Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15701) Vakegérke válasza rocket (#15700) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha gyors fuvarként keresed, gond nélkül elvállalhatod. Igaz, nem a saját gépeddel, és kevesebbet fizet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15702) rocket válasza Vakegérke (#15701) üzenetére


rocket
nagyúr

Ezt tudom (mondjuk jo lenne, ha nem csak a fuvarok nevet irna, hanem kepen mutatna a kamionok helyett a fuvart, mint a vallalkozoi fuvarnal :) ), de sajat ceggel szeretnek jatszani.

Jo lenne egy fuvarszerkeszto, kivalaszthato indulo es celallomassal, vagy legalabb annyi, hogy oda lehessen erni a fuvarhoz ameddig ervenyes, de mindig olyan tavol vannak, hogy 100-bol 1x kivitelezheto :)
Sok apro ziccert kihagyott az SCS a jatekbol, es nagyon sokat koszonhetnek a moddereknek.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15703) Vakegérke válasza rocket (#15702) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem könnyű téged kielégíteni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15704) rocket válasza Vakegérke (#15703) üzenetére


rocket
nagyúr

Kozel 400ora jatekidohoz, mar nehez ujdonsagot talalni, de sok fuvar van amit nem vittem meg, azok feldobnak a jatekot :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15705) Vakegérke válasza rocket (#15704) üzenetére


Vakegérke
veterán

A választható fuvarok közt vannak ámerikás 60-80 tonnás pótok, huzigáld azokat. Élmény.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15706) #70339072


#70339072
törölt tag

Faterkám...

Sztem neked lesz nagy durranás a majdani 1.22-es Bruti.
Aszem neked volt az észrevételed az AI lámpákra vonatkozóan amit szkriptekkel emeltünk meg és sajnos így sem volt az igazi mert igaz ugyan hogy az AI-k fény aurával közlekedtek azóta, de az, egy kicsit azért zavaró, ettől ugyanis még se a piros hátsó lámpa se az első lámpabúra messziről nem volt látható...
Nos a szkripteket töröltem is mert nem azzal volt a gond,,, a mostani tesztben pl már 1 kilóméterről lehet látni ha fékeznek, indexelnek vagy csak jönnek szembe, és még az fényaura sincs a kocsi körül...

Igaz REAL-abb viszont észlelhetőség szerint BRUTÁLABB...

:K

Akarod Próbálgatni?
;)

Sajnos a feltöltés után a prohardvare is konvertálja a képeket rendesen és levesz a szinekből és minőségből meg minden de, remélem azért látható marad...

ÁÁÁ

elszarja...

Na nézd meg itt

[link]

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#15707) Faterkam válasza #70339072 (#15706) üzenetére


Faterkam
addikt

Oké, csak én még nem mertem váltani 1.19.-ről. De akkor megnézem majd ezt :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#15708) #70339072 válasza Faterkam (#15707) üzenetére


#70339072
törölt tag

(#15709) barni1122 válasza #70339072 (#15706) üzenetére


barni1122
tag

Én elfogadnék egy linket, ezt már a játék kezdete óta várom, az eddigi Brutálokkal már nagyon jó volt a lámpa, de ez most már majdnem olyan jó, mint Böde tegnapi duplája. :DD

(#15710) Vakegérke válasza barni1122 (#15709) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt már megadta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15711) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Na urak most karikázok (gyorsfuvar,nem saját)a T908-as szuper őrzött kamionnal.Nekem ez a típus egyik nagy kedvencem,kissé elfogult is vagyok vele szembe,de...
Basszus ezért pénzt kérni???Az alap ötlet jó sőt szuper (hangok,váltó,mondjuk a mocikat kicsit faragtam),de olyan mennyiségű poligonból áll,hogy kifekteti a gépemet.Ez egy tipikus GTX980ti OC-s mod.
Jó időben,nyílt terepen még okés,de már a városban kezdődik a szarakodás,be tud esni,csillogós épületeknél akár 30 fps-ig is és jön a veszedelem lagg.Esőben dettó.
A belső tükrök fejfordítás nélkül nem láthatóak.Ugyan rakhatsz a játékban mesterséges tükröt,de az eszi a gép teljesítményét.Kis kreativitással ez javítható lenne.
Amikor kilépek menübe olyat nyekli a rendszerem,hogy csak ihaj.Gondolom a háttérre kirakott (amúgy nagyon pofás) forgó kamiont és a vele járó több tonnányi poligon miatt amit iszonyat lassan tölti be.
A kártyám olyan szinten kezdett fűteni,hogy a radin lévő 2 ventin csavarnom kellett.Valószínű az a töménytelen króm is közrejátszhat mindebben (inkább lett volna az olajtank/kémény burkolat fényezett).Az hogy 7 db errort (különböző felszerelések,kerék,stb...)belerakott gyorsba az nem is lényeg...tejfölös szájú dilettánsként még én javítgatom a manifestjüket,mert azt sem tudták kitölteni hiba nélkül. :(((
Ez egy nagyon jó kamion,nagyon jó ötlet,de a kivitelezés annak tükrében,hogy fizetős mod... :(
Különben baromi nagy top secret lehetett,mert mindenhonnan eltűnt a nyoma a modnak.

(#15712) #70339072 válasza Vakegérke (#15710) üzenetére


#70339072
törölt tag

abban még nem ez van..

ez már az 1.22 beta.

(#15713) Vakegérke válasza #70339072 (#15712) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor elnézést kérek. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15714) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Következő projekt :DDD

Ebben is van error,megint a felrakható kütyük terén (ezzel lehet nem lesz gond csak végigpróbáltam az össze s motyót,de lehet más mod zavar be)
Ez nincs agyon krómozva,remélem jótékonyan hat a teljesítményre.
Persze ez is top secret vas ;]

(#15715) erix31 válasza #70339072 (#15706) üzenetére


erix31
csendes tag

Stewen1967!

Cimborám, nekem volt az az észrevételem, hogy előbb látom a lámpa útra vetített fényét, mint maga a lámpát. Ezért ezt a próba verziót kipróbálnám, de valószínű, hogy számomra jobb lesz mint az eddigi.
Hozzátenném még, a legutolsó hivatalos brutal, az egyik legjobb, ha nem a legjobb az eddigiek közül. Valahogy gördülékeny vele a játék, hang-kép szuper.

Akkor fuvarra fel.

Üdv: Thomas

[ Szerkesztve ]

(#15716) #70339072 válasza erix31 (#15715) üzenetére


#70339072
törölt tag

hát akkor elnézést tőled is és Faterkámtól is a rossz memóriám miatt.
akkor ez nálad favorit lesz.
:K
a link ment pü-ben.

(#15717) erix31 válasza #70339072 (#15716) üzenetére


erix31
csendes tag

Nos ezt a látványt, régóta hiányoltam az ETS2-ben. Ezzel most a visszapillantó tükörben, már messziről látok két lámpát, majd utána csak az autót. Szemből jövők is hamarabb észrevehetők. A forgalomirányító lámpa fénye is szebb lett közelebbről.
Én üdvözlöm ezt a változtatást a brutal-ban és szerintem helye van benne.

(#15718) Milka 78 válasza #70339072 (#15716) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én is én is :R

(#15719) #70339072 válasza erix31 (#15717) üzenetére


#70339072
törölt tag

és éjszaka kilóméterekről fogod látni ha indexelnek....
nem kell ide a fénybuhera szkript textura elcseszés volt ez is megint az SCS részéről.
a fénybuhera meg még rá is tett mert olyanok voltak az AI-k éjszaka mintha valami fény aura venné őket körül mindent bevilágítottak maguk körül, csak épp a lámpájuk nem látszott, pedig épp annak kellett volna látszania és nem a fényeknek...
fényben jók a gyári paraméterek ezért a brutálos felerősítést töröltem is, szkriptekben ez a textúrás feljavítás sztem is bőven elég és sokat dob rajta.

[ Szerkesztve ]

(#15720) Tomdriver válasza Milka 78 (#15714) üzenetére


Tomdriver
őstag

Húúúú, ez nagyon ott van! :C
Lehet majd belőle előrendelni? :R

(#15721) #70339072


#70339072
törölt tag

persze a városi lámpák alatt piros sárga zöld fényárban úszik a fülke ahol az életbe soha esetleg este de csak picit...

erre bezzeg semmit se raktak pedig kellett volna mert növeli a játékélményt...
de én tettem rá.... lássuk csak...

na így azért mindjárt jobb..

(#15722) Milka 78 válasza Tomdriver (#15720) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Megy a PÜ ;)

[ Szerkesztve ]

(#15723) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Aki szanaszét modolja a kamionjait...van egy K100 Pinga mod.Nem is lenne olyan nagy baj,de belenyúl a forgalomba és az eddig tökéletes működő Jazzy féle modjaimat szétbarmolta.Az összes kamionomat eltüntette a közutakról.Hiába vettem ki a Jazzy-t akkor sem lett kamion.Ehhez ki kellett vennem a kamion modot.
Ezt a modot szerintem kerüljétek,nem is értem mi a francér kell egy kamion modba forgalmi változásokat integrálni :W

(#15724) rocket


rocket
nagyúr

Sziravany,Bugatti Veyron :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15725) #70339072


#70339072
törölt tag

Nos uraim,,, nagyon úgy fest az 1.22-be lesz még egy kis plussz FPS gyorsulás.
Az eddig 31-29 fps átlaggal működő gém pár feleslegesnek itélt paraméter kiiktatásával hirtelen úgy tűnik gyorsított a gémen és most ugyanott ugyanúgy 33-35 el hasít.
:K

ezt csak éjfél után töltöm majd fel, jó lenne ha tesztelnétek és mondanátok rá ti is á-t vagy bé-t.

Persze az AI-k szinein is finomítok nem is keveset, sosem volt fekete autó pl hát majd most lesz, és fehér is alig akadt nos abból meg lesz bőven és a világosabb szinűekből, stewen bátyó száműzte a vanilia designos szarokat. :))

Nos nem értem de ezek az SCS-esek arra sem vették a fáradságot utánna nézzenek az autók nagy átlag szín előfordulásainak nos az messze nem az amit ők alkottak amit viszont mi alkotunk az messze menően AZ !

[Car colors country]

(#15726) dokee78 válasza #70339072 (#15725) üzenetére


dokee78
félisten

FPS gyorsulás. :R
Tervezel még a Brutalba valami amcsi szekeret?
Ez a Western Star mondjuk nekem nem jön be.
De van benne egy fehér csőrös az tetszik!

(#15727) erix31 válasza #70339072 (#15725) üzenetére


erix31
csendes tag

Cimbora!

A PÜ-ben ma délben letöltött teszt brutal-ban nálam nincsenek buszok. Utánanéznél???

Thomas

(#15728) dokee78 válasza erix31 (#15727) üzenetére


dokee78
félisten

Pedig benne vannak,sőt motorral is találkoztam.
Lehet korábban is benne voltak,de sokáig nem játszottam.

(#15729) #70339072 válasza dokee78 (#15726) üzenetére


#70339072
törölt tag

sajnos a megjelent amcsik között, ezek voltak amiket kilehetett pofozni warning és error nélkülire.
A fentmaradt legtöbb amerikai akkora modelllfileokkal rendelkezik ami eleve warningol és térdre is esik tőle a gém, nem hogy nem sanszos, hanem egyenesen felejtős a beemelésük.
igaz a brutálban még van "3 truckdealer hely" aszem a volvo scania és renault, ahova beférne valami, azonban amíg olyan nem jelenik meg amit érdemes lenne kipofozni, sajnos marad üresen a dolog legalább is a részemről.
hogy mekkora melókról lenne szó he egy ilyet pl én raknék össze elmondom, hogy kb a modellezéssel együtt a szkriptek megírásáig 1 hónap lenne a munka ideje (legalább is nekem) egész napos elfoglaltsággal minimume.
Ezért neki sem állok "vontatókat" modellezni.

(#15730) #70339072 válasza erix31 (#15727) üzenetére


#70339072
törölt tag

van busz nincs lenullázva. esetleg pont nem jött. (motor viszont a brutálban nincs az másik mod)
elég érdekesen szórja az AI-ket paraméterezésre a motor, van hogy jön az amit előírtam, van meg hogy nem. van hogy mellékúton is folyamatos a forgalom szemből és az én sávomban is van meg hogy teljesen kihalt majdnem az egész hosszában.

erre mondtam dokumentáció nélkül csak találgatni lehet, meg szépen hosszan próbálkozni, de van értelme mert néha bejön :)

[ Szerkesztve ]

(#15731) erix31 válasza dokee78 (#15728) üzenetére


erix31
csendes tag

Szóval Nálad vannak??? Csináltam egy rövid fuvart, de busz az még mindig sehol. Hmmm, nem értem... Kipróbálná más is? Megköszönném. Ha másnál van, akkor ledörgölöm a játékot és újrahúzom, talán összekuszálódott valami.

Stewen1967!

Teszteljük a következőt, amint van szabadidő.

[ Szerkesztve ]

(#15732) #70339072 válasza erix31 (#15731) üzenetére


#70339072
törölt tag

nézd meg a brutálban....
lehet valami másik mod felűlírja vagy lenullázza?.... nemtudhatom..

def/vehicle/traffic_vehicle_type.sii

a harmadik a busz paramétere..

traffic_vehicle_type : traffic.vehicle_type.car
{
spawn_ratio: 1
spawn_max_count: 30
storage_path: "/def/vehicle/traffic_storage_car.sii"
}
traffic_vehicle_type : traffic.vehicle_type.truck
{
spawn_ratio: 0.04
spawn_max_count: 1
storage_path: "/def/vehicle/traffic_storage_truck.sii"
}
traffic_vehicle_type : traffic.vehicle_type.bus
{
spawn_ratio: 0.02
spawn_max_count: 1
storage_path: "/def/vehicle/traffic_storage_bus.sii"
}
}

gyárilag meg ezek a paraméterek:

traffic_vehicle_type : traffic.vehicle_type.car
{
spawn_ratio: 1.0

storage_path: "/def/vehicle/traffic_storage_car.sii"
}
traffic_vehicle_type : traffic.vehicle_type.truck
{
spawn_ratio: 1.0

spawn_max_count: 8

storage_path: "/def/vehicle/traffic_storage_truck.sii"
}
traffic_vehicle_type : traffic.vehicle_type.bus
{
spawn_ratio: 0.4

spawn_max_count: 4

storage_path: "/def/vehicle/traffic_storage_bus.sii"
}
}

mint azt láthatjuk ezért nem felel meg nekem és sokaknak sem sztem, ugyan annyi az engedélyezett db szám esély a kamionokra mint a személyautókra. ez vicc.

nézz ki az ablakon és látni fogod, előttem megy el a szentendrei 6 sávos út látom eleget.

a brutálban még mindig erősnek találom de kezd az élethez hasonlítani, ugyanis sok sok személyautó egy kamion ami megy az életben. és busz meg még kevesebb...

sztem...

de ez lehet vitatéma ezért írtam a multkor paraméterezze mindenki be magának csak sajnos a jazzi és egyéb modok is buherálhatják ezért azokat is figyelni kell nem e barmolják el amit te jól belősz magadnak...

(#15733) dokee78 válasza erix31 (#15731) üzenetére


dokee78
félisten

Igen van busz,de kipróbálom,ha a Jazzy packot kikapcsolom lesz-e.
Stewen1967 Mert igaz a motor annak a termése.

(#15734) erix31 válasza #70339072 (#15732) üzenetére


erix31
csendes tag

Köszönöm szépen, megnézem az adatokat, de már csak holnap. A brutal-on kívül csak egy kabin módosító "mod" van, de ez brutalbarát :R . A játékban pedig a brutal-é a legnagyobb priorítás.

(#15735) #70339072 válasza rocket (#15724) üzenetére


#70339072
törölt tag

annak a pótnak nincs árnyéka :)
félmunka.
:K

(#15736) #70339072


#70339072
törölt tag

Nos kedves Tesztelők, lehet szedni a legújabb beta 1.22 új tesztelni valót.
Nem sorolnám fel mik történtek benne egy fontosat kivéve, ami viszont rajtatok múlik hogy benne marad e vagy sem.
Nos a forgalmi lehetőségi tömböt felemeltem 99-re.
Nem kell megréműlni hiszen olyan drasztikusan csökkentett a megengedett kamionok megjeleníthető száma, hogy akár ez még működhet is, és jobban mint a gyári!
Lehet kicsit többnek tűnik majd a kamionok száma mint eddig de csak azért, mert mint mondtam több gépjárműre adtam engedélyt. Igaz hogy én még a felét se láttam annak amit engedélyeztem és lehet sosem fogom, de ez nem jelenti azt hogy sosem lesz olyan.

Szóval teszteljétek és mondjátok meg légyszives....

1, lehet e közlekedni kényelmesen, és a játékélmény jobb e így?
2, Nem tartanak e fel zavaróan az AI-k?
3, A Városok nem dugulnak e be úgy, hogy játszhatatlanná válik a gém, mint a gyári default paramétereken?

pár érdekesség ami nem fontos:

1, a városi rendőrlámpák fénye már diszkrétebben teríti be a fülkét, talán nem is annyira zavaró...
2, a villogó sárga terelő oszlopok fénye majd éjszaka veszitek észre szintén kapott fülkébe világítási lehetőséget ami eddig nem volt...aki megáll közel hozzá majd láthatja is.
3, az AI-k sok új színt kaptak és eltűnt pár gyári vacak kocsi színe pl a kaki barna is...

nem kell priviben itt is lehet irogatni, több szem többet lát.

4, valamicske fps gyorsulásnak is érződnie kéne, de igazából csak a gyengébb gépeken, nálam sajnos alig venni észre.
5, az amerikai tréllerek barátibb besorolást kaptak árban azaz nyílván a nehezebb elhúzása több pénzt hoz...

[ Szerkesztve ]

(#15737) Dananto válasza #70339072 (#15736) üzenetére


Dananto
csendes tag

kérek szépen linket :)

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#15738) Paladin1492

Javítást adtak ki a TSM-hez.Javították többek között Rostock -nál a fagyást is.
[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#15739) Vakegérke válasza Paladin1492 (#15738) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15740) Paladin1492 válasza Vakegérke (#15739) üzenetére

Nagyon szívesen. :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#15741) Milka 78 válasza #70339072 (#15736) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Tegnapi link működik?
Érdekes lépes a 99-re emelés.Én már 50-re raktam vissza (1.0-0.3-0.15 arányban). Sűrű a forgalom, de nem zavaróan.A városokban minimális torlódás van (lámpánál 8-10 autó),de nem áll be mint a szög.Viszont egy rahedli mod van ami belenyúl a fogalomba.A logfile szerin 870 autót tölt be,pedig a Brutal van elöl és abban van az ide vágó beállításaim.

azorzo : :R

Indonéz Térkép.Nem ismerem,de elméletileg jó a TSM-hez.

[ Szerkesztve ]

(#15742) Vakegérke válasza Milka 78 (#15741) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm a linket. :)
Ha lezavarom a mostani fuvart, teszek vele egy próbát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15743) erix31 válasza #70339072 (#15736) üzenetére


erix31
csendes tag

1.) kényelmes, folyamatos nálam az autózás

2.) nem zavarnak az AI-k

3.) nem tapasztaltam városi bedugulást

Kérem azokat a játékos társakat, akik a legfrissebb Steam-es verzával és csak a beta 1.22-es brutal-al nyomulnak, jelezzenek vissza találkoznak-e buszokkal. Tízszeresre emeltem próbaképp a busz előfordulást és nálam nincs egy sem.
Előre is köszönöm a visszajelzéseket.

(#15744) dokee78 válasza #70339072 (#15736) üzenetére


dokee78
félisten

Link?
Mert az előző linkre a http://www.siliciumkft.hu/hiba_404.html jön be!

(#15745) Vakegérke válasza dokee78 (#15744) üzenetére


Vakegérke
veterán

Privi megy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15746) #70339072 válasza dokee78 (#15744) üzenetére


#70339072
törölt tag

mert az az 1.21-volt :)

(#15747) Milka 78 válasza Vakegérke (#15742) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az elődje Standalone map volt,de ezt a készítő integrálta az Europa lokalizációba.Igy elméletileg megy az alap/tsm és egyébb map-ekkel,de ugye tesztelni kell és írni a srácnak,hogy jó e.

Ide is jöhet a privi ;) Mondjuk itthon az asszony így ma nincs kockulás :O

[ Szerkesztve ]

(#15748) dokee78 válasza #70339072 (#15746) üzenetére


dokee78
félisten

:R

Más:
Tényleg számít a sorrend a TSM-nél?
Mert bemásoltam,aktiváltam még sincs afrika és a többi ország.

Fail,nem is volt aktiválva!

Vakegérke :R

[ Szerkesztve ]

(#15749) Vakegérke válasza Milka 78 (#15747) üzenetére


Vakegérke
veterán

Privi elküldve. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15750) #70339072


#70339072
törölt tag

Nincs ötlete valakinek mitől amortizálódnak le a vontatók?
hol keressem a paramétert?

egy tele tank már csak 8800 km-re elég amikor meg újat veszek 14.000 km-re.
valami leamortizálja a vontatót megnöveli a fogyasztást és nem is kicsit ráadásul csak 43.000 km ment a vontató eddig. És a gáz az mindegy hogy milyen másik mocit teszek bele akkor is marad a leamortizálódott fogyasztás megnövekedés ergó ez így szar.

legalább moci cserénél nullázódna de sajnos nem,,, elcseszték....

kikéne szedni..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.