Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) icecave válasza VincentV (#3200) üzenetére


icecave
nagyúr

Felrakok, ha megjön a 2. csomag :D

Kód: beletettél 3 tokot a kosárba? Csak akkor aktivizálódik,hogy egy tok árát levonja. Amazonon nem hiszem,hogy érvényes, Cruzerlite oldalán annak kell lennie.

Gomb: Kicsit az, mivel vastagabb körben a tok, ezért a gomb olyan, mintha süllyesztve lenne. Mondjuk, így legalább jól véd, nem kell félni úgy, hogy csak egy vékony kis réteg van arra,hogy elnyelje az ütődést. Vannak drop tesztek ilyen tokkal a yt-on, csak másik telefonnal.

Képek vannak a jelenlegiekről, igaz, elég gáz minőség, iPad 2-vel készültek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3202) VincentV válasza icecave (#3201) üzenetére


VincentV
csendes tag

Tényleg működik 3 darabbal :) Te mikor adtad le a rendelést a 3-as pakkra?

Ezeket a képeidet már láttam korábban. Nincs mit szépíteni, valóban gáz a minőség :DDD de azért jól mutat a telefon a tokban :) Szerintem veszek egyet mert nagyon tetszik (vagyis hármat - green, teal, blue a kiszemelt) de azért a képeket megvárnám előtte, addig csak nem jár le a promo. Én ráérek mert még telefon sincs egyelőre. Elég nehezen döntök a Honor 6 és e között :F

[ Szerkesztve ]

"ice-ice-baby" - jég-jég-csecsemő

(#3203) icecave válasza VincentV (#3202) üzenetére


icecave
nagyúr

Előző megjött 2 hét alatt simán (11 nap), de előzőt pont ünnepek előtt adtam fel, í]y ott tart, hogy New York-ban feltették a repülőre. Pont jövő héten érkeznek, de sajnos, akkor nem leszek már ezen a címen, csak jan. 25 körül tudják utánam küldeni.

Jók ezek a tokok, ami még érdekes, hogy a sima fehér és fekete nem átlátszó, azonban a többi kicsit az, mert a képeken is látszik, hogy átüt kicsit a hátulján a Sony felirat.

(#3204) Armahun


Armahun
addikt

Történt egy bő méteres esés járólapra, Laposan érkezett a hátlapra, amin egy vastagabb fólia van amit a Nillkin üveghez adtak. Sérülés nem történt.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3205) geccoblaze válasza Armahun (#3204) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Hurrá! Kellenek ezek az esési sikersztorik! :)

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#3206) vicces válasza geccoblaze (#3205) üzenetére


vicces
addikt

nekem is volt egy esés itthon. lerántottam a töltőkábellel. kb 40 cm-t zuhant a szönyegre. mitomén hogy érkezett. a földön már nem volt bedugva az usb kábel. szerencsére nem lett semmi baja.
valamint ma rakodás közben 1x tutira megnyomódott a zsebemben. sörös rekeszeket pakoltunk - 5-6 rekesz egymáson- és a kis molnárkocsinak a markolata indulásnál nekifeszült a kijelzőnek. gondoltam most lehet menni cserélni a telefont, de nem lett baja :C

:)

(#3207) HardRic


HardRic
addikt

Én meg vigyázok rá. :D Van csuklópántom is. Nagyon hasznos dolog.

(#3208) misi111


misi111
tag

Nekem a fürdöszoba radiátorról ugrott le magától. Elég nagyot csattant,linoleumra esett,csak az elején van egy fólia ami a dobozában volt,azonkivül semmi nem védi,lekopogm semmi baja nem lett. :R

[ Szerkesztve ]

Privátra illik válaszolni!!!!

(#3209) kazanka válasza misi111 (#3208) üzenetére


kazanka
őstag

Az enyém az igazi biztonság benn volt a szekrényben tegnapig,hogy ezután mi lesz majd kiderül.

(#3210) Tomika86


Tomika86
senior tag

Sziasztok!

Ez működhet Z3 compact-tal? [link]

(#3211) Flind válasza Tomika86 (#3210) üzenetére


Flind
senior tag

Működik a címe alapján, meg van is ilyen valakinek itt ha jól emlékszem.

(#3212) -Valinas- válasza Tomika86 (#3210) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Ha ez Nikay, vagy mi a csuda, akkor nekem pontosan ugyanilyenem van. Jó, viszont rendkívül lassan tölt, nem tudom, hogy ez lehetséges-e, mármint hogy lassabban tölt, mint a többi mágneses kábel, mivel más mágneses kábelt még nem próbáltam.

(#3213) Tomika86 válasza -Valinas- (#3212) üzenetére


Tomika86
senior tag

Hát ha jól tudom az USB csak 500mA-t tud szolgáltatni. A gyári töltő meg 1500mA (1,5A)-es.

(#3214) umfrider válasza Tomika86 (#3213) üzenetére


umfrider
senior tag

Mindegyik? ( mágneses )

[ Szerkesztve ]

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#3215) vicces válasza Tomika86 (#3213) üzenetére


vicces
addikt

de ha nem a gépbe dugnátok a kábelt, hanem a gyári töltőbe akkor talán gyorsabb lenne.
szerintem 1,5 amperhez nem kell nagy keresztmetszet. :K

:)

(#3216) Lasy válasza Armahun (#3187) üzenetére


Lasy
veterán


Ez nagyon jó lenne, csak ugye nem a miénkhez van.

+36702778032

(#3217) Tomika86 válasza umfrider (#3214) üzenetére


Tomika86
senior tag

Laptop USB-je azt hiszem max 500mA. Asztali gépé lehet többet is tud. De a gyári töltő is USB-s, ez 1,5A.

Én azért akarok USB-st mert a motoromon használnám és USB aljzatom van.

[ Szerkesztve ]

(#3218) Tomika86 válasza umfrider (#3214) üzenetére


Tomika86
senior tag

A mágnes csak tartó szerepet tölt be.

(#3219) umfrider válasza Tomika86 (#3218) üzenetére


umfrider
senior tag

Ja, így világos. Azért csodálkoztam. Mert innentől már um. az áramforrástól függ.

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#3220) VMatteo


VMatteo
őstag

valaki nem akar betársulni Cruzelite tok vásárlásba? Ahogy írtátok, 3 tok+posta 26 dollár~6500Ft. Viszont nekem csak 1 tok kellene. Összeállnánk, itthon meg már megoldanánk. Na ki lenne benne?

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#3221) -Valinas- válasza vicces (#3215) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Szerintem meg a gyári töltőbe dugtam... :U

(#3222) vicces válasza -Valinas- (#3221) üzenetére


vicces
addikt

akko ilyen kábelt nem ajánlott venni.
a magnectron nálam tölt mint a barom. csak ajánlani tudom :K

:)

(#3223) Tomika86 válasza vicces (#3222) üzenetére


Tomika86
senior tag

De miért függ a kábeltől a töltés gyorsasága, van benne valami elektronika is?

(#3224) Armahun válasza Tomika86 (#3223) üzenetére


Armahun
addikt

A benne futó réz szál vastagsága lehet befolyásolja.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3225) Tomika86 válasza Armahun (#3224) üzenetére


Tomika86
senior tag

Lehet.

Létezik olyan autós tartó hozzá ami a 2 sarkát + másik oldalt középen fogja a telefont? Így fektetve van a telefon GPS-hez.

(#3226) fullmanytime válasza VMatteo (#3220) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Helló, ment privát.

(#3227) misi111 válasza Tomika86 (#3225) üzenetére


misi111
tag

Én olyat vettem amit a tv reklámoz hogy csak a tesóban kapható.2000ft,nekem nagyon megfelel.
olyan anyag van a konzol közepén mint a régi szöszmöszölő henger,ez a gumis tapadós rész. Csak az a rész tartja a telefont,semmi sarok semmi más. :R

Privátra illik válaszolni!!!!

(#3228) umfrider válasza Tomika86 (#3225) üzenetére


umfrider
senior tag

Tudom, hogy nem ilyenre gondolsz, de nekem ilyen van.

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#3229) VincentV válasza VMatteo (#3220) üzenetére


VincentV
csendes tag

Neked hogy jött ki $26-ra? Nálam még kuponnal is $36.

Egyébként engem is érdekelne a dolog. Először csak egy zöldre lennék vevő aztán ha tényleg olyan jó akkor max még rendelnék 1-2-t de ismeretlenbe hármat nem merek.

"ice-ice-baby" - jég-jég-csecsemő

(#3230) p2pp


p2pp
őstag

Letöröltem az SD kártyámat a gyári Fájl kezelővel.
Teljesen üresre. Eltávolítottam majd visszatettem.
Visszaállt a törlés előtti állapotra minden.
Hát ilyen nincs és mégis van?!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#3231) szabacsik válasza p2pp (#3230) üzenetére


szabacsik
őstag

Nálam akkor művelt ilyet amikor meghalt a kártya. Se géppel se telefonnal nem lehetett formázni. Ha végig is futott akkor is rajta maradt minden. Próbáld meg azért másik készülékben megformázni vagy számítógépben

/\____/\

(#3232) ak76


ak76
senior tag

Én is beszálltam a Z3C topicba,egy fekete Telenoros példánnyal,első pozitív benyomások,azon kívül hogy milyen kicsi & gyors,az az akkumlátor hű×××meg üzemideje,most tartok 1 nap 5 óránál,4 óra kijelzőidővel,és 40 százalékon vagyok,ha ez lesz a norma,röhögve összejön az 5 óra kijelző 2 napos üzemidővel.
Ez nagyon OK,Note3-ról jövök,az se tud többet,vagyis inkább egy kicsit kevesebbet.

(#3233) p2pp válasza szabacsik (#3231) üzenetére


p2pp
őstag

Köszi! Kipróbáltam más telóba is.
Ugyanaz. Kártya kampec.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#3234) szabacsik válasza Tomika86 (#3225) üzenetére


szabacsik
őstag

Véletlenül találtam . Ilyenre gondolsz?

/\____/\

(#3235) colos128


colos128
újonc

Helló! nem tudja valaki, hogy az alu tok mennyire befolyásolja a wifi, gps, gsm..stb jelerősséget?

(#3236) kazanka válasza colos128 (#3235) üzenetére


kazanka
őstag

Ennél a telefonnál nem próbáltam de pl a Samsungoknál és az LG-k nél nagyon,én is azért nem merek venni.

(#3237) Armahun válasza colos128 (#3235) üzenetére


Armahun
addikt

Állítólag semennyire, mert ezen a készüléken hátul vannak az antennák, nem oldalt.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3238) mrdavid válasza ak76 (#3232) üzenetére


mrdavid
aktív tag

Ez simán hozható, nekem mobilnet 8-18ig utána wifi 10ig, és így szokott olyan 5-6 órás kijelző idő lenni és a második nap kilenckor rakom fel 8%on töltöre

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#3239) kazanka válasza VMatteo (#3220) üzenetére


kazanka
őstag

26 vagy 36$ ?

(#3240) VMatteo válasza kazanka (#3239) üzenetére


VMatteo
őstag

nekem ez jött ki

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#3241) kazanka válasza VMatteo (#3240) üzenetére


kazanka
őstag

Van már akinek kellene?

(#3242) VMatteo válasza kazanka (#3241) üzenetére


VMatteo
őstag

igen már forog a pénzünk ;]

Tisztelet a Gépésznek!

(#3243) kazanka válasza VMatteo (#3242) üzenetére


kazanka
őstag

Majd a második körbe beszállok ha meg lesz még a telefon.Az már haladás hogy elővettem a szekrényből.

(#3244) misi111 válasza kazanka (#3243) üzenetére


misi111
tag

És milyen?

Privátra illik válaszolni!!!!

(#3245) kazanka válasza misi111 (#3244) üzenetére


kazanka
őstag

Úgy tünik jó, csak egy kicsit lenne nagyobb

(#3246) VMatteo válasza kazanka (#3245) üzenetére


VMatteo
őstag

a telefon vagy más? ;] ;] ;] :DDD :DD

Tisztelet a Gépésznek!

(#3247) kazanka válasza VMatteo (#3246) üzenetére


kazanka
őstag

64 évesen már a kicsinek is örül az ember,hát még 5 év alatt 3 tüdőműtét után.

(#3248) Tomika86 válasza misi111 (#3227) üzenetére


Tomika86
senior tag

Nekem inkább olyan kellene ami minél biztosabban fogja. A Motoromon akarom majd használni GPS-nek. Meg fontos lenne hogy fekve legyen a telefon.

(#3249) misi111 válasza Tomika86 (#3248) üzenetére


misi111
tag

ejjha,akkor oda tényleg komolyabb kell. :C

Privátra illik válaszolni!!!!

(#3250) HardRic


HardRic
addikt

Pewdiepie-nak is ilyen telefonja van.

Kitérdekel rovatunkat olvashatták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.