Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ijk válasza Vakegérke (#99) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyébként megtudom neked válaszolni a kérdéseid:

1.A nők szeretik a kényelmes, szellős öltözeteket, ha nincs kéznél a hálóing, erre tökéletesen alkalmas egy vékony pamuting.

2.Egyfelől kíváncsiság. Mert tuti, hogy nem ugyanazt eszitek. És a nők rettentő kíváncsiak:)
Másfelől ugye férfi ösztönösen szeret ráborulni a kajára, védeni a sajátját. Ugyanakkor ösztönösen meg is osztja, ad a nőnek belőle valamennyit. Viszont azt ki nem állhatjuk, ha a tányérunkról lopkodnak. Ha kell kóstoló én szívesen adok belőle, átteszem a tányérjára, de amikor eszem, ne dugják már oda az orrom alá a villát. A nőknél nincs ez a védem a kajámat ösztön. A férfi akkor volt életképesebb, ha minél több élelmet tudott megszerezni, és így erősebb lett. A nőknél viszont a gyűjtögetés és az osztozkodás volt jellemző, náluk nem az elfogyasztott élelem mennyisége jelentette a versengés fontos elemét.

3. Időérzék hiányossága. Ha megfigyeled, nemcsak a készülődésre jellemző. A nők általában mindenhova sietnek, ahova időben kell odaérni, még a randiról is képesek rendszeresen késni (10 perces szabály). Ez nem szándékos kibaszásból van, hanem egyszerűen máshogy érzékelik az időt, nem tudják felmérni hogy mennyi időt vesz igénybe a készülődés, az utazás stb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#102) Vakegérke válasza Tulipanti (#100) üzenetére


Vakegérke
veterán

Álmomban nem gondoltam volna, hogy lesz 100 hozzászólás. Ha van, hát örülök neki, és gratula, hogy Te vitted el. :)

Egyébként ebben a pillanatban 1.086 a letöltések száma.

Ijk: Azt hiszem, fogunk még nagyokat beszélgetni, esetleg vitatkozni is. :K

1., Ha már egyszer jó az a vékony pamut ing, akkor mi a csudáért nem vesznek maguknak olyant, ami kényelmes, és színben is a kedvencük?
Persze nem sajnáljuk tőlük az élvezetet, nekünk pedig jár, hogy leszedhessük róluk, hiszen a miénk az ing. Mindkét fél jól jár.
2., Na ne már, tuti ugyanazt esszük. Azonos rendelés, azonos kehely fagyi, vagy pizza. A mennyiség is egyenlő. Mégis beletúrja a kedves a kanalát a fagyinkba, vagy a villáját a pizzánkba.
Ha duzzogunk, szóvá tesszük, sértődést váltunk ki. Na, itt most elcsesztem egy feltehető kérdést, de nem baj. :)
3., Az órát már régen kitalálták. Nem létezik, hogy a kedves ne érzékelje az idő múlását. Tudja, hogy x időre puccparádéban, vagy legalábbis útra készen kell lennie, de nem létezik, hogy komolyan vegye.
Időérzék? Sokadik, rengetegedik alkalommal már tudnia kell, hogy mennyi idő szükségeltetik a felkészülésre.
Elárulom saját verzióm. Szerintem(!) saját fontosságára igyekszik bizonyítékot szerezni. Igen, vár rám a párom, tehát fontos vagyok neki. Akaratlan, tudatalatti késleltetés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#103) Olcsi


Olcsi
senior tag

szerk: niti vagyok, csak véletlen a párom maradt bejelentkezve.

1.: én korábban sosem csináltam ilyet, de tegnap kipróbáltam. Olcsi fintorgott egyet, és azt mondta, nemár. És odaadta a pöttyös pizsimet, hogy az jobban áll.
2.: én csak akkor kóstolom meg, ha más ízű. Akkor szerintem érthető. :)
3.: na ez nagyon igaz rám. Azért, mert utálok készülődni, és az utolsó pillanatban mászok ki az ágyból, vagy a gép elől, vagy akárhonnan. :)

[ Szerkesztve ]

(#104) Pala válasza Vakegérke (#102) üzenetére


Pala
veterán

"Igen, vár rám a párom, tehát fontos vagyok neki. Akaratlan, tudatalatti késleltetés."

Ha ez valóban így van, akkor már értem, miért kellett folyton fél órát (minimum) várni az exre minden egyes randi alkalmával. :)

(#105) tildy


tildy
nagyúr

1. Van ingje, egy szál, sosem vettem még fel. Bezzeg a melegítőalsóját...Rendszeresen lenyúlom. Volt már rá példa, hogy a fiokból az alsógatyáját is, egész jó pizsamának:D
2. Nem szokásom kérni tőle, max ha mást eszik...
3. Általában én szoktam az ajtóban toporogni, hogy indulunk már?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#106) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A férfiingről jut eszembe! Emlékszem, hogy ifjú koromban anyám sokat veszekedett a nővéremre, amiért a barátnőivel egymás ruháit hordták. Tehát nem kell ebben az ing dologban erotikát keresni. Egyszerűen csak azért veszik fel, mert az nem a sajátjuk.

(#107) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Negyedik kérdésem:
Miért van az, hogy bár bizonygatjuk bőszen, hogy ő a legszebb nő számunkra a világon, nincs megelégedve a súlyával, alakjával, mellméretével, stb.?

Kinek a véleménye a mértékadó? A barátnők is azt mondják, hogy csúcsszupi a nő, de még ez sem nyugtatja meg.
Elvárja, hogy dícsérgessük, aztán a szemünkre süti, hogy hazudunk, mondván: te ezt csak úgy mondod. Pedig számunkra tényleg ő a legszebb, de ő még szebb akar lenni, méghozzá nekünk. Én meg azt mondom, hogy önmagának.
Semmi baj a cicijével, fenekével, de kisebb vagyont költ a plasztikai beavatkozásra. Semmi baj azzal, hogy duci, hiszen párja pont azt az édesen kipárnázott testet szereti, mégis fogyózik, megjegyzem eredménytelenül.
Mindeközben sajnálja magát, de nagyon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#108) barnam_ válasza Vakegérke (#107) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egyrészt imádják ha dicsérik őket, másrészt szerintem ez egyfajta maximalizmus, hogy soha nem elégedett magával, így mindig van hova fejlődni. Teszem azt ha fejben azt gondolná hogy akkor "most az alakom tökéletes", lehet hogy később elengedné magát, és elhízna.

Amúgy jó topic, beraktam a kedvencek közé! :R

(#109) Vakegérke válasza barnam_ (#108) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez is egyféle magyarázat. Majd meglátjuk, mit mondanak a többiek. :)

Szerintem mindenkit érdeklő kérdéseket feszegetek, jókat lehet tracsizni. Nekem is a kedvencek közt van, de ez nem csoda. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#110) barnam_ válasza Vakegérke (#109) üzenetére


barnam_
nagyúr

De tudod mi a legidegesítőbb? Hogy az istenért se lehet elhitetni velük hogy nem kövérek :)

(#111) Csillag5 válasza barnam_ (#110) üzenetére


Csillag5
újonc

örök elégedetlenség... :B :B
na de most egy másik kérdés ha megengeditek mi számít nálatok fiuknál kövérnek ? :B

(#112) Vakegérke válasza barnam_ (#110) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én például imádom a husikat. Gyönyörű tud lenni egy karcsú nő, rám mégis a teltebb idomúak gyakorolnak hatást.
Na, ezt magyarázhatnám napszámba egy "súlyproblémás" nőnek, aki számomra pont úgy tökéletes, ahogy van.

Csillag5: Az a kövér, aki elkezd olvadni a napon. ;)
Na jó, mondom a frankót. Nálam a tűréshatár valahol a +20%-nál van.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#113) barnam_ válasza Csillag5 (#111) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát most testtömeg indexet nem tudok mondani :B
Nekem a kövér a láthatóan kövér, vagyis nagy has, nagy fenék, hurkák.
Én azt szeretem, ha vékony testalkatú a hölgy, de azért nem csontkollekció, hanem (szigorú szemmel nézve) van rajta egy kis felesleg.

Vakegérke: Na igen, olyannak nem egyszerű beadni hogy nem kövér :DDD
De pl. van egy csaj ismerősöm, jó talán van egy pici felesleg a pocakján, de nem tudtam meggyőzni hogy úgy van jól ahogy van :)

[ Szerkesztve ]

(#114) Csillag5 válasza Vakegérke (#112) üzenetére


Csillag5
újonc

akkor most vitassátok meg én dagi vagyok?
165cm vagyok és X kg

[ Szerkesztve ]

(#115) barnam_ válasza Csillag5 (#114) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem nem, de írd le a magasságodat és a súlyodat, kiszámoljuk :)

de akár Te is megnézheted a testtömeg indexet, kiírja hogy dagi vagy-e.

[ Szerkesztve ]

(#116) tibi666 válasza Csillag5 (#114) üzenetére


tibi666
senior tag

hát van rajtad mit fogni. amolyan nőiesen telt. de én a túl vékony nőkért sem vagyok oda. valahol félúton az igazság.

(#117) Vakegérke válasza Csillag5 (#114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Határozott NEM a válaszom. Pont annyi plusz van rajtad, amennyi kívánatossá tesz.
Megjegyzem az én izlésem szerint még cirka tíz kiló beleférne a hódolatomba.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#118) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nincs több vélemény?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) Csemike


Csemike
csendes tag

Azért nincsenek megelégedve a súlyukkal/alakjukkal a nők, mert bárhol szóba kerül ez (mint pl. itt), az ellenkező nem rákattan a témára, és sorolja, hogy neki még +20% fér bele, neki még 10 kg, de aki már +22% vagy +15 kg az nem kívánatos, nem szép. Tehát elvesznek a számok tengerében, holott ezek csak számok...
Szép tud lenni egy telt nő is (igen, hazabeszélek, én az vagyok, és nincs rám panasz), egy vékony nő is, egy izmos nő is. Egyszerűen nem ott van a lényeg, hogy mennyit mutat reggelente a mérleg.

(#120) tibi666 válasza Csemike (#119) üzenetére


tibi666
senior tag

igazad van. az a baj, hogy marhára önbizalomhiányosak a nők, és nagyon sok férfi is. ezért van az, hogy a sok öntelt kis nyighaj senkiházinak mindig van nője, méghozzá jóféle. azoknak bár nincs mire, mégis nagy az arcuk, tele vannak önbizalommal. és ez vonzó. azoknak a nőknek, akikbe 100%ig belenyomja a média, hogy milyen egy jó nő.

attól függetlenül annyiban igaza van a médiának, hogy a vékony nőket nyomja előtérben. a normális, vékony testalkat egészségesebb, sokkal kevesebb veszélyt rejt magában, mint egy dagi, vagy kövér....

(#121) Ijk válasza Csemike (#119) üzenetére


Ijk
nagyúr

A nők 90%-ka nem elégedett a testével, ebből 10% hajlandó tenni is érte. És itt nem a mell, meg arcplasztikára gondolok, hanem a testsúlyra.
Nem szeretem a túlsúlyos lányokat (nem a testtömegindexen kívülesőket, hanem a tényleg túlsúlyosakat), ugyanakkor a gizdákat sem. Tessék elmenni heti 2-3 alkalommal mindenkinek valami intenzívebb testmozgást végezni. Egy kis hús (izom) a nők természetesen magasabb szöveti zsírtartalmával szép alakot, feszes vonalakat, ugyanakkor a zsír miatt selymes és puha bőrt biztosít. A férfiak 99%-nak a formás lányok tetszenek nem az agyonkozmetikázott, szoláriumozott vézna libák. Nyilván nem lesz mindenki bombanő, de akármilyenek a testi adottságok, a rendszeres mozgás csodákat tesz és az önbizalmat is növeli. És én mindig azt tartom, hogy a kisugárzás számít leginkább. Egy nem egy hűdeszuper, de jó alkatú, intelligens, mosolygós, kedves nő 100x előbb képes az ujjai köré csavarni bármelyik férfit, mint akármelyik beképzelt plázapicsa.

Szerintem természetes ha valaki elégedetlen magával. Ha nem így lenne, akkor nem fejlődnénk sem testileg, sem pedig lelkileg. Persze van egy egészséges határ, mint minden esetben.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#122) tildy válasza tibi666 (#116) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez olyan messzi van a nőiesen telttől, mint ide ibrány. Én átlagosnak mondanám, pont jó.

Tudom, olyan legyen, bökje át a bökő. Nem baj, neked meg is lesz az ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#123) tibi666 válasza tildy (#122) üzenetére


tibi666
senior tag

inkább ne ilyen legyen az átlagos.

(#124) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

163 cm magas és 65 kiló vagyok. Sosem fogyóztam. Eme női elmekórság sose csapott fejbe. A 65 kiló az ideális súly számomra. Nem visz el a szél, érzem, hogy van testem. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#125) Vakegérke válasza Algieba (#124) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem sok férfi is boldogan érezné, hogy van tested. ;)

Hamarosan jön az ötödik kérdés. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#126) barnam_ válasza Algieba (#124) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az abszolút nem kövér :) Inkább alacsony lennél hozzám :DD

(#127) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Íme a beígért ötödik kérdés:
Miért várja el a nő a férjétől, hogy türelemmel hallgassa a szomszédokról, munkatársnőkről szóló pletykákat?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#128) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezt csak azért, hogy rátaláljon az olvasó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#129) Csemike válasza Vakegérke (#127) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nem tudom. Elvárjuk? :DDD Én inkább kuka vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#130) Csemike válasza Csemike (#129) üzenetére


Csemike
csendes tag

De hogy érdemben is válaszoljak. A nők kommunikatívabbak mint a férfiak, jobb a beszélőkéjük, és ha társaságuk van, szeretnek csevegni. Az evolúció során sokkal erőteljesebben fejlődött a kommunikációs készségük.

(#131) jakobinus válasza Csemike (#130) üzenetére


jakobinus
tag

Az utolsó mondat könnyeztetően szépre sikeredett :R

Pici off:sok pletykás fickót ismerek

[ Szerkesztve ]

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

(#132) Csemike válasza jakobinus (#131) üzenetére


Csemike
csendes tag

:DDD

(#133) Wictor válasza Vakegérke (#127) üzenetére


Wictor
senior tag

A nőknek a férfiak örökös böfögését / f*ngását / horkolását, vagy ezek kombinációját kell hallgatniuk. Ennyi már Nekik is jár cserébe... :D

[ Szerkesztve ]

(#134) Vakegérke válasza Csemike (#130) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az, hogy kommunikál egy nő, rendben is van. De miért muszáj olyan dolgokról pletyizni, amelyek a férjet abszolút nem érdeklik? Bosszú lenne mindazért, amit Wictor megemlített?

Wictor: "Elfogadom a választ." :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#135) Ijk válasza Vakegérke (#134) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem kifejezetten jó egy kellemes monoton háttérzaj mellet végiggondolni dolgokat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#136) Vakegérke válasza Ijk (#135) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez is egy nem várt reakció, de kellemesen meglepő okfejtés. Még hogy monoton háttérzaj... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#137) Wictor válasza Ijk (#135) üzenetére


Wictor
senior tag

Én háttérzaj mellett nem tudok normálisan gondolkozni, vagy tanulni. Engem még az óramutató járása (a kattogás) is zavar. Ez mondjuk egyéni defekt. De hogy az monoton háttérzaj lenne, amikor hozzám beszélnek, az érdekes felvetés...

(#138) Ijk válasza Wictor (#137) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Edzettség" kérdése csupán a dolog. Olyan, mint amikor néha egyetemi előadáson alszik legjobbat az ember. Én pillanatok alatt elveszítem a figyelmemet, ha olyanról beszélnek hozzám, ami abszolúte nem érdekel.

Egyébként egy újabb kérdést felvetnék. A nők hogyan képesek egy kétmondatos történetet fél órában elmesélni, mindenféle érdektelen részletekbe belelovagolva, hogy néha még a fonalat is elveszítik?

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#139) Wictor válasza Ijk (#138) üzenetére


Wictor
senior tag

Én azért próbálok mindent végighallgatni, max az ásítozás jön rám, ami tudom, hogy ritka tahó dolog, dehát az van, hogy ez van...

Viszont nagy zajban aludni azt én is tudok. :D

A kérdésre válaszolva: erre én is képes vagyok, simááán... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#140) Ijk válasza Wictor (#139) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is próbálok végighallgatni mindent de hiába.
Az ásítozás nem tahóság, egy természetes reflex. Próbáld meg visszatartani, garantálom, hogy szar egy élmény lesz. Volt már hogy állkapocs-izomgörcsöt is kaptam.

Nincs rosszabb, mint egy sokat fecsegő férfi.
141 Vakegérke: Természetesen

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#141) Vakegérke válasza Ijk (#138) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdésedet eldugtam. Amennyiben nem kap kellő reakciót, szíves engedélyeddel fel fogom tenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#142) Wictor válasza Ijk (#140) üzenetére


Wictor
senior tag

Tartottam már vissza, mára már egész jól megy, de attól még igencsak torzul a fejem, szóval látják rajtam, hogy valami "nem tetszik"... :D

Nem szoktam sokat fecsegni, csak szeretem magam maximálisan kimagyarázni. ;]

(#143) Vakegérke válasza Ijk (#140) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. Már két kérdés van, amelyet a nevedben fogok feltenni. De tudod mit? Szedd össze, ha van még, és kérem őket priviben. Természetesen meg foglak említeni, mint ötletgazdát.

Akinek szintén vannak jó kérdései a témában, azokat kérem, hogy nyomassák őket privis ládámba. Nem sajátítom ki őket, nickhez kötötten jelentetem meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#144) Ijk válasza Wictor (#142) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak azért mondtam, mert a nők ki nem állhatják ha sokat beszél a férfi és nem hagyja őket kiteljesülni verbális kommunikáció terén. Amúgy mindig úgy voltam vele, ha valaki sokat magyarázkodik, beszél, abban túl sok az üres tartalom.
Természetesen mások vagyunk, van akit egyáltalán nem zavarnak ilyen dolgok.

Vakegérke: Ezek csak úgy spontán jutnak eszembe, nincs tarsolyom, azért nem jellemző, hogy fenntartásom lenne a nőkkel szemben. Ez amolyan gonosz piszkálódás, mert igazából szinte mindenre tudom/sejtem a választ.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#145) Wictor válasza Ijk (#144) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát, én olyan vagyok, hogy iszonyú nehezen oldódom fel, addig egy szót nem tudok kipréselni magamból, de ha egyszer feloldódtam (még egyszer mondom, hogy nagyon nehezen megy), akkor aztán tudok beszélni sokat. Persze nem "csacsogni", meg "pletykálni", hanem szigorúan csak arról, ami érdekel, vagy értek hozzá.

(#146) habo2 válasza Ijk (#138) üzenetére


habo2
csendes tag

igen ezzel én is így vagyok... suliban is simán elalszom, ha az osztályfőnök tart órát :DDD annyira egyhangon magyaráz... és szeptember óta minden órán ugyanazt :DDD

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#147) bandus válasza Csillag5 (#114) üzenetére


bandus
veterán

idekeveredtem én is. a dagi szerintem nem jó szó. de én személy szerint a vékonyabb lányokat kedvelem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#148) Ivan15


Ivan15
senior tag

Mi a csudáért muszáj feltétlen megkóstolni a nőknek férjük, párjuk fagyiját, pizzáját, amikor az övék is ugyanolyan?
Mert akkor több jut -a sajat tanyer is ott van ;]

[ Szerkesztve ]

(#149) whitezo88


whitezo88
nagyúr

volt hogy a barátnőm azt kérte hagyjam nála az alvós felsőmet, mert abban akar aludni :)

(#150) Csillag5


Csillag5
újonc

5:

húú hát én eszméletlenül sokat tudok beszélni!! De nem pletykálkodom... szerintem az szemét dolog....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.