Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) macy válasza rocket (#15950) üzenetére


macy
addikt

Én is az RJL-t használom, kamion vásárláskor nincs 730-as, de a szervízben ott van, elvileg ott bele tudod tenni ha veszel előbb egy kisebb motort.

(#15952) Milka 78 válasza rocket (#15950) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha nem menne írd át olyannra amilyenre akarod az eggyik mocit.730le=3650 torque.

(#15953) Beerdrinker válasza macy (#15951) üzenetére


Beerdrinker
tag

:K Enyémben is 730-as van.

"Where is Jessica Hyde?"

(#15954) rocket válasza macy (#15951) üzenetére


rocket
nagyúr

Ott nem probaltam, csak garazsbol fejlesztes menuben (mondjuk elmeletileg ott is kene valaszthato legyen), koszi :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15955) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, felakasztottam egy 80 tonnás ámerikás pótot az ezer lovas Volvómra. Toledóból Indoakárhova vittem, élmény volt. Olyan, mintha egy túlterhelt fékhibás IFA-t vezettem volna. Fékezésnél bólogatott a fülke, az úton néha akkorát ütött fel a futómű, hogy megijedtem. "Öröm" volt nézni, hogy oldalirányban hintázik a pót.
Száguldozás nyista, előzni lehetetlen.

Tudom, ráerősíthettem volna a pótkocsi stabilitására. Háromnegyedig húztam a csúszkát, mert félállásban táncolt, de még így sem volt piskóta a mozgása. A fékerőt hagytam úgy, ahogy volt, egyébként is erősített, csak nem maximumon. Ennyi kellett, hogy élvezzem a fuvart.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15956) #70339072 válasza Vakegérke (#15955) üzenetére


#70339072
törölt tag

az 1.22-es gyári pöcs után fogod rendesen élvezni csak sajnos.
a hibát levideóztam, scs-nél bejelentettem iktatták és sorszámot kapott sorban áll és vár a javításra.
addig sajna ez az élmény akkor bukkan csak elő, ha bemész a menübe fuvar elött és buzerálod a csuszkát...
ha nem akkor sajnos alma :)

(#15957) Milka 78 válasza Vakegérke (#15955) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem 1/4-ig?Minél jobban kitold annál stabilabb,vagy rosszul tudom :F

(#15958) Vakegérke válasza Milka 78 (#15957) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eddig félállásban volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15959) Milka 78 válasza Vakegérke (#15958) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Majd ránézek,de mintha mimnél előrébb tolod annál jobban ringatózik.Igen a középállás már nem jön be.Olyan mintha sínen mennék. :N

(#15960) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Stewen!
Nem lehetséges frissíteni a Brutálban lévő 389-est,gondolok itt a templatesre.Valamibe benyúltak,mert az összes külsős mod fényezés el van nyekkenve.Az 1.8-as verzióra kifeszül,de a "miénkre" nem (géptető,tető,stb).Pl a T800 teljesen jó e téren,rakat fényezés van hozzá és működnek is.
A másik,hogy szerinted lehet a moder népet ösztönözni,hogy csináljanak már egy két faja fényezést a többi kamionunkra?
A Titánra van 2 egész fényezés (terepminta,nehéz szállító) ami baromi kevés.
Pl az Optimuszra készült egy fényezés és ki is írta,hogy Brutál kompatibilis,ilyenből kéne még.

(#15961) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Sziasztok a lehető legtöbb játékteret szeretném látni a játékban. Modokkal, sok mappal. Melyek azok a map fájlok amik hajlandóak egyszerre menni? Olvastam itt brazil indonéz, orosz, meg tsm mapról. Ha valaki megosztaná milyen mapokat használ, és milyen betöltési sorrendben megköszönném! 1.20.1-es verzióm van.

[ Szerkesztve ]

(#15962) #70339072 válasza Milka 78 (#15960) üzenetére


#70339072
törölt tag

én nem tom melyik brutállal tolod de az utolsónál csináltam "egy rakat" stewen-es fényezést ami az összes importált csőrősre működik...

Természetesen mindenki olyan skint csinálhat magának hozzájuk amilyet akar hiszen direkt nincs levédve a brutál akár szét is lehet lopkodni.
A skinek megcsinálását ráadásúl tovább is gondolhatja aki akarja, nem véletlen a beemelt 100 tonnás fekete fehér amerikai pót 2 fajta szine sem, ebből is olyat és azt kreál magának mindenki amilyet akar....

most az éjszakai szalagkorlátok fényeit bindzsizem kevesebb-több lenne alapon látszik majd de nem veri ki senki szemét...ugyani létező dolgokról beszélgetünk ilyen van láttam a you tubeon "night truck driving" keresésre csak lestem én is.

ha ettől sem fogják jobban fogyasztani fingom sincs mit tegyek ráadásul az éjszaka már tényleg éjszaka lett, esetleg még a youtube-on megnézett aszfalt éjszakai csíkok is lehet fénylenek majd egy kis részen még próbálgatom...

ha kimegy majd mint 1.22 brutál meglássuk lehet egyre többeknek tetszik és a skinek meg a többi hozzá illeszthető dolog csak beindul majd mert annyira azért nem szar, hiába szeretnék hogy az legyen "jó páran" ...

[ Szerkesztve ]

(#15963) erix31 válasza #70339072 (#15962) üzenetére


erix31
csendes tag

ráadásul az éjszaka már tényleg éjszaka lett

Ez azt jelenti, hogy eltűnik az egyik kedvencem? :((( :O

(#15964) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Sziasztok megcsináltam a mapokat az új verziós fájlokkal.
eaa v2.8.2
z-promods-def-v195.scs
z-promods-map-v195.scs
z-promods-v195.scs
zzz 01 PolRebuild_def_1.96.scs
zzz 02 PolRebuild_map_1.96.scs
zzz 03 PolRebuild_model_1.96.scs
zzzzfix_for_rusmap_1.4.9_and_poland_rebuilding_1.96.scs
zzzzz_rusmap_ver_1.5_for_ets2_1.18_def.scs
zzzzz_rusmap_ver_1.5_for_ets2_1.18_map.scs
zzzzz_rusmap_ver_1.5_for_ets2_1.18_model.scs
zzzzzz_FIX_RusMap+ProMods+port_connection_1.18.scs

A sorrend ez, be is tölt a játék, de a térkép el van csúszva, mit tegyek?

(#15965) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#15964) üzenetére


Vakegérke
veterán

Próbáld meg a rusmap-o(ka)t előre tenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15966) #70339072 válasza erix31 (#15963) üzenetére


#70339072
törölt tag

csillagos az égbolt szépidőben :)

(#15967) #70339072


#70339072
törölt tag

és nem szabad elfelejteni a teliholdat sem az meg ugyebár ad némi fényt a horizontra ha tetszik ha nem...
:K

(#15968) ->Raizen<- válasza Vakegérke (#15965) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A világtérkép nézet van teljesen elcsúszva a sablonhoz képest.

(#15969) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#15968) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor nem tudom. Én TSM map-et használok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15970) erix31 válasza #70339072 (#15967) üzenetére


erix31
csendes tag

Értem én Cimbi, csak eddig az volt a "brutális", hogy nem egy fekete szénporban mentem, hanem egy olyan éjjeli világban, ami talán csak a sarkörök közelében van. Nekem nagyon tetszett.

(#15971) #70339072 válasza erix31 (#15970) üzenetére


#70339072
törölt tag

A "brutálunk" a jellegét sosem fogja elveszíteni de alapos átalakításon ment át.
Sajnos az 1.21-es éjszaka valahogy lilás horizontot adott és nem vettem észre ez lett most javítva nagyon sok mindennel ami viszont zavaró volt, és szerencsére mivel a motor kezeli a true coloros dds-eket is hát pár dologra bizony ráfért ez a kis tuningolás is.
a javítás remélhetőleg nem az elcseszést jelenti, ugyanis nekem pl már zavaró volt a szalagkorlátok erős fénye kiégette a szemem éjszaka.. most ha igaz olyan lett ha nem nézel oda nem is látod :)
azért így már mindjárt más nem?
mész nem zavaró, ha látni akarod oldalra nézel és ott van...
a hajnal is régóta idegesített, az is végre olyan amilyennek lennie kell...
én már jó pár napkeltét és napnyugtát megnéztem az életem folyamán nos egyáltalán nem mások sőt ugyan olyan mind a kettő.
a görögben készített fotó sorozatomra ami a napkeltét örökítette meg mások azt mondták nézegetve hogy ez napnyugta...
:K
nos a brutálban mind a kettő a kelte is és nyugrta is mostantól majd 2 féle lehet és lesz is,, és mind a kettő ugyan olyan... nem lesz rossz majd meglátjátok.

(#15972) ->Raizen<- válasza Vakegérke (#15969) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A rus map miatt volt az elcsúszás, most akkor megpróbálom ets mappal összelegózni a többi mapomat hátha úgy lesz a leggazdagabb a játék, meg úgy a brutal mod is menne. Am valami elképesztően néz ki a játék!

(#15973) Vakegérke válasza ->Raizen<- (#15972) üzenetére


Vakegérke
veterán

A promods-ot hagyd ki, nem fér össze a TSM-mel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15974) ->Raizen<- válasza Vakegérke (#15973) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Na 5 map megy egyszerre nem rossz! Pár millával max szinten kezdtem nulláról, pár ezer órát beleverek megint. :)

(#15975) #70339072


#70339072
törölt tag

És imhol a legújabb tölthető....

(#15976) rocket


rocket
nagyúr

Scania R440 es 75 tonnas fuvar :)



Sikerult serules nelkul celba erni :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15977) #70339072 válasza rocket (#15976) üzenetére


#70339072
törölt tag

neked állandóan szivárvány van, én meg egy hónapja nem is láttam :)

(#15978) rocket válasza #70339072 (#15977) üzenetére


rocket
nagyúr

Sokat van nalam, kb. minden 4-5. eso utan :)

Ma volt frissites Steam-en, 1.21.1.2s :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15979) Milka 78 válasza #70339072 (#15962) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A verzió az utolsó előtti.Csak a csőrös Peterrel van gond.Olyan mintha más lenne a kaszni az általad integrált és a friss 1.8-as Peternél.Dobok majd fel képet,de mint mondtam a külső mod-okkal van a frixi.Lehet az a gond,hogy te(talán) az 1.4-et használtad.

EZT dobd fel és látod a problémát.Jól gondolom,hogy template probléma?

[ Szerkesztve ]

(#15980) #70339072 válasza Milka 78 (#15979) üzenetére


#70339072
törölt tag

Jól gondolod,,, amit integráltam 389 az nem ez a template amire ezt csinálták.
csere sajnos kizárt mert az összes warningolt a túlméret miatt csak ez az egy nem...

[ Szerkesztve ]

(#15981) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Pár napja 50, 70, 100 tonnás pótokat vontatgatok, nagyon tetszik. Egyébként mióta van jelen a játékban ez a súlyú rakomány. Ez Brutalos kiegészítés, vagy TSM mapos, vagy esetleg az Scs tette bele valamelyik frissítésnél.
Már pár hónapja nem követtem a fórumot, ezért elnézést a kérdésért ha volt róla szó valamikor.

(#15982) #70339072 válasza petrusz82 (#15981) üzenetére


#70339072
törölt tag

brutal.
de sajnos csak az integrált 4 amerikai pót képes elvontatni.
a gyáriak 70 felett térdre is esnek.

[ Szerkesztve ]

(#15983) Milka 78 válasza #70339072 (#15980) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szomorúan hallom.Reménykedtem,hogy ugyan az az alap,csak minimális a változtatás :(((

(#15984) rocket válasza #70339072 (#15982) üzenetére


rocket
nagyúr

R440-el elvontattam a 75 tonnas rakomanyt, semmi gond nem volt, csak lassan gyorsult :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15985) Milka 78 válasza #70339072 (#15971) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha egy javaslatot elfogadsz...Én imádtam a világító korlátokat,baromi látványos volt.Persze az nem reális,hogy 500 méterrel arrébb a kamion melletti kanyarban is (ahol a kamion világítása be sem világított)szórta a fényt,de most szerintem annyira sem tükröződnek mint az életben.Köztes megoldás.Ha a legalsóbb képet veszem példaként amin a bal első bója még világít,de a jobbos már nem.Szerintem minimum a jobb elsőnek is világítani kellene,de lehet a bal másodiknak is.
Ez durván 50%-os távolság emelést kéne jelentenie,de a 100% sem lenne rossz.Ez még mindig jóval kevesebb mint az eddigi felállás.Reális vagy sem,de a világító korlátok nagyon sok ember kedvence amit vétek így kigyomlálni,max mérsékelni kellene. :)

(#15986) #70339072 válasza Milka 78 (#15985) üzenetére


#70339072
törölt tag

akkor szedd le és próbáld ki...
az ide feltöltött képek azért sem mérvadóak mert a töltéskor lekonvertálódnak pár k-ra és elveszik egy csomó információ.
még van idő kitalálni a korlátokkal merre hogyan de a puding próbája az evés tehát ne képek alapján hanem próba alapján emeljük vagy csökkentsük a fényeit.

a másik jó hír, az általam használt pete felmatricázásának a kulcs file-ja pont a brutál gyükerében lévő templ.dds

ez alapján (mert ez pont a 389-é) bárki olyan skint gyárt rá amilyet akar.

(#15987) #70339072 válasza rocket (#15984) üzenetére


#70339072
törölt tag

próbálgattam a 100 tonnák kialakulásakor a gyáriak is mit bírnak, nos nem a LE a probléma hanem a kormányzás. és az bizony 70 tonna körül szépen kezdi is megadni magát az összes gyárinál.

(#15988) rocket válasza #70339072 (#15987) üzenetére


rocket
nagyúr

Mire gondolsz azzal, hogy megadja magat az iranyitas?
Nalam nem volt gond a kormanyzassal (pontosabban billentyuzessel :D ) 75 tonnaval.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15989) #70339072 válasza rocket (#15988) üzenetére


#70339072
törölt tag

csak arra hogy 70 - 80 tonnánál egy daf, mercédes, vagy scania is ha elindulsz előre pl és alászeded mert ki kell fordulni a telephelyről, megy tovább egyenesen a gyárilag berakott legdrágább és legerősebb tengelyekkel is.
persze erre is vannak modok, bele is néztem párba, de a legtöbbet rosszúl paraméterezett kiserletezgetéssel rakták csak össze,,, 2 tengely, 3 tengely 4 tengely, 100 tengely azt bakfitty az is.
nem mondom lehet 1-2 jól megírt is mert mindet nem próbáltam ki ugyebár,, de ha megnézed hogy a brutálba lévő amcsik 100 tonnát elhúznak (de lehet akár 120-at is) kormányzási problémák nélkül akármelyik!!! tengellyel a sima 2 kerekessel is, akkor ez nyílvánvalóvá teszi hogy ezek elhúzása nem tengelyszám függő, hanem jó, vagy rossz paraméterezésé.

[ Szerkesztve ]

(#15990) rocket válasza #70339072 (#15989) üzenetére


rocket
nagyúr

Gyors fuvarban mentem a 3 tengelyes Scania R440-el, es nem agaskodott egyszer se.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15991) Vakegérke válasza #70339072 (#15989) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volvóval nem volt kormányzási gondom a 80 tonnás póttal. Az előző teszt-Brutalt használom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15992) #70339072 válasza rocket (#15990) üzenetére


#70339072
törölt tag

Nos a kérdésre a válasz ugyan az.
vettem egy scania streamline-t 440-es mocival és a legerősebb tengellyel!

Kicsi optikai tuning is belefért még jól is nézett ki.

Rakomány kiválasz 80 tonna ez volt a legelső ha 70 lett volna akkor az mert tökmindegy, a végeredmény ugyan ez...

beáll felcsatol a pót és akar kanyarodni és mitörténik? megy egyenesen előre hiába néz jobbra a nézőpont ugyebár...
:K

és ennyi...

csak a brutál volt bent. a mostani...

eszembe jutott volt egy próbálkozás amikor a gyáriakat alkalmassá tettem arra hogy nagyot is vontathassanak de azt elvetettük ugyebár...

[ Szerkesztve ]

(#15993) Milka 78 válasza #70339072 (#15992) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem azt te vetetted el :DDD Én mondtam,hogy oda is átmeneti megoldás kéne.
2 tengely semmi.3 tengely belenyúl.Ezen belül is lehet móklni,hogy mely 3 tengely mit bír.

Már leszedtem az új verziót :K Csak most bolondozik a gépem azaz kernel hiszti van.Most adtam feszt a cpu-nak,memóriának,vga-nak és majd kiderül,de ezt bonyolítja,hogy a hibából kifolyólag dobtam egy mod biost is a karira,persze egy új Béta Drivert és ezen kívül akár táphiba is lehet,úgyhogy van baj rendesen :D

Ezen felül szívok a Volvo slott átírásokkal.Hiába írom át feszt az 5-ösre rakja magát és ezzel már volt korábban is bajom :(( Persze a Volvon kívül siker az összes :F

(#15994) Milka 78


Milka 78
nagyúr

ROC (Taiwna) Map skacok?Félek,hogy beleér az IndMap-be.

(#15995) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

Gyors teszt eredmény: Legújabb Brutal, Scania 440, Stewen féle 60t pót.
- Legdrágább dupla hátsó tengelyes nem kanyarodik semerre. Csak egyenesen megy, hiába van elforgatva az első kerék teljesen.
- Alap, egy hátsó tengellyel simán elhúzza a rakományt...

"Where is Jessica Hyde?"

(#15996) rocket válasza #70339072 (#15992) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem tudom akkor, de az biztos, hogy nalam a Brutal az elso a mod listaban, es siman elhuztam a 75 tonnas SS-27 Sickle B rakomanyt :)

Linket kernek az uj Brutalhoz, szepek a felnik :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#15997) ->Raizen<- válasza #70339072 (#15975) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Szia! Kaphatnék brutal linket? Peter van integrálva? Hol tudom megvenni? Az előző az indonéz mapon crashelt.

(#15998) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

Második teszt: Legújabb Brutal, Scania 360, Stewen féle 70t pót.
- 4x2 rendesen húzza
- 6x2 nem kanyarodik
- 6x2/4 rendesen húzza
- 6x2 hátsó, nem kanyarodik, hátsó tengelyt felhúzva felemeli az elejét
- 6x2/4 középső, rendesen húzza
- 6x4 nem kanyarodik.
Nálam jelenleg ez a helyzet. Már ha ez érdekel valakit... :D

"Where is Jessica Hyde?"

(#15999) Milka 78 válasza Milka 78 (#15994) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Isten hozott Taipeibe! :D

Hozzáteszem van baj a térképpel,mert a városba a házak falából jönnek elő az autók,de látok benne fantáziát.
Természetesen 6 map megy együtt,IndoMap,ROCMap,EAA,TSM,RusMap,Balti sorrendbe.
Az IndoMap-en hasonló nyalánkságokkal lehet találkozni,az egész pofás térkép :K

darky@ : Modmappádat ki kéne pucolni,mert a Brutál semmivel sem akad össze,de a térképek,kamion modok,régi mentések igen ;)
A Brutal meg az Indo végképpen nem akad össze,nálam flotul megy.Fél Indonéziát bejártam nálam semmi fagyi nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#16000) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

A németeknél kissé "kemény" a víz... Egy 70+ tonnás szerelvényt is simán elbír... :D

(Kiváncsíságból bele akartam hajtani a folyóba, de nem sikerült. Mintha út lenne, úgy megy rajta a gép...)

"Where is Jessica Hyde?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.