Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#465) eagleberg válasza nagysz (#463) üzenetére


eagleberg
tag

Előbb vettem a jót. Utána a rosszat :) Valószínűleg ez okozza hogy már nem szeretnék visszalépni. Örülők hogy nektek OK. Az enyém nem volt az. Nem szurkolok én a Princess ellen, csak leírtam a véleményt másoknak. Mindenki döntse el akar-e kockáztatni.
Csak 1 google fordítás az amazon.de-ről:
Frissítve 2020. január 9 .: VESZÉLY!! VESZÉLY!! VESZÉLY!! Egészségre káros !!! Most kicseréltem az olajsütőt, az Amazon példaértékű volt, mint mindig, és visszatérítette a vételár 100% -át. Ezután megrendeltem a Princess XXL 5.2L utódját, 182055-ös termékszámot. Ez CSAK UGYAN UGYAN mérgező műanyag szagot produkál használatakor! Ez csak a csúcs. Írtam is a gyártónak, és nem kaptam választ. Ha 1 csillagos besorolás alapján rendezi az XXL 5.2L-t, két bejegyzést talál az ügyfelektől, akik ugyanazt írják le! VESZÉLY!! ---- Eredeti minősítés a Princess XXL 5,2L 182050 típushoz: Kicsomagolás után az eredeti csomagolásában volt, észrevettem néhány apró karcolást a fémkosár belső oldalán. Néhány apró folt levágódott. Ezért nem akartam azonnal visszaküldeni a terméket, ilyesmi előfordulhat, és nem zavarna tovább (ha nem kezd el hamar rozsdásodni). Az igazi probléma az, hogy amikor háromszor használtam, a szoba rövid idő után mérgező műanyag szagú, és súlyos fejfájást kapok. Úgy tűnik, hogy a bűz forrása a kosár felső elülső részén található műanyag, amelyet kihúzhat. Nincsenek elszenesedett területek, de ha az orrával megérinti a műanyagot, olyan abnormálisan mérgező az illata, hogy az orrhúzás után rosszul érzi magát. Természetesen használat előtt meleg vízzel leöblítettem a kosarat, sajnos ez nem csökkentette a szagot. Három használat után sem mérséklődött a mérgező bűz. Frissítés: 10 használat után a bűz még mindig megvan, és az ételnek is illata van. Ez nem lehet egészséges, miért lehet ilyesmit eladni Németországban? Ha jobban megnézi a kosarat, úgy tűnik, hogy ez egy tervezési hiba. A külső műanyag és a kosár távolsága csak néhány mm. A műanyag erősen felmelegszik használatakor, és feltehetően mérgező anyagokat párolog el. Ha a műanyag használat után forró, akkor az illata is sokkal erősebb, mint amikor hideg van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.