Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Crystalheart válasza Chaser (#800) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"könnyű félrehúzni, könnyű letépni" - Ájj. :DD

Amúgy ja, a nők maguktól hordják. Szerintem elég ritka, hogy a férfi kéri. De a környezetemben ettől függetlenül néha panaszkodnak miatta...

(#802) Chaser válasza Crystalheart (#801) üzenetére


Chaser
titán

A nők sok olyan ruhaneműt viselnek ami kényelmetlen nekik, vagy káros az egészségükre, ha úgy gondolják csinosak lesznek tőle :U . Lásd tűsarkú szutyok, haspólók -ősszel is mert ugye a nőknek nincs veséjük-, régen fűző...a tanga legalább az egészségnek nem árt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#803) Crystalheart válasza Chaser (#802) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nos, ebből származtathatnánk egy következő kérdést, hogy ez mi a rákért van így - Vakegérke, tied a pálya! :D

(#804) Lenry válasza Crystalheart (#803) üzenetére


Lenry
félisten

egyszer megkérdeztem ezt páromtól, akkor azt felelte, hogy a szépségért meg kell szenvedni. ráhagytam. :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#805) Crystalheart válasza Lenry (#804) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És ha a párjuk egyáltalán nem tartja szépnek a tűsarkút meg a tangát? :|

(#806) geprombolo


geprombolo
senior tag

Segítség, miről maradtam le?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#807) Vandit. válasza Lenry (#804) üzenetére


Vandit.
addikt

Ja, a hülyeség menthetetlen. :D

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#808) Lenry válasza Crystalheart (#805) üzenetére


Lenry
félisten

én szépnek tartom. ezért hagytam rá :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#809) Vakegérke válasza Crystalheart (#803) üzenetére


Vakegérke
veterán

A 25. kérdés ezzel foglalkozott. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#810) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvenharmadik kérdés, Tim82 küldte:
A nők miért tekintik apróságnak, bocsánatos bűnnek azt, amikor ők általánosítanak a férfinemmel kapcsolatosan és miért sértődnek meg, amikor férfi tesz általánosító megjegyzést a női nemmel kapcsolatban?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#811) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

43: Na, ez szerintem megint hasonló kérdés, mint az enyém (37.) és nem nagyon fogunk választ kapni a hölgyektől! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#812) Chaser


Chaser
titán

43. A személyi számuk 2-essel kezdődik és ez -sztük- feljogosítja őket az általánosításra...höhö:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#813) nem_tom


nem_tom
őstag

Azt amúgy észre vettétek, hogy ide a női lélekbe, főleg mi férfiak írunk? Nem a nőknek kéne válaszolniuk? :D

(#814) Chaser válasza nem_tom (#813) üzenetére


Chaser
titán

Biztos szégyenlősek, vagy mi jobban ismerjük őket mint saját maguk ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#815) nem_tom válasza Chaser (#814) üzenetére


nem_tom
őstag

Még a nők sem ismerik, a női lélek rejtelmeit. :DDD

(#816) Csemike


Csemike
csendes tag

43. Milyen általánosításokra gondol a delikvens? Hogy minden férfi disznó és a nők meg nem tudnak vezetni? De ha egyszer ez az igazság! :DDD

(#817) Tim82 válasza Csemike (#816) üzenetére


Tim82
nagyúr

Konkrét példa, ami eszembe jutott:
- Nők, nőügyek topikban egy nőnemű, csalódott fórumtárs sikeresen önzőnek titulálta a férfiakat álle cuzámmen, majd pár nappal később kikérte magának, amikor egy szintén csalódott, ám férfinemű fórumtárs azt a kijelentést tette, hogy a nők nem érdemlik meg, hogy hűségesek legyenek hozzájuk. Indoklás az volt kb., hogy milyen alapon általánosított a férfinemű fórumtárs. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#818) Csemike válasza Tim82 (#817) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az ilyen általánosítások megoldatlan konfliktusok következményei, amelyek a kommunikáció hiányából fakadnak. Tapasztalataim szerint a konfliktusok igen nagy része azért keletkezik, mert a felek nem kommunikálnak, vagy a kommunikáció vakvágányon jár.

(#819) tildy válasza Crystalheart (#799) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem kenyelmetlen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#820) talmida válasza Vakegérke (#689) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:B

Nekem erről az a véleményem, hogy valós a "probléma". :DDD

Mi, nők, akkor érezzük magunkat jól a bőrünkben, ha mindig alkalomhoz illő öltözetben vagyunk, és ezért bő választékra van szükségünk. :K

Nem feltétlenül kerül ám sokba a választékos ruhatár, inkább csak jó szem kérdése. ;) (Vásárlaskor én "hírhedtül" pillanatok alatt ki tudom szúrni a jó cuccokat, szinte csukott szemmel is. :DDD )

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#821) Tim82 válasza Csemike (#818) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért azt vedd figyelembe, hogy az általánosítások, kategorizálások gondolati sémák is, amelyek (elvileg) megkönnyítik az egyén számára az eligazodást a világ dolgaiban is. Itt nem csak a kommunikáció fogyatékosságairól, ill. meg/feloldatlan problémákról van szó. Gondolom, amúgy sem kell idéznem a klasszikus Karinthy-frázist a férfi-női kommunikáció problematikájáról. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#822) j.bravo válasza Chaser (#802) üzenetére


j.bravo
addikt

Van olyan orvos aki egészségtelennek tartja, lévén a tanga egész felületén kontaktusban van a testtel, illetve állítólag könnyebben mozog ide-oda, miáltal a tápcsatornában (és akarva-akaratlan annak kijáratánál is) jelen lévő baktériumok, egyéb kórokozók könnyebben átkerülhetnek a húgycsőhöz illetve a külső nemi szervekhez, ott fertőzést okozva.

Lehet hogy téved, lehet hogy nem, nem tudom.

Whatever.

(#823) Csemike válasza j.bravo (#822) üzenetére


Csemike
csendes tag

Így van. Pláne hogy a csini tangucik faszályos műszálból készülnek nagyrészt. :DDD

(#824) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvennegyedik, Vandit. kérdése:
A nők miért nagyítanak fel minden apró dolgot és sértődnek be rajta és képzelnek olyan dolgokat, ami nincs is és csak az ő agyuk szüleménye?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#825) LA_COSTE válasza Vakegérke (#824) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Szerintem azért, mert alapvetően érzelmesebbek, mint a férfiak. Érzékenyebbek, így hajlamosak felnagyítani dolgokat.

(#826) Crystalheart válasza tildy (#819) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát, biztos, nekem csak mondták, nem próbáltam. :D De a női tanga hagyján, ám a férfi tangát sosem fogom megérteni.

(#827) Crystalheart válasza Vakegérke (#824) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jaj, ettől megőrülök. Anyám mindig ezt csinálja. Ugye ő engem ingyen hívhat telefonon, ezért naponta harmincszor fölhív. A huszadiknál unottan szólok a telóba, aztán elkezd velem ordítani, hogy miféle hangnem ez, és hogy úgy veszem föl a telefont, mintha undorodnék tőle és a hátam közepére sem kívánnám. Ilyenkor mondhatok akármit, nem mozdítja ki a hitéből...

Amúgy rendszeresen lejátszódik ilyesmi egyébként is:

Én: Hiszen nem is mondtam semmi rosszat!
Ő: De gondoltál! Ne nézz engem hülyének, te #@đĐ!
Én: Ez hülyeség...
Ő: Á, már hülye is vagyok?!
Én: Ezt sem mondtam...
Ő: Elegem van ebből a leĐđ@&°^ hozzáállásból! Csak a sírba tesztek, mindannyian, kis #@&[Đ|-ok!

Elvagyunk. :)

(#828) j.bravo válasza Vakegérke (#824) üzenetére


j.bravo
addikt

...talán kell az a plusz "törődés" ill. babusgatás amit a (látszólagos vagy valós) sértődés feloldását célzandó vetünk be?

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#829) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvenötödik kérdés, Hasek küldte:
A nők miért többed magukkal mennek folyton a mosdóba, ha lehetőségük van rá? Férfiak esetében, még egyszer sem hallottam, hogy "Hé Béla! Jösz pisilni?".

Nos, erről már beszélgettünk valahol, de a kérdések közt nem szerepelt idáig. Már igen, itt az ideje, hogy bővebben kitárgyaljuk.

Egyébként elmesélnék valamit.
Hármasban ücsörögtünk egy viszonylag neves étteremben. A helyszín mindegy, hárman voltunk. Barátom a párjával, és én. Idővel szólt a menyecske, hogy neki pisilni kell, és kérdezte, hogy kinek kell még. Barátom nemet intett, nekem viszont kellett, így mentem én is. Természetesen a bejáratoknál elváltunk egymástól, majd dolgunk végeztével az asztalnál találkoztunk.
Barátom duzzogott, nehezen bocsájtotta meg azt, amit én nem értettem, mármint sértődése okát.
Valamint adódik a kérdés, hogy nem pusztán arról van-e szó, hogy a nők egyetlen lépést sem akarnak egyedül megtenni...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#830) nem_tom válasza Vakegérke (#829) üzenetére


nem_tom
őstag

45. Komoly választ erre nem tudok adni, csak komolytalant. :D
Suliban fejtegettük ezt sokat osztálytársakkal. Ilyesmire jutottunk ki, hogy az egy dimenzió kapu valami másik és szebb világba, vagy hogy ott füveznek és mindig terem ott joint, meg ilyesmi. Na persze előjöttek a sokkal perverzebb dolgok is, de azt inkább nem írnám le. :D

(#831) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

45 Volt alkalmam több hölgytől is megkérdezni ezt és volt aki válaszolt is. A válasz minden esetben az volt, hogy nem csak pisilni mennek. Beszélgetnek olyasmiről, amit nem a férfiak fülének szánnak.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#832) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#831) üzenetére


Vakegérke
veterán

És ezt persze csak a WC-ben lehet kitárgyalni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#833) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#832) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Oda nem mehet férfi!!!!! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#834) Anubiss válasza Geri Bátyó (#833) üzenetére


Anubiss
tag

Általában a cipő és egyéb ruházati boltba se megy férfi. Legalábbis önszántából nem...

(#835) tildy válasza Anubiss (#834) üzenetére


tildy
nagyúr

Miert, a no rendszeresen?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#836) j.bravo válasza tildy (#835) üzenetére


j.bravo
addikt

Nem minden nő, csak azok, akiknek viselkedése a sztereotípia alapját képezi :)
(hogy ez a női populáció hány százaléka, azt ne merném megtippelni)

Az én barátnőm például nem szeret vásárolni, nem kedveli a tömeget illetve az emberek kerülgetését a polcok/fogasok/állványok között, a bevásárlóközpontokra jellemző neonfénytől pedig kifejezetten rosszul van. Néha hirtelen felindulásból persze ő is tesz így, de akkor is elég gyorsan, impulzusszerűen választ, azt ami megtetszik; nem válogat sokáig, vagy ha mégis, akkor is az elsőre "megláttam és eldöntöttem hogy ez kell" darabot választja. Ha nekem kell ruha, én tovább válogatok :D

Whatever.

(#837) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

45. Én nem értettem soha, hogy miért van ez, Megkérdeztem egy illetékes személyt: csodálkoztam, mert ő sem tudta, hogy miért van így. Ezek után feladtam ennek fejtegetését. :)

(#838) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvenhatodik kérdés:
A nők felteszik a kérdést: szeretsz? De miért pont akkor, amikor kedvenc csapatunk ellen rúgják a tizenegyest, vagy kedvenc könyvünket olvassuk, esetleg határidős munkánkat igyekszünk gyorsan befejezni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#839) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lyully, csókolom, ennyire nem érdekel senkit a dolog? Azt hittem, hogy férfi társaim habzó szájjal, melldöngetve állnak ki a síkra... :)
Ha nem, hát nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#840) Crystalheart válasza Vakegérke (#839) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ebben nincs tapasztalatom. :D

(#841) Vakegérke válasza Crystalheart (#840) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ettől függetlenül bizonyára van egészséges véleményed. A helyzet egyértelmű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#842) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

46. Roppant egyszerű a válasz: Mert olyankor nem velük foglalkozunk és megerősítésre vágynak, hogy azért még mindig szeretjük őket! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#843) Tim82 válasza Vakegérke (#839) üzenetére


Tim82
nagyúr

Izé, egy "igen" válaszra még határidős munka befejezése mellett is futja. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#844) Vakegérke válasza Tim82 (#843) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem érik be vele. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#845) Tim82 válasza Vakegérke (#844) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem egyetlenegy olyan barátnőm volt, aki ilyen helyzetben sem érte be vele, de vele voltak egyéb bajok is. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#846) Vakegérke válasza Tim82 (#845) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na jó, úgyis ritkán írok, lelövöm a poént.

- Szeretsz?
- Igen.
- Rám se figyelsz!
- De, azért mondom.
- Akkor miért a gépet bámulod?
- Válaszoltam, nem?
- Persze, de nem mondtad, hogy szeretsz.
- Szeretlek.
- Ja, ezt csak úgy mondod, hogy hagyjalak már békén.
- Hidd el, szeretlek. Hogy mondjam másként?
- Ne így. Úgy, ahogy régen. Szívből, igazán.
- De én tényleg szeretlek.
- De ahogy mondod...

Egy jó témám ugrott, de cirka erről van szó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#847) Tim82 válasza Vakegérke (#846) üzenetére


Tim82
nagyúr

Senki sem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy le kelljen lőnöd a poént. :)

Arra céloztam, hogy nekem egy barátnőm volt olyan, akinek nem lehetett azt mondani, hogy "ne haragudj, most fontos dolgom van, elvégzem, de utána veled fogok foglalkozni" - tehát belemenni egy ilyenhez hasonló játszmába, mint amilyet leírtál.

De mint mondom, vele más problémák is voltak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#848) nem_tom válasza Geri Bátyó (#842) üzenetére


nem_tom
őstag

+1 Lényegében ez van, másra nem tudok tippelni.

(#849) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvenhetedik kérdés:
Ha egy férfi megcsalja feleségét, és lebukik, felvállalja a dolgot. Ha egy nő megcsalja a férjét, nem ő a hibás, hanem a férje, mert nem törődik vele, ritkán van otthon, fontosabbak a haverok, ezernyi vád. Még az sem számít, ha a férfi éjt nappallá téve melózik, hogy megadjon mindent a családjának.
Szóval hogy is van ez?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#850) Tim82 válasza Vakegérke (#849) üzenetére


Tim82
nagyúr

Izé, te ezt helytállónak gondolod, hogy a férfi felvállalja?...

Én azt szoktam látni a környezetemben, hogy körömszakadtáig tagad, utána elhárítja a felelősséget. Szóval a férfi, vagy a férfi is simán megcsinálja azt, amit (szerinted) a nő.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.