Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) GabN73 válasza Vakegérke (#1050) üzenetére


GabN73
addikt

Nekem kifejezetten tetszenek a nők egy szál férfi ingben és bugyiban :))

Én inkább a tiszteletet hiányolom belőlük. Illetve sok nő/lány felett ott az a bizonyos rózsaszín köd. Jó vastagon... :(

(#1052) Viszlát válasza Vakegérke (#1050) üzenetére


Viszlát
addikt

Bevallom, első körben a kérdéseket látva felhúztam magam egy kicsit az általánosításon, de aztán a hozzászólások között láttam, hogy sokan hasonlóan látjátok, tehát valószínűleg hasonló tapasztalatokat szereztetek. Így jutottam el a fentebb (lentebb) írt következtetésig. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1053) moonlight115 válasza Vakegérke (#1045) üzenetére


moonlight115
tag

Jól tetted,hogy faképnél hagytad.
A"vakolatos" kérdés,nem tudom,hányadik,de erre reagálnék,ugyanis a szakmámba vág.
A férfiak imádják hangoztatni,hogy egy nő úgy szép,ha természetes.(Aki szép,az reggel is szép- ennél nagyobb marhaságot...!!) Aztán mégis az olyan nő után forgolódnak,aki szolidan ki van sminkelve(a vakolat szerintem is túlzás,mint ahogy az égő vörös parókaszerű "bohóchaj"is.),ápolt a haja,körme,látszik rajta,hogy "ad magára".És manapság az ápoltsághoz hozzá tartozik a festett haj,ha még számít egy nőnek,hogy 40 évesen ne nézzék anyókának az ősz haja miatt.De van,akinek az is jól áll.Ez egyéntől függ.A szépségiparban dolgozom,és számtalan pasi fordult már hozzám olyan kéréssel,hogy hozzam össze valami kozmetikussal vagy fodrásszal,mert ez eleve feltételezi,hogy az illető hölgy nem egy slampos boszorkány. :B Persze az sem árt,ha valaki nem csak a sztori magazint olvassa,hanem néha egy kis igazi irodalmat is a kezébe vesz.De hát ez mindkét nemre egyformán vonatkozik. :R

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1054) Vakegérke válasza GabN73 (#1051) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bezzeg a tiszteletet elvárják...

moonlight115: Én elvártam a feleségemtől, hogy maradjon természetes. Reggel felkelésnél is azt a nőt akartam látni, akit napközben.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1055) moonlight115 válasza Vakegérke (#1050) üzenetére


moonlight115
tag

Naná,hogy kellette magát,ha ott állt előtte egy hosszú hajú rocker fazon...Manapság alig látni már ilyet. :K Talán egy pillanatra elfogta a nosztalgia.......aztán meggondolta magát.(ebben korábbi,empirikus tényezők is közre játszhattak,ki tudja? :F

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1056) Vakegérke válasza moonlight115 (#1055) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ki tudja? De legalább ne nyersen rázott volna le.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1057) GabN73 válasza Vakegérke (#1054) üzenetére


GabN73
addikt

Bezzeg a régi szép idők...

U.i.: te nem tehetsz megjegyzést a szüleiről, de ő a tieidről bármikor bármit -egyszer követtem el ezt a hibát -

(#1058) Vakegérke válasza GabN73 (#1057) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kivételes házasság volt a miénk. Egyszer se "emlegettük" a másik szüleit, és én se mondtam, hogy bezzeg az anyám nem így főzött. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1059) GabN73 válasza Vakegérke (#1058) üzenetére


GabN73
addikt

Én egyszer tettem egy kisebb megjegyzést, hogy kicsit szigorú anyud - bumm, robbant is a bomba

(Persze, nem szidásról van szó, az egyenlő lenne a halállal)

(#1060) Vakegérke válasza GabN73 (#1059) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megpróbálhatnád az én módszeremet. Még csak a menyasszonyom volt Marikám, amikor mindent, többek közt ezt is megbeszéltük.
Tehát egymás szüleit negatívan emlegetni tilos, saját szülőt példaként felhozni tilos.

Egyébként sincs értelme, sosincs jó vége a dolognak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1061) Csemike válasza moonlight115 (#1053) üzenetére


Csemike
csendes tag

A szépség, mint ipar, uhhh....

(#1062) Vakegérke válasza Csemike (#1061) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem buli? Képzeld el, hogy ipari munkások dolgoznak rajtad... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1063) Csemike válasza Vakegérke (#1062) üzenetére


Csemike
csendes tag

Eszem ágában sincs ipari szépséggé válni. :D

(#1064) moonlight115 válasza Csemike (#1061) üzenetére


moonlight115
tag

Ez az összefoglaló neve a szépítészeknek. :) Bár én inkább művészetnek nevezném,nem iparnak. :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1065) Vakegérke válasza moonlight115 (#1064) üzenetére


Vakegérke
veterán

Iparművészet is van ám. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1066) moonlight115 válasza Vakegérke (#1065) üzenetére


moonlight115
tag

Ahááá,ez a jó szó.Szépségiparművészet. Kösz! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1067) Vakegérke válasza moonlight115 (#1066) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor ezek szerint szépségiparművész vagy. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1068) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

lehet azt tudni, hogy ennyi hsz alatt hány kérdésre kaptatok már választ és melyikre?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1069) Vakegérke válasza bambano (#1068) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha minden igaz, mindegyiket megválaszolta valaki. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1070) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hatvankettedik kérdés, a lányomé:
Miért ragaszkodunk mi nők ahhoz a jegygyűrűhöz? Miért nem jó nekünk nélküle is?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1071) Vakegérke válasza Vakegérke (#1070) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnálom, hogy senki nem válaszol, mert nekem sincs ötletem. No mindegy...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1072) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hatvanharmadik kérdés, etejedu sugallta:
Miért nem adnak a nők semmire sem konkrét választ?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1073) kisza25 válasza Vakegérke (#1072) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

küldtem pár új kérdést pü-ben :R

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1074) Vakegérke válasza kisza25 (#1073) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, az első már meg is jelent az írásban, ahogy itt is. :)

Hatvannegyedik kérdés, kisza25 kíváncsiskodik:
A csaj egész nap otthon van, akkor miért akkor áll neki porszívózni, felmosni mikor hazaérek a melóból és nézném a TV-t?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1075) Vakegérke válasza Vakegérke (#1072) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem azért, hogy hosszasan kéressék magukat, addig is ők vannak az érdeklődés központjában.

Én kegyetlen vagyok. Egy adott helyzetben legfeljebb kettő kérdésem van, aztán lemondóan legyintetek, ha nem kapok konkrét választ.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1076) Vakegérke


Vakegérke
veterán

64. kérdés.

Aktivizálja magát, hogy lásd, milyen szorgalmas.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1077) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hatvanötödik kérdés, kisza25 tette fel ezt is:
Miért féltékeny az összes nő az exbarátnőre és te miért nem lehetsz a volt pasijára?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1078) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hatvanhatodik kérdés, kisza25 (is) szeretné tudni a választ:
Miért hordja le mindennek egy nő pillanat alatt nőtársát, ha pasija/volt pasija kavar vele, vagy kavart vele valamikor? (Lehet, hogy az összes nő örömlány a nők szerint :F )

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1079) kisza25 válasza Vakegérke (#1078) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezt sikerült kozmetikáznod rendesen:D:P :R

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1080) Vakegérke válasza kisza25 (#1079) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, nem csorbítottam a lényeget. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1081) kisza25 válasza Vakegérke (#1080) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem átjön, csak én nem tudtam ilyen szépen megfogalmazni, jó lett a cenzúra :B :R

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#1082) Vakegérke válasza kisza25 (#1081) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örülök, hogy örülünk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.