Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) macy válasza EczkE (#40) üzenetére


macy
addikt

Menüben jobb alsó sarok, cég igazgatása, garázsok, kiválasztod a garázst, bal felső sarokban a garázs ikonon van a fejlesztés.

(#42) Sub-ZeRo válasza macy (#39) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én már vagy 13 ezer km--ert toltam a scaniába. Vettem egy 560-as motrot bele + kicsit kipofoztam. ;]
Ja, itt még a 420-as van benne. ;]

Amúgy Olasz, svájc fele figyeljetek, mert vannak érdekes dolgok.
Ja, az AI meg bekaphatja, mert simán belémjönnek egy Transittal. :W :DDD

Én még mindig egymagam vagyok, majd ha lesz 1 millió euróm akkor fejlesztem a garázst + veszek néhány scaniat meg mukit/csajszit és mehet a cég. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#43) EczkE válasza macy (#41) üzenetére


EczkE
addikt

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#44) macy válasza Sub-ZeRo (#42) üzenetére


macy
addikt

Odabaxarint a verda :C

(#45) Sub-ZeRo válasza macy (#44) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi, a volvo is szép még így is. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#46) macy válasza Sub-ZeRo (#45) üzenetére


macy
addikt

Sajnos a real logo moddal bugos a speckó festés, úgyhogy kiszedtem. Így nem Volvo hanem Valiant. Kár érte. Most voltam megvenni a játékot, nehogy nekem is elkezdjen vacakolni a serial miatt.

Ja és nem 700 paci hanem 750 :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Sub-ZeRo válasza macy (#46) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

;]

Hmm, nem rég a volvo meg volt elégedve magával, hogy a 750-es motorjával a legerőssebb, de csak elfelejti, hogy a scania 730-as motorjában V8 dorombol, nem soros mint a volvoban. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#48) jozsi252


jozsi252
veterán

Amúgy szerintetek a végtelenségig lehet bővíteni a vállalatodat? Tehát ha gondolom valaki intezíven nyomja hónapokon keresztül egész szép kis vállalkozást lehet csinálni.

macy hol vásároltad, illetve menyiért jutottál hozzá?

Media Markt-on gondolkoztam de ott biztos nem 6k hanem 7-9 közé lőtték be szerintem. Oda még én is eltudnék menni ma megvenni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#49) Milka 78 válasza macy (#46) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én most oldottam meg a serial problémát(de lekopogom) :DDD Honnan és menyiért vetted meg?

(#50) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#49) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

CD galaxis jó árban adja. Vagy az SCS honlapja és kártyával megveszed. Én így csináltam.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#51) macy válasza jozsi252 (#48) üzenetére


macy
addikt

576-ban vettem Egerben, 6000 HUF volt.

Sub-ZeRo : a Scania nekem is jobban tetszik de még csak 420-ast tudnék venni. A Volvonál nem tudom mi van, hogy meg lehet venni egyből a 750-est, lehet elfelejtették szinthez kötni?

Csak nekem tűnik úgy hogy minden kamionnak ugyanolyan hangja van?

Egyébként még mindig a csúnya verzióval játszok :U

[ Szerkesztve ]

(#52) jozsi252 válasza macy (#51) üzenetére


jozsi252
veterán

Épp felhívtam vagy 4db 576 boltot és mindenhol kivannak belőle fogyva. Mondom pestre most gyorsan eltudtam volna ugrani érte, dehát reménytelen. Úgynéz ki hogy gyorsan elkapkodták. :((( Ami persze jó dolog, de akkor mégjobb lenne ha meglenne már nekem is.

iPhone 13 Pro Max

(#53) Sub-ZeRo válasza macy (#51) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szép ótó. :C

Nem rossz az a 420-as. Igaz már 620-al vagyok de nem csak a gyorsulás nőt, hanem pl felhajtón nem kell 7-8-ik sebességgel genyózni hanem 9-ben simán felrepül a verda rakottan.
Szerintem szinthez kötött. Nekem most a 20-ik szinten lett meg a 620-as motor(ment is az upgrade nehogy kevés legyen az 530). 25-nél meg a 730. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#54) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#53) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Már lassan 18 ezer km-nél járok. És még csak a 47,25%-ot fedeztem fel. :O

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#55) macy válasza Sub-ZeRo (#53) üzenetére


macy
addikt

Igen, szinthez kötött, azért is csodálkoztam, hogy 9-es vagy 10-es szintnél már megvehettem a 750-es Volvót. Szerintem elcsesztek valami a fiúk de nem bánom :DDD

(#56) Sub-ZeRo válasza macy (#55) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az szép, én meg a 25-nél a 730-at. :(((

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#57) jozsi252 válasza macy (#55) üzenetére


jozsi252
veterán

Ezt olvastam máshol is hogy Volvo-nál valahogy elfeledkeztek szinthez kötni a legerősebb motort. Így amint van pénzed egyből megveheted a legjobbat.

De talán patch-el javítják.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#58) macy


macy
addikt

Basszus, ez a game túl jó, még mindig tolom az ipart :DDD

(#59) Sub-ZeRo válasza macy (#58) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jó bizony. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#60) EczkE


EczkE
addikt

Kezdtem új profil. Első fuvar, csöveket kell elvinni egy bányából. Lent vagy az alján, de egyszerűen nem lehet felmenni, mert a lejtő olyan meredek. :W Ilyenkor mi van? Aztán volt, hogy a kamion egyszerűen nem gyorsult, 3 km/h volt a max sebesség. De ez egy másik fuvar volt. :W

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.