Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Mike88 válasza Medocsabi (#4) üzenetére


Mike88
senior tag

Dehogynem!
Én ettől függetlenül úgy vagyok vele, hogy még sosem fordult elő az utóbbi jó pár évben, hogy bármit is felakartam volna venni. Na nem azért, mert a szokásos "nincs semmi a tv-ben, egy szenny az egész" blabla miatt, hanem mert letöltöm HD-ban, azt, ami amúgy SD-ben ment le, hisz a legtöbb magyar csatorna még mindig SD, továbbá nincs reklám, nincs lepörgetni való reklám sem. S ha valakinek meg megfelel az SD de letölteni meg nem akar, annak ott a movieshark. A másik ok pedig az, hogy ha már sorozat, csapnivaló a magyar szinkron, úgy gondolom, hogy kiemelkedően (sz-rból nem nehéz) jó szinkront tud összehozni Magyaroszágon a Comedy Central s a Fox, a többi csatorna háááát... TV2, RTL K pedig kiemelkedően eltudja bénázni, leszámítva 1-2 sorozatot. Így aztán többnyire eredeti nyelven nézem a sorozatokat, felirattal, mert angol az nem megy. :D Szóval figyelmen kívül hagyva pár nem letölthető művészfilmet, magyar filmet stb. nem kerülök olyan helyzetbe, hogy szükség van manapság a felvételre. Ha TV szolgáltatókról van szó, akkor nálam is a fő szempontok, a minőség, ami egy kalap sz.r ha műholdasról van szó, teljesen mind1, melyik szolgáltató, kábelen meg tudtommal nincs túl nagy probléma ezzel, iptv-nél mint olvasom van... továbbá a csatornasorrend a saját box használata, az ár, a csatornák (nem a száma, hanem, hogy mi az, ami elérhető) nem utolsó szempont az átlátható számla, a korrektség (ja van ilyen!), ha valami gond van, nem egy teljesen hozzá nem értővel beszélgetek a problémáról stb. (Ugyan gond még nem volt olyan, amit ne oldottam volna meg magamnak, hisz eleve magamnak kell megoldanom, direkt kártyás vagyok). Szóval UPC szerintem is, csak én a Direct-ről s a direktkártyáról tudok csak beszélni, 2 éve náluk vagyok, s abszolút elégedett, olyan boxot használok, ami az én igényeimnek megfelelő, magam választhattam ki, olyan sorrendet állítok, amilyet én akarok, nem szól bele sem a szolgáltató sem az állam, a UPC csatornáin felül más csatornákat is nézhetek, sőt más műholdakról is nézhetek csatornákat, nincs hűség, nincs drágább hónap, mert senki se szólt, hogy lejár a hűség s még olcsóbb is, mint szolgáltatói boxal, akkora lavórt tettem fel, amekkorát én akartam, (van időjárás tartalék), 1 nap alatt elintéztem a kártyát, reggel beszéltem a srácokkal, délután aláírtuk a szerződést, hazavittem a kártyát, élt a szolgáltatás. Nekem ezek a fő szempontok. Persze én is tudok felvételt ütemezni, de ez a boxtól függ, ha olyat választasz, akkor tudsz, hogy most van-e ilyen, ami EPG alapján rendszeres felvételt készít, passz, biztos van.
No értem én, hogy a cikk nem erről szól... nem is azt kritizálom, azokhoz szóltam, akiknél alternatíva lehet, a műholdas vétel is (nyilván panelban nem), lépni akarnak valamilyen irányba de nem tudják merre, vagy nem is hallottak eddig a UPC Direct csak kártyás vételéről stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.