Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16201) Vakegérke válasza Dananto (#16199) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elnéztem, elnézést. :B

No most a Brutal után első az új térkép. Poén, hogy a világtérképet nem tudom összezsugorítani, és az üzemanyag -1€.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16202) Paladin1492

Russian Open Spaces v 2.3.1
[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16203) Dananto válasza Vakegérke (#16201) üzenetére


Dananto
csendes tag

Benyát még nem néztem, viszont nagyon szépen működik, semmi hiba figyelmeztetés sincs nálam.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16204) Vakegérke válasza Dananto (#16203) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most viszek a svédekhez egy pótot, aztán majd átnézem a nem vállalkozói fuvarlehetőségeket, hogy szerepel-e arrafelé fuvar.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16205) Vakegérke válasza Paladin1492 (#16202) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. Még egy óra tíz perc, és már lent is van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16206) Paladin1492 válasza Vakegérke (#16205) üzenetére

Szívesen. :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16207) rocket válasza Milka 78 (#16190) üzenetére


rocket
nagyúr

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16208) rocket válasza rocket (#16207) üzenetére


rocket
nagyúr

Beraktam a Brutal moge 2. helyre igy tuljutottam, aztan mikor elhagytam visszafele visszatettem Indonez map moge, keves penzt ad a fuvarokert h a Brazil map az elso:)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16209) Vakegérke válasza Dananto (#16203) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már látom a területet. Kár, hogy a térképet nem tudom összébb húzni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16210) Milka 78 válasza tagagaba53 (#16192) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem amit te tudsz aktiválni.

Stewen : Nem járható út :N Megszépültél! :DDD

rocket : Köszönöm! Úgy fest összeáll a gép,így meglesem voltam e arra,vagy próbálok arra menni és csekkolom!

[ Szerkesztve ]

(#16211) B.B.68


B.B.68
újonc

Azért vannak furcsaságok TSM-en is :DD

(#16212) edem96 válasza #70339072 (#16149) üzenetére


edem96
senior tag

Kérhetek egy linket én is? :) :R

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#16213) #70339072 válasza edem96 (#16212) üzenetére


#70339072
törölt tag

ha lesz adok

(#16214) B.B.68


B.B.68
újonc

Sziasztok! Ezt érti valaki,hogy hova kell másolnom?
Videók hozzá a Renault Magnum 14,36 knox_xss "formátumban
OGV" Truckers "Season 1, Episode 1
Játék Verzió: 1.21.
[Szerző formázásával: pangeneral
Telepítés:
a fájl áthelyezése az útvonal-magnum_updates_v14.36_by_knox_xss_part1.scs / video

(#16215) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Új Open Space-t tesztelte valaki?

(#16216) Vakegérke válasza Milka 78 (#16215) üzenetére


Vakegérke
veterán

Beraktam, de még nem volt arra fuvarom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16217) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Srácok megvan az ETS2 akadásának oka!Basszus ezt 980ti-re tervezték :DDD Tiszta vicc az egész...

(#16218) Tomdriver válasza Milka 78 (#16217) üzenetére


Tomdriver
őstag

Kifejtenéd? :) Vagy esetleg már nekem is kéne látnom! :DDD

(#16219) Dananto válasza Milka 78 (#16217) üzenetére


Dananto
csendes tag

Erre én is kíváncsi lennék.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16220) Milka 78 válasza Tomdriver (#16218) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Simán jó vagyok fhd-ban koppon,de most még a Kínai Map-on vagyok,voltam.
Szerintem rottyon van az oprendszerem,mert a kari nem hozza a számokat tesztek alatt(hozzád képest -280 Valley,bár nálam a memória 1880-on megy és csak 4.5ghz 6600k).Alaplap/vga csere megvolt,de a rendszerem a régi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16221) Sub-ZeRo válasza Tomdriver (#16218) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Vegyél 980 Ti kártyát és akkor minden oké lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16222) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#16221) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már vett :DDD

(#16223) Tomdriver válasza Milka 78 (#16222) üzenetére


Tomdriver
őstag

Na az a helyzet, hogy nálam minden maxra tolva van 60-70 fps-em... (Ultra)
De ez három monitoron, ezen a szerencsétlen 5040x1050 felbontáson az eltérő monitor felbontások miatt. :U

290X Lightning tudta ezt kb. 20 fps-el kisebb értéken, de csak High beállításon, viszont 5760x1080 felbontáson, ami azért dicséretes volt. :R

Szóval fogalmam sincs hány fps-el van több most mint 290X-el, de úgy megy alattam az út mint vajban a kés, röccenés nélkül, ami azért kicsit szokatlan :DD

(#16221) Sub-ZeRo: Igen, már érzem az "érzést", mit jelent 980Ti ereje, de minden kritika nélkül 290X-el szemben, mert azzal is nagyon meg voltam elégedve, csak hát tovább kellett lépni. :K

[ Szerkesztve ]

(#16224) Milka 78 válasza Tomdriver (#16223) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Baromi helyzet/mod függő,de koppon minden 300% és 100fps fölött rohangál.Persze kell egy két hét mire mindent bejárok,viszont az AMD-s rángatásoknak nyoma sincs és mondom egy trágya op-rendszert használok ami 2.5 éves és konkrétan a két vinyó ami nem lett cserélve.

(#16225) Tomdriver válasza Milka 78 (#16224) üzenetére


Tomdriver
őstag

Oprendszer cserét én is tervezek majd, de AMD-ről NV váltás úgy tűnik nem sínylette meg, így még várok vele.

Viszont én úgy tudtam Te platformot váltottál, vagy mégsem hogy 2,5 éves op-rendszerről beszélsz?

Amúgy most tudatosul bennem a 2,5 év, nálam minimum 1 év, de inkább kevesebb a Winfos reinstall...

[ Szerkesztve ]

(#16226) rocket válasza Milka 78 (#16217) üzenetére


rocket
nagyúr

Mikrolag sincs? :)

Ha tudsz akkor merjel egyet ahogy irtam itt.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16227) Milka 78 válasza Tomdriver (#16225) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hát ez az,durván 2.5 éve (kicsit talán kevesebb,de 2 év az megvan)vettem egy 290-et.Majd az elhalálozott az idők folyamán.jött a 290x és boldogság,de az is elhalálozott.Majd jött a 980ti,de közben a lapom is elhalálozott.Aztán kiderült,hogy a 980ti is elhalálozott,de mindeközben platform csere történt amit megfejeltem a mostan 980ti-vel...és a hajam még mindig tart,akarom mondani a rendszer még kitart ha nyögve nyelősen is :DDD
W10+ssd (bár ez utóbbi pont az állandó mod másolgatás miatt kicsit kérdéses)lesz,de most egy kicsit még játszani szeretnék,mert herótom van az elmúlt bő 2 hét nyűglődésétől :)

rocket : Szemre sokkal kevesebb a mikrolag,nem rángatózik,de ezt a karit is meg lehet akasztani.Ez a játék ilyen,de főleg a mod-ok miatt.z alap játék sanszos,hogy kimaxolva menne az összes dlc-vel együtt.Viszont tagadhatatlan tény,hogy ez a kari 40%-ot kioszt a régi karimnak és pont ennyivel kevesebbszer is esik be a mágikus 60fps alé,de mondom,hogy egy tropa rendszerem van és emiatt ez nem mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#16228) ooszi


ooszi
senior tag

sziasztok tudtok nekem egy működő linket adni TSM map hoz, az ets2 oldaláról nem tudom letölteni.

BY ooszi

(#16229) macy válasza Milka 78 (#16227) üzenetére


macy
addikt

Nincs nálad valami gáz a géppel, hogy ennyi cucc megdöglött benne?

(#16230) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Az Open Spacehoz a a map/zoom fixet be tudná linkelni nekem,vagy szórakozzak a sorrenddel inkább.Szét van csúszva a térkép.

macy : Neeem...velem van gáz :DDD A lapom sajnos a kezdetektől tré volt,típushibás MSIz68GD80G3.Hajlamos boot loop-ra,bios chip sérülésre,de sajnos csak oc-nál jelentkezett a hiba.
A 290/290x-ekek meg kerestem a határait...megtaláltam őket :DDD
A 980ti-be sajnos belenyúltam egy hibásba (OC-ra nincs gari).
Hozzáteszem elmehetnék kermibe dolgozni,mert nálam tuti lehel minden :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16231) tagagaba53 válasza Milka 78 (#16230) üzenetére


tagagaba53
tag

Az Open Space-t tedd be a brutál után.
Minden mást amibe gamedata fájl van csak utána.
Úgy jó lesz a térkép.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#16232) Milka 78 válasza tagagaba53 (#16231) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Jobbat találtam ki,már le is töröltem mert alulmúlták még önmagukat is :W
Az Open Space volt legelöl,mint anno csináltam de semmi hatása sincs

(#16233) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Na ez a tákolmány kinyírta a játékomat.Hiába pusztítottam le szétcseszte az egész map-et,törölhetem a mentésemet.Az eddig hibátlanul működő sorrendem is ment a levesbe.
Akinek kedves az élete ne rakja fel ,mert így járhat!!!

(#16234) tagagaba53 válasza Milka 78 (#16232) üzenetére


tagagaba53
tag

:DDD
Valamit nem jól csinálsz !
Soha nem volt vele gondom.
Igaz, más map-t nem használok.

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#16235) tagagaba53


tagagaba53
tag

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#16236) Milka 78 válasza tagagaba53 (#16234) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én mindent jól csinálok.Ellenben az Open Space más méretezést használ,ráadásul mindenemet szétkapta.Pana map,EAA,TSM,Rus,Balti eddig működött.Most nem kapcsolódik a TSM-hez a két utolsó.Hiába töröltem le,végleg kinyírta😠 Kókmány meló.

(#16237) tagagaba53 válasza Milka 78 (#16236) üzenetére


tagagaba53
tag

Akkor, nem tudom :)
Nekem megy hiba nélkül !

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#16238) Vakegérke válasza ooszi (#16228) üzenetére


Vakegérke
veterán

Parancsolj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16239) elektrotank


elektrotank
tag

Amúgy csak nekem akad kissé a Hungary map? Működik minden rendesen, tök jó, de eléggé nagyott esett az fps, vagy csak az én gépem gyengélkedik az új map miatt, mivel eddig az alapjáték maximális grafikai beállítások mellett ment. Legalábbis én nem vettem észre túlságosan fps esést városoknál vagy részletgazdagabb helyeken sem. Itt meg már azt se tudom mit kapcsoljak ki :DDD

Proci: amd phenom II x4 2,6
vga: r9 270x

Nyilván a proci nem mai darab és kissé visszafoghatja a kártyámat, ezzel tisztában vagyok, na de nem számítottam ekkora teljesítmény csökkenésre. Ti is tapasztaltatok ilyet vagy ez egyedi esetnek mondható?

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#16240) Milka 78 válasza elektrotank (#16239) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az iszonyat keményen szaggat.Légy erős,de az agyon feszelt 290x-emet kifektette (Kecskemét),pedig csak 200%-on használta a játékok,levett fű és árnyékkal,minden más koppon.
Szerintem elkezdem megint,megnézem ,hogy fog viselkedni a játék ezzel a vga-val,de tuti butítanom kell majd.

(#16241) macy válasza elektrotank (#16239) üzenetére


macy
addikt

Nem mentem még a Hungary Map-on, csak videón láttam, de biztos, hogy hardverigényesebb mint a gyári térkép. Sokkal részletesebben van megcsinálva.

(#16242) mdani01 válasza elektrotank (#16239) üzenetére


mdani01
aktív tag

Nekem is szokott akadozni néha..akkor viszont nem vagyok én se egyedül hogy mit kapcsoljak ki normálisan menjen :D

iPhone 6S SpaceGray

(#16243) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Újabb élménybeszámoló.Kenworth K200-as fps gyilkos be.TSM területen,6 Jazzy féle mod (meg 20 más egyébb,tehát szintén fps barát környezet :DDD ) és emelt forgalom mellett a városban max az élesebb kanyarokban van lag (a 290x itt már szaggatott). Levettem mindent a régi beállításaimra,hogy legyen alapom összehasonlítani a régi gépemet ezzel,így maradt a fullon/ultrán minden,kivéve a tükör minőség/távolság és a fű közepesen,200%.
Bari városába egy + belső tükörrel,nappal,jó időben 78-80 fps,nagy ritkán megy 60 közelébe(mindez 980ti 1480/1850).Itt a 290x már nagyon erőlködött nem tudta tartani a fix 60-at sem(Mindezt 1170/1625 390x bios-al,fix órajelen). Hozzáteszem a vsync-re most is rá vagyok szorulva,mert anélkül mikrolagos a játék,bár nem olyan szinten mint az AMD karinál.
Ez a játék soha nem lesz lag mentes,de érezhetően jobb a mostanival.Ami érdekes,hogy az NV-karival szebbek a színeim,legalább is a Brutál jobban adja így.

mdani01 : Az a map kb csúcskonfigon menne,abból is a vga-t eszi meg.Az előző gépem a (fent említett vga ami 390x szint felett muzsikált és egy 3570k@4.5ghz-n, fhd-ban úgy lagolt,hogy 15 prc után megőrültem tőle.Ha butítani akarsz akkr ne használj belső tükröt,tükör teljes butítása,árnyék textúra le,fű sűrűség le.Rendelés 100%.Szinte minden külsős mod plusz teher a gépnek és esik az fps,olykor drasztikusan.Ez alól kivétel a Brutál,ami még segít is a dolgon (magyar map-al nem megy).

[ Szerkesztve ]

(#16244) elektrotank válasza Milka 78 (#16240) üzenetére


elektrotank
tag

Az igen :D Nem csoda akkor.
Legalább nem vagyok egyedül, ettől függetlenül jó mód, részletes, de annyira szerintem nem, hogy megakassza az egész kártyát, amikor a witcher 3 fut rajta simán :DDD
Reméljük jobb lesz majd. :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#16245) Dananto


Dananto
csendes tag

Van valami speckó nvidia beálítás, amit mindenképpen kéne használnom?
Mert bármit csinálok, max 45 fps- en lesz.

Koreából megyek kínába és meglep, hogy sehol semmi gond.
Kellemes csalódás lett ez a 4 új térkép pluszban.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16246) Milka 78 válasza Dananto (#16245) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Melyeket használod most?Nagy nehezen beraktam az OpenSpace-t Rus összekötővel (értelem szerűen RusMap is).Ehhez raktam az Indonézt és a Baltit egy TSM alappal,ce an tarcsiba egy EAA és egy Kínai (első változatán sok volt a bug) utolsót.
Nem tudok ilyenről nekem száguldozik a játék.

[ Szerkesztve ]

(#16247) Dananto válasza Milka 78 (#16246) üzenetére


Dananto
csendes tag

Tsm, rusmap, balti, dél korea adventure, ez mindjárt 3 map egyben és a kínait.

A grafika beállítást meg nem vágom már, szerintem nem rossz a cuccom, de nincs 60 fps sosem.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16248) B.B.68


B.B.68
újonc

Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni? Egy fülke kiegészítőről le kellene venni a villogót.

(#16249) Vakegérke válasza B.B.68 (#16248) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Beállsz egy szervizbe, a kiegészítők közt rákattintasz a tartókonzol pöttyére, aztán a villogóra, és alatta lesz egy "X". Rákattintasz, és kész.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16250) B.B.68 válasza Vakegérke (#16249) üzenetére


B.B.68
újonc

Ezt tudom,csak az a baj nem ilyen egyszerű. Mert egy alkatrészen van,amire lámpákat is lehet tenni.
Na ezt kellene levenni.

Ha a pöttyre kattolok,ledet tesz rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.