Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24501) Doner válasza beloadjoker (#24499) üzenetére


Doner
aktív tag

A launcher gyári, de ne csak ics-re frissíts hanem előtte egy "javítást" csinálj nagyon számot hogy csak upgrade van e vagy le van formázva előtte teljesen a cucc.
Hogy milyen appokat töröltem? Pontosan nem emlékszem rá, de ha jól tudom akkor ilyen timescape, facebook, xperiaDemo.., tetris. Meg volt még egy pár ilyen fos ami nem kell rá csak lassítja, meg a kezdőképernyőn minimális mennyiségű parancsikon van a színes mozgós effektes szarságokat meg widgeteket pedig kerülni kell ha lehet, nekem tök gyors,. tényleg nem tudok rá panaszt. Én meg kernelt szeretnék cserélni rajta hogy menjen rajta mókolás nélkül rendesen az USB-OTG (persze már maga a kernel csere is mókolás).

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24502) beloadjoker válasza Doner (#24501) üzenetére


beloadjoker
őstag

Köszi a választ :)

Más:

Valaki akinek nem gyári rom van fent és ICS ki tudná próbálni hogy ez az app felmegy e neki és meg tudja e nyitni?
Nálam sajnos az történik hogy felrakom megnyitom kér jogot megadom, kilép ez még nem baj megnyitom újra leállt ez sem gond újra oké bejön és kiírja hogy Install firmware and Tools? az igenre kell menni, rámegyek kicsit tölt és kidob :/ és ezután akárhányszor megnyitom ez történik kérdezi hogy telepítse e, mondom hogy igen tölt majd kilép..
szóval valaki ki tudná próbálni? nekem stock ICSből van fent legfrisebb ezzel nem jó..

app:

https://code.google.com/p/bcmon/downloads/detail?name=bcmon.apk&can=2&q=

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24503) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Valaki tudja pontosan hogy milyen wifi chip van a telóban? /xperia mini/

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24504) Doner válasza beloadjoker (#24503) üzenetére


Doner
aktív tag

Szerintem lehet hogy erre vonatkozó pontos specifikációt a gyártó sem adott ki.
Esetleg keress valami komolyabb diagnosztikai programot ami nagyon részletesen kiír mindent.

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24505) RangerFox


RangerFox
veterán

Sziasztok, 2,5 évig nagyszerű partnerem volt a mindennapok során ez a kis telefon, de ideje volt lecserélni, így találtam egy olcsó, jó állapotú Xperia SP-t. Felüdülés a használata, természetesen megmarad a Mini is, nagyszerű puskatelefon pl. Az egyik legkedvesebb telefonom marad, köszönöm a fórumtársak segítségét is! Viszlát mindenkitől! :)

(#24506) Doner válasza RangerFox (#24505) üzenetére


Doner
aktív tag

Én soha nem cserélem le amíg működik :D
Én csak mobilnetre használom egy feltöltöltőkártyával.
És eszméletlen boldogság töltené el a szívem ha egyszer valahol elhagynám vagy összetörtném és arra gondolnék hogy 4-5 ért már kapok egy ugyan ilyet.
Szerintem az az egyik legnagyobb előnye hogy olcsó hozzájutni viszont régen is best buy volt a viszonylag korrekt hardver és szoftver miatt. Sebességben ma is megállja a helyét még gyári rommal is(főleg rootolva kipucolva). Én telefonálásra egy a számomra lehető leges leg szebb és elegánsabb készüléket használok ami egy fekete Motorola V3.

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24507) csako válasza Doner (#24506) üzenetére


csako
veterán

Hát ha egyszer szükséged lesz rá, valószínű tudok adni egy fehér Telekomosat :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24508) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!
kemény 6 ezer forint ellenében szert tettem egy ilyen kis csodára. :)
4.0.4 van rajta, nem rootolt.
Milyen romot érdemes rárakni, hogy a legjobban hasítson? valami gyári pucoltat, vagy valami mást?
leírást merre lehet találni? még sosem csináltam ilyet... bocsi, de jelenleg egyszerre két melóm is van, úgyhogy súlyos időhiányban szenvedek, megköszönném a segítséget. :)

:R

[ Szerkesztve ]

(*)(*)

(#24509) n@p@lm válasza RangerFox (#24505) üzenetére


n@p@lm
őstag

Sp? Jujj...én túladtam rajta amint tudtam.

(#24510) RangerFox válasza n@p@lm (#24509) üzenetére


RangerFox
veterán

Nekem eddig tetszik, az egyetlen visszalépés a hangszóró.. Fejessel nagyon dobozhangot ad, kihangositva is, de legalább hangos.

(#24511) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Mint azt már többen tudhatjátok, a 2011-es Xperia sorozat összes tagjára elérhetővé vált az Android 5.0, CM12 és AOSP formájában (ez utóbbi a napokban frissülni fog 5.1-re). Ehhez át kell particionálni az SD-t, írtam is róla pár sort a blogomban. Ha esetleg valakit érdekelne, olvassa el. Meglepő, de még egy ilyen telefonon is egész gyors, ha jó SD-vel használjuk.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24512) beloadjoker válasza Tomi_Ohl (#24511) üzenetére


beloadjoker
őstag

Köszönjük!!

Egy gyors kérdésem lenne, szabad RAM mennyi? És esetleg egy videót nem tudnál csinálni a telóról? :)

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24513) Tomi_Ohl válasza beloadjoker (#24512) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Elég sok az elérhető RAM, szóval a szabad RAM is sok. Ez talán a rekord, maga a fő fejlesztő (mikeioannina) érte el: [link]
Még nem tettem fel, de mások már csináltak videót. Pl itt van egy, ahol elég gyors. Van miniről is videó, ennek rosszabb SD-je lehet, mert lassabb, és ez még egy régebbi Resurrection Remix alpha verziója. De ha rákeresel YouTube-on találsz több videót is. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24514) beloadjoker válasza Tomi_Ohl (#24513) üzenetére


beloadjoker
őstag

köszi :)
Nem semmi hogy mit kihoznak a kicsiből :D

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24515) Tomi_Ohl válasza beloadjoker (#24514) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ja. Egy jó SD-vel simán használható. De ott van a KitKat is, ami szintén elég stabil és gyors, jobban megéri azt használni mint a GB-t, ez azért nagy szó.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24516) sutszi válasza Tomi_Ohl (#24515) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi szépen, hogy írtál erről. Én már nem is nagyon néztem, hogy mi a helyzet ilyen téren...

Milyen SD kell hozzá szerinted? Egy class 4-es van most benne 8GB-os kapacitással. A másik problémám még régről, hogy (cyanogen van fönt) és egyszerűen nem tudtam bizonyos app-okat áttenni az SD-re. Link2SDm meg AppMgr (App2SD)-vel sem volt hajlandó erre.

Ebben a változatban ez már megoldott? Csak azért kérdezem mert elég sok app frissítésnél a play telepítés leállt mert nem volt elég helye a művelethez... Ezt leszámítva egyébként elég jól használható kis telefon. Most kap új akkut a napokban. :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#24517) Tomi_Ohl válasza sutszi (#24516) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Olyan SD kell, aminek jó a random r/w sebessége. A1 SD bench-ben nyomj hosszan az SD-re, majd válaszd a random I/O (with reboot)-ot, ha le akarod mérni.
És mivel az SD-n lesz az egész /data partíció, így az összes app automatikusan az SD-re települ, nincs szükség link2sd-re meg hasonlókra.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24518) Pocok256


Pocok256
veterán

Egy kis stabilitási érdekesség :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#24519) fruzsina_koc


fruzsina_koc
újonc

:) Nekem is ilyen van,és imádom! ~..~ :)

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :K :R :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Fruzso*.*official-.- *,,*

(#24520) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv,

Vettünk akkumulátort a telefonba, de egyáltalán nem töltődik fel. Ez a 2. új akkumulátor, amivel így jártunk.
Arra gondoltam, hogy esetleg elkerüli valami a figyelmünket.
A vásárolt akkuk újak a régi pedig jól megy.
Volt már valaki hasonló helyzetben?

(#24521) stopperos válasza krizmo_ (#24520) üzenetére


stopperos
senior tag

Nekem is ilyen a telefon, én arra fogom, hogy a melegedés miatt leállítja a töltést.
Kikapcsolva töltöm, illetve van hogy lerakva bizonyos időközönként tölt.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#24522) krizmo_ válasza stopperos (#24521) üzenetére


krizmo_
addikt

Nekem az új akkukat nem tölti, az eredetit feltölti, azzal nincs gond.

(#24523) Angelotti válasza krizmo_ (#24522) üzenetére


Angelotti
tag

Sziasztok!
Felraktam a telómra egy gyári 2.3.4-et.
ki rootoltam, kigyomláltam minden fasza...

kivéve, hogy állandóan ajánlgatja OTA-n keresztül, hogy új rendszerfrissítés elérhető.. Ezt hol/hogyan tudom kilőni?
Köszi.

(*)(*)

(#24524) tomy86 válasza Angelotti (#24523) üzenetére


tomy86
addikt

GB alatt nem biztos, hogy így hívják, de kellene lennie egy updatecenter.apk-nak (ICS alatt így hívták), ami a gyári frissítéseket figyeli. Ezt töröld és nem fog többet firmware frissítéseket ajánlgatni!

(#24525) Angelotti válasza tomy86 (#24524) üzenetére


Angelotti
tag

Köszönöm, sikerült!
Már csak egyetlen egy kínom maradt. :)
Jobb felső sarokban van valami "szinkronizáló ikon".
Az álatlános szinkronizálás nincs bekapcsolva.
Ezt hol lehet kilőni? :)
Köszi, Zoli.

(*)(*)

(#24526) Tomi_Ohl válasza Angelotti (#24523) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hányas verziós 2.3? ICS-re biztos nem frissült volna, max egy újabb 2.3-ra.

A sync ikon miatt a szinkronizálás menüben játssz el, esetleg system/app-ból töröld ki a synces cuccokat (valami OMAsyncadapater, stb, keress a neten egy bloatware listet, benne lesz).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24527) Angelotti válasza Tomi_Ohl (#24526) üzenetére


Angelotti
tag

szia! 2.3.4
A szinkronizálás menüben már megpróbáltam mindent. Synces cuccokat meg nem nagyon merek törölgetni :)

(*)(*)

(#24528) tomy86 válasza Angelotti (#24525) üzenetére


tomy86
addikt

Már három éve nem használtam GB-t, úgyhogy nem emlékszem, hogy az mi lehet.

(#24529) Tomi_Ohl válasza Angelotti (#24527) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Úgy értettem, hogy egy újabb build számú verzióra :)
Tényleg, neked deep sleepbe megy a teló? Nekem 2.3 alatt a Google Play szolgáltatások állandóan ébren tartja, az akku harmadát fogyasztva...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24530) k850


k850
addikt

Próbaként letöltöttem az ünnepi iGO-t, és lám csodát működik ezen a "kis ékszeren" is. Igaz előtte kellő belső memóriát kell felszabadítani, ugyan is megközelítően 160 Mb. Telepítés után át lehet másolni az SD kártyára.
Ha valakit érdekel az alkalmazás , akkor a Google áruházba a SzülinApp néven keressen rá.
:C

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#24531) Angelotti válasza Tomi_Ohl (#24529) üzenetére


Angelotti
tag

hát nem sokat értettem abból amit írtál. :)
Deep sleep az pontosan mit takar? gondolom nem ez a mezei készenlét.. egyébként nekem a youtube zabál de valami kib@szottul

@k850
legalább ics kell hozzá, ugye?
Mennyire van teli reklámokkal?
A felbontás oké rajta?
köfi :)

[ Szerkesztve ]

(*)(*)

(#24532) Tomi_Ohl válasza Angelotti (#24531) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Beállítások / Telefonról / Build-szám: ez valószínű nem a legújabb neked, ha frissíteni akart.
Ha bemész a Beállítások / Alkalmazások / Akkumulátorhasználat (vagy valami hasonló menübe), és rányomsz ott a grafikonra, fogod látni, hogy mikor volt ébren a telefon. Nyilván az a jó, ha amikor ki volt kapcsolva a képernyő, a telefon nem volt ébren.
YouTube mitől zabál? Sokat használod?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24533) k850 válasza Angelotti (#24531) üzenetére


k850
addikt

-Hát..., nem tudom. Én ICS-re tettem fel.
-Teljesen reklám mentes! ;)
-Igen a kijelző felbontásához igazítja a látványt, elfordítva is működik.

Azoknak ajánlom, akik nem tudták felteni a kalóz verziót. Ezt gond nélkül megoldható, látszik, hogy telefonhoz tervezték. Nem kell a navigációs hanghoz külön alkalmazás stb.
:C

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#24534) k850 válasza k850 (#24533) üzenetére


k850
addikt

Utána néztem, igen valóban 4.0, vagy nagyobb verzió droid kell hozzá.
iGO Navigation SzülinApp

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#24535) Doner válasza k850 (#24534) üzenetére


Doner
aktív tag

Üdv én is letöltöttem, de am ez most mi? Oké hogy le lehet tölteni 10 napig meg megy meg minden, de ez nem ilyen demo? Hogy csak egy darabig működik? Ill később elérhető rá frissítés is ingyenesen?
Ha formázom a telóm és ez az alkalmazás elvész attól még vissza fogom tudni rá playről telepíteni?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24536) jenei1994


jenei1994
addikt

sziasztok!

Használtan lehet még kapni jó állapotú xperia minit?Ami nem borsos áron van ?

[ Szerkesztve ]

(#24537) Tomi_Ohl válasza Doner (#24535) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Azt ígérik, lesz frissítve, és ha már egyszer letöltötted, számodra bármikor elérhető lesz.
Később aztán készítenek majd rendes iGO appot is.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24538) k850 válasza Doner (#24535) üzenetére


k850
addikt

Úgy olvastam, hogy nem lesz rá frissítés. Ez nem egy demo változat, korlátlan ideig használhatod. Természetesen két-három év múlva nem nagyon lesz aktuális a térképe.
Én nem bíznák a Goole Play-ben, lementeném az SD kártyára az alkalmazást és a letöltött mappa tartalmát is.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#24539) k850 válasza jenei1994 (#24536) üzenetére


k850
addikt

Cső! Neked kellene? ;)
Mire használnád? Látom az aláírásodba, hogy Xperia E4 használsz, mi lett a windows teló kitérőnek. Meg van még?

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#24540) Doner válasza Tomi_Ohl (#24537) üzenetére


Doner
aktív tag

Lemetettem elvileg sd kártyára viszont nem tudom milyen mappa...
Ill magát az apk fájlt hogyan mentsem le a telóról?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24541) k850 válasza Doner (#24540) üzenetére


k850
addikt

Az alkalmazás térkép és egyéb dolgai az SD kártya, Android nevű mappa, obb mappa, és itt találod a com.nng.igo.pri mappát, amit kerestél.
Alkalmazást, "iGO" app mentését én ES File Explorer vagy Super Backup alkalmazással csinálnám, de más lehetőség is van. Szokás kérdése, PC-én jól működik a My Phone Explorer is.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#24542) Tomi_Ohl válasza Doner (#24540) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Legegyszerűbb ES file Explorerben az oldalsó menüben kiválasztani: Mappák / App - itt hosszan nyomsz az iGO-ra - és alul Mentés. Ezután megtalálhatod az apk fájlt az SD-n a backups/apps mappában.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24543) Doner válasza Tomi_Ohl (#24542) üzenetére


Doner
aktív tag

Értem, neki is fogok állni, de itt felmerül az emberben a kérdés hogy ugye ez most minden telón megfelelő felbontással fut teljes verzióban? Vagy amit nekem letölt az csak az én felbontásomra jó? Teszem azt lementem ezt a vackot utána felrakom egy másik mobilra ami mondjuk teljesen más felbontású akkor ugyanúgy felismeri és jó lesz hozzá? Ez ilyen universal telepítő?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24544) jenei1994 válasza k850 (#24539) üzenetére


jenei1994
addikt

Az egyik ismerősömnek kéne.

Windows már nincs. :))

(#24545) Tomi_Ohl válasza Doner (#24543) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Gondolom az apk maga universal, az szokott lenni. Aztán majd amit letölt még térképeket, azokat már nem tudom.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24546) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Egy kis nosztalgia - a blogomban. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24547) Flayer válasza Tomi_Ohl (#24546) üzenetére


Flayer
senior tag

Grt hozzá!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#24548) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Tudtok ajánlani stabil 4.4 romot ami 3.4es kernellel van? vagy akörül /a lényeg hogy újabb legyen és ne 2.x.x/, és megvan a kernel source is?
:R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24549) Tomi_Ohl válasza beloadjoker (#24548) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Az összes 4.2 és újabb ROM 3.4-es kernellel van.
A LegacyXperia CM11 ajánlott.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24550) beloadjoker válasza Tomi_Ohl (#24549) üzenetére


beloadjoker
őstag

Köszi, egyenlőre most visszanyargalnék gyárira /fura de linux deploy nem működik normálisan cm11en :/ /, szóval ahhoz nem tudsz valami jó kernelt /gondollom nincs hozzá 3.4es de ha van akkor azért pls valaki szóljon :D /?
Kappat nézegettem de enm tudom letölteni szóval nincs meg valakinek a KaSmultron115.img?

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.