Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Vakegérke válasza Tim82 (#850) üzenetére


Vakegérke
veterán

Könyörgöm, ne OFF-ban. Jól beszélsz, és semmi ok rá, hogy szürkévé tedd véleményed.

Sok emberrel beszélgettem már, és ugyan tapasztalatom nincs a dologban, de még a Mónika show is megerősíti a kérdés lényegét.
A férfiak valóban tagadnak, aztán ha végképp buksi, akkor belekapaszkodnak a ténybe, mely szerint piásak voltak. Elenyésző azoknak a száma, akik feleségüket okolják.
Ami viszont a nőket illeti, a legritkább esetben képesek felvállalni erkölcstelenségüket. Más kell legyen a hibás, és persze ki más, a férjük, aki nincs velük egész nap.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#852) Tim82 válasza Vakegérke (#851) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szeretek OFF-ban beszélni, másrészt meg nem (egészen) a feltett kérdésre válaszolok - másrészt gyakran némi távolságtartás kifejezésére használom, így marad a szürke - hacsak nem az olvashatóságot rontja számodra. :)

Én még nem láttam olyan férfit, aki azért csalta volna meg a nőjét, mert annyira tűrhetetlenül rossz neki otthon. Egyszerűen félre akar kefélni és kész, még ha jó is az asszonnyal.

A nőknek meg szükségük van valamiféle erkölcsi felmentésre, ezért festik akár jóval rosszabbnak a megcsalt pasast. Ha a társadalom nem ítélné meg sokkal szigorúbban a nőket, mint a férfiakat ilyen esetekben (és nem ez lenne belénk nevelve), a nők sem keresnének kifogást, nem éreznék szükségét annak, hogy magukat felmentve áthárítsák a felelősséget.

("nem vagyok kurva, te hanyagoltál el, mert már rég nem szeretsz!" :) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#853) Tim82 válasza Tim82 (#852) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak hogy példát is mondjak nyelvi szinten is a férfiakat előnyben részesítő kettős mércére:
- ha a férfi gyakran váltogatja szexuális partnereit, akkor nagytermészetű.
- ha a nő, akkor fehérmájú.

Ha már anyanyelvünk is ezt tükrözi... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#854) Vakegérke válasza Tim82 (#852) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A nőknek meg szükségük van valamiféle erkölcsi felmentésre, ezért festik akár jóval rosszabbnak a megcsalt pasast."

Igen, erről van szó. Csak éppen azt nem érzik át, hogy nem kéne még egyet rúgni abba, akit megaláztak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#855) nem_tom válasza Vakegérke (#849) üzenetére


nem_tom
őstag

Normális nő esetén, ilyet nem tudok elképzelni.
Na meg persze, egy szintén normális férfi nem csalja meg a barátnőjét/feleségét.

[ Szerkesztve ]

(#856) Csemike


Csemike
csendes tag

47: Érdemes megvizsgálni az okokat, hogy egy pár hogyan jut el egy ilyen szituációba. A férfiak inkább csak a változatosság kedvéért kurelnak félre, különösebb érzelmi kötődés nélkül.
A nő viszont akkor bicsaklik meg, ha úgy érzi, nem kap elég figyelmet, törődést, ha nem érzi a szeretetet/szerelmet, ezért aztán keres valakit, aki - ha csak egy-két órácskára is - de istennőként kezeli, és legalább a látszatát kelti annak, hogy odavan érte. :) Viszont a nők hajlamosak erősen és hamar kötődni érzelmileg az ilyen csábítókhoz, nem úgy, mint a férfiak.

(#857) nem_tom válasza Csemike (#856) üzenetére


nem_tom
őstag

"Viszont a nők hajlamosak erősen és hamar kötődni érzelmileg az ilyen csábítókhoz, nem úgy, mint a férfiak."

Ezzel vitatkoznék. :D

(#858) Csemike válasza nem_tom (#857) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nofene, elcsavarták a fejedet? ;)

(#859) Tim82 válasza Vakegérke (#854) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem látom be, hogy ez mitől volna nő-specifikus negatív tulajdonság. Csak nem nálad is működik a kettős mérce? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#860) nem_tom válasza Csemike (#858) üzenetére


nem_tom
őstag

Szerencsére nem. :D
Bár nem nehéz. :U

(#861) Vakegérke válasza Tim82 (#859) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csemike hozzászólása ragyogóan összefoglalja a lényeget.

Soha nem vot kettős mércém. Már gyerek koromban is csodálkoztam, ha egy nénit, vagy bácsit véletlenül nem a házastársával megláttam csókolózni. Nem értettem, hogy miért kell neki másik, amikor van sajátja.
Azt is beleszámítva, hogy csak jártunk, 35 évet húztam le a feleségemmel. Soha eszembe sem jutott, hogy másnál keressek egy kis csemegét, és ha egy nő "közeledett" hozzám, megjátszottam a bolondot, így hamar leszállt rólam. Úgy tudom, úgy érzem, hogy hűségünk kölcsönös volt.
Nem akarok semmi csúnyát mondani azokra, akik megcsalják társukat, így be is fejezem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#862) Tim82 válasza Vakegérke (#861) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kibújtál a válasz alól, illetve direkt nem arra válaszoltál, amit kérdeztem.

Ez: "Csak éppen azt nem érzik át, hogy nem kéne még egyet rúgni abba, akit megaláztak." - mitől is csak nőkre jellemző? Merthogy a te hozzászólásodból ez jön le.

Én erre kérdeztem vissza, erre vonatkozik a kettős mércés kérdésem is (ahogy vázoltam lejjebb, hogy a férfiak hűtlenségét sokkal elnézőbben kezeli a társadalom, ez van belénk nevelve). Hogy magánéletileg hűséges voltál világéletedben, ez ettől teljesen független dolog.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#863) Vakegérke válasza Tim82 (#862) üzenetére


Vakegérke
veterán

A férfiak nem kenik rá a nőkre saját hibájukat, nem rúgnak rajtuk még egyet. Sajnálkoznak, vagy röhögnek, függően a kimeneteltől.
Ha sikerül elcsitítani a vihart, talán hűségesek maradnak párjukhoz, de az is lehet, hogy nem. Második esetben jön a korsó esete, amely egyszer eltörik, aztán jön a kínos röhögés.
Férfi vagyok, coki van, vedd tudomásul! Ezzel együtt nem kenik a nőkre hibájukat, nem okolják (volt) társukat. Átlépik a kapcsolatot, és kész.

Egyik fél részéről sem megbocsájtható a félrelépés. De ha már megtörtént, ne a másikat hibáztassuk érte. Márpedig ez inkább a nők sajátossága, mint a férfiaké.

Célzott kérdésre célzott választ adok. Talán nem értettem kérdésed lényegét. Remélem, hogy most elfogadható választ adtam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#864) Tim82 válasza Vakegérke (#863) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amit itt állítasz a férfiakról, semmivel sem állja meg jobban a helyét, mint amit a nőkről állítottál, hamis általánosítás mindkettő. Erre próbáltam rávilágítani, a jelek szerint nem túl sikeresen. (Célzott kérdésedbe célzott kérdéssel "kötöttem bele", kapásból tudnék ugyanis rengeteg ellenpéldát sorolni a környezetemből, amelyek mindegyike a fentebbi állításaid cáfolata volna.)

A "férfi vagyok" nem szinonimája az "elfogult vagyok a férfinem javára"-nak.

Az ilyen általánosítások, mint ami itt kiszúrta a szememet, veszedelmesek, mert felületesebb olvasók szemében alle zusammen a női nemet húzzák le, ill. a férfinemet dicsérik, amikor tudható, hogy még ha lenne jogalap ilyenek állítására, akkor is ennél sokkal-sokkal árnyaltabb a kép.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#865) Tim82 válasza Vakegérke (#863) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dupla.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#866) Vakegérke válasza Tim82 (#864) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a két topic az általánosításról szól. Sztereotípiák felvonultatása. Mutogatunk a nők és férfiak "érthetetlen" tulajdonságaira.
Csak úgy, saját szórakoztatásunkra tesszük, és önmagunkat is kinevetjük közben.

Igazad van, sokkal árnyaltabb a kép, mint ahogy mi lefestjük. Ám ha véresen komolyan vennénk a dolgot, nem naponta, hanem hetente lehetne újabb kérdést feltenni. Pro és kontra érkeznének a vélemények, minden témát húzósan tárgyalnánk ki.
Én benne lennék, de mint láthatod, senki nem vette komolyan ezt az egészet, inkább egy jó kis tracsi alakult ki.

Amennyiben hamis általánosításokkal éltem, az betudható annak, hogy csak mások elbeszéléseiből van tudomásom a társ megcsalásáról, átveréséről, sárba tiprásáról.

Azonban volt egy sorozat valamelyik adón "Cheaters" címmel. Témába vágóan megcsalásokról szólt. Nyomingerek lesték az illetőt, és a bizonyítékok begyűjtése után szembesítették a megcsalt felet társával, és annak csábítójával.
Nos, a férfiak általában hümmögtek, meg szabadkoztak, vagy sajnálkoztak.
A nők viszont támadtak. Persze, mert soha nem törődsz velem... Az nem számított, hogy a férfi azért melózik reggeltől késő estig, hogy neki ne kelljen dolgozni.
Szerinted ez nem gusztustalan? Megtámadni azt, akit megcsalt, miközben a kenyerét ette?

Nem veszem komolyra a figurát, nem is vagyok érintett a témában. De azért érdemes elgondolkodni azon, hogy a hölgyek nem igazán berzenkednek kérdésem provokatív jellegén. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#867) Tim82 válasza Vakegérke (#866) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tisztában vagyok azzal, hogy ez egy "poén-topik", ettől még ez az általánosítás igaztalan és veszedelmes. Pont azért, mert a sok poén között ez egy elbújtatott, ám véresen komoly téma, így bármit, amit leírunk ezzel kapcsolatban, úgy kell leírnunk, hogy felelősséget vállalunk érte. Itt sokadrangú szempont, hogy egy "poén-topikban" merült fel. Ha itt bukkan fel egy komoly előítélet, az rosszabb szerintem, mintha egy nőgyűlölő férfi sokadik kirohanásában olvasnánk, mert ott pontosan a helyén kezelné minden olvasó a dolgot.

Én mondjuk nem mernék érvnek használni az igazam alátámasztására egy kereskedelmi csatorna által megrendezett sorozatot, mint reprezentatívnak mondható példát az adott helyzetre vonatkozó férfi- és női viselkedésre. Az ilyen sorozatok a fejekben élő sztereotípiákat sokkal jobban tükrözik, mint a valóságot.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#868) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvennyolcadik kérdés, Anubiss küldte:
Ha a nőt dobják évek múlva miért akar "visszakéretőzni" az exbarátjához?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#869) Csemike válasza Vakegérke (#868) üzenetére


Csemike
csendes tag

A kérdés erre a híres mondatra emlékeztet: "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem." Ugyanis ebben sem szerepelnek vesszők, így bárki bárhogyan értelmezheti. :DDD
Ha a nőt dobják, évek múlva miért akar visszakéretőzni?
Ha a nőt dobják évek múlva, miért akar visszakéretőzni?

Vagy csak én nem értem? :DDD

(#870) Vakegérke válasza Csemike (#869) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így kaptam a kérdést, és én is láttam, amit Te. Azonban nem gondolom, hogy sokat változtatna a lényegen a vessző. Ha úgy tetszik, szándékosan nem nyúltam bele a kérdésbe, értelmezze mindenki szája íze szerint.
Évek teltek el, és a nő "visszakéretőzik" exbarátjához. Ez egyértelmű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#871) Vakegérke válasza Tim82 (#867) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazad van, egy szóval sem vitatom. A felvetett téma túlmutat egy "poénos" topic határain. Véresen komoly? Az, megfelelő közegben.
Itt nem vált azzá, hiszen hölgytársaink sem fújoltak, nem követelték a fejemet.

Véleményem tartom.
A nők képtelenek arra, hogy félrelépésüket szimplán felvállalják. Valaki másnak kell hibásnak lennie, mégpedig a felszarvazott férjnek, mert nem babusgatta a feleségét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#872) picur220


picur220
veterán

47: pont jókor, pont a szemem előtt történt ez, pont most:DDD És tényleg!:D Talán nincs rá érthető magyarázat...:D

(#873) Tim82 válasza Vakegérke (#871) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "A nők képtelenek arra, hogy félrelépésüket szimplán felvállalják." és hasonlóak egyszerűen nem igazak, továbbra sem. Véleményemet tartom. :)

Ha más dobta volna egyébként be, "hölgytársaink" biztosan fejét vették volna. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#874) picur220 válasza Tim82 (#873) üzenetére


picur220
veterán

Sajnos itt Vakegérnek kell igazat adnom.:D Ha fel is vállalják, akkor sem ők a hibásak, hanem valaki más. De ha gyakorlatilag bármilyen hibát vétenek, nem ők a hibásak, képtelenek elismerni, keresnek valakit, akit hibáztathatnak.:D

(#875) j.bravo


j.bravo
addikt

48.) közvetlen közelemben nemigen láttam még ilyet... de abban a kevésben volt olyan is, hogy a dobott nő könyörögte vissza magát, és olyan is, hogy a dobott pasi.

Talán amiatt emlékszünk több ilyen esetre nők részéről, mert itt értékelhető valószínűsége van annak hogy sikerrel jár, a pasi visszafogadja (más kérdés hogy utána meddig működik még a kapcsolat). Fordított esetben, azaz ha a dobott pasi próbálja visszakönyörögni magát, a nő 99,9999% hogy elhajtja.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#876) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyvenkilencedik kérdés, ezt is Anubiss küldte:
A nők miért áskálódnak egymás ellen, miért fúrják egyást már-már a tisztesség határát is átlépve (pl.: munkahelyen)?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#877) Vakegérke válasza Vakegérke (#876) üzenetére


Vakegérke
veterán

Senki? Kár.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#878) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#877) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Vagyok, csak gondolkodtam rajta, hogy mi is lehet az oka!

Nem jut jobb az eszembe, mint hogy több dudás egy csárdában. Rivalizálnak egymással és így csapódik le!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#879) LA_COSTE válasza Vakegérke (#876) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Jaj! Ez jó téma. :)
Múltkor beszélgettem egy lánnyal, és beszélgetésünk közben végigméregetett minden egyes embert, aki eljött és már kezdte kritizálni őket, hogy hogy néznek ki.
Ennek a gyökerét a női hiúságban látom, de ha ők lennének megsértve az bizony kellemetlenül érintené őket.

(#880) j.bravo válasza Vakegérke (#876) üzenetére


j.bravo
addikt

Na ez nagyon jó kérdés.
Úgy érted, minden alap nélkül? Vagy csak számunkra látható alap nélkül?
(Merthogy ugye abból indulunk ki, hogy a férfiak ha áskálódnak egymás ellen, akkor azt jó okkal teszik, nem úri passzióból.)

Whatever.

(#881) Vakegérke válasza j.bravo (#880) üzenetére


Vakegérke
veterán

Anubiss a megmondhatója, tőle kaptam a kérdést. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#882) Lenry


Lenry
félisten

#45: ultimét kveszcsön, amióta csak iskolás lettem, próbálom megfejteni a titkot, de eddig nem sikerült

#46: mert akkor figyelsz rá legkevésbé, ezért ekkor érzi leginkább úgy, hogy nem szereted. egy jól megkoreografált "persze kicsim" tökéletesen megoldja a helyzetet.

#49 már töriból sem értettem, hogy mire jó az "udvari intrika". ez legalább olyan végső kérdés, mint a 45-ös, csak ezzel még nem foglalkoztam annyit.

azt mindenesetre már gyanítom, hogy ez összefügghet azzal, hogy a nők valamiért nem képesek mély barátságokat kialakítani.
megfigyeltem a környezetemben lévő nőket, osztálytársakat, rokonokat, akikkel hosszú ideig folyamatosan találkoztam, és azt vettem észre, hogy senkinek sem ugyanaz a legjobb barátnője, aki 1-2 éve volt.
míg nekem pl az legjobb barátom ugyanaz, akivel 16 éve először együtt játszottam az ált.suli udvarán, de a többiek, akikkel jóban vagyok, ők is ugyanazok, már középsuli kezdete óta.

ez lehetne a köv kérdés, fel is dobom Vakegérkének...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#883) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ötvenedik kérdés, Lenry küldte:
Miért nem képesek a nők hosszútávú barátságokat kialakítani? Miért váltogatják a legjobb barátnőiket?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#884) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

50: Ez bizony érdekes kérdés és talán megint a konkurencia kérdése merülhet fel. Láttam már hosszú barátságot, ahol az egyik lány szép, a másik csúnya (ugyebár nem konkurencia), vagy ahol az egyik, vagy mindkét lány kapcsolatban/házasságban él (megint csak nem merül fel a konkurálás), de olyan is van, hogy kisgyerek koruk óta barátnők, gyakorlatilag együtt nőttek föl és fel sem merül ez a kérdés. Inkább segítik egymást.

Szóval megint a két dudás problémája.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#885) Lenry válasza Vakegérke (#883) üzenetére


Lenry
félisten

:R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#886) Vakegérke válasza Lenry (#885) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én tartozom köszönettel. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#887) geprombolo


geprombolo
senior tag

#36: Mindenre szükség van. A hetvenkettedik körömlakkra is. Erre csak akkor jön rá, amikor bemegy a marketbe.
#37: Tényleg? Rossz megfigyelő vagyok. :DDD
#38: Nem vagyok nő. Majd megkérdem a páromat.
#40: A féltékenység hatalmas démon. Nem hagyja az embert nyugodni. A kérdést a férfiakra is ki lehetne terjeszteni, a férfiakra jellemző cselekedetekkel, mint titokban követés, jelenetek, stb.
#41: Önzés, vagy a félelem attól, hogy a barátok, stb. többet jelentenek, mint az, akihez odakötöttük az életünket.
#42: Gondolom tényleg azt hiszik, hogy minél kevesebb van rajtuk, annál jobb. Pedig hatalmas élvezet egy sejtelmes darabot lehámozni a szeretett hölgyről. :K
#45: Hé, Vasegér, jössz pisilni? :DDD Szerintem a nők a vécén beszélnek meg apró titkokat, amiket a férfiak társaságában nem lehet, mint mondjuk "láttad, rám kacsintott!", vagy "olyan szép szeme van! Mindjárt elolvadok"
#46: Meccs közben elhanyagoltnak érzik magukat, szerintük teljesen logikus, hogy meg KELL kérdezni, hogy életük párja szereti-e őket.
#47: A férfi mindig büszke a hódítására. A nő nem hódít, őt meghódítják, ami nem történne meg, ha a párja... a kérdésben felsorolt okok. Akkor is, ha ezüst tálcán kínálták fel magukat a "csábítónak".
#48: Na most kihez akar visszaférkőzni a nő? Ahhoz, akivel éppen szakított, vagy egy korábbi szerelemhez? Na, erről a húgomat kellene megkérdezni, nagy visszatérő. Pontosabban az ingázó jobban illik rá.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#888) Vakegérke válasza geprombolo (#887) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Mindenre szükség van. A hetvenkettedik körömlakkra is. Erre csak akkor jön rá, amikor bemegy a marketbe."

Ezen folyamatosan mulatok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#889) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ötvenegyedik kérdés:
Mi a csudáért ködösítenek a nők állandóan? Egyértelmű kérdésekre kétértelmű válaszokat adnak, kétségek közt tartva a férfiakat. Ha azt mondják, hogy nem, az azt is jelentheti, hogy talán. Ha azt mondják, hogy talán lehetséges, az majdnem biztos, hogy igen.
Netán azt várják, hogy középkori lovagként küzdjünk a kegyeikért?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#890) Csemike válasza Vakegérke (#889) üzenetére


Csemike
csendes tag

Érdekes, hogy ezt a sztereotípiát is tapasztaltam a férfiaknál. :) De aki ködösít, az nem mer őszinte lenni, mert nem akarja megbántani a másikat vagy ő maga sem biztos a dolgában, kitudja.

(#891) Vakegérke válasza Csemike (#890) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vitába szállnék. Egy férfi (szerintem, vagyis saját reakció) nem kertel. Ha mégis, akkor nem férfi, vagy takargatni akar valamit. Netán feminin beállítottságú...

"...ő maga sem biztos a dolgában, kitudja."
Esetleg kiskaput hagy? Erre utaltam a kérdésemben.
De mi a csudáért kell kiskaput hagyni, ha kitárhatjuk az ajtót. Gyere, várlak, szeretlek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#892) Csemike válasza Vakegérke (#891) üzenetére


Csemike
csendes tag

"De mi a csudáért kell kiskaput hagyni, ha kitárhatjuk az ajtót. Gyere, várlak, szeretlek."

Az az igazság, hogy én nem egy embertől (nőktől... :D) azt a tanácsot kaptam, hogy a férfiakkal húzdmeg-ereszdmeget kell játszani. Amíg egy nő teljes lényével, odaadja magát, őszintén, kitárja a kaput, ahogy mondtad, az nem izgalmas egy férfi számára. Egy idő után pattintja a nőt, mert hát nem élheti ki a vadászösztönét, hogy újra és újra meg kell hódítania a nőt. És az a nagy büdös igazság, hogy (tapasztalataim szerint) a férfiak tényleg így működnek...

(#893) Vakegérke válasza Csemike (#892) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem értek én az ilyen játékokhoz. Őszinte vagyok, és őszinteséget várok. Szeretlek, kellesz, szükségem van rád, pont. Ha ködösítesz, rólam le is mondhatsz.

Nekem szerencsém volt. Nyíltságom nyíltságra talált, nem volt kamu, nem volt mesterkedés. Sajnos nincs tovább.

Két és fél év alatt voltak halvány próbálkozások.
Nyitottam, jeleztem érdeklődésem. Huncut tekintet, öröm az arcon. Tyuhhú, nyerő vagyok!
Aztán jött a ködösítés, mint feltételes reflex, és mindketten magányosak maradtunk.

Mi a francért nem lehet őszintén viselkedni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#894) nem_tom


nem_tom
őstag

50. Ilyet szintén normális nő nem csinál. Maximum frissíti a "tárat".

51.Szerintem csak azért, hogy húzzák az agyunkat. Nem tudom miért, de ezt élvezik.

(#895) geprombolo válasza Vakegérke (#893) üzenetére


geprombolo
senior tag

Volt egyszer egy tyúkudvar. Élt benne sok tyúk, meg egy kakas. Egyik szép nap a kakas kergeti az egyik tyúkot, mire egy másik tyúk megkérdezi az üldözöttet: Klotild, miért futsz előle, mikor a végén úgyis elkap?
-Csak futok egy-két kört, nehogy már kurv@nak nézzen! - jött a válasz. :DDD
Akinek van értelme, értse.
0,5

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#896) Vakegérke válasza geprombolo (#895) üzenetére


Vakegérke
veterán

:C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#897) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

50. Nem tudom, de nekem tetszik, ha egy nő izgalmas. Mármint arra gondolok, hogy lehetne unalmas is, ha mindig egyértelmű válaszokat ad. Persze a kérdést egy megfelelő szituációba helyezve többféle lehetőség létezik.

(#898) Vakegérke válasza LA_COSTE (#897) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, ha egy nő izgalmas, nem vitás. Ám mondja úgy azt a "talán"-t, hogy félre hajtja a fejét, huncutul mosolyog. Így már tényleg izgi, és nem nehéz kitalálni, hogy mit is akar mondani.
:)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#899) LA_COSTE válasza Vakegérke (#898) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Elnézést, az 51. kérdésre válaszoltam...

Én pont a huncutságot szeretem az ilyen helyzetekben, de ne legyen árulkodó, mert akkor már nem tuti a dolog. Szerintem jól van ez így...ne legyen egy nő egyből mindent elmondó.

(#900) Vakegérke válasza LA_COSTE (#899) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értettem, hogy az 51-es kérdés volt műsoron, úgy is válaszoltam. :)

Amit vázoltam, az is huncut nőre utal. Nem tuti? Árulkodó, hát árulkodó. Viszont aranyos, nem?
Jó, ne mondjon el egy nő mindent egyből, de ne is bástyázza körül magát.

Szóval jobb a sokat sejtető hálóing, mint a tanga, ugye? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.