Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) Paladin1492 válasza rocket (#16850) üzenetére

Elképzelhető, hogy az ATS-sel is így járunk majd. A párhuzamos fejlesztésre kiváncsi leszek. Vagy az ets2-t majd kicsit hanyagolni fogják? Így is kevesen vannak.Vajon melyik rovására, megy majd jobban a fejlesztés, vagy nem megy.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16852) rocket válasza Vakegérke (#16847) üzenetére


rocket
nagyúr

Jol emlekszem ETS2 7990ft-on nyitott, es kb. fel evig beta teszternek erezhette magat a jatekos annyi bug volt benne.
Sose felejtem el hanyszor kellett autopalya lehajtoknal faltoro kost jatszani, hogy a bedugult forgalmon atvergodjek, mert semmi nem tortent 1 ora alatt se :D

Remelem ATS nem BETA alapotban erkezik, es nem 3 ora alatt bejarhato uthalozat lesz benne alapbol.

Szemely szerint nem zavarna, ha mondjuk 3 havonta jonne 1-1 allam 10 euroert, de sokkal tobb bejarhato ut es varos kell annal, mint amit a 2 ETS2 DLC nyujtott.

Persze megvarom vasarlas elott, hogy a modolasi lehetoseggel mi lesz a helyzet, mert amilyen uzleti modelt felvazoltak az ATS kapcsan, abbol az jon le, hogy limitalt modolasi lehetosegek lesznek az ETS2-hoz kepest. (ha lesz egyatalan)

#16851:ETS2-ot mar reg hanyagoljak, a modok tartjak eletben eletben regota a jatekot.
Brutal, TSM map, Jazzycat fele trailer modok tobbet nyujtanak, mint az eredeti alapjatek az osszes DLC-jukkel egyutt.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#16853) Milka 78 válasza Dananto (#16839) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Neked mákod van :D .Ezt csinálta a fent vázolt friss mentéssel,pedig az mint mondtam gyári dlc-s,no mod,5 gyorsfuvaros mentés volt.Kb 10x ellenőriztem.
Ellenben most külön profilom van a multira a Adventures-re és a Kína+Indonéz-ra.Értelem szerűen a Tsm,Rus,Open,Balti az fix mindkettőnél.
Szerintem a Kínait is be tudnám szúrni az Adventures mellé,de már így is félelmetes nyagyságú a terület és most már nem akarom tovább bolygatni az egészet.

(#16854) #70339072


#70339072
törölt tag

persze utólag lehet mindenki okos, ez az egér kellett volna a gabcsinak. JA?meg ez a ház :

múúúúúúhahahahahaah...

(#16855) #10234880 válasza #70339072 (#16854) üzenetére


#10234880
törölt tag

gyáááá :D a másik képet nemis látni.,

(#16856) #70339072 válasza #10234880 (#16855) üzenetére


#70339072
törölt tag

(#16857) Tomdriver válasza #70339072 (#16854) üzenetére


Tomdriver
őstag

ránéztem, kérdezem magamtól mit keres a topicban egy vasaló? :DD

(#16858) #10234880 válasza #70339072 (#16856) üzenetére


#10234880
törölt tag

ultrabrutál :Y ám ott van informatika óra is? :D

(#16859) #70339072 válasza #10234880 (#16858) üzenetére


#70339072
törölt tag

talán annyiban kapcsolodik a brutál és a topik témájához, hogy annak idején mikor 2009-ben megjelent a thermaltake level 10 ház, beleszerelmesedtem. természetesen limitált széria volt a gyártása, és 100.000 felett volt a vételára és akkor még csak egy üres házról beszélünk ugyebár.

nos sokat olvastam róla a szakértők sokat istenítették hogy a BMW mérnökei megint nagyot alkottak mert azokkal lett terveztetve etc, azonban ott volt az érme másik oldala is akár a brutálnál fórumokon irigy csórókon akik ha nagyon akarták azért megvehették volna de egyszerűbb volt az egekbe fikázni, fitymálni, nemlétező hibákat keresni és találni benne, egyszóval már ott elgondolkoztató volt az összkép kialakulásakor, az hogy bizony ebbe hamar bele lehet unni, és meg se érdemli a sok gyökér hogy nekik alkossanak a tervező mérnökök.

de hát ez van ilyen a világ.

azért jó lenne ha mielőtt a sok gyökér billentyűt ragadna a fitymálkodáshoz, elgondolkozna például azon:

- Ha valaki akar valamit talál rá megoldást,
- Ha valaki meg nem akar valamit az talál rá kifogást.

(#16860) #10234880 válasza #70339072 (#16859) üzenetére


#10234880
törölt tag

adom :K mármint,hogy igazad van. Énsem értem, de úgy néz ki, neki így könnyebb a lelkének ha beleköthet másba,vagy más művébe. ez a legkönnyebb, másba,máséba keresni a hibát, és nem saját magába..

(#16861) #70339072 válasza #10234880 (#16860) üzenetére


#70339072
törölt tag

Aztám gabikám ha meg van az új vas szeretnék ets2 részeredményeket és fps tapasztalatokat hallani...

(#16862) #10234880 válasza #70339072 (#16861) üzenetére


#10234880
törölt tag

okés :P :D

(#16863) Dananto válasza #70339072 (#16859) üzenetére


Dananto
csendes tag

tetszik ez a ház és mennyivel könnyebb lenne tisztítani is... :D

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#16864) #10234880 válasza Dananto (#16863) üzenetére


#10234880
törölt tag

nekem ez a ház tetszik :P :D

[ Szerkesztve ]

(#16865) Paladin1492

Az American Truck Simulator csak 64 bites indítási lehetőséggel érkezik majd. Nézzük az okokat!

Mint Komat elmondta a dolog mögött a játék hosszútávú fejlesztési stratégiája áll. Mint ismert, az ATS és az ETS2 kódbázisa nagyjából azonos, ha viszont 32 bitről van szó, akkor az ETS2 az újabb DLC-k és tapaszok mellett hajlamos gyengélkedni. A grafikai beállításoktól, valamint a telepített tartalom mennyiségétől (DLC-k és modok számától), illetve a hardvertől és a játék futásidejétől függően az ETS2 hajlamos kifogyni címezhető memóriaterületből, amivel a 32 bites keretek között nem nagyon lehet mit kezdeni.

A megoldást a 64 bittel kiterjedő lehetőségek jelentik, az új játékot így eleve már csak 64 bites architektúrára készítik fel, és 64 bites Windows 7-et határoztak meg neki minimum szükséges operációs rendszerként. A játékhoz így a jövőben probléma nélkül készülhet kidolgozottabb, kiterjedtebb tartalom anélkül, hogy a memóriacímzési korlátoktól aggódni kéne, de egyben a grafikusmotor jövőbeli nagyobb fejlesztései (pl. a korábban belebegtetett DirectX 11 támogatás) is gond nélkül megvalósítható lesz úgy, hogy minden, a minimum rendszerigénnyel rendelkező játékos élvezheti azt.

A fentiek természetesen nem érintik az ETS2-t: Miután az európai etap még 32 bites Windows XP támogatással rajtolt el, ott az SCS fenn fogja tartani a 32 bites Windows XP támogatást addig, ameddig a technikai fejlesztések keretei azt lehetővé teszik.

Az eredeti információ lentebb olvasható:

"As I mentioned on the Steam forum, ATS will be 64bit only.

Depending on the graphics settings, installed DLCs, HW drivers a playing style the 32bit version of ETS2 can sometimes run out of address space when playing the vanilla game for longer period of time. The situations worsens as we are adding more content and features and is problematic to work around. As ETS2 is a older game which many people purchased when the minimal requirements still included even Windows XP, we want to keep it running on those systems as long as possible.

For ATS we decided that we want to start with clean desk and require 64bit OS right from the start to give us more space when creating additional content without having to worry about this limit. For this reason there is no 32bit version of ATS to ensure that customers with officially unsupported system can find about the problem while they are still within the Steam refund period."

A fordítást a restacar.hu oldalról emeltem át,változtatás nélkül.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16866) fagy53 válasza Paladin1492 (#16865) üzenetére


fagy53
nagyúr

Magyarázzák a bizonyítványukat, de a hosszútávú fejlesztési stratégiájukban hiszek, mert bizonyították, hogy képesek erre. Mindössze 19 éves annak a grafikus motornak az alapja melyre a mai napig építkeznek! ;]
Többek között ennek is köszönhető a töménytelen javítás, az akadozó futás. Sokat kínlódhatnak a fiúk és nem a tudásukkal van a baj, hanem a régi mondás itt is beigazolódik, hogy - szarból nem lehet várat építeni -. :N

(#16867) Milka 78 válasza fagy53 (#16866) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Egy 400k-s géppel egész jól megy :DDD

(#16868) fagy53 válasza Milka 78 (#16867) üzenetére


fagy53
nagyúr

Fizetsz helyettük! :DDD Mennyire látszik a különbség pl a DiRT Rally-nál, ahol valamivel jobb grafikával és olyan beállításokkal, hogy a VGA 2GB memóriát full kihasználja, azonos százalékban használja a CPU magokat, majd kétszer annyi FPS a tempó. Lehetne persze más autós játékokat hozni példának ahol pályaverseny esetén 12-24 autó mozgását kell a CPU-nak kontrollálni, ami több mint az ETS2-nél általában...

Más: látom a dobozos előrendelésnél 5-6000Ft közé lökték be az árat az ATS-nak, az ETS2-öt 5990-ért vettem anno, kérdés megéri-e ezt ennyiért megvenni? Az amerikai feeling a trailer-ek nyomán megvan, de elég unalmasnak ígérkezik a játék, Kalifornia elég egyhangú... :D

[ Szerkesztve ]

(#16869) Milka 78 válasza fagy53 (#16868) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én meg fogom venni,annó 4xxx-ért vettem meg az ETS2 is és még vagy 8 ropiért vettem egy rakat DLC-t,de nem bántam meg.
A motor elavultság meg vitathatatlan.3 proci és 5 különböző vga volt alatta és bár az alap játék koppig tolható,de a mod map-ekken tud ám gond lenni,még egy 980ti-vel is.

(#16870) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok!

Rég játszottam a játékkal, sajnos ezzel együtt el is maradtam a topic olvasásával. De most leporoltam a virtuális dobozkáját a játéknak.
A profilom eltűnt, úgyhogy újat kezdtem.

Kicsit elkezdtem beleolvasgatni a topicba, és ha jól látom akkor Stewen1967 fórumtárs csinál nagyon jó módokat a játékhoz. Viszont a weboldalára ha rámegyek akkor 404 hibaüzenet jön be.
Kérhetnék segítséget ahhoz hogy honnan tudnék módokat leszedni, amivel jobb lesz a játék? Ja és van olyan hack amivel ki lesz maxolva a szint, meg sok pénz lesz? Az az igazság hogy nem szeretném megint az elejéről kezdeni a szintlépést.
Hanem egyből belevágni a közepébe, és csinálni jó hosszú fuvarokat, sok pénzért, illetve jó nagy rakományokkal.

Köszönöm! :R

iPhone 13 Pro Max

(#16871) Vakegérke válasza jozsi252 (#16870) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Itt megtalálod a Brutal-okat. Ha az 1.22.x-es verzióval játszol, akkor ez a nyerő. Sok lóvét is kapsz, meg minden finomság. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16872) jozsi252 válasza Vakegérke (#16871) üzenetére


jozsi252
veterán

Steamen van meg nekem a játék, ott most a jelenlegi verzió. 1.22.2.6s

Köszönöm a linket! Az lenne még a kérdésem, hogy a Steames verzióhoz ezt nyugodtan felrakhatom? Nem lesz belőle semmi baj hogy hack-et hasznlok a lvl-hez, illetve a pénzhez?

iPhone 13 Pro Max

(#16873) Vakegérke válasza jozsi252 (#16872) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem hinném, hogy gondod lesz vele. Mások is éltek a lehetőséggel. Ami pedig a HD-t és a SOUND-ot illeti, én is élvezem a hatásukat, én is Steam-en nyomatom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16874) jozsi252 válasza Vakegérke (#16873) üzenetére


jozsi252
veterán

Akkor nálam sem lesz vele gond.

DOWNLOAD 991 MB Brutal Environment HD engine
DOWNLOAD 301 MB Brutal Environment SOUND engine
DOWNLOAD 79 KB Brutal External Volume UP
DOWNLOAD 97 KB Brutal Adviser
DOWNLOAD 77 KB Brutal 121 M Euro
DOWNLOAD 75 KB Brutal Level 44
DOWNLOAD 101 KB Brutal No Damage

Annyi az egész, hogy ezeket másoljam be a Dokumentumok - Euro Truck Simulator 2 - mod mappába és kész? Profilt azt kell újat csinálni, vagy nem szükséges?

No Damage azt mondjuk nem fogom használni, mert úgy nem izgalmas a játék.

Environment Engine gondolom az új kamionokat/motorokat tartalmazza
Sound Engine új hangok a kamionoknak
External nem tudom
Adviser talán hirdetések a játékba?
121M Euro illetve lvl 44 az adott.

iPhone 13 Pro Max

(#16875) Vakegérke válasza jozsi252 (#16874) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha csak a HD, meg a SOUND kell, bemásolod őket a mod mappába, indítod a játékot, szerkesztés, balra fent modkezelő, hozzáadod őket a jobboldalhoz, felülről lefelé olyan sorrendben legyenek, ahogy leírva látod a listán, érvényesíted az egészet, és kész.
Ha kell az extra susi, esetleg a level 44, akkor új profilt csinálsz, a fentieket megcsinálod a többivel kiegészítve, és indulhat a játék.

A beállításokban feltétlen kapcsold ki a színjavítást.

Environment Engine gondolom az új kamionokat/motorokat tartalmazza
A gyönyörű látványról gondoskodik, benne vannak a gépek, motorok.
Sound Engine új hangok a kamionoknak
Általában a hangok javítása.
External nem tudom
A fülkében eredetileg szinte semmit nem hallani, ezt orvosolja.
Adviser talán hirdetések a játékba?
Nincs köze hirdetéshez, a fülkében mókol valamit a GPS látvánnyal. Igazából nem tudom, nem használom.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16876) jozsi252 válasza Vakegérke (#16875) üzenetére


jozsi252
veterán

Most egyelőre megpróbáltam a szintlépés illetve cash módot, a szintlépés összejött, viszont pénzt nem kaptam, hiába csináltam új profilt.
Most leszedem az összes többit, és berakom újra őket, hátha így jó lesz a pénz is. Amúgy ha az egész Brutal módot berakom, akkor a térkép unlockolva lesz, és megkapok minden fuvar lehetőséget?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#16877) Vakegérke válasza jozsi252 (#16876) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy fuvart csinálnod kell, hogy megkapd a nagy susit.
A Brutal a szépségről, finomításokról szól. Nem szól bele a térképbe, csak a küllemébe.

Ha nem jól tudom, valaki majd kijavít. Én csak a HD-t, meg a SOUND-ot használom.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16878) jozsi252 válasza Vakegérke (#16877) üzenetére


jozsi252
veterán

Közbe összejött a pénz is, már csak azt nem értem, hogy a HD Engine Gold file-t miért nem tudom leszedni?? Már próbáltam Firefox-al is, meg Chrome-al is most, lemegy a letöltés, de még homokórázik egy csomót, majd amikor abbahagyja a letöltést, akkor kiírja hogy sikertelen.

iPhone 13 Pro Max

(#16879) Vakegérke válasza jozsi252 (#16878) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na várj csak, innen szedj le mindent, ez az 1.22.x verzió.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16880) jozsi252 válasza Vakegérke (#16879) üzenetére


jozsi252
veterán

A többit is innen szedtem le, de a Brutal Environment HD engine nem akaródzik még mindig lejönni.

iPhone 13 Pro Max

(#16881) Milka 78 válasza Vakegérke (#16879) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Új Adventures Mapot csekkoltad?6.4->6.5 váltás zökkenő mentes,nem dobott visza még a arázsba sem.Kijött az új Indonéz is,így hamarosan újabb Adventures verzió fog érkezni. :K

jozsi252 : Nini,kicsi a világ! :DDD Kellemes játekot kívánok az új géppel a játékhoz :K Ha nagyon nem megy akkor feldobom MEGA linkre,de csak holnap leszek gépközelben (tabról vagyok).

[ Szerkesztve ]

(#16882) jozsi252 válasza Milka 78 (#16881) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszönöm :R Tesztelem a dolgokat, de ez a mod nem nagyon akaródzik lejönni, legalábbis az az 1 file. ets2.lt oldalon keresek olyan kiegészítőt amivel az egész térkép fel van fedezve, de egyelőre nem találtam még. Van olyan esetleg ami bevált, jól működik, és használjátok is?

Ahh csak felbasz.. Az egy dolog hogy 2-300kbyte-al jön le a majd 1 gigás cucc, de hogy 4-ből 4x hibába ütközött a végén, ezért aztán megvárhatom a 30-45 perces letöltési időt.

iPhone 13 Pro Max

(#16883) Milka 78 válasza jozsi252 (#16882) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Csak mentést láttam ami 100%-os a felderítetség (.lt keresőbe save) .Működik én is használok egy ilyet a multihoz.Én is a brutallos xp+pénzet használom,igaz csak 300000€-val,hogy legyen kihívás.

Viszont lehet van nálad valamilyen szolgáltatói frixi,nekem Tabról most jön le és 1 perc alatt 36%-ot szedett le (17.ker,Digi100,wifi,Lg Tab,Android 5),pedig a tabom e téren nem remekel.

[ Szerkesztve ]

(#16884) Milka 78 válasza Milka 78 (#16883) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Egérke .lt-s,utolsó linkjéről szedtem.

(#16885) jozsi252 válasza Milka 78 (#16883) üzenetére


jozsi252
veterán

Na hogy ez nem jutott eszembe, ki is dobott egy rakás találatot. Köszi!

A pénzt hol kell átírni? Mert a profilnál a config.cfg-be nem találtam ilyen sort. Illetve a sii fileokat hiába nyitom meg notepad-al, vagy TC-ve, nagy katyvasz jön csak elő. Vagy van olyan progi amivel rendesen ki lehet olvasni az .sii fileokat?

(#16884) Milka 78

Ugyanonnan szedtem le őket én is, de a HD engine nem akaródzik lejönni. Lehet hogy a szolgáltatómnak a nemzetközi sávszélessége kicsi, de attól függetlenül nem tudom hogy a végén miért homokórázik folyamatosan, és utána meg kiírja hogy sikertelen a letöltés.
Most megint elindítottam, meglátjuk..

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#16886) Vakegérke válasza Milka 78 (#16881) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nem próbáltam, a te jóvoltodból találkozom ezekkel a térképekkel. Szóval köszönöm, már jön lefelé, és benyomom a "régi" helyére. :)

A feltöltéssel ne bajlódj, már nyomatom a Mega-ra, hamarosan meg is adom jozsi252-nek a linket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16887) Milka 78 válasza jozsi252 (#16885) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azt fejből most nem tudom,de a h.sz-eim között meglesz a kérdés amire Stewn válaszolt,mert mindent ő tanítgatott nekünk.Kersővel ki tudod szűrni,de vaskso olvasmány :DDD
A notepadosra viszont emlékeztem :K
Total commanderrel nyitod,majd a benne lévőt a fenti programmal,utf8-ban.

[ Szerkesztve ]

(#16888) jozsi252 válasza Vakegérke (#16886) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszönöm előre is!

Na közbe rájöttem hogy mi merre hogy a pénz átírásával kapcsolatban.

Stewen1967 fórumtárs pénz módjába írtam át.

1; Brutal-121M-Euro-1.22.x-by-Stewen.scs átnevezése .rar-ra
2; Total Commanderrel megnyitjuk a rar-t
3; def->initial save->normal->game.sii megnyitjuk szerkesztésre
4; money_account: 121500000 -nál ez az összeg van. Ezt írjuk át az általunk kívánt összegre
5; a file kiterjesztését visszarakjuk .scs-re bemásoljuk a mods mappába és kész

iPhone 13 Pro Max

(#16889) Vakegérke válasza jozsi252 (#16888) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kell átnevezni, a Total megnyitja. :K

Íme az ígért link, parancsolj.

Szerk: Szólj, ha leszedted, törölni akarom.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16890) jozsi252 válasza Vakegérke (#16889) üzenetére


jozsi252
veterán

Ja igen, közbe megnéztem és tényleg megnyitja a TC.

Közbe már le is jött a file, köszönöm hogy feltöltötted! Jöhet a próba. :R

iPhone 13 Pro Max

(#16891) Vakegérke válasza jozsi252 (#16890) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már mondtam, a színjavítást kapcsold ki a beállítások-ban, úgy lesz gyönyörű a környezet.

Apropó, én átírtam a terelővonalat, hogy fehér legyen, ne sárga. Remélem, jó lesz úgy. Ha nem, majd elmagyarázom, hogy kell átírni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16892) jozsi252 válasza Vakegérke (#16891) üzenetére


jozsi252
veterán

Jó az így hogy fehér, nem pedig sárga. Van 1 dolog ami nem igazán úgy működik ahogy kellene. Le akartam mondani egy fuvart, F6-ot megnyomtam, de kifagyott a játék. Kiírta hogy ets2.exe leállt.

Ezzel kapcsolatban tudtok valamit mondani? Vagy esetleg máshogy kell lemondani egy fuvart? Személy szerint az eredeti GPS pozícióját jobban szerettem, de majd megszokom ezt is. A grafika meg amúgy minden nagyon szép, érdemes volt vele küszködni hogy berakjam.

iPhone 13 Pro Max

(#16893) Beerdrinker válasza jozsi252 (#16892) üzenetére


Beerdrinker
tag

Ezt próbáld ki... Nálam ezzel már nem fagy ki.

Javított adviser

[ Szerkesztve ]

"Where is Jessica Hyde?"

(#16894) Vakegérke válasza jozsi252 (#16892) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha vissza akarsz térni az eredeti GPS pozícióhoz, töröld a mod-ok közül az advisert.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16895) jozsi252 válasza Beerdrinker (#16893) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszönöm, letöltöm aztán meglesem.

Nagyon durva Scania-nál a 3500 HP-s motor! Lehet vele csapatni rendesen, oda már kell a No Damage mód. De az már nem is életszerű nagyon. Bőven jó a 730 HP-s moci.

American Truck Simulator-nak csinál valaki topicot? Nagyon várom már a játékot, elő is rendeltem.

Vakegérke

Szóval ő a felelős a GPS-ért, lehet hogy kiszedem, még meglátom hogy működik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#16896) Paladin1492

American Truck Simulator - Peterbilt 579 Customization (pre-release beta)
[link]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#16897) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok!
Kérdéssel fordulok hozzátok! megszeretném venni American Truck Simulator de csak akkor ha a multiban lesz kocsi forgalom !valaki tudd róla infót adni hogy lesz e kocsi forgalom ?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#16898) dokee78 válasza kisselandras (#16897) üzenetére


dokee78
félisten

Először nézz utána lesz-e multi.

(#16899) kisselandras válasza dokee78 (#16898) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát állitólag lesz!

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#16900) Milka 78 válasza kisselandras (#16899) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ezt mondták az ETS-re is...csak azt nem említették,hogy home made lesz (amivel nincs semmi bajom) :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.