Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#693) Chaser válasza God Vazzeg (#691) üzenetére


Chaser
titán

Nálam így jött ki, biztos mert eleinte elég nyögvenyelősen ment az ismerkedés, aztán valahogy kialakult bennem, ha vége akkor vége szó szerint. Nem akarok olyanokon rágódni, mi lett volna ha...volt abból épp elég következő életemre is:) :U Persze a legtöbben a másik oldalról ezt úgy élik meg, hogy zsarolás...még az is lehet, hogy igazuk van, mindenesetre eddig bejött ha nem is tudatosan alakítottam így. A nők amúgy is azután kapálóznak amit nem kapnak meg, legalábbis az eddigiek alapján nekem ez jött le, akármilyen fullos csajt is be lehet fűzni ha úgy csinálom, mintha ő lenne az utolsó aki érdekelne ;] persze ehhez idő kell meg egy másik történet:)
Motto: minden vég, valami újnak a kezdete :K...nálam is...valaki mással:)

Crystalheart: Te a jó értelemben vett hülyék közé tartozol, ne vedd sértésnek, nem annak szántam. Valamikor ált. iskolás koromban én is 4 évig hódítgattam az első nagy "Ő"-t, aki a legszebb meg legokosabb volt az osztályban. Ötödiktől nyolcig, de rég is volt. Persze le se xart eleinte, sőt...viszont a csini bnője rám cuppant, tőle kaptam az első szájas puszit ;) Na azt nem felejtem el soha...szüli napi buli náluk, elhívott engem is meg a leányzót, aztán valamiért kihívott, fordulj el mindjárt adok valamit..aztán lesmárolt kis híján:D én meg utána megkérdeztem mit kapok :DD az első beégés :B :U Aztán a másik csajszit azért időközben meghódítottam, már amennyire tizenévesen lehet. Az nagyon imponált neki, ha valaki okos, sztem így lettem osztályelső, neki köszönhetően :R Meg azt is szerette, ha valaki nem nyuszi és odacsap ha kötözködnek vele, így kezdtem el az adok-kapokot vitás ügyek gyors lerendezéséhez, jeles ellenőrző tele osztfőnökivel, édsanyám de örült neki:)... Az egész osztály szerelmes volt bele, a sok hülye mindig verekedett az előjogért :DD de nem foglalkozott velük, banketten ő kért fel táncolni, nem mentem mert leblokkolt ha hozzám ért, persze hogy azt hitte hogy nem érdekel, végül elment mással...második beégés :( Utána is sokáig a cél előtt buktam meg...de azért eddigi életem legszebb 4 éve volt :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.