Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Bocs a dupláért,még egy kérdés.
6.1.1. C.1. 0 ra melyik root leírás érvényes? Mert ezt a verziószámot nem látom az összefoglalóban.

(#14050) riska1982:Lehet,hogy én vagyok vak, de ahhoz meg nem találok letöltési linket. :F

[ Szerkesztve ]

(#14052) riska1982 válasza BRIKLY (#14051) üzenetére


riska1982
tag

Igen, jó hozzá.

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#14053) freemanone válasza BRIKLY (#14051) üzenetére


freemanone
őstag

hamarosan fogod: [link]

(#14054) BRIKLY válasza freemanone (#14053) üzenetére


BRIKLY
veterán

Oké,akkor ezzel a root megvan, már csak letöltési link kellene a Mircinko Rom V6.0-hoz,és a 6.1-hez. :)

(#14055) air válasza BRIKLY (#14054) üzenetére


air
nagyúr

http://mircinkorom.blogspot.hu

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14056) BRIKLY válasza air (#14055) üzenetére


BRIKLY
veterán

Itt a Mircinko V7.0 a legrégebbi.. :U

(#14057) Mircinko válasza BRIKLY (#14056) üzenetére


Mircinko
senior tag

Csak nem??! U-s tag lettél? :D
Az oldalról a legújabb 7.5 tölthető le. De, ha igény van rá feltölthetek régebbi verziókat is.. :)

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#14058) BRIKLY válasza Mircinko (#14057) üzenetére


BRIKLY
veterán

Testvéremnek van U-ja, 5 percet volt a kezemben, és majd hanyatt estem hogy milyen lassú..Mondom ezzel valamit kezdeni kell. :D Ez után az 5 perc nyomkodás után bizonyosodtam meg végleg,hogy szerencsém volt,hogy mikor én vettem telefont már nem volt a T-nél U, így SP-t vettem. :DD

7.5-re elég sok panaszt láttam, most pedig csak teljesen stbil ROM jöhet szóba,mert Ő nem ért hozzá,és szerdáig lesz csak itthon,utána több mint 100km-re lesz tőlem.

(#14059) Mircinko válasza BRIKLY (#14058) üzenetére


Mircinko
senior tag

Hát egy SP-hez szokott felhasználónak, bizony lassúcska lehet az U. Valójában nem az. :)
Nincs gond, így legalább megtudod nézni a régebbi fajta telepítőt is :D.

..Itt pedig megtalálod a V6.0-át és a 6.1-es javítást.

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#14060) BRIKLY válasza Mircinko (#14059) üzenetére


BRIKLY
veterán

Hát nem az SP-hez hasonlítom.Még az Xperia minim is sokkal gyorsabb volt. :U

Más ez a telepítő? akkor jó,majd tesztelem ezt is SP-n,mert a másikat nem tudtam sehogy rávenni,hogy felhúzza a system-et. :(

Köszi, remélem az teljesen stabil. :R

(#14061) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Valami nem kóser ezzel a telefonnal.A belső tárolórol sem bírom lementeni a cuccokat..
Arról nem is beszélve,hogy az előbb próbáltam volna elindítani flash módban (hangerő le), de nem csinált rá semmit,csak elkezdett tölteni. :U Igaz,nem volt bekapcsolva az USB hibakaresés,de szerintem ez nem számít.

(#14062) Tommy7 válasza bandee0817 (#7250) üzenetére


Tommy7
tag

...bocsi nem válasz az egyik előzőhöz, csak félrenyomtam :S

Hali, január óta van ilyen telóm, miután megvettem mindig frissítettem PC companionnal, de májusba meguntam, mert akadt, meg sok baj volt a szoftverrel, elvittem a tmobilehoz, visszarakták rá az alapot amivel vettem, és azóta jó, most fel tudnám rakni a 6.1.1.C.1.0-át, ezzel is bajok lennének ha frissítenék, vagy talán már megoldódik a helyzet?

[ Szerkesztve ]

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#14063) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Mircinko: Tényleg szép ez a telepítő.. Szép fekete képernyő, rajta egy nagy semmivel. Ilyenkor mi a gond??

(#14064) Mircinko válasza BRIKLY (#14063) üzenetére


Mircinko
senior tag

Látom elolvastad a GYK-t, illetve a telepítési útmutatót.. :U. [link]

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#14065) BRIKLY válasza Mircinko (#14064) üzenetére


BRIKLY
veterán

Köszi,azt hittem az összefoglalóban rendesen van linkelve minden.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14066) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Te jó isten. Én ilyen lassú telefont még nem láttam,pedig volt voda 845-el kezdtem az androidot..Lehet,hogy ezzel a példánnyal van valami gond,nem tudom,de hogy 50 perc legyen egy backup... :U
Rendszeren belül is piszok lassú. Van itt egy OT990, még az is lekörözi.. :W

(#14067) cikasz válasza BRIKLY (#14066) üzenetére


cikasz
őstag

Ott a telefonnal lesz gond...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#14068) BRIKLY válasza cikasz (#14067) üzenetére


BRIKLY
veterán

Lehet, de mi? :F

(#14069) Csatsa válasza Laci 87 (#14031) üzenetére


Csatsa
tag

Passz, ebben nem tudok segíteni.
Egy ötletem van, töltsd le ezt és cwm-ből telepítsd [link] , ez a GB Rocks oldalán volt "IF U WANT STOCK UI Flash this after flashing the rom" és ennél talán tudod módosítani vagy lehet ezt már nem is kell.
Ebben a gyári státuszbár + képernyőzár + tárcsázó + beállítások appok vannak + a gyári téma ami a beállítások menüben, tárcsázó stb. sima fekete hátteret csinál.
Ha kicsomagolod a zip-et akkor egyesével is tudod telepíteni ami kell neked, csak be kell állítani a premissont 644-re és utána bemásolni a system / app könyvtárba majd újraindítani a telefont.

(#14068) BRIKLY Az ICS 4.0.4 !!! Ezen a telefonon nincs jól optimalizálva, kár volt rá így kiadni (szerintem mielőtt valaki nekiállna védeni a szent rendszerét)
Neked másik telefon után ezért tűnhet lassúnak.

[ Szerkesztve ]

(#14070) BRIKLY válasza Csatsa (#14069) üzenetére


BRIKLY
veterán

Volt már pár telefon a kezemben, és most ne keverjük ide,hogy nekem épp SP-va, mert nem ahhoz viszonyítom.Van nálam Xperia mini,Alcatel OT990,és mindkettő leveri sebességben,pedig hardverben is elbújhatnak az U mögött.. Nem csak azzal van bajom,hogy maga a rendszer lassú, itt valahogy az egész telefonnal nincs rendben valami.Csak példaként említhetem például,hogy a gépnek kb 3 percig tart,mire beolvassa a belső tároló tartalmát.És nem azért,mert lassú a gépem..Vagy hogy egy CWM-es backup minden túlzás nélkül 50 perc!És teszem hozzá, még 2GB szabadon van,tehát nincs telepakolva.. :U

(#14071) Csatsa válasza BRIKLY (#14070) üzenetére


Csatsa
tag

"az kivan zárva mert nem tudom" :DD

A backup nálam is sok idő volt, de tuti nem 50 perc.Egy szervizest kellene megkérdezni hogy találkozott-e már ehhez hasonlóval, az jó lenne kiindulási alapnak.

[ Szerkesztve ]

(#14072) davao válasza BRIKLY (#14070) üzenetére


davao
tag

Nálam is egy backup valamivel több, mint 31 perc volt. Meg is lepődtem, mert még a régi LG GT540-en se volt sose pár percnél több a backup-olási idő.
Bármilyen rommal próbáltam, szintén lassú, még a gép felismeri a belső tárolót! :\

Viszont majdnem 2 hetes teszt után:
Egy gyári ICS 4.0.4 b.10 -re flash-eltem egy .184es GB-t! Majd erre vissza egy ICS-t (.54-est). Gyári visszaállítás után a telefon, mintha megtáltosodott volna. Minden 1-2 másodperc alatt betölt, a tárcsázó soha nem látott gyorsasággal tölt be (csak úgy, mint a messenger (SMS) app)! :Y

(#14073) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Felraktam a GB rocksot, én tezstelem: mielőtt visszaadom az asszonynak, mivel tudok törölni róla mindent? Gyári adatok visszaállítása vagy cwm-ben?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14074) Csatsa válasza F.B.I. (#14073) üzenetére


Csatsa
tag

Én cwm-ből szoktam csinálni, wipe data/factory reset.

(#14075) theo_76 válasza riska1982 (#14050) üzenetére


theo_76
aktív tag

Valaki tudna segíteni? Frissíteni szeretném a telefont, a PC Companion jelzi is, hogy van, és felajánlja... Letölti az új fw-t, majd írja, hogy válasszam le az usb-ről, kapcsoljam ki a telefont, majd várjak 5 másodpercet, utána hangerő gomb és nyomjam újra rá az usb-t... Az eredmény: Sony felireat felvillan, majd utána egy aksi benne villám, és se kép se hang...

(#14076) Shara válasza theo_76 (#14075) üzenetére


Shara
tag

Kikapcsolt állapotban tartsd nyomva a hangerő LE gombot és úgy közben dugd rá az usb-t.

(#14077) theo_76 válasza Shara (#14076) üzenetére


theo_76
aktív tag

eddig rendben is van... írtam is... csak épp nem csinál semmit... kijelzi hogy tölti az aksit és ennyi. 50% felett van egyébként

(#14078) freemanone válasza theo_76 (#14077) üzenetére


freemanone
őstag

nyomva kell tartani a gombot amikor rádugod. legfeljebb a driverek hiánya miatt nem megy tovább, de amúg is inkább SUS-al frissíts.

[ Szerkesztve ]

(#14079) theo_76 válasza freemanone (#14078) üzenetére


theo_76
aktív tag

megnézem ezzel is akkor... Windows 8 64bites rendszer alatt akarom frissíteni

(#14080) freemanone válasza theo_76 (#14079) üzenetére


freemanone
őstag

win8-nál előfordul, hogy nem mennek fel a driverek, mert a kényszerített driver aláírás elenőrzésen elbuknak a telepítés közben és erről nem tájékoztat a rendszer.
erre régebben linkeltem egy megoldást, amit egy kollega leírt magarul egyszerűsített formában: [link]
de ez nem 100% mert volt akinél felment probléma nélkül.
viszont ha kikapcsolod, majd nyomvatartod a hangerő le gombot és nyomva tartás közben rádugod usb kábelre, akkor a kijelző fekete kell hogy maradjon és a ledsáv, ha jól rémlik zöld-kék-zöd szinekben kell hogy pompázzon.

[ Szerkesztve ]

(#14081) theo_76 válasza theo_76 (#14079) üzenetére


theo_76
aktív tag

nah ezzel tökéletesen működik :)

(#14082) F.B.I. válasza Csatsa (#14074) üzenetére


F.B.I.
veterán

:R Köszönöm!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14083) F.B.I.


F.B.I.
veterán

GB rock: az állapot sávban, néha megjelenő, kormány kinézetű ikon, mit takar?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14084) LantosBerry8 válasza F.B.I. (#14083) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Szinkronizal

(#14085) Csatsa válasza F.B.I. (#14083) üzenetére


Csatsa
tag

Az GB-Rocks xda-s oldalán van hozzá javítás linkelve, töltsd le és cwm-ből telepítsd. Amúgy a gps Ikonja is más.

[ Szerkesztve ]

(#14086) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kösz nektek! Az igazság az, hogy hiába nézegettem az oldalt valahogy nagyon elsiklottam, mert nem találtam ezt a javítást.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14087) Csatsa válasza F.B.I. (#14086) üzenetére


Csatsa
tag

Innen le tudod tölteni. [link]

(#14088) husziahazban


husziahazban
csendes tag

GB-ROCKS romhoz nem tud valaki olyan linket ahol nem 8 részben kell letöltögetni?

(#14089) F.B.I. válasza Csatsa (#14087) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14090) arti1121 válasza Csatsa (#14087) üzenetére


arti1121
senior tag

CSATSA: tudod esetleg hogy az adat forgalom ki/be. kapcsolásánál a megjelenő. szöveg. és icon. a droid. lelkében melyik mappába található? arról van szó ami az értesítési sávba jelenik meg. sehol nem. találom. vagy a build.prop na kell atirni valamit?

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#14091) Csatsa válasza arti1121 (#14090) üzenetére


Csatsa
tag

Tudom mire gondolsz, de azt nem hogy hol találod. A system ui egyébként ami a státuszbáron megjelenő dolgokért felelős, de annak hol a mappája az passz. A build prop az más.

(#14092) ivey válasza husziahazban (#14088) üzenetére


ivey
csendes tag

GB-ROCKS V3

xda fórumon megtalálod, ha beletúrsz

(#14093) Rinita


Rinita
tag

XDA-n fent van a gyári időjárás app? Nem az átlátszó, hanem a másik. Ha valaki belinkelné megköszönném, mert letölteném. Nekem nem jön be az átlátszó.

(#14094) husziahazban válasza ivey (#14092) üzenetére


husziahazban
csendes tag

köszi ! viszont az a para hogy felraktam a romot és nem müködik a wifi! bekapcsolom és folyamatosan kikapcsol magától! tud erre valaki valamit?

(#14095) cooldongo


cooldongo
tag

Sziasztok munka és nyaralás után visszatérve flashelni szeretném a telómat.
Szerintetek melyik a legjobb custom rom? mircinko vagy valami xda-s?

előre is kösz

(#14096) kumpl válasza Atis19861209 (#13902) üzenetére


kumpl
aktív tag

Milyen hiba van Mircinko 7.5-ben?

(#14097) djnyakesz válasza Brianiac (#10952) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!

Pontosan ugyan ez a gondom, de nem tudom hogy kell másik "status bar"'-t mircinkora telepíteni!

Vagy ezt eltünteni!
Kérem valaki segítsen, mert iszonyat idegesítő hogy ott van ez az "All checkpoint reached" felirat .... :(((

(#14098) gaben919


gaben919
csendes tag

sziasztok!Kellene nekem egy xperia u 2.3.7 rom ami független telóra jó az a baj h ami meg van adva central eu link azt valamiért nem tudom leszedni esetleg valaki fel tudná tölteni másik tárhelyre mert a rapidról nem tudom lehúzni Köszi!Ja és még egy kérdés ha rárakom az új ics-t mennyiben változik jelenleg 54-es van rajta.Arra simán rá flashelem a 2.3 és kész vagy mást is kell tennem???

[ Szerkesztve ]

(#14099) cooldongo


cooldongo
tag

a gb rockot a mircinkora fel lehet rakni nem? vagy előbb egy gyárit?

(#14100) cooldongo


cooldongo
tag

nem lehet de gb v1re se tom nem nyitja meg a gb v3at cwmbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.