Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Vakegérke válasza tildy (#198) üzenetére


Vakegérke
veterán

Általánosságban teszem fel kérdéseim, így természetesen sztereotíp ez az egész hóbelevanc.
Boncolgatunk, bontogatjuk a női lélek rejtelmeit. Siker nem lesz, ezt előre tudtam. Nem született olyan férfi a földre, aki megértené a női gondolkodás mikéntjét, miértjét.

Nézd, ha ez a topic kifut, adok esélyt a revansra.
Amennyiben nem kívánod megtenni, én felteszem helyetted azon kérdéseket, amelyek a férfiak lelkét boncolgatják.
Az első kupacot már el is dugtam. Ha van még, ne kímélj, privi ládám nyitva előtted. Meg sem kell szólalnod, férfiakra vonatkozó kérdéseid meg fognak jelenni.
Nagyon remélem, hogy nem hagysz cserben. Viszonylag rövid a kérdéskör. Bővíteni kéne.
Tessék csak tessék, lányok, asszonyok, tegyétek fel kérdéseiteket.
Priviben kérem őket, ne bolygassuk fel vele ezt a topicot, amely épp a ti kivesézésétekről szól. :)

De frankón.
Legyen új topic a férfiak gyengéiről, úrhatnámságáról, buta szokásairól, elviselhetetlenségéről.
Legyen!
Lesz, ha tildy beleegyezik, és kapok elég kérdést priviben, amellyel már tudok mit kezdeni.
Na, legyen?

Ez a topic tuti kifut idővel. Utána rajtatok a sor. Korbácsoljatok minket kedvetek szerint. Én pártatlanul tolmácsolom kérdéseiteket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#202) tibi666 válasza Vakegérke (#201) üzenetére


tibi666
senior tag

nem kell ezt ilyen véresen komolyan venni, ez egy könnyed téma, jópofa kérdésekkel.

(#203) tildy válasza Vakegérke (#201) üzenetére


tildy
nagyúr

Rendben :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#204) Vakegérke válasza tildy (#203) üzenetére


Vakegérke
veterán

OK!
Szedd össze kérdéseidet, és kérem szépen őket privi ládámba. Egy sem marad publikáció nélkül.

Lányok, asszonyok, itt az idő, hogy üssetek rajtunk egy nagyot.
Kinek van problémája velünk, és mi? Tessék, csak tessék! Itt a lehetőség! Akinek kérdése van, az nyomassa priviben, és nickhez fűződően meg fog jelenni.

Tényleg remélem, hogy lesz mit sorba rendeznem. Pillanatnyilag tildy kérdései vannak tarsolyomban, de ha akad kérdező, beillesztem kérdését oda, ahova megfelelőnek találom. Tény, hogy nem marad kérdés publikálatlanul.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#205) Ijk válasza tildy (#198) üzenetére


Ijk
nagyúr

2. Genetika, nem szeretünk foglalkozni olyannal ami nem érdekel bennünket. Ebből a szempontból a nők szorgalmasabbak. Mi csak egy-egy dologra szeretünk koncentrálni. Szóval nevezhetjük lustaságnak.

1. Lásd 1-es pont, mert lusták vagyunk. Mi tovább tűrjük a kuplerájt és a koszt mint a nők.
Egyébként sok családban főznek férfiak.

3. Ezt nem igazán értem:F. Ez biztosan általános tapasztalat, mert pl. én senkinek nem segítettem annyit mint a páromnak?

4. Nem gondoljuk, csak ez olyan központi téma nálunk. Szerintem a nőket nagyon sokminden érdekli, habár üresfejű plázacicával még nem volt dolgom, így nem tudom, a kanjaik hogyan állnak ehhez.
A nők miért gondolják, hogy a férfiakat a szexen és a műszaki cikkeken kívül semmi más nem érdekli? (Mondjuk van benne valami...)

5. Hogy kevesebbet kelljen mosni a nőnek.

6. A nőből is a legjobb kell. De az eszközeimnek nem kell napi rendszerességgel bizonygatnom, hogy a legjobb.
Ha nem a legjobbat szereznénk meg, akkor igen hamar azon törnénk a fejünket, hogyan cserélhetnénk le.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#206) qantum válasza tildy (#198) üzenetére


qantum
senior tag

ezt én mind megcáfolom :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#207) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A következő három mondatot potyautas barátunktól kaptam:
Haragszik a párom. Nem szól, nem mondja meg mi a baja, pedig nem tudom. Azt gondolja, hogy de, pedig tényleg nem tudom.

Legyen ez a kilencedik kérdés:
Nos, erre a viselkedésre mi a magyarázat?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#208) Wictor válasza Vakegérke (#207) üzenetére


Wictor
senior tag

Erre a kérdésre nincs válaszom, de hasonló cipőben járok Hugimmal... :U
Úgyhogy ez engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#209) Vakegérke válasza Wictor (#208) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, hogy kapunk választ. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#210) Tulipanti


Tulipanti
tag

Érdekes kérdés a 9. :) Igazából szerintem sejteni lehet, hogy miért haragszunk. Legalábbis az én Párom szokta tudni, hogy kb. mégis mi lehet a baj.
Lehet, hogy egyszerűbb duzzogni, mint elmondani, hogy mi a baj. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#211) Vakegérke válasza Tulipanti (#210) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pár szó elég lenne, és akkor tudnánk mi a baj. Vagy ilyenkor arra vár egy nő, hogy könyörögjünk neki? Netán a lelkiismeret felébresztése lenne a cél?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#212) Tulipanti válasza Vakegérke (#211) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát szerintem a sértődöttség az oka a dolognak. És ilyenkor várjuk az engesztelést. :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#213) Vakegérke válasza Tulipanti (#212) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt idáig is tudtuk. De ha nem mondjátok, nem tudjuk, hogy mi a sértődés oka. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#214) Tulipanti válasza Vakegérke (#213) üzenetére


Tulipanti
tag

Ki kell találni. :P Nálunk a Párom azért nagyjából mindig tudja, hogy mi lehet a baj, hogy mi után lettem durcás. Ha meg nem, úgyis kiborul egy idő után a bili.
El kell fogadni a dolgot, hogy szeretjük magunkat kéretni. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#215) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ha tudjuk, mit rontottunk el, van esély helyrehozni. Legtöbbször tudjuk is, de vannak helyzetek, amikor halvány lila segédfogalmam sincs, mi a baja. Hoppá! Rájöttem. Ez valami büntetés lehet. Vagy valami feladvány. Mint amikor úton vagyunk, s egy pihenő közelében megkérdezi, hogy nem kell-e WC-re mennem. Ez ám nem azt jelenti, hogy érdeklődik, hanem azt, hogy neki kell. NA, DE MIÉRT NEM AZT MONDJA?

(#216) habo2 válasza potyautas (#215) üzenetére


habo2
csendes tag

azért nem mondja, hogy utána szemrehányás formájában visszakapd, hogy "megint miattad kellett megállni, ezért nem érünk oda sohasem..." :DDD :))

sajnos ezekhez a kérdésekhez már nem igazán tudok érdemben hozzászólni, mert nővel együtt még nem éltem... :( csak max pár napig egymásnál voltunk...

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#217) niti


niti
aktív tag

Erre a 9. kérdésre pedig annyira egyszerű a válasz...
Ha még azt sem tudod, miért duzzogok (tehát nem vetted magad észre), akkor nem érdemled, hogy hozzád szóljak. Még én álljak neki megmagyaráznI? Inkáb gondolkodj el rajta... :K

A 8.-ra: én nem szoktam elveszíteni a fonalat, azt inkább a párom szokta :D De azok az érdektelen részletek nem is érdektelenek, csak ti nem tudjátok értékelni! Szeretnénk minél árnyaltabb képet festeni!

7. kérdés:
mert nagyon is számít a férfi véleménye, de nem kizárólagos. Kell a megfelelő döntéshez, és számít a mérlegen, de azért annyit nem, hogy csakis amiatt billenjen a mérleg!

6. kérdés:
Nem igazán szoktam pletykálni. Ha valami nagyon rondtá látok, megkérdezem a beszélgetőpartnertől, hogy ő is rémesnek látja-e, de utána nem dícsérem szembe az áldozatot.

5. kérdés:
Mert az érdekes!!! Nem? :DDD

4. kérdés:
mindig kell a megerősítés, és jól esik, ha mondjátok, de ha egy nő nem látja szépnek magát, azon még sajnos nem segít, hogy ti annak látjátok. Azt viszont nem tudom, miért olyan nehéz tenni ellene.

[ Szerkesztve ]

(#218) Vakegérke válasza niti (#217) üzenetére


Vakegérke
veterán

És az első három kérdéssel mi lesz? Egyébként elfogadhatóak a válaszaid, főleg az ötödik kérdésre. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#219) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Na, még egyszer az ötödikhez: Nálunk általában fordítva van. Én mesélem, néha túlságosan részletezve a majdnem semmit. Néha a feleségem figyelmesen hallgat, néha láthatóan mulatságosnak tartja a fecsegésemet, de előfordul, hogy nagyon nem kíváncsi rá. Ezt azért észre szoktam venni.

(#220) niti válasza Vakegérke (#218) üzenetére


niti
aktív tag

Azokra már válaszoltam korábban, de véletlenül Olcsi regje alól. Oda is írtam a post elejére! :)

(#221) Vakegérke válasza niti (#220) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, igen, a pöttyös pizsis. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#222) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez már a tizedik kérdés:
Asszonyka közli, hogy valami elromlott. Kezünkbe adja a szükséges szerszámokat, és részletesen elmagyarázza, hogy miként csináljuk meg. Ha jobban ért hozzá, mint mi, akkor miért nem csinálja meg?
Ez részéről valami főnökösdi? Miért dirigál ahelyett, hogy megoldaná a problémát?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#223) Tulipanti válasza Vakegérke (#222) üzenetére


Tulipanti
tag

Nálunk ilyen nem fordul elő. Ami javítani való az SymbianOS-ra vár. :)
Amit tudok azt pedig megcsinálom, max tanácsot kérek. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#224) tildy válasza Vakegérke (#222) üzenetére


tildy
nagyúr

Asszonyka közli, hogy valami elromlott. Kezünkbe adja a szükséges szerszámokat, és részletesen elmagyarázza, hogy miként csináljuk meg. Ha jobban ért hozzá, mint mi, akkor miért nem csinálja meg?

Mifelenk az asszonyka szereli meg a mosdot, a csapot, furja fel a polcot satobbi. Ha epp ahhoz van kedve.
Egyeb kerdes?

Amugy multkor laptopot szerltunk.Kozosen. Esm forrasztott, en addig a kiesett K betut raktam vissza a helyere.

Adok meg egy kerdest: miert jarnak a csajok minimum parosaval wcre, mosdoba:)

(mondjuk en nem szoktam, de rendszeresen lattam ilyet:D)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#225) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Na, ez a kérdés most nem vált be, mert nálunk is szerel az asszony :)

(#226) Tulipanti válasza tildy (#224) üzenetére


Tulipanti
tag

"miért járnak a csajok minimum párosával wcre, mosdóba?"
Ez még nem is gáz...de amikor a pasik is csoportosan járnak az már szerintem neccesebb... Középsuliban fiús osztályba jártam, és rosszabbak voltak mint a lányok... :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#227) sviba válasza Tulipanti (#226) üzenetére


sviba
tag

Mé, az tudod milyen menő? Brunyál a másik, te meg jól megrázod a vállánál fogva, és fülébe ordítod: "Hugyoztál már vonaton?" :D

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#228) Tulipanti válasza sviba (#227) üzenetére


Tulipanti
tag

Hát ez tényleg nagyon menő lehet... :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#229) Vakegérke válasza tildy (#224) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ragyogó kérdést tettél fel. Úgy néz ki, hogy ráharaptak az olvasók, így sajnálatos, de már nincs értelme ismét megjelennie.

Szerintem még a WC-n sem bírják pletyi nélkül. A másik praktikus ok az lehet, hogy amit az egyik elfelejt bevinni, az ott lapul a másik tatyijában.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#230) potyautas válasza Vakegérke (#229) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Oka van annak, hogy a nők csapatostól, de legalább ketten mennek a WC-re. Vigyázni kell közben a táskára, ruhára, nem ráülni a deszkára...és még a fene tudja, mi mindenre. Elkél a segítség. A fiúknál semmi nem indokolja. Nem is hallottam még, hogy van ilyen. Na jó, suliban a cigi miatt, de az más.

(#231) Csemike válasza potyautas (#230) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát én egyedül is meg tudom oldani, hogy ne üljek a deszkára + a tatyómat se kell fogja senki. :DDD Amúgy, az én tippem az, hogy a vécén beszélik meg azt, amit plénum előtt nem lehet. Oda vissza lehet vonulni kicsit.

A 10. kérdésre meg ismént nem tudok érdemben válaszolni. :) Ha megjavítandó dolog van, akkor legfeljebb érdeklődve szemlélődök, de nem kontárkodok bele. :DDD Kivétel egyszer volt, mikor ABE rakott össze megint valami Lego cuccot, és segítettem neki.

(#232) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A tizenegyedik kérdés ismét Ijk barátunké, érdekes problémát feszeget:
Miért próbálkoznak a nők folyton, hogy minket "megneveljenek"?

Bizonyára ismerős a szöveg: azt hittem, hogy meg tudom változtatni.
Miért kéne minket megváltoztatni? Ja, hogy iszunk, trágárkodunk, bagózunk, nőzünk? Egy nő sem gondolhatja komolyan, hogy sikerrel járhat. Vagy mégis?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#233) Wictor válasza Vakegérke (#232) üzenetére


Wictor
senior tag

Erre egyszerű a válasz. Anyai ösztönök. :K

(#234) Vakegérke válasza Wictor (#233) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolod? Ha már anyáskodik, akkor babusgasson, gondoskodjon, legyen engedékeny. A nevelés, leszoktatás inkább szigor.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#235) Wictor válasza Vakegérke (#234) üzenetére


Wictor
senior tag

Szigorú az anyu... :D Egyik másik anyajelölt agyonverné a gyerekét, ha inna, vagy cigizne... Vagy bulizna hajnalokig. Akit megszült azt nem szeretné zülleni látni. És mivel mi, férfiak vagyunk általában hamarabb, mint a gyerekük (:DDD), így rajtunk gyakorolnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#236) Vakegérke válasza Wictor (#235) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól van na, elfogadom a magyarázatod. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#237) niti válasza Vakegérke (#232) üzenetére


niti
aktív tag

Mert féltjük ezeket az ostobákat, és szeretnénk, ha okosan, és nem pedig tré módon élnének. Persze az igaz, hogy nem lenne szabad beleszólni, inkább elfogadni, vagy lelépni. Azonban utóbbi nem ilyen egyszerű, elfogadni meg nehéz olyasmit, ami nyilvánvalóan nem helyes. Hát ezért. :)

(#238) Wictor válasza niti (#237) üzenetére


Wictor
senior tag

Akkor ezek szerint nem sokat tévedtem. :)

(#239) niti válasza Wictor (#238) üzenetére


niti
aktív tag

Tulajdonképpen nem, nem sokat tévedtél. :)

(#240) Vakegérke válasza niti (#237) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értelek, de ez is fura női logika.
Olyan vagyok, amilyen vagyok. Megismerkedünk, járunk, megismerjük egymást. Már tudod, hogy mire számíthatsz. Nem egyszerűbb megbeszélni a dolgot, mint az együttélést megnehezíteni?

Mikor elhatároztuk, hogy összeházasodunk, leültettem Marikámat, és elmondtam neki, hogy mit várok el tőle, és megkérdeztem, hogy mit vár el tőlem. Mindent megbeszéltünk, így elejét vettük a későbbi viták zömének.
Nevelni? Azt már nem. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) Ijk válasza Vakegérke (#240) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez a nevelés úgy működik, hogy teljesen mindegy hogy akár egy lezüllödt, alkesz ember vagy, akár egy jó erkölcsű, példás, és kevés szenvedélyjel rendelkező személy, mindig próbálják folyamatosan csiszolni a nekik nem tetsző részedet. Az a helyzet, hogy kb. 20 éves korára annyira kialakul az ember alapjelleme, hogy azon szinte lehetetlen változtatni (ált. egy nagyon meghatározó esemény képes). Egy párkapcsolatban mindig lesznek olyan jellembeli különbségek, amelyet valamelyik fél nehezebben tolerálhat. Két dolgot tehetünk, vagy megtanuljuk elfogadni a másikat olyannak amilyen, vagy egy életen át tartó küzdelembe bocsátkozunk.

Erre van is egy vicc:
"A nő abban reménykedik, hogy az idő előrehaladtával a férfi megváltozik; a férfi abban hogy a nő nem fog változni. Mindketten tévednek."

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#242) Vakegérke válasza Ijk (#241) üzenetére


Vakegérke
veterán

A humor jó, tetszik. :K

Picinykét eltér a véleményem, bár alapjaiban igazad van. Egy jó párkapcsolatban, házasságban elfogadják egymást a társak negatív tulajdonságaikkal együtt. Ember hiba nélkül nincs, még nekem is van, a szerénységem meggátolja, hogy tökéletes legyek. :B
Nos, lényegre. Szóval összecsiszolódnak a társak. Akarva, akaratlanul idomulok én is társam igényeihez, ő szintén az enyémekhez. Nálunk is így működött, és erre 35 évnyi együttlét a bizonyíték.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#243) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A tizenkettedik kérdés Ice!? barátunké:
Miért nincs annyi bátorság egy nőben, hogy személyesen szakítson? Miért gondolja úgy, hogy erre egy SMS bőven elég?

Tovább gondolva a dolgot csúnya dolog jut az eszembe. Lehet, hogy nem ér többet a férfi a nő számára, mint egy SMS? Vagy tényleg csak majréról van szó?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#244) Wictor válasza Vakegérke (#243) üzenetére


Wictor
senior tag

12. kérdésre:

Én is sms-ben tenném, amilyen beszari állat vagyok... :U

[ Szerkesztve ]

(#245) Tulipanti


Tulipanti
tag

A tizenkettedik kérdésre nem tudok válaszolni, ugyanis még nem szakítottam senkivel, és fordítva sem történt, és reméljük, hogy erre már nem is kerül sor. :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#246) tibi666 válasza Vakegérke (#243) üzenetére


tibi666
senior tag

igazából ezzel megalázza a másikat, és egy kurva szót nem érdemel az, aki így vet véget egy kapcsolatnak.

(#247) Ijk válasza Vakegérke (#243) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom elképzelni, hogy egy komoly kapcsolat után sms-ben szakítson valaki. Az, hogy pár hetes, hónapos kapcsolatból valaki egy sms-el lép ki az csupán gyenge jellemre vall.

Az összecsiszolódáshoz csak annyit jegyeznék meg, hogy ezek szerint te már nagyon régóta házas vagy, de régen máshogy álltak ehhez az egészhez az emberek. Sajnos manapság az a tendencia, hogy egyre kevésbé hajlandók egymáshoz alkalmazkodni. Egyre kevesebb olyan házasság születik, ami képes hosszú évtizedekig normálisan működni. Az emberek nagyon sokat cserélgetik a párjukat, a nőknél egyre inkább jellemző a "nagy Ő" keresése egészen addig, amíg rájönnek hogy olyan nem létezik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#248) Vakegérke válasza Ijk (#247) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megismerkedéstől halálig értendő a 35 év. Ebből közel 33 évnyi a házasság. Több, mint két éve özvegy vagyok.
A lényeg az, hogy nem a levegőbe beszélek. Átéltünk jót, rosszat, közben egymáshoz csiszolódtunk. Nem kellett nevelni őt, ő sem próbálkozott ilyesmivel nálam. Idővel eggyé váltunk. Igaz a mondás: férj, feleség egy test, egy lélek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#249) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tizenharmadik, kényes kérdés:
Ha a nő GYES-en, GYED-en van, tehát egész nap más dolga sincs, mint a háztartás, miért várja el a munkából fáradtan hazatérő férjétől, hogy aktívan részt vegyen a házimunkákban?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#250) Csemike


Csemike
csendes tag

12. kérdés: Az SMS, MSN-szakítás nem női sajátosság. :) Gyenge jellem van itt is, ott is.

13. kérdés: A legnagyobb tévhit, hogy az otthon gyermeket nevelő nő tulajdonképpen egész nap ráér, hiszen "csak" gyereket nevel. Az egyik legkeményebb meló, 24 órás szolgálat szünnap nélkül. Érhető, ha néha kicsit ki szeretnének ebből szakadni, akár csak 1-2 órára is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.