Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20151) kadet93 válasza mmarta (#20149) üzenetére


kadet93
tag

augusztus 9 :))

(#20152) kicsisean


kicsisean
tag

amugy igen megvárom a JB-t de már 1 hónapja olvasom hogy már jön mindjárt... nicns valami hivatalos tájékoztató vagy valami??? állítólag már ezen a héten is megkellett volna kapni... ha jön a frissítés kapok róla valami értesítést

(#20153) Ferenczi Áko válasza kicsisean (#20142) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha veszel 100 millió forintért egy Ferrarit és hibát dob ki a fedélzeti, az is lefagy. Minden technikánál van rá esély.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20154) szimike79 válasza korpicschess (#20148) üzenetére


szimike79
őstag

Még van egy pár péntek ebben az évben, így remény is bőven, hogy megérkezzen! :DD

kicsisean: elméletileg a telód jelezhet, nekem legutóbb így volt. De itt a fórumon szerintem előbb fogsz róla értesülni.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#20155) kicsisean


kicsisean
tag

jó igen van rá esély de egyik ismerősőmnek egy éve van iphone 4-je és tán ha kétszer újraindittotta mert befagyott.. ezt kétnaponta ujra kell inditanom mert különben nem hív meg ilyenek... rámegyek hogy hivás és nem jön be a panel hogy hívja az adott számot. azért ez nevetséges szerintem

(#20156) mackosajt válasza kadet93 (#20151) üzenetére


mackosajt
addikt

2029?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#20157) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok 2 hete vettem a telót.Minden nagyon jó,nagyon tetszik,de sajnos szerdán jött a fekete leves.Egy töltéssel ha nem buzeráltam sokat a telót akár másfél napig,de talán még 2 napig is bírta.Előző hét kedden viszont este 11kor vettem le a töltőröl és szerda reggel 4:40kor már nem szólalt meg az ébresztő,mert lemerült.Szerda este 11:30kor vettem le töltőről,csütörtök reggel 4:40kor pedig "kemény" 6%-ig merült.Megnéztem az akkuhasználatot és a médiakiszolgáló használt 90 százalákot,de nem tudtam rájönni,hogy milyen alkalmazás.Ja azt még hozzátenném,hogy első nap a wifi be volt kapcsolva,de második nap már kikapcsoltam.Történt-e már valakivel hasonló eset és ha igen sikerült megoldani?

(#20158) Ferenczi Áko válasza Lori82 (#20157) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Van Viber a telefonon? Mert akkor esélyes lehet a merülés.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20159) oszy


oszy
veterán

a Samukban láttam olyan funkciót az alkalmazásoknál, h cach ürítése vagy valami hasonló. Valaki biztos megmondja a pontos nevét! :) Az SXS-ben ehhez külön progam kell?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#20160) kicsisean


kicsisean
tag

nekemvan viber amióta megvana teló és nem merül szerintem tőle nagyon...

(#20161) Lori82 válasza Ferenczi Áko (#20158) üzenetére


Lori82
senior tag

Nincs,szinte még semmit sem töltöttem le.Pou ,szókereső,avg vírusírtó ezen kívül talán mást nem is töltöttem le.Nem mindig csinálja .Hét közepén csinálta kétszer és ma újra.Facebook okozhatja?

(#20162) Ferenczi Áko válasza Lori82 (#20161) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Vírusirtót töröljed, feleslegesen foglalja a helyet és eszi a memóriát..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20163) Lori82


Lori82
senior tag

A következő alkalmazások futnak:Beállítások,Office Suite,Pou,,AVG,Battery widget(töltöttséget jelző progi),USB Connectivity,Smart card service,Google szolgáltatások,Térkép,Kapcsolatok,com.sonyericsson.wappush,usbotg,xperia billentyűzet

(#20164) Lori82 válasza Ferenczi Áko (#20162) üzenetére


Lori82
senior tag

Ha törlöm nem lesz vírusos a telefon?

(#20165) Ferenczi Áko válasza Lori82 (#20164) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem. És ha fogadsz egy tanácsot akkor letöltöd az Airpush Detector nevű programot, ami kiszűri a szemét progikat a teledonodon.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20166) szimike79 válasza kicsisean (#20160) üzenetére


szimike79
őstag

Na mondjuk pont a viber az, amivel produkál a teló néha érdekes dolgokat. Nekem is sokáig fent volt, aztán jött egy frissítés ami után merült ész nélkül a teló, és furcsa akadádok, talán még újraindulás is volt. Ment a kukába.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#20167) kicsisean


kicsisean
tag

akkor lehet a viber miatt baszakodik a telóm??? nektek is gyorsan merül és néha belaggol?

(#20168) szimike79 válasza kicsisean (#20167) üzenetére


szimike79
őstag

Vannak néha mikro laggok, de nálam még belefér. Az sem vág földhöz, hogy 2 másodperc alatt nyílik meg a híváslista.
Az aksi olyan amilyen, egy napot bír. Viszont a Viber-es esetnél 8 óra alatt lemerült a teló, úgy hogy szinte hozzá sem nyúltam.

Szerintem rendbe lehetne rakni a telód, bár nem tudom mennyi kedved lenne hozzá, mert eléggé elkeseredett vagy, ahogy olvasom.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#20169) dobobazsy


dobobazsy
őstag

30+ új hozzászólás pár óra alatt, és egyből azt hittem megjött a JB :( pénteken tényleg megkaphatnánk már :(((

(#20170) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

-Nekem a Viber utoljára még a Samsung Galaxy s-emen volt fent,de onnan is leszedtem mert a beszédhang minősége nagyon szar volt, mintha valami robottal beszéltem volna állandóan... :D
-Amúgy a Viber-hez van valami köze a vodkafonnak...? Mert a gyatra hangminőség nagyon vagy kísértetiesen hasonlított a Viberen hallottakhoz..valamint anno az sms-ben kapott kódot is valami 70-es számra kellet küldeni :F

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#20171) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Én úgy tudtam eddig, hogy május végén jön csak. Igazából nekem mind egy mert nincs bajom az ICS-vel sem.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#20172) Ferenczi Áko válasza kicsisean (#20167) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Amit szimike79 jól írt, hogy egy ideig fasza volt a Viber, de aztán jött egy frissítés és onnanról kezdve úgy merült a telefon készenléti állapotban is mint a pinty..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20173) oszy válasza Atesz 666 (#20170) üzenetére


oszy
veterán

pár napja frissítettem a Viber-t. Semmi gond a hanggal! Tökéletes az alkalmazás :) Én leállítom, ha nincs wifi és kész :) Majd ki kellene próbálni, h ha nincs a telefonon mennyi idő alatt merül le. majd rászánom magam :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#20174) kicsisean


kicsisean
tag

én imádom a vibert. jobb mint a facebook messenger. itt minden képet elküld lassu netnél is jó a hang és minden okés :D

(#20175) Lori82


Lori82
senior tag

4.0.4 Android fut rajta és egy másik topikban azt írták,hogy előfordul az a bug,hogy beragad a média server és az lezabálja az aksit.Nálam valószínűleg ez van sajnos.

(#20176) kicsisean


kicsisean
tag

és az ics számlájára írható a lefagyás?

(#20177) Shamat válasza oszy (#20120) üzenetére


Shamat
aktív tag

Szerdán voltam bent a T-nél, akkor azt mondták, hogy elvileg péntek...amiből nem lett semmi. Mi tarthat ennyi ideig? Gyalog viszik Pestre a szervizbe? :U De holnap beugrok megint, mert a héten mindenképp szükségem lesz rá.

DEAD LIKE ME

(#20178) petipetya válasza Lori82 (#20157) üzenetére


petipetya
nagyúr

Napi 2x töltöm, mivel folyamatosan nyomkodom és megy rajta minden szinkron, így ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#20179) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

[link]

Hopp, egy új telo...

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#20180) petipetya válasza HuaweiU8500 (#20179) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez pont nekem való, 4,6-os képernyő és 2GB RAM. :C

De mekkora az aksija?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#20181) mmarta válasza petipetya (#20180) üzenetére


mmarta
senior tag

(#20182) petipetya válasza mmarta (#20181) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Ez az első olyan Sony, amely az S utódja lehetne nálam.

"nincs rá lezsóidő"

(#20183) HuaweiU8500 válasza petipetya (#20182) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Az SP akksi lesz benne várhatóan. Már csak az LTE a kérdés, de a Sony honlap szerint az is benne van. Kiváncsi vagyok a kijelzőre, mert az nem az SPből való (4,55", opticontrast...)

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#20184) korpicschess válasza petipetya (#20180) üzenetére


korpicschess
veterán

Kevesen mondanak ilyet Sony userek.
Egyébként ár/értékben szerintem a kínai csodákon kívül nincs ami megközelíti a N4-et, mégsincs sok embernek.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20185) ADAM1337 válasza mmarta (#20181) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes hogy csak 30fps-es a videofelvétel (hw miatt) amúgy pöpec készüléknek tűnik.

(#20186) petipetya válasza korpicschess (#20184) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan mit? :)

Amúgy pedig nem hiszem, hogy meg tudnám fizetni a vasat, ezért ha jó ár/érték arányban jönne egy garis Nexus4, akkor evidens hogy azt venném meg.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#20187) ADAM1337 válasza korpicschess (#20184) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem is az xperia s után kevesen maradnak sony fronton, igaz ez még sony ericcson alatt jött félig ki.

(#20188) korpicschess válasza petipetya (#20186) üzenetére


korpicschess
veterán

Amit ADAM1337 mondott, hogy maradnak a márkánál. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20189) oszy válasza ADAM1337 (#20187) üzenetére


oszy
veterán

Nekem volt egy Sola-m. Most az S. Utolsó Sony készülékem. Nincs bajom az S-el, de én is inkább szifont fogok venni, esetleg még Nexus 4-et. Adnék még egy esélyt az androidnak. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#20190) Shamat


Shamat
aktív tag

Na beugrottam ismét a T-hez, azt mondták, hogy még a szervizben van és "reménykedjünk, hogy holnap megérkezik, mert utána már csak pénteken jöhet leghamarabb, mert csak ezen a két napon van szállítás." ... :W Ilyen van??? És ha pénteken sem jön, akkor jövőhét kedd? Létezhet, hogy eddig küszködnek egy sz*ros kijelző cserével? Szerdán lesz 15 napja, hogy beadtam. :O

DEAD LIKE ME

(#20191) korpicschess válasza Shamat (#20190) üzenetére


korpicschess
veterán

15 nap? Ráérsz még... 1 hónap van rá nekik, hogy megcsinálják, és vissza is érjen.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20192) Shamat válasza korpicschess (#20191) üzenetére


Shamat
aktív tag

Na ne. :Y Akkor nem szóltam. De azért ez hihetetlen...

DEAD LIKE ME

(#20193) oszy válasza Shamat (#20192) üzenetére


oszy
veterán

Ez téyleg az! :( Az eddigi készülékeim mind 2 hétig voltak bent. Szóval sanszos a péntek! :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#20194) kicsisean válasza oszy (#20189) üzenetére


kicsisean
tag

ezzel én is igy vagyok., pontosabban csak szifon :D nekem már nem kell android

(#20195) Tomacko válasza Shamat (#20190) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ha jók az emlékeim, akkor ugye alapjáraton 14-5 munkanapja van rá, hogy oda-vissza megjárja az utat a telefonod és szóljanak neked. Na most ha biztosított neked cseredarabot a szervíz idejére, akkor ez automatikusan kitolódik 30-ra. Szóval eég sok ideje marad a megoldásra ha nagyobb a probléma, vagy netán a szervíznek alkatrész hiánya lenne stb.stb. Az meg, hogy csak ezeken a napokon van szállítás logikus döntés, mert hiszen mi a bánatnak is indítanának el naponta autókat negyed kihasználtsággal, ezt az ötletüket támogatom maximálisan, mert abszolút környezet tudatosságot látni mögötte, amellett, hogy elsősorban nyilván költséghatékonyság az oka.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#20196) Wolfy999 válasza Tomacko (#20195) üzenetére


Wolfy999
tag

Annyit fűznék hozzá, hogy nem 15 munkanap, hanem 15 nap, ha nincs cseretelefon, 30 nap. És nem kötelező ennyi alatt javítani, csak törekednie kell rá. Ez így sajna elég képlékeny, de kb. azt jelenti, hogy nem állhat hosszabb ideig (hetekig) szállításra vagy munkára várva, de állhat pl. alkatrészre várva a javítás. (Persze ha nem rendeli meg az alkatrészt és ezért kell rá várni, az megint szabálytalan, de ezt elég nehéz bizonyítani.)

Gondolom a T adott, vagy legalábbis kínált valamilyen cserekészüléket, ezért idejük mint a tenger.
Sajna a cserekészülékre nincs semmilyen megkötés, hogy milyen telefon esetén milyen tudásút kell adnia, elég ha valamilyen telefont ad (trollok kedvéért mobiltelefont).

(#20197) Shamat válasza Tomacko (#20195) üzenetére


Shamat
aktív tag

Persze, megértem a heti két napos szállítást, teljesen érthető. Viszont, hogy egy hónapig is eltarthat...háát nem tudom. Ráadásul a telefon részletét természetesen simán ki kell fizetnem, annak ellenére, hogy egy percet sem használtam.
Cserekészüléknek egyébként egy Xperia Mini Pro-t kaptam.

[ Szerkesztve ]

DEAD LIKE ME

(#20198) dobobazsy válasza Wolfy999 (#20196) üzenetére


dobobazsy
őstag

tehát ha beviszi az ember a telefonját gariztatni jobban jár, ha nem kér cserekészüléket, mert akkor fele annyi idő áll a szervíz rendelkezésére? vagy ettől függetlenül ugyan úgy annyi idő amennyi alatt ki tudják javítani?

(#20199) Zsoca34


Zsoca34
csendes tag

Sziasztok.
Az nem tűnt fel senkinek,hogy a CM 10-re hétvégén nem volt frissítés? :DD

(#20200) Wolfy999 válasza dobobazsy (#20198) üzenetére


Wolfy999
tag

A szerviz biztosít cserekészüléket akkor is, csak te nem élsz a lehetőséggel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.