? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#662) nem_tom válasza Vakegérke (#661) üzenetére


nem_tom
őstag

Az én "készülékemben" nincs hiba... Sőt! :D
Amúgy ezt arra értettem, hogy nincs és nem is jön. :U

(#663) Vakegérke válasza nem_tom (#662) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy nincs, az pillanatnyi állapot. Hogy jön, arra mérget vehetsz. :K

Amennyiben az aláírásodban szereplő klip rólad szól, akkor tuti nyertes vagy. Ha ezt előadod a csajok előtt, akkor lehet, hogy megfulladsz, mert sokan rád vetik magukat. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#664) nem_tom válasza Vakegérke (#663) üzenetére


nem_tom
őstag

Abban én is biztos vagyok, hogy el fog jönni. De mikor? Sajnos ezt nem lehet tudni.
Igen, én nyomom azokon a videókon. :)
Hát nem is tudom. 2008 óta űzöm/űztem rendesen ezt a táncot és eddig még nem csajoztam be vele. :U

(#665) venember83 válasza nem_tom (#664) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán rossz helyen adtad elő. :U

(#666) nem_tom válasza venember83 (#665) üzenetére


nem_tom
őstag

Igazad van, jövőhéten megyek is a fehérházba táncolni. :D

(#667) Vakegérke válasza nem_tom (#664) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól nyomod, és ahogy elnézlek, nincs benned semmi hiba. Értem úgy, amiért elkerülnének a csajok.
Lehet, hogy a beszélőkéd nem jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#668) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Harminckettedik kérdés:
Mi a frászért kell naponta sokszor válaszolnunk arra a kérdésre, hogy "szeretsz"? Kedveskedésünk, törődésünk nem elég?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#669) Lenry válasza Vakegérke (#668) üzenetére


Lenry
félisten

ha megkérdi, akkor nem
vagy nem biztos az érzéseiben vagy a párja érzéseiben

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#670) nem_tom válasza Vakegérke (#667) üzenetére


nem_tom
őstag

Hát nem tudom. Szerinted baj van a beszélőkémmel? :)

32. Miért ne válaszolnánk? Én speciel nagyon szívesen mondanám a páromnak (ha lenne), hogy szeretem.

(#671) Vakegérke válasza nem_tom (#670) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem akarok lelki dolgokba bonyolódni. Azt viszont muszáj elmondanom, hogy amit láttam, az arra utal, hogy sem a külsőddel, sem a mozgásoddal nincs probléma.
Itt, tehát a PH! keretei közt semmi gond a beszélőkéddel, de nincs kizárva, hogy begörcsölsz, ha lányok vesznek körül.
Nem tudom, nem akarok úgy véleményt alkotni, hogy nem ismerlek "mélyebben".

Szívesen mondanád, de naponta sokszor?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#672) nem_tom válasza Vakegérke (#671) üzenetére


nem_tom
őstag

Köszönöm! :R
Amúgy, csak akkor görcsölök be egy kicsit, ha olyan lány van a társaságomban, aki tetszik nekem. :B

Hát, ha tiszta szívből szeretem, akkor valószínűleg igen. De nem mondanám biztosra, mivel még nem vagyok tapasztalt. De én így érzem :)

[ Szerkesztve ]

(#673) L7wy válasza nem_tom (#672) üzenetére


L7wy
őstag

Ez tök természetes dolog, velem is úgy van, hogy aki nem tetszik, azzal simán dumálok mint bárki mással, ha kedvem van még idegesítem is egy kicsit (szeretek kulturáltan hülyülni, piszkálódni, kötözködni), de aki tetszik annál beszélgetés előtt nagyon átgondolom, hogy mit és hogy mondom, és akkor is kicsit idegesebb vagyok az átlagosnál :P :B
Amúgy durván dancelsz :D nem is gondoltam, hogy itt a Ph/logouton van shuffle-s csávó :D

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#674) geprombolo válasza Vakegérke (#668) üzenetére


geprombolo
senior tag

A szeretlek-ből soha nem elég. Legalábbis egy nőnek . Majd megkérdem az asszonyt.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#675) nem_tom válasza L7wy (#673) üzenetére


nem_tom
őstag

Hát igen... Ebben itt egyedi vagyok. :D

(#676) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Harmincharmadik kérdés, geprombolo küldte:
Miért hiszi sok nő, hogy smink nélkül még kenyérért se lehet leszaladni? Nem hallották Charlie dalát, hogy: "Az aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, még ha össze is gyűrte az ágy"?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#677) venember83 válasza Vakegérke (#676) üzenetére


venember83
nagyúr

Szvsz. ösztönösen szépek és kívánatosak akarnak lenni mindig, lehetőleg mindenkinek. Ki nem mondják, de ösztönös.

(#678) nem_tom válasza venember83 (#677) üzenetére


nem_tom
őstag

Őszintén szólva, én se szeretek nagyon elmenni sehová úgy, hogy nem szedem magamat valamilyen szinten rendbe.

(#679) geprombolo válasza nem_tom (#678) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem mindegy, hogy nem mész le alsógatyában, vagy húsz percet vakolod magad, mire kész vagy. Tudok konkrét példát, aki ezt csinálta. És tényleg csak kenyérért szaladt el a boltba.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#680) nem_tom válasza geprombolo (#679) üzenetére


nem_tom
őstag

Jó, persze nem 20 percig készülök, csak úgy az alap, hogy azért nézzek ki valahogy. :)

(#681) talmida válasza geprombolo (#679) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Én nem használok semmilyen sminket, max a szempillámat festem. :B Azért is szeretem Amerikát, mert itt nem nézik ki az embert sehonnan, ha nem használ sminket. Magyarországon azért más. :((

Még nem olvastam el a többi kérdést , sem a válaszokat, mert mostanában nagyon nem érek rá.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#682) nem_tom válasza talmida (#681) üzenetére


nem_tom
őstag

Itt csak a suttyók nézik ki azokat, akik nem sminkelik magukat, azokat amúgy is levegőnek kell nézni.
Én a természetes lányokat szeretem. :)

(#683) tildy válasza venember83 (#677) üzenetére


tildy
nagyúr

háááááttt.... Mifelénk mindig a pasira kell általában várni induláskor.

Ritkén sminkelem magam, simán megyek bltba, bárhova smink nélkül.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#684) geprombolo válasza tildy (#683) üzenetére


geprombolo
senior tag

Neked még az arcképed is szép, a valóság még szebb lehet. Biztos vagyok benne, hogy nincs szükséged sminkre.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#685) Vakegérke válasza geprombolo (#684) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha kicsit kutakodsz tildy blogjában, megerősödhet hited. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#686) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

A 25. kérdés nagyon ott van. :) Hol lehet rá a válaszokat megtalálni?

(#687) Vakegérke válasza LA_COSTE (#686) üzenetére


Vakegérke
veterán

Üdvözlégy a topicomban! :)

Az #563-as hozzászólásban tettem fel a kérdést. Utána megtalálsz minden reakciót. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#688) Csemike


Csemike
csendes tag

A szememet ki szoktam festeni, ha elmenés van (= mozi, ilyesmi), vagy épp olyan a kedvem, de ez nem mindennapos. Iskoláskoromban mindig azon csodálkoztam, hogy már reggel hétkor voltak olyan nők a villamoson, akik úgy néztek ki, mintha most léptek volna ki a fodrásztól, meg a sminkmestertől. Gondolkodtam, hogy vajon hánykor keltek?

(#689) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Harmincnegyedk kérdés:
Nincs egy rongyom, amit felvegyek! Pedig a nők ruhatára sokszorosa a férfiénak. Nos, erről kinek mi a véleménye?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#690) Ijk válasza Vakegérke (#689) üzenetére


Ijk
nagyúr

A bőség zavara.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#691) Vakegérke válasza Ijk (#690) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zavar? És az nem zavar, hogy ruhatárad többszörösét teszi ki párod ruháinak mennyisége, mégis sipákol?

Persze csak butáskodom... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#692) tildy


tildy
nagyúr

Hol an tiszta gatya, kérdezte ma párom, miközben látta a hatalmas torony mosatlant a szennyesben... Hát igen, akinek van két farmerja azt pazon, az ne csodálkozzon....

A nicns egy göncöm sem , mikor ott a sok ruha azt jelenti, hogy nem találok egy olyan ruhát sem, amit ma szívesen felvennék.... Én pl naponta cserélem az összes ruhám ( ami eger rajtam volt , megy a szennyesbe, be is bacna, ha heti egy váltás ruhám lenne...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#693) geprombolo válasza tildy (#692) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jesszusom, min írsz éppen? Iszonyatosan nehezen olvasható, pedig ez rád nem jellemző.
A kérdéssel kapcsolatban: addig nincs baj, amíg végül a nő megtalálja azt az egy "göncöt", amit végülis fel tud venni. Akkor kezdődik a probléma, ha rendszeresen jár ruhát venni ezen kifogással.
A férfi más. Van egy kedvenc farmerja, meg egy másik tartalék. Tíz póló, elegendő zokni, kész a ruhatár. Na meg egy öltöny.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#694) nem_tom


nem_tom
őstag

34. Gondolom hiába van sok ruhája, de lehet, hogy szerinte egyik sem illik a kellő alkalomhoz.
Amúgy szerintem ez eléggé nagy butaság.

(#695) tildy válasza geprombolo (#693) üzenetére


tildy
nagyúr

Új gépem van, vagyis a sajátomat eladtam hugomnak, ez meg anno esmeinné volt, és hiába ütöm a billentyűket ezek szerint nehezebben érzékeli, jobban meg kell nyomnom...
Elnézést a rossz olvashatóságért. ( nekem is kellemetlen)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#696) geprombolo válasza tildy (#695) üzenetére


geprombolo
senior tag

A billentyűzet helyett nem szükséges bocsánatot kérned. Lehet, hogy szükséged van egy újra, vagy a másikra, ami a tied volt. A húgod meg vegyen magának új billt.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#697) tildy válasza geprombolo (#696) üzenetére


tildy
nagyúr

Noti billentyűzet, nem olyan egyszerű cserélni... Ölemben gépelek mindig, tudod, a megszokás....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#698) geprombolo válasza tildy (#697) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor meg ráfér egy takarítás. Sokszor még az is elég.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#699) Csemike


Csemike
csendes tag

Én most tényleg ott állok, hogy tele a szekrényem, de mégsincs egy rongyom se...

(#700) geprombolo válasza Csemike (#699) üzenetére


geprombolo
senior tag

Minek egy cicára ruha? :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.