Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vakegérke válasza nem_tom (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

Miért?
Mások véleményét is várom, de indoklással.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) nem_tom válasza Vakegérke (#51) üzenetére


nem_tom
őstag

Mert az özvegynek már átvitt értelemben nincs mit nyalni, vagy szopnia.

(#53) Vakegérke válasza nem_tom (#52) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyertél. Az özvegységen van a hangsúly. :K

Kis kitérő, ha már jól gondolkodsz.
A magyar törvények, valamint a jó ízlés szerint elveheti feleségül egy férfi az özvegye hugát? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) Wictor válasza nem_tom (#31) üzenetére


Wictor
senior tag

Womanológia... :D

Amúgy sem értem ezt a "másiké finomabb" dolgot...

[ Szerkesztve ]

(#55) nem_tom válasza Vakegérke (#53) üzenetére


nem_tom
őstag

Miért ne vehetné? A húgának nincs köze, a nő özvegységéhez. (szvsz)

(#54) Wictor: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56) habo2 válasza Vakegérke (#53) üzenetére


habo2
csendes tag

hát ha jól értelmeztem, akkor a férfi a halott... mert az özvegy a nő... tehát a hugát nincs aki elvegye ;) :C :R ... bocsi ha lelőttem a poént

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#57) Vakegérke válasza nem_tom (#55) üzenetére


Vakegérke
veterán

Közel fél óra telt el, és csak ketten beszélgetünk, így elárulom a logikai csapdát.
Aki özvegy, annak meghalt a házastársa. Ennek értelmében a nő férje nem él, tehát nem is házasodhat. :)

habo2: Egy pillanattal előbb nyomattam a megfejtést, mint kellett volna. A megoldás leírása időt vett igénybe, így egyértelmű, hogy tiéd a jó megfejtés, és a téged megillető taps. :C
Na és mi a véleményed az ingünk hordásáról, fagyink kóstolgatásáról?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) nem_tom válasza Vakegérke (#57) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor rosszul adtad meg a kérdést, mert egy férfiról volt szó és nem az özvegy megboldogult férjéről. :U

(#59) Vakegérke válasza nem_tom (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az egy férfi özvegyéről volt szó, nézz csak utána. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60) habo2 válasza Vakegérke (#57) üzenetére


habo2
csendes tag

köszönöm köszönöm :B :R

hát én csak jó néven tudom venni, ha felveszi az ingemet... azt az egyet, ami van, és azt csak ezért vettem :DDD , sőt még néha rá is adom :K , fagyi témát meg megoldom egy 2 literes teszkós fagyival meg 2 kanállal :DDD :DDD

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#61) Vakegérke válasza habo2 (#60) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jószívű emberke lehetsz. Csak azért veszel egy inget, hogy kedvesed felvehesse. Sőt, ha ez nem jut eszébe, akkor rátuszkolod. Az már csak logika kérdése, hogy kellemes elfoglaltság lecibálni róla, ha önként nem veszi le. :)
A fagyis megoldásod is megér egy tapsot. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) habo2 válasza Vakegérke (#61) üzenetére


habo2
csendes tag

ha szeretem, akkor ennyit igazán megérdemel :K és hidd el nem kell lecibálni róla, leveszi magától is, csak egy pillantásomba kerül :B :K :DDD :R

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#63) jakobinus válasza Vakegérke (#49) üzenetére


jakobinus
tag

Amelyiknek meghalt a férje :)

[ Szerkesztve ]

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

(#64) habo2 válasza jakobinus (#63) üzenetére


habo2
csendes tag

hehh... ez jóó... először nem esett le hogy melyik hsz-re reagáltál, aztán visszanéztem :DDD nagyot koppant :C

Vakegérke! privátban ment egy kép Róla :B

[ Szerkesztve ]

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#65) Vakegérke válasza habo2 (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nem gyütt. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) Pala válasza Csillag5 (#43) üzenetére


Pala
veterán

"mi csajok ezzel mérünk hogy mennyire magának való a fiú ha szívesen megosztja a fagyit akkor biztos hogy nagylelkű és önzetlen"

Óóóó, hát én ebben a témában nagyon odaadó voltam, mivel utálom a fagyit. :D Exem meg imádta; esetünkben az "együtt fagyizás" azt jelentette, hogy szépen elmentünk, vettem neki egy fagyit, majd magamnak is, amit aztán neki adtam. Amúgy is olyan szorgosan kóstolgatta az enyémet... gyakorlatilag fel sem tűnt neki, hogy akárhányszor elmentünk fagyizni, mindig csak ő evett. :DDD:DDD

(#67) habo2 válasza Vakegérke (#65) üzenetére


habo2
csendes tag

de már ment ;) :K

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#68) Pala válasza Pala (#66) üzenetére


Pala
veterán

Jut eszembe: én már sokszor kerültem olyan helyzetbe, hogy valamilyen közös tevékenység során a "lényegben" nem szerettem volna részt venni, ellenben ennek látszatát szinte kényszerűen fenn kellett tartani ahhoz, hogy ne legyek kiközösítve, ill. hogy ne legyen sértődés a vége.
Példaként említhető az előbbi fagyizós eset is: szívesen elmentem, elvégre együtt lehettünk és a közös fagyizás csak egy apropója ennek az együttlétnek... ellenben fagyit sose ettem.
Ugyanilyen szitu fordult már elő velem számtalanszor, amikor szórakozóhelyekre megyek, kisebb-nagyobb társaságokkal... a "nagy ivászatokból" mindig és minden helyzetben kimaradtam - szándékosan, mivel megrögzött antialkoholista vagyok. Ellenben, a látszatot, hogy én is iszok, szinte állandóan fent kell tartani, különben akarva-akaratlanul is perifériára szorultam volna. Ezért aztán trükköztem, ahogy tudtam, volt, mikor én rendeltem és mondtam a pincérnek, hogy nekem sör helyett almalét hozzon és valahogy habosítsa fel a tetejét, hogy teljesen sörnek tűnjön. :D Röhögött egy nagyot (meg én is), de végülis megoldotta. Volt, mikor azt kamuztam, hogy pár napja alkoholmérgezésem volt és még nem szabad fogyasztanom, mert feléplülőben vagyok. Istenem, mit össze nem trükköztem már csupán azért, hogy ne lógjak ki a sorból... hajjaj.

(#69) Vakegérke válasza habo2 (#67) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már megkaptam, köszönöm. Érte én is vennék inget, és feláldoznám a fagyimat. :)

Pala: Fagyival győzted meg arról, hogy szereted. Olcsó megoldás. Tény, hogy eljárásod értékelhető önzetlenségnek is. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70) ABnormal


ABnormal
őstag

egy öreg barátom mondta nekem jó sok évvel ezelőtt,hogy a nőket nem megérteni kell hanem szeretni... :R

(#71) habo2 válasza Pala (#68) üzenetére


habo2
csendes tag

pedig nem érdemes csak mások kedvéért másnak látszanod... hidd el ezt tapasztalatból mondom... legyél önmagad, és nem lehet baj... ha valaki önmagadért nem szeret, akkor az (bocsánat a kifejezésért) basszon egyedül...

és Vakegérkétől pedig bocsánat az off ért...

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#72) Pala válasza Vakegérke (#69) üzenetére


Pala
veterán

E-ee, ne így értelmezd! :D
Ez csak egy kiragadott szelet volt a közös tevékenységeink listájából, alapvetően mellékes dolog, aminek én nem tulajdonítottam akkora jelentőséget, hogy ebben fejezzem ki az érzelmeimet. Egy konkrét valami, amit én nem szerettem volna, ő viszont nagyon (méghozzá közösen). Ilyen esetben mit lehet tenni, hogy ne sértsem meg!? :F Erre azóta sem jöttem rá, bár ott és akkor viszonylag könnyen megoldottam a problémát.

Gondolj bele, ez olyan, mintha elmennénk egy meghitt vacsorára, de én nem ennék semmit, mert nem vagyok éhes. Ő meg enne egyedül. :D Csöppet illúzióromboló lenne, csakúgy, mintha egy "közös mozizás" alkalmával odakint megvárnám, míg ő megnézni a filmet. :)

habo2: tudom én is...a gond csak az, hogy én alapvetően más vagyok, mint a korombeilek túlnyomó része. Sok szempontból eltérek, mást szeretek, más az értékrendem, még a táplálkozásom se a normál városi ember (fiatal) menetrendjét követi. Márpedig - sajnos - aki nagyon kilóg, azt bizony kiveti magából a társadalom (akaratlanul is), ugyanis a tömeg az átlag felé húz. Aki túl hülye, azt kiröhögik, aki túl okos, arra irigykednek, lényeg az, hogy nem tudnak normálisan viszonyulni hozzá. Na ennek a jelenségnek vagyok áldozata én is.

Ez ugyan kicsit offnak tűnik most - sorry miatta - de én ezt a párkapcsolataimban is sokszor megszívtam. egyébként amolyan "morális" oldalról igazad is van abban, amit írsz... csak valahogy mintha úgy nem működne. :F

Egyébként szívesen elbeszélgetnék egyszer egy pszichológussal is erről a témáról, hogy mégis mit lehet kezdeni ilyen helyzetben. Én még nem jöttem rá.

[ Szerkesztve ]

(#73) habo2 válasza Pala (#72) üzenetére


habo2
csendes tag

működik az, hidd el... én is jártam hasonló cipőben, és már nem tudtam, hogy kihez hogyan kell viszonyulnom, és sajnos bebuktam, azóta már a barátaim nagy része "új", és örülök is a változásnak, szóval rajtad múlik, de itt offot befejeztem :) :R

szerk: és ha valamelyik közeli, régi barátom idetévedne, az nyugodjon meg, nem róluk van szó... inkább a középsulis barátokról, akiket én azoknak hittem... :R

agyturkászhoz még véletlenül se menj :DDD

[ Szerkesztve ]

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#74) Pala válasza habo2 (#73) üzenetére


Pala
veterán

OK, én is befejezem az offot.
Lehet, igazad van és önmagamat kellene adnom. Így legalább akik mellém szegődnek az életben, azok biztosan azért szeretnek, ami valójában vagyok.

Vakegérke, sorry az offért, tényleg. Fogalmam sincsen, hogy ez miért pont most és itt jutott eszembe. :B

(#75) Csillag5 válasza ABnormal (#70) üzenetére


Csillag5
újonc

ez nagyon ott van! :C :R :R

(#76) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mondom, és komolyan.
Nálam nincs OFF beszólás. Ha mégis lenne, az vagy írásom silányságára utal, amely nem képes mederben tartani a beszélgetést, vagy valamely társunk elragadtatja magát.
Ha valami nem tetszik, majd szólok.

Hiszem, hogy kellő szinten tálalom mindazt, amin el lehet gondolkodni.
Alulműveltek nem harapnak a dologra, vagy ha igen, moderátori segítséget kérek.
Minden megszólalásra figyelek, és ha bármelyiknek kétségesnek találom jogosultságát, azt jelezni fogom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#77) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Most igazából nem is tudom hol tartunk, de akkor már visszatérek a kiindulókérdésekhez. Nem hordok inget, így igazából ehhez nem tudok hozzászólni, talán egyszerűen csak biztonságérzetet kelt az emberben, ha érzi a másik illatát. Én is szeretem, amikor érzem az édeskés parfümöt másnap reggel a ruhámon. A fagylalt persze kicsit más, ez igaz, az meg talán a megosztásról szól. Nem önző az ember, ad. Ezek valahol a mélyben régről megmaradt ösztönök talán. Nem tudom.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#78) Vakegérke válasza Agostino (#77) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szépen gondolkodsz. :K
Lesz(nek) még kérdés(ek), és nagyon remélem, hogy a továbbiakban is kifejted majd véleményed. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#79) nem_tom válasza Vakegérke (#59) üzenetére


nem_tom
őstag

Jaaa! A franc egye meg! Egy betűn csúszok el. Ilyen az én formám. :U

(#80) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Íme a következő kérdés:
Miért nem tud soha egy nő időben elkészülni, ha előre tudja az indulás időpontját?

Bizonyára mindenki tapasztalta már, hogy a férfi türelmetlenül toporog, a nő pedig indulás előtt percekkel még a haját babrálja, persze hátra van még a sminkelés, közben azon gondolkodik, hogy melyik ruháját vegye fel...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#81) Wictor válasza Vakegérke (#80) üzenetére


Wictor
senior tag

Hehe, nálam ez pont fordítva van... :DDD Persze sminkelés és ruhaválogatás nélkül. Szeretek az utolsó előtti pillanatban beesni valahova. De még sosem késtem egyébként. Vagy csak nagyon ritkán fordult eddig elő.

[ Szerkesztve ]

(#82) Csillag5


Csillag5
újonc

3. kérdés:
Fiuk hát egyszerű a jó dolgokra várni kell!!! :D :D

[ Szerkesztve ]

(#83) tibi666


tibi666
senior tag

a harmadikra annyit, hogyha ezt kétszer eljátssza, harmadjára nem várom meg.

(#84) Wictor válasza Csillag5 (#82) üzenetére


Wictor
senior tag

Akkor a nők miért nem tűrik, ha az emelő már nem működik olyan jól és nehéz felállítani a zizééét... A jó dolgokra várni kell, türelem... ;] :D

(#85) Csillag5 válasza Wictor (#84) üzenetére


Csillag5
újonc

mert elszáll az ihlet...és elmegy tőle a kedvünk...

(#86) nem_tom válasza tibi666 (#83) üzenetére


nem_tom
őstag

Vagy pedig késsél Te is. :DDD

(#87) Wictor válasza Csillag5 (#85) üzenetére


Wictor
senior tag

De ha a nőkre is órákat kell várni, akkor már mindegy, hogy szépek vagytok-e, mivel elkéstünk (vagy meguntuk a várakozást) és leszidtunk Titeket. Nemde?

[ Szerkesztve ]

(#88) Csillag5 válasza Wictor (#87) üzenetére


Csillag5
újonc

nem igazán azért nem mindegy hogy mondjuk ti pasik mit mondtok a haverjaitoknak nézd ott azt a zsíros fejű kócos melegítős csajt na az a barátnőm vagy nézd ott azt a szépséget vele vagyok...

(#89) Wictor válasza Csillag5 (#88) üzenetére


Wictor
senior tag

Szerintem néhány pasi (néhány, nem mind), nem azt mondja, hogy "nézd ott azt a gyönyörűséget, Ő a barátnőm/akárkim", hanem "Nézd ott azt a ...... (mindenki tetszés szerint választ egy káromkodást), na miatta késtünk el..." :U

(#90) Csillag5 válasza Wictor (#89) üzenetére


Csillag5
újonc

mire a másik pasas rá én is várnék....

(#91) Wictor válasza Csillag5 (#90) üzenetére


Wictor
senior tag

Na, ebből kiszállok, mert látom, hogy mindenre van magyarázat... :D
Pedig azt hittem, hogy igazat adsz az "urad"-nak... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92) Csillag5 válasza Wictor (#91) üzenetére


Csillag5
újonc

oké rám nem kell sokat várni

(#93) Ijk


Ijk
nagyúr

Utálom ha beleesznek a kajámba.
Én nem akarom megérteni a nőt, csak szeretni. De akkor ő se akarjon engem megérteni, csak szeressen. Olyannak amilyen vagyok... És ne próbáljon folyton "nevelni".

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#94) Agostino


Agostino
addikt

Azért, mert szépítkezik, hogy jól mutasson mellettünk, hogy megfeleljen magának, sorolhatnám. De. Mint minden mögött, ezek mögött lehet sejteni egyszerű biológia elképzeléseket, azaz ez is egy - fogalmazzunk kicsit ridegen - de talán próba. Ilyenkor egy kapcsolat van két ember között, és ha azt nézzük, hogy csupa ideg emberekkel még a barátságot sem igazán keressük, hiszen az ránk is átterjed, érthető valahol a dolog. Ha már vele türelmetlenek vagyunk, mi lesz, ha gyerekeink lesznek? Talán. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#95) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mint a kérdésben szerepel, a nő tudja, hogy mikor kell indulni. Idő mint a tenger, mégsem képes felkészülni. Miért?

A feleségem is eljátszotta ezt velem. Na még egy fésülködés, áh, ez a kardigán nem illik a blúzához, aztán meg a blúz nem illett a szoknyájához, és kezdődött minden előről.
Második alkalommal megmondtam neki, hogy + 10 perc, és én megyek. Épp csak elkészült.
Harmadik alkalommal 5 perccel az indulás előtt mondtam neki, hogy a Trabiban várom, de ha nem ér le időben, elmegyek. Fél perccel később ért le, de ez még belefért, hiszen a lakásból időben indult.
Soha többé nem volt gondom vele. :N

Ijk: Ha megengeded, ezt a nevelésesdit is bevetem kérdésként a későbbiekben. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#96) Csemike


Csemike
csendes tag

Általában én készültem el hamarabb... :)

Hogy a többire is válaszoljak: egyszerűen jó érezni a kedves illatát. Én nem kóstoltam meg, csak ha megkínált. :D

[ Szerkesztve ]

(#97) Vakegérke válasza Csemike (#96) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örülök, hogy itt vagy. :K

Itt semmi nem OFF, ami rólatok szól. Lesz még kérdésem, nem is egy. Remélem, hogy számíthatunk rád a megválaszolásukban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#98) Csemike válasza Vakegérke (#97) üzenetére


Csemike
csendes tag

Akkor várom a kérdéseket. Valamennyire kompetens vagyok a témában, azt hiszem. :DDD

(#99) Vakegérke válasza Csemike (#98) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jönnek azok a kérdések, abban hiba nem lesz. Figyeld a topicot, (talán) naponta felteszek majd újabb kérdést. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#100) Tulipanti


Tulipanti
tag

3.kérdésre: Nemek mindig sikerül időben elkészülni, sőt hamarabb elkészülök mint a Párom. :))

100.hsz! :DD

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.