Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24451) sutszi válasza flashouse (#24450) üzenetére


sutszi
veterán

A tárterülettel hogy áll a dolog?

Itt a fórumon kb 1-1,5 éve végig szenvedtem a telóval meg egy 8gb-os kártyával, hogy legyen elég hely mert felrakok pár appot és már nincs hely...azóta sem oldódott meg a probléma, mert vannak appok amiket nem lehet áthelyezni és ott terpeszkednek a telefonban...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#24452) flashouse válasza sutszi (#24451) üzenetére


flashouse
csendes tag

CWM-ben lehet csinálni partíciót az sdkártyára az advanced menüben aztán link2sd szerintem működik.

(#24453) flashouse


flashouse
csendes tag

Annyit még hozzátennék ,hogy nem próbáltam CM11 alatt.. Rákerestem és szívnak vele páran mert a kitkatben gyárilag korlátozva vannak az sd hozzáférések de elvileg sd fix után müxik a dolog.

(#24454) sutszi válasza flashouse (#24453) üzenetére


sutszi
veterán

Ja-ja én is ezért szívtam vele...

sd fix? Tudnál linket adni?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#24455) Flayer válasza sutszi (#24454) üzenetére


Flayer
senior tag

Tessék!

[link]

Más!
Most a gyerek használja a telót!
Az lenne a kérdésem melyik jelenleg a legjobb custom rom zárt BL-re!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#24456) sutszi válasza Flayer (#24455) üzenetére


sutszi
veterán

Ja, hogy ez egy alkalmazás...bocs, azt hittem a fix, valami javítást jelent. :DDD

Köszi. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#24457) tomy86 válasza flashouse (#24453) üzenetére


tomy86
addikt

Rayen használom már több, mint egy éve a CM11 különböző verzióit és nem kellett soha sd fix. Hibátlanul működik a link2sd. CM szerencsére nem egyenlő a gyári KitKattel.

(#24458) frankie!


frankie!
őstag

Sziasztok!

A belső memória tartalmát hogyan tudnám böngészni? Régebben gond nélkül láttam, de egy frissítés óta nem láttam többé. 4.0.4-es rendszerem van.

(#24459) tomy86 válasza frankie! (#24458) üzenetére


tomy86
addikt

Rootolt telefon esetén bármelyik fájlkezelővel.

[ Szerkesztve ]

(#24460) Doner


Doner
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Régóta van már egy ilyen telóm még a kezdetekkor vettem azóta is hibátlanul üzemel, viszont most már kipróbálnék pár romot rajta ill szeretném megnézni meddig lehet tuningolni a cpu-t(kezdetben én arc s órajelre gondoltam 1,4Ghz)
Ill elolvastam az első hsz-t de hiába vezet a sony oldalára ott hol találom meg a seust-t és a pc companisont?
És ha ezek meg vannak hol találok széjbarágós leírást arról hogyan telepítsek rá különféle romokat?
Ja és hogy mi az a kernel? Azt is cserélni kell?

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24461) Doner


Doner
aktív tag

Na a pcc-t sikerült hivatalosan letöltenem, a seus-t vagy sus-t még nem találom a sony oldalán..
A telóm am rootolt 4.0.4

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24462) tomy86 válasza Doner (#24461) üzenetére


tomy86
addikt

SUS-t ne is keresd! Már régóta nem támogatja a Sony, úgyhogy már nem használható. De custom rom telepítéshez minek kell PCC vagy SUS? Ahhoz flashtool kell.

Kernelt cserélni csak akkor tudsz, ha nyitott a telefonodon a bootloader. Gyárilag független telefonoknál nyitható, a többinél gyártási év/hét függvénye. De vannak romok, amik a gyári kernelre épülnek és nem kell a telepítésükhöz kernelcsere (tehát zárt bootloaderre is telepíthetőek).

Romokat az xda-n találsz. A legtöbbnél ott a telepítési leírás is.

[ Szerkesztve ]

(#24463) Doner válasza tomy86 (#24462) üzenetére


Doner
aktív tag

Köszi, flashtoolt letöltöttem és fel is raktam ill utánanéztem hogy nyitható e a bootloaderem és igen
Boot loader unlock allowed: yes szóval nyitható. Erre próbálok keresni valami leírást.
Ha kinyitottam utána a pcc már nem fog tudni mit kezdeni a telóval?(visszazárni nem is lehet ugye?)
xd-t megnéztem de sajnos ennyire azért nem tudok angolul és fogalam sincs milyen szoftvert keresek, inkább a ti tapasztalataitokra támaszkodnék hogy mit használtok ami bevált és gyors, és engedi tuningolni a procit..

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24464) tomy86 válasza Doner (#24463) üzenetére


tomy86
addikt

"Boot loader unlock allowed: yes szóval nyitható. Erre próbálok keresni valami leírást."
Ha újkorától tied a telefon, akkor valóban azt jelenti, hogy nyitható. Ha használtan vetted, akkor ez jelentheti azt is, hogy már nyitva van. Nekem is ezt írja ki és nyitott (nem csak nyitható) a bootloaderem.
Legegyszerűbben úgy ellenőrizhető, hogy megpróbálod a flashtoolhoz fastboot módban csatlakoztatni a telefont (azt hiszem Mininél is hangerő fel gomb a fastboot módhoz). Ha sikerül, akkor már nyitott.
Ha nem nyitott és nyitni akarod, akkor ez a hivatalos módszer. Bootloader visszazárható. Nyitott bootloader esetén a PCC-t ne használd és az OTA frissítés sem ajánlott!
Romot sajnos nem tudok ajánlani, mert én Rayt használok, nem Minit.

[ Szerkesztve ]

(#24465) Doner válasza tomy86 (#24464) üzenetére


Doner
aktív tag

Én magam vettem újan..t függő volt 6 rugóért kifüggetlenítettem(még az akksi alatti burkolatot is meg kellet bontania testpointok végett.
Rendben ellenőrzőm honnan tudom hogy megy a fastboottal? Mit kell látnom amiből tudom hogy már nyitott?

Igen a hivatalos módszert is épp most gyűrtem de az nem megy hogy hogy tegyem fel azt sz.aszott adb/fastboot drivert amikor azt is letöltöm a sony-tól valami 2kb-os inf file ésaz eszközkezelőben a felkiáltójeles "S1Boot Fastboot" megpróbáéom hogy illesztőprogram frissítése és megmutatni neki hogy hol van 1edül 1 mappában az az inf file amit a sony ad fastboot driver néven de utána a pofámröhög hogy ő ezt nem találja...

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24466) Doner


Doner
aktív tag

Frankó kipróbáltam így fastboot driver nélkül csatlakoztatni a flashtoolhoz fastboot módban a telót és a flashtool szépen kiírja hogy ERROR driver need to be installed for connected device you can find them in the drivers folder of flashtool...sony oldaláról tölöttem le a flashtool drivert...és nem tudom az inf fájlt telepíteni sem pedig eszközkezelőben betallózni neki mert leszarja. És a flashtool mappában sincsen azt a flashtool telepítőt szedtem le amit az előbb linkeltél, driver nincsen benne csak maga a flash tool

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24467) tomy86 válasza Doner (#24465) üzenetére


tomy86
addikt

Bocs, de elfelejtettem írni, hogy a hivatalos nyitás csak gyárilag független telefonoknál működik. Azoknál nem, amiket utólag függetlenítettek.
Ha letöltötted és telepítetted a flashtoolt, akkor annak a /drivers mappájában kell lennie egy Flashtool-drivers.exe fájlnak és az telepíti a drivereket.

Így, hogy utólag lett függetlenítve a telefon határeset a bootloder nyitás. Mikori a telefon (gyártási év/hét az akku alatti címkén van 11W35 formátumban)?

[ Szerkesztve ]

(#24468) tomy86 válasza tomy86 (#24467) üzenetére


tomy86
addikt

Kifutottam a szerkesztési időből :((
Szóval, ha 12W11 (2012 11 hete előtti a telefonod), akkor jó eséllyel nyitották is a bootloadert, amikor függetlenítették.

(#24469) Doner válasza tomy86 (#24468) üzenetére


Doner
aktív tag

Köszi, most telepítem a flashtool driver mappájából az adb drivereket csak borzalmasan lassan megy mivel minden pepiáltam..nehogy amiatt sírjon a szája..
Azt a telefonon meg lehet akkor valahogy kukkantani hogy mikor készült a terminátor gyárban?
Am csak érdekesség hogy 1 nap alatt annyira leamortizáltam a windows-t hogy ebből újrahúzás lesz...
Elképesztő mennyiségű kamu oldal és kamu telepítő ami igazából reklám vagyok túl hogy végre az eszközkezelőben is megismerje azt a szerencsétlen fastbootot...
Csak még bírja ki a rendszerem amíg ennek végére járok..

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24470) tomy86 válasza Doner (#24469) üzenetére


tomy86
addikt

"Azt a telefonon meg lehet akkor valahogy kukkantani hogy mikor készült"
Igen, korábban írtam is, hogy hogyan:
"gyártási év/hét az akku alatti címkén van 11W35 formátumban"
Driverekből elég lett volna a flashmode, fastboot és Mogami and Zeus board drivereket feltenni, de nem nem gond, ha mind fenn van.

[ Szerkesztve ]

(#24471) Doner válasza tomy86 (#24470) üzenetére


Doner
aktív tag

Az a dúrva hogy még mindig telepítem a drivereket..
Nekem 11w43 viszont az akksira meg 11w39 van írva :O

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24472) tomy86 válasza Doner (#24471) üzenetére


tomy86
addikt

Az akku hamarabb készült. Semmi jelentősége. Az a lényeg, hogy a telefon mikori gyártású (2012 11. hete előtti). Viszont akkor szerintem bootloadert is nyitottak anno a telefonodon.

(#24473) Doner válasza tomy86 (#24472) üzenetére


Doner
aktív tag

Újonnnan vettem, egyszer volt belepiszkálva mikor függetlenítettem..

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24474) tomy86 válasza Doner (#24473) üzenetére


tomy86
addikt

Nem részletezném, mert a függetlenítés, mint téma tiltott a fórumon, de maradjunk annyiban, hogy két olyan programot is ismerek, ami függetleníti a telefont és egyben a bootloadert is nyitja.

(#24475) Doner válasza tomy86 (#24474) üzenetére


Doner
aktív tag

De mi nem magáról a függetlenítésről beszélünk hanem hogy annak hatására mi történik a bootloaderrel..
Szó sincs itt függetlenítésről. Na majd ha feltelepültek a driverek akkor írok hogy mi van a flashtoolhoz lehet e csatlakoztatni..(még mindig települnek az adb driverek..) Nem értem miért jelöltem ki mindent, most szakítsam meg vagy mi a rák?

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24476) tomy86 válasza Doner (#24475) üzenetére


tomy86
addikt

Magának a függetlenítésnek semmilyen hatása nincs a bootloaderre. Más kérdés, hogy vannak olyan programok, amik a függetlenítéskor, egyben a bootloadert is nyitják. Ha pl. a T-nél függetlenítették volna, akkor biztos, hogy zárt marad a bootloader.
Szerintem állítsd le a telepítést, ha még mindig tart és csak azokat telepítsd, amit korábban írtam!

(#24477) Doner válasza tomy86 (#24476) üzenetére


Doner
aktív tag

Üdv!
Azt nem tudod mi a legegyszerűbb működő módja a legfrisebb 4.04-es rom rootolásának?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24478) tomy86 válasza Doner (#24477) üzenetére


tomy86
addikt

(#24479) tvse1995


tvse1995
senior tag

Sziasztok, milyen romot érdemes rakni a telóra, illetve tudtok részletes leírást adni ehhez? (nem kell hülyebiztosnak lennie sokszor csináltam már ilyesmit)

(#24480) krokk


krokk
senior tag

sziasztok

én is elővettem újra a telefont. tartalékban van, nagyon szerettem és eladni nem akartam emiatt.
most úgy döntöttem rakok fel én is rá nem gyári romot próbaképp.
megnéztem, hogy van e 5.0 ás lollipop és találtam egy 2 hetes youtube videót a telepítésről :)

jelentem sikeresen fel is ment rá.
első bekapcsolása nagyon siralmas volt, használhatatlanul lassú volt. de aztán egy perc használat után begyorsult.
wifi megy rajta, kamera megy, értesítések jönnek a levelekről.
eddig ezeket néztem.
telelfon gyárilag független volt.
azon kívül mindent most csináltam előszőr eddig minden gyári volt rajta.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#24481) Doner válasza krokk (#24480) üzenetére


Doner
aktív tag

Üdv! Esetleg be tudnád linkelni nekünk is azt a videót? Vagy ha nem akarod akkor egy privát :R

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24482) Doner válasza tomy86 (#24470) üzenetére


Doner
aktív tag

Üdv!
Ha ezt látom tehát amikor hang fel gombot nyomvatartva csatlakoztatom fastboot módban a telót a flashtoolhoz ez azt jelenti hogy nekem nyitott a bootloaderem?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24483) tomy86 válasza Doner (#24482) üzenetére


tomy86
addikt

:K

(#24484) Doner válasza tomy86 (#24483) üzenetére


Doner
aktív tag

Kösz. És ezzel mit tudok am elérni? Könnyebben lehet ezzel a flashtoolal romokat rátenni?

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24485) tomy86 válasza Doner (#24484) üzenetére


tomy86
addikt

Nem könnyebb, hanem más romokat is tudsz telepíteni, mintha nem lenne fastboot. Zárt bootloaderes telefonra csak olyan romokat tudsz telepíteni, amik az elavult gyári kerneleket használják. Nyitottnál tudsz olyan romokat is telepíteni, amik nem a gyári, hanem custom kerneleket használnak. A custom kernelek telepítéséhez kell a fastboot mód. Pl. Cyanogenmod romok csak nyitott bootloaderes telefonra telepíthetők, mert custom kernel kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#24486) Doner válasza tomy86 (#24485) üzenetére


Doner
aktív tag

Köszi, közben már rootoltam is a telót meg töröltem pár gyári appot és most ott tartok hogy akkor jöhetne egy kis tuning..le is töltöttem a rootolt telómra No frills cpu vezérlés programot de ezzel így nem engedi tovább húzni a gyári 1024-nél csak visszafele....gondolom akkor hiába töltenék le más progit a gyári kernel miatt van ez. Esetleg tudsz ajánlani valami stabil és új kernelt amit most sokan használnak mert jó és lehet vele tuningolni a telót? Ha azt rárakom a akkor a mostani rendszer is elszáll róla vagy ezeket külön külön lehet csereberélni?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24487) tomy86 válasza Doner (#24486) üzenetére


tomy86
addikt

Gyári kernel miatt nem lehet húzni a CPU-t. Custom kernel kell hozzá. Romot/kernelt azért nem igazán tudok ajánlani, mert nekem Rayem van és Minim soha nem volt. Rayen ennek a romnak (CM11) a megfelelőjét használom. Ebben lehet állítani a cpu-t 1,4GHz-ig külön progi nélkül is. Itt találsz egy rakás romot/kernelt Minire. Esetleg itt a fórumban keress vissza, hogy ki mit javasolt korábban!

(#24488) Doner válasza tomy86 (#24487) üzenetére


Doner
aktív tag

Köszi, de nem igazán látom át ezeket az oldalakat olyan információkról is ír ami azt sem tudom mi az...és így nagyon nehéz belevágni ha fingom nincsen mit hogyan. Azt nem mondtad hogy maradhat e a gyári rom más kernellel vagy nem lehet őket külön külön cserélgetni? Ha cserélem a kernelt vagy a gyári romot akkor pc companison már nem is tud mit kezdeni a telóval? Ill custom kernellel működik továbbra is otg-n billentyűzet és egér?

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24489) tomy86 válasza Doner (#24488) üzenetére


tomy86
addikt

Kernelt lehet cserélgetni, de ICS alá csak ICS-re való kernelt, GB-hez GB alá való kernelt, stb. lehet feltenni. A kernel leírásában szerepel, hogy milyen rendszerhez készült.
PCC-t és OTA (wifin keresztül) frissítést ne használj nyitott bootloaders telefonnál. Nyitott bl esetén a romcserét (gyárit is) flashtoolal csináld! Custom kernelek nagy részénél működik az OTG, de ez általában kiderül a leírásukból.

[ Szerkesztve ]

(#24490) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Miért ilyen ratyi a ST15i WiFi-je? Facebook Messengeren fent vagyok nem nyúlok a telóhoz elvileg hívnak ott és semmi reagálás ellenben ha mobilinternetről vagyok, hívnak még egy óra telefonhoz nem nyúlás után is azonnal reagál. Eredeti rendszer van rajta ICS rootolva van pár nem használatos appok törölve. Valaki esetleg tud megoldást egyáltalán lehet ezen segíteni vagy kuka a teló?

(#24491) tomy86 válasza BIZ0906 (#24490) üzenetére


tomy86
addikt

Gondolom nem nyugtat meg, de az összes 2011-es Xperianak hulladék a wifije. Pedig gyári rommal még nem is olyan vészes. JB és KK alatt szinte használhatatlan.

(#24492) BIZ0906 válasza tomy86 (#24491) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Csodálatos... :)

(#24493) Doner válasza BIZ0906 (#24492) üzenetére


Doner
aktív tag

Nem tudom mennyire segít ez a te problémádon hogy nem reagál(én mondjuk, magam kérdezem le az üzeneteket opera minin).

De nekem a jelerőséggel volt gondom, erre nekem az volt gyógyír hogy a wifit b/g/n mixed módról Only N-re állítottam meg TKIP helyett AES titkosítás, mostmár mindenhol a lakásban brutál erős, próbáld ki hátha valamit befolyásol a te problémádon is.

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24494) BIZ0906 válasza Doner (#24493) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

A jel erősséggel nincs baj, Messengerben úgy jelzi hívható vagyok (kék kis telefonkagyló jel) ha aki csörget annál csak annyit ír kapcsolódás nálam pedig semmi jelzés nincs mintha nem is lennék fent neten, és ha megnézem a Messengert írja, hogy volt nem fogadott hívásom. Ha viszont mobilnetről vagyok akkor minden jól működik.
Ezt az only-N modot még megpróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#24495) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Xperia minim van 2.3.4es experiaval sajnos rákényszerülök az ICSre mit tudtok ajánlani? bl nincs nyitva még mindig szóval olyan rom kéne

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24496) beloadjoker válasza beloadjoker (#24495) üzenetére


beloadjoker
őstag

Közben elkezdtem tölteni ezt:
UNLIMITED™_v5
[link]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24497) csako válasza beloadjoker (#24495) üzenetére


csako
veterán

Sokáig használtam: Fluorescent Feather ROM_Luminosity 3
Viszont állítólag ez is nagyon jó (nem mellesleg frissebb): Zelly Cream 6.0_Rejuvenated 12.03.14

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24498) Doner válasza beloadjoker (#24495) üzenetére


Doner
aktív tag

Neked mi a baj az ICS-vel? Én azt használok, rootolva sok gyári alkalmazás törölve van és hiper gyors.

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24499) beloadjoker válasza Doner (#24498) üzenetére


beloadjoker
őstag

El tudnád mondani hogy miket töröltél le?
És launcher gyári?

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24500) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Valakit érdekel egy kis hacking?
Ha igen akkor olvassa tovább:

szóval ennek a telónak a wifi chipjét elvileg monitor módba lehet tenni ami azt jelenti hogy működnie kell az aircracknek és egyéb wifi törésre alkalmas programoknak másik eszközökön már használtam volt amihez usbn kötöttem wifi adaptert és úgy de pl nexus 7en nokia n900on a belső wifivel is lehet.
Viszont én itt nem járok sikerrel tudnátok segíteni?

Itt a link:

http://sysmagazine.com/posts/190554/ eredeti orosz link sok hozzászólással de sajnos nem tudok oroszul..:
http://habrahabr.ru/post/190554/

a helyzet az hogy feldobtam egy ICSt rootoltam busybox fel aztán letöltöttem az utils mappát és bemásoltam a systembe terminálban a kövi parancsokat adtam ki:

su
iw phy0 interface add mon0 type monitor
netcfg mon0 up
cd /system/utils/aircrack
./airodump-ng -i mon0

de itt kapok hibát sajnos erre ezt dobja:

Can't find wireless tools, exiting.

Erre ezt a megoldást találtam de ezzel sem jutottam sokkal tovább:
"FAQ
I get "Can't find wireless tools, exiting."
Solution: Make sure you have 'iwpriv' on your system, just add soft link from 'iwpriv' to 'iwconfig' (actually it is 'iwmulticall')

available on: http://bcmon.googlecode.com/svn/trunk/bundles/utils.zip
Unzip them and run: 'chmod a+x -R aircrack misc'

Update: We added a statically linked version of aircrack-ng suite.

Now you can have fun with commands like: 'airodump-ng -i eth0'"

Szóval valakinek valami ötlete?

Esetleg azzal is lehet próbálkozni hogy csak simán feldobni a bcmon alkalmazást hátha valakinek az megy nekem sajnos nem állandóan kidob az alkalmazás:
[link]

bcmon oldala:
http://bcmon.blogspot.hu/

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.