Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) Bilux


Bilux
veterán

Hello!

Segítsen nekem egy hozzáértő, mert megakadtam.
Xperia u-ra akarok rakni másik romot cm11 kitkatot.
Teljesen szűz gyári t-s telefon.
Bootloader nyitásnál már megakadtam.
Sony hivatalos oldalán ott tartok, hogy megkaptam a nyitáshoz szükséges kulcsot.
LEszedtem a legutolsó android sdk-t aztán kész vége.
Fastboot exe nincs az sdk tools mappában illetve nem tudom a telefont fastbootba rakni elvileg kikapcsolt állapotban hangerő fel gomb nyomva tartásával kell csatlakoztatni a géphez.
Win 8.1-em van.

Segítsen valaki mert már a szemöldökömet befontam.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15152) v_angelus válasza air (#15150) üzenetére


v_angelus
tag

Az alvómódban restart-ot megnézem majd, bekaspcsolva hagyom a wifit etére, reggel meg majd megnézem az uptime-ot.
Lehet nézek majd valami olcsó sim-et az egyik szolgáltatónál.

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#15153) air válasza Bilux (#15151) üzenetére


air
nagyúr

Olvass vissza egy kicsit, légy szíves! Kb. 10 hsz.

#15155:
:K
És ha lehet 5 percen belül szerkeszd a hsz-t!
Ne használd chat-nek a fórumot!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15154) Bilux válasza v_angelus (#15152) üzenetére


Bilux
veterán

Látom te már felraktad segíthetnél nekem :C :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15155) Bilux válasza air (#15153) üzenetére


Bilux
veterán

Tehát ha t-s akkor nem is tudom nyitni a BL-t?
Ha nem nyitható akkor milyen zárt bootloaderes romot tudtok ajánlani ami stabil és gyors is mert jelenleg a telefon használhatatlan a gyári rommal rettentő lassú.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15156) v_angelus válasza Bilux (#15151) üzenetére


v_angelus
tag

Frissítés 2: a rövid összefoglalóban benne van.

Frissítés: ha szolgáltató függő a telefon, akkor nem lehet nyitni, erre mit ír ki? *#*#7378423#*#* Bootloader unlock allowed Yes vagy No

sdk/platform-tools/ itt van
én is szenvedtem vele, nem ment minden elsőre
fontos lépések
1. flashtool-ban van egy drivers könyvtár, onnan tedd fel az U driver-ét, és van alul még két dolog, amit én felraktam: Flashmode drivers, Fastboot drivers
2. ha ez megvan, akkor elvileg már mennie kell a sony oldalán leírt 15-16. lépésnek

ha ezek megvannak, akkor e szerint csináld végig az install-t, mert én sz*ptam egy keveset, mert nem olvastam tovább az első hozzászólásnál :)

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#15157) Bilux válasza v_angelus (#15156) üzenetére


Bilux
veterán

Ezt a flahstools csomagot hol találom?
Mert ami a sony hivatalos oldalán volt van Emma-nak hívják és hiába regisztráltam nem enged belépni a programba.

BL unlock allowed No....

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15158) Bilux válasza v_angelus (#15156) üzenetére


Bilux
veterán

Halott a flashtools link :W

Akkor bootloadert nem tudom nyitni, zártra van valami jó használható sallangmentes rom?
Ezt raktam fel még pár hónapja már azt sem tudom hogy.
De nem volt ennyi szopás vele.:6.1.1.B.1.100 már ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15159) v_angelus válasza Bilux (#15158) üzenetére


v_angelus
tag

Annyira nem nehéz megtalálni, a google is sokat segít: Flashtool

Próbáld ki a Micrcinkó 7.5-öt. Itt le is írja, hogy kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#15160) Djandreas


Djandreas
csendes tag

Original 2.3.7.-hez (st25i_nordic_2.3.7_6.0.b.3.184.) keresek egy jó kis (felülről lehúzható) értesítő sáv alkalmazást! Van valakinek javaslata?

(#15161) Bilux válasza v_angelus (#15159) üzenetére


Bilux
veterán

rootnál megáll a tudomány leszedtem az u-hoz valót elindítom a runme.bat-ot kiválasztom a megfelelő menüt majd végig fut hogy a file vagy az elérési út nem található...

Air segíthetnél... nem értem mi a baj.
usb debugging is bekapcsolva...

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15162) air válasza Djandreas (#15160) üzenetére


air
nagyúr

Gondolom a GB nem rootolt. Arra nem lehet egyedi rendszeralkalmazásokat tenni. Konkrétan mi a kérdés? Mert lehúzható értesítési sáv van benne.

(#15161) Bilux
Akkor kezdjük az elejéről! Milyen romot akarsz rootolni? 54-es és afeletti romnál kernelt kell cserélni. Az összefoglalót elolvastad? Ha abban nem találsz valamit, akkor tegyél fel konkrét kérdést!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15163) Bilux válasza air (#15162) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor egy olyan rom kéne ami rootolható azt fel is rakom gyorsan flashtoollal

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15164) v_angelus válasza Bilux (#15161) üzenetére


v_angelus
tag

Mivel .100-as romod van és a mircinkó féle root nem megy, kövesd az összefoglalóban leírtakat, ott benne van hogy kell root-olni a nálad lévő rom-ot.

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#15165) air válasza Bilux (#15163) üzenetére


air
nagyúr

Mindegyik ICS rootolható. A 6.1.1.B.1.10-et a legegyszerűbb, mert annál még nem kell a kernelt cserélni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15166) Djandreas válasza air (#15162) üzenetére


Djandreas
csendes tag

Igazából a GB Rocks féle romon található felső értesítési sávhoz hasonlót kerestem volna. (wifi, gps, adat, stb bekapcsolás) Jelenleg nincs rootolva (visszazártam), de nyitott boot loaderes a telefon. Már minden féle romot rátettem, de most a stock 2.3.7-et szeretném rátenni és egy kicsit testre szabni.

(#15167) air válasza Djandreas (#15166) üzenetére


air
nagyúr

Widgetsoid, Notification Toggle, Power Toggles, Elixir2.
És még jó néhány más program tud kapcsolókat tenni az értesítési sávra.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15168) v_angelus


v_angelus
tag

Lefuttattam párszor CM11 alatt az antutu-t, az átlag 7600 pont.

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#15169) mobilizmo válasza air (#15167) üzenetére


mobilizmo
addikt

Az miért van, ha ezek közül bármelyiket használom a GPS bekapcsolására, akkor beugrik a menübe, a Location access-be. Ha meg a az android (4.3) sajátját, akkor simán ki-be kapcsolja vele a GPS-t.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#15170) Asycid válasza Bilux (#15151) üzenetére


Asycid
tag

Windows 8.1-re tudomásom szerint nincs fastboot és flash driver. (igazából fel sem ismeri a telefont, mert valami device enumeration failed cuccot ír csak eszközkezelőben, mellette egy csinos sárga felkiáltójellel. Persze win 8-on még megy, ez csak 8.1-re igaz... nekem is az van. Bár már vagy másfél hónapja nem olvastam utána, lehet, hogy azóta megoldották ezt a hibát. (ha megoldották, kérek linkeket :) )

[ Szerkesztve ]

(#15171) air válasza mobilizmo (#15169) üzenetére


air
nagyúr

Talán azért, mert a saját programja rendszeralkalmazás, amit te telepítettél az pedig felhasználói. Illetve valószínűleg más függvényt vagy funkciót hívnak meg.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15172) Bilux válasza Asycid (#15170) üzenetére


Bilux
veterán

Így ahogy mondod, elvileg a legújann flashtool-t szedtem le de a benne lévő drivereket nem lehet telepíteni... 8.1 alatt. :W Elment feleslegesen 3 óra az életmeből...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15173) air válasza Bilux (#15172) üzenetére


air
nagyúr

Így próbáltátok már?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15174) freemanone válasza air (#15173) üzenetére


freemanone
őstag

felesleges megpróbálni, sajnos csak win7 és 8 alatt működnek a driverek. Valamiért 8.1 alatt cseszik... a megoldás virtuális gépbe valamilyen korábbi win verzió, vagy másik gép.

(#15175) air válasza freemanone (#15174) üzenetére


air
nagyúr

És ez a virtuális dolog működik? Te próbáltad már? Ismeretlen eszközt is hozzá lehet adni a virtuális géphez? Képes a virtuális rendszer olyan eszközt kezelni, amit a host egyébként nem kezel?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15176) Asycid válasza freemanone (#15174) üzenetére


Asycid
tag

Próbáltam már VMware-rel win7-ben (win 8.1 alól), sajnos nem megy, hiszen a virtuális gép is a gazdarendszertől kapná az információt, de mivel az eleve nem tudja enumerálni (bármit is jelentsen ez) az USB eszközt, ezért nem működik. Amúgy anno olvastam, hogy a win 8.1 más módot használ az USB eszközök felismerésére, mint az eddigi Windowsok, innen a probléma. A Sony meg nyilatkozta pár hete, hogy majd adnak ki javítást... majd... Amúgy állítólag USB 3.0-s porttal meg lehet oldani valahogy, de sovány vigasz, ha azt nézem, hogy a gépemen 2.0 van csak...

(#15177) freemanone válasza air (#15175) üzenetére


freemanone
őstag

Igen, vmware-el biztosan működik. Nem egyszer csináltam már ilyet. :K
Minden usb-s eszközt látsz a VMware főablakban, ahol ki lehet választani, hogy felcsatolod-e a virtuális gépre, ekkor lecsatolja a host-ról, tehát az alap rendszeren nem is lesz elérhető onnantól. Ezután a driver telepítése nem tart semeddig sem, mert win7/8 alatt simán megy. 8 alatt előfordul, hogy ki kell kapcsolni a kényszerített driver aláírás ellenőrzést, de ennyi az össz problem, amibe bele lehet futni.
Csak arra kell figyelni, hogy a virtuális gépre telepíteni kell az VMware tools-t (2 kattintás, amit fel is ajánl rögtön telepítés után), hogy tudja kezelni egyáltalán.

(#15176) Asycid: tévedés, nem a gazda rendszertől kapja a drivereket, ezért is kell a VMware tools kiegészítő telepítése. Ismeretlen eszközt is lehet használni így, mivel nem emulálja, hanem közvetlenül a virtuális gépre csatolja fel az eszközt, a gazda kihagyásával.

[ Szerkesztve ]

(#15178) air válasza freemanone (#15177) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. Délelőtt mindenképpen kipróbálom. A régi 7-esem, amiben megvolt minden, vmware converterrel tettem át virtuálisra. Így abban simán mennie kell.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15179) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv az uraknak,

olvasgatom az összefoglalót, de a segítségeteket szeretném kérni. adott egy T függő vas, azaz akkor zárt bootloaderes. szeretnék csinálni vele valamit, mert factory reset után is iszonyat, néha hogy belassul. mit tudok tenni vele? :F gondolom gyári kernelre rá valami stabil rom?

tárgytalan, a gazdája nem akar romcserét :W

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15180) Bilux válasza Mr.Csizmás (#15179) üzenetére


Bilux
veterán

Ugyanezzel szopok én is, katasztrófa ez a telefon alaphelyzetben.
A kis x10 gyorsabb volt minden tekintetben főzött romokkal.
Azért rápróbálkozok a kényszerített módszerrel a drivert felrakni, de nem bizakodom nagyon.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15181) glehel válasza Bilux (#15180) üzenetére


glehel
senior tag

rakjatok rá egy gyári .100-as kigyomlált romot+ egy jól megírt build.prop régebben írtam róla.nálunk azóta semmi gond nincs a telefonnal volt hogy 2 hétig nem volt kikapcsolva és észre se vettük.

(#15182) air válasza freemanone (#15177) üzenetére


air
nagyúr

Sikerült felcsatolni a telefont egy virtuális Win7-re, de a Flashtool azt írja, hogy "Root access denied".

Pedig az ADB shellnek van adva jog a SuperSU-ban.
Ez mitől lehet?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15183) freemanone válasza air (#15182) üzenetére


freemanone
őstag

Mit akarsz csinálni egyáltalán?
Csak gyanúm van, hogy fastboot mód-ról van szó, legalábbis olyankor szokott ez a hibaüzenet jönni és zárt a BL, azért nincs joga.
Ha mégsem, akkor így hirtelen nincs ötletem.

(#15184) air válasza freemanone (#15183) üzenetére


air
nagyúr

Semmit nem akarok csinálni, csak USB debug bekapcsolva rádugtam, hogy felismeri-e. Akkor írta ki, hogy "root access denied". De ha ezt így rendben van, akkor ok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15185) freemanone válasza air (#15184) üzenetére


freemanone
őstag

Értem, akkor az valszeg csak info lesz a fastboot és a zárt BL miatt.

(#15186) kiseper


kiseper
tag

Üdv,
Olyat láttatok már hogy legfrisebb gyári firmware-es U random restartolgat? tényleg tök véletlenszerűen ha nyúzom ha nem néha látom hogy rebootol :)

(#15187) D-Phrag válasza kiseper (#15186) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Jaja. Silány munka..

(#15188) air válasza D-Phrag (#15187) üzenetére


air
nagyúr

Azért ez így erős túlzás.
Vannak a gyári firmwarre épülő jól használható romok. Lásd Mircinkó v7.5.
Nálam 1 nap kihagyással közel 1 hónapja teljesen jól működik.
Ugyanakkor vannak CM9-re épülő romok is, ezeket is érdemek kipróbálni.Meg kell találni a középutat a készülék képességei és az igények közt. Ha ez sikerül, akkor elég jól használható. Szerintem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15189) D-Phrag válasza air (#15188) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Nem értem a kommented. Ő gyári ICS-ről írta, amire én is reflektáltam.
Attól még, hogy van pár buherált ROM, amivel el lehet vegetálni, elég még szánalmas, hogy a gyári legfrissebb használhatatlan. Speciel én is csak azért cseréltem ROM-ot, mert idegesített a Sanyi által kiadott 4.0.4 trágyahalom lassúsága, megbízhatatlansága.

Nem mindenki érez vágyat (joggal), hogy buherálja a garanciális és sok pénzbe került telefonját, mert a fejlesztők nem tudnak normális használható szoftvert megírni..

Ergo, nem túlzás, silány munka..

(#15190) stb: Te sem olvasol el rendesen egy kommentet..
GB??? Vannak appok amik nem is támogatják azt a rendszert. 2014 van. Gyárilag kijött frissebb is, mért nem működik úgy, mint más telefonokon a legutolsó szokott?
Ha fogtál volna jobb készüléket, rájönnél, rossz választás volt, ennél csak kompromisszumok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#15190) stb válasza D-Phrag (#15187) üzenetére


stb
csendes tag

Air-el értek egyet!
Sokan szidják újabban (újabban többen mint régebben), de én az U-val meg a GB Rocks-al halálosan boldog vagyok. Eddig ez a legjobb telóm.
Persze nem is használom telefon-zene-fotó-sudoku kombón kívül másra......na de hát ez egy telefon. :-)

(#15191) air válasza D-Phrag (#15189) üzenetére


air
nagyúr

El kell adni, és venni egy olyat, amivel nincsenek kompromisszumok!
Elárulom, ilyen nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15192) Bilux válasza stb (#15190) üzenetére


Bilux
veterán

Arra van 5000-ért a tescóban telefon.
Ez újonnan majd 50.000Ft volt, ha nem több. Kicsit többet vár az ember tőle. Kedves páromnak csinálnám mert ő csak telefonálna illetve facebookot olvasna rajta de egyelőre a telefon indítás úgy működik hogy megnyomja a kagylót és kb 5 másodperc múlva jelenik meg a tárcsázó. Ennyire laggozó android telefont én még nem láttam.
(Igaz nem az ehhez hasonló kategóriákat birtokoltam. sony Z, HTC One, SGS4, Note 3 stb)
Aztán 4.0.4 alatti romokat nem támogatja a szebb jobb facebook.
Ha sokat szopat tuti összetöröm.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15193) Bilux válasza air (#15191) üzenetére


Bilux
veterán

Mircinkónak adok egy esélyt csak újra kéne raknom az oprendszert hogy felrakhassam, ez is mekkora szopatás :O

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15194) air válasza Bilux (#15192) üzenetére


air
nagyúr

Az Android apps topikban folyamatosa panaszkodnak a facebook alkalmazásra. A legutolsó frissítés óta állítólag teljesen használhatatlan lett. Tehát ez egyáltalán nem ennek a készüléknek a hibája.
(Mondjuk nem is értem minek kell folyamatosan a fb-on lógni. ;])
Normális alkalmazásokat kell használni, meg egy Greenify-t, és a készülék teljesen jól használható lesz.
Ha jól tudom a Mircinkó rom feltehető bármire, ha rootolt a telefon, és van CWM.
Csak ezért nem kell újraflash-elni.

(Teljesen off, magánvélemény. Ha neked ilyen prémium készülékeid vannak/voltak, miért nem vettél valami jobbat a párodnak? :B )

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15195) freemanone válasza Bilux (#15192) üzenetére


freemanone
őstag

szvsz ez a telefon 15k-s kategóriában indulhat bármilyen címért és ott is csak véres küzdelem árán ér el bármit is. A helyedben megválnék tőle nagyon gyorsan. FB-re kifejezetten alkalmatlan ez a telefon. A messenger elmegy vele, meg a böngészős m.facebook.com is szódával oké, de sok türelem kell hozzá. Nameg hozzáértés sem árt... mert egy medencét meg lehetne tölteni annyi bloatware van rajta.

(#15196) D-Phrag válasza Bilux (#15192) üzenetére


D-Phrag
senior tag

+1 :C :C

(#15194) air: Tessék. Magad támasztod alá, hogy a telefon CSAK kompromisszumokkal használható kielégítően. De -újonnani- 50-60 ezer Ft-os készüléktől azért elvárná az ember, hogy ne kelljen rootolni, 3-4 féle buherált ROM-ot próbálgatni, ne adj Isten még a Bootloader-t nyitogatni garivesztés árnyékában, hogy eljuss egy olyan állapotra, amit akkor kellene produkálnia az okostelónak, mikor kicsomagolod és elkezded használni normális módon.
És "OKOS"teló, tehát miért baj, ha valaki nem fagyasztgat, csak egyszerűen használja a közösségi appokat meg a többit. Erre való. Nálam a másik telómon nem okoz fennakadást a FB utolsó verziója sem.

És most jönne a kérdésed újfent, hogy miért van ilyen készülékem, mért nem vettem jobbat?
1.a: Céges, nem cserélgethetem kényem kedvemre.
1.b: Mivel céges (=garanciális), nem szívesen húzkodom az oroszlán bajszát (root, BL nyitás, romolás)
2.: Bíztam benne, hogy egy nagymúltú mammutcég, aki ért el sikereket telók terén is, egy ilyen árkategóriás készüléket meg tud csinálni olyanra, hogy egy átlag júzer sem érzi a kényszert, hogy 2 hét használat után földhöz b@ssza..

Ez a teló megkockáztatom sebességben még egy Samsung Galaxy ACE 1-et!!! sem ver kenterbe, pedig ég és föld ami motorháztető alatt van.

De nyugtasd magad, hogy neked van a legjobb telód, amit csak okosan kell tudni használni. :R
Amúgy minden telefonnál van valamennyi kompromisszum, de ennél valami nagyon nem faja. Vagy az ára vagy szoftver vagy a vas.

[ Szerkesztve ]

(#15197) beefjeez válasza D-Phrag (#15189) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nekem gyári ics-el megy, hibátlanul, nem fagy, nem szaggat, nincs ramhiány (mondjuk nem érdekel különösebben, hogy mennyi a szabad ram ha szépen megy).
Elképzelni nem tudom, hogy lehet mindenkinek ennyi problémája ezzel a rommal.

(#15198) air válasza D-Phrag (#15196) üzenetére


air
nagyúr

Értelmetlen flame-be nem fogok belemenni, mert inkább az értelmes kérdésekre próbálom az energiáimat koncentrálni, és a segítségre igényt tartóknak próbálok segíteni, nem az állandóan méltatlankodókat, folyton elégedetleneket akarnám meggyőzni, de néhány reakciót azért engedj meg.

- Nem tudom, hogy konkrétan mivel támasztottam alá, hogy a készülék CSAK kompromisszumokkal használható. Egyébként minden készüléknél kell ilyen vagy olyan kompromisszumokat kötni. Ha máshol nem, hát az áránál.
- Az OKOStelefon csak okosan használható, és minden OKOStelefon csak annyira okos, mint a használója.
- Az én telefonom is céges. Szerintem ez nem okoz semmilyen hátrányt.
- Mivel céges a készüléked, gondolom nem független, így a BL nyitás eleve nem jön szóba semmilyen formában. A root visszaállítható, mint ahogy a gyári firmware is, így ezek sem okoznak garanciavesztést.
- Egy szóval sem mondtam, hogy nekem van a legjobb telefonom. Csak a saját tapasztalataimat írtam le minden esetben. Nálam eddig még nem állt elő olyan helyzet, hogy úgy érezzem a földhöz kellene csapnom. Ettől függetlenül nem zárható ki, hogy a te készülékeddel valami probléma van. Ebben az esetben be kell vinni a szervizbe, hátha valamilyen hardveres gondja van. Pontosan ezért nem kellene általánosítani, mert ahogy te fogalmazol, az nem állja meg a helyét.
- Az hogy egy készülék újonnan mennyibe került ma már egyáltalán nem számít. A 20-25 éves Sony Trinitron tv-ket sem hasonlítod a mostani készülékekhez, pedig új áruk még magasabb is volt, mint egy mostani OKOStévé. :U

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15199) D-Phrag válasza beefjeez (#15197) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Az a jó. :D
Sokáig volt fent az is, de előjöttek a laggolások, hívásindítási késés, fagyás stb. hibák. Pedig nem használok folyamatosan háttérben menő appokat (pl. FB, G+, Viber stb.)
Mindenkinek az jó ami kielégíti igényeit. Van akit az is zavar, ha 1X megakad, van akit az sem érdekel, ha pl. 2 kép közötti váltás alatt egy kávét is meg tudsz inni. Különbözőek vagyunk, ennyi.

(#15198) air: no comment :R

Szabad RAM mennyisége engem sem érdekel. Ezt témát én ezzel kommentel zárom is..
Bocs az OFF-ért, ha valakit zavart.

[ Szerkesztve ]

(#15200) D-Phrag válasza air (#15198) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Azért még egy szó a személyeskedés miatt:

Én is segítőkész voltam, mert megírtam, hogy nálam melyik rom vált be. Erre jöttek az ócsárolások, hurrogások. Egyáltalán nem méltatlankodom, elégedetlenkedem.
Kifejtettem GYÁRI vonalon a véleményem. Ezt szabad, nem tiltja a szabályzat.

Ui: Ha marad még energiád, majd kukkantsd meg felhasználói nevemmel rákeresve én mennyit segítettem a fórumtársaimnak itt a PH-n telós kérdésekben, aztán majd utána moralizálj. Kösz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.