Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24351) Rick4 válasza tomy86 (#24350) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem is ez lenne a legrövidebb út, mások viszont nem így gondolták... Valószínű a sokszoros visszaélések miatt egyszerűbb volt fixen tiltani..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24352) sdavic01


sdavic01
tag

gyári GB-nél hol tudom át állítani a mac címet ?:))

(#24353) gabe_ válasza sdavic01 (#24352) üzenetére


gabe_
őstag

Állítani? Szerintem a mac cím nem állítható, a telefon wifi egységéhez tartozik. (Esetleg valami buherátor programmal átverhető a hálózat)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#24354) llll


llll
senior tag

gyári romon működik vmelyik video letöltő alkalmazás?

Soha többet DPD!

(#24355) llll válasza llll (#24354) üzenetére


llll
senior tag

...közben meg is van
kb az 5. végre úgy tűnik működik
(FVD - free video downloader)

Soha többet DPD!

(#24356) ricsike81 válasza tomy86 (#24339) üzenetére


ricsike81
aktív tag

windows 8 van a gépen azért állt meg a flasselés. az aláírást engedélyezni kell a flash tolol miatt a windows 8 rendszerében. már megcsináltam működik minden.

(#24357) RangerFox


RangerFox
veterán

Egy kis érdekesség: Összehasonlítás egy Xperia Mini és egy Xperia SP játékfuttatási képességeiről...
Egy Minin elindul a GTA 3 (Az első kanyar/küldetés után kifagy..) Xperia SP-n el sem indul. A Swamp Attack nevű mobilos játék háromszor gyorsabban tölt be Minin, mint egy SP-n. Ez már milyen azért??? Egy tízezres telefontól nem ezt vártam volna... Imádom a Minimet! :)

(#24358) sdavic01 válasza sdavic01 (#24352) üzenetére


sdavic01
tag

erre valaki ?:(((

(#24359) tomy86 válasza ricsike81 (#24356) üzenetére


tomy86
addikt

Windows 8 alatt ez valóban ismert probléma. A flashtool oldalán ott a megoldás is. Korábban nem írtad, hogy win8-at használsz, de a lényeg hogy sikerült megoldani.

(#24360) scapegt


scapegt
senior tag

Próbálta ezt valaki?

Melléfognék vele vajon? Kissé belassult a telefon, gondoltam kipróbálnám, bár még nem csináltam vele ilyet, de leírás alapján megoldható :)

(#24361) Rick4 válasza scapegt (#24360) üzenetére


Rick4
félisten

Látni nem látni semmit, én a gyári 2.3.7-re romot tettem fel, és tökéletes egy éve.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24362) scapegt válasza Rick4 (#24361) üzenetére


scapegt
senior tag

Mivel az enyémen 4.0.4 van, ezért nem tehetek fel rá kisebbet (legalábbis gondolom és nem is szeretnék visszafejlődni).

Csak az a bajom, hogy az itteni összefoglalóban 2.3 rootolása van, amivel nem tudok mit kezdeni, máshol pedig azt írták, hogy csak 4.0.2-t lehet rootolni, 4.0.4-et nem ... valaki tud adni leírást hozzá, valamint ROM feltételéhez is? Keresgélek, de egyelőre sikertelenül, folyton ilyenekbe botlok.

[ Szerkesztve ]

(#24363) Rick4 válasza scapegt (#24362) üzenetére


Rick4
félisten

Mesélj már, miben visszafejlődés a 4.04 helyett a 2.3.7?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24364) tomy86 válasza scapegt (#24362) üzenetére


tomy86
addikt

"Mivel az enyémen 4.0.4 van, ezért nem tehetek fel rá kisebbet"
Flashtoolal olyan verziót teszel fel amilyet akarsz (akár GB-t is).

Root kapcsán kb. két éves infókat találhattál ezek szerint. ICS rootolás: Superflash progival vagy eRootal.

(#24365) scapegt válasza Rick4 (#24363) üzenetére


scapegt
senior tag

Fogalmam sincs, a verziószámot kivéve :D De egyértelmű, hogy a 4.0.4 javított verziója az előzőnek, ergo sok minden van már benne, ami az előzőben nem volt, tehát nem fejlődésnek nevezném.

tomy86: ez biztosan jó Xperia Mini-re is? Mert ahogy olvastam több oldalon, előbb egy 2.3 verziójú ROM-ot kell feltenni, amit rootolok és csak utána lehet 4.0.4 felé menni. Ez kicsit magas nekem, szóval ha ilyen bonyolult, akkor inkább hagyom a fenébe, nem akarok téglát.

[ Szerkesztve ]

(#24366) Rick4 válasza scapegt (#24365) üzenetére


Rick4
félisten

Na ez az.. :D Azért mert kapható shell v-power is 480Ft-ért, nem kell mindenáron a Ladába azt tankolni, nem? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24367) tomy86 válasza scapegt (#24365) üzenetére


tomy86
addikt

Biztosan jó minire is mindkettő. Sőt az összes 2011-es Xperián működik mindkét módszer. Nem kell semmilyen korábbi verziójú romot telepíteni. A gyári .587-es (4.0.4 build4.1.B.0.587) rom legyen a telefonodon és nem kell semmi más.

Az itteni első hozzászólásban levő leírással ne foglalkozz! A kezdetekben, az ICS megjelenésekor valóban csak az a módszer volt, de azóta eltelt több, mint két év.

(#24366) Rick4: azért annyit javítanék a Lada hasonlaton, hogy jelen esetben nem annyira a hardver a gond (persze ma már messze van a csúcstól), hanem hogy a Sony az ICS-t csak összegányolta és alátolt egy elavult, toldozgatott kernelt 8tehát pont a benzin szarabb, mint amit az autó elbírna :) ). Nem véletlen, hogy pl. CM romokkal egész használható a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#24368) scapegt válasza tomy86 (#24367) üzenetére


scapegt
senior tag

Nekem 4.1.B.0.431 van rajta, akkor hagyjam?

Rick4: elírtam, egyértelműen fejlődést akartam írni, mármint hogy egy nagyobb verziószám fejlődést jelent. Nem véletlen adnak ki újabb és újabb ROM-ot szvsz.

A kijelző másnak is szórakozik, hogy rosszul érzékeli az érintést? A gyorsabb érintéseket annyira nem szereti, hogy nagyon ... tegnap meg smst akartam írni és nem volt hajlandó elfordulni a kijelző fektetett módban csak egy újraindítást követően.

[ Szerkesztve ]

(#24369) tomy86 válasza scapegt (#24368) üzenetére


tomy86
addikt

A leírása szerint az eRoot azt is viszi (nem próbáltam). Bajt nem tudsz vele csinálni (legfeljebb nem jön össze a root).
"Here is how to root any 2011 Xperia running any of the 4.1.B.0.587 4.1.B.0.431 / 4.1.A.0.562 and 4.0.2.A.0.62 firmware "

[ Szerkesztve ]

(#24370) Rick4 válasza tomy86 (#24367) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, nézheted így is, nyilván minden példa sántít, de az tuti, hogy az ics-sel kegyetlen lassú a teló, a 2.3.7-tel megy jó egy éve hibátlanul használom. A példámmal csak arra utaltam volna, ha van egy Ladám, nem kell mindig a legjobb benzint erőltetni bele, jó a legolcsóbb is. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24371) scapegt válasza Rick4 (#24370) üzenetére


scapegt
senior tag

Akkor tegyek fel én is egy 2.3.7-et? :)

Ha kapok leírást rootoláshoz, ROM-ozáshoz és egy ROM-ot is, akkor megnézem :)

(#24372) Rick4 válasza scapegt (#24371) üzenetére


Rick4
félisten

Megnéztem közben a telón, 2.3.4 az. :D erre meg rengetek jó találat van, nézz bele:[link] . Ha nem tetszik, még mindig cserélheted másra.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24373) tomy86 válasza scapegt (#24371) üzenetére


tomy86
addikt

Itt is találsz gyári romokat (van 2.3.4 is).
Telepíteni flashtoolal lehet, ahogy korábban is írtam Használatához van egy jó leírás a Mini Pro topik első hozzászólásában (Minin is ugyanúgy kell használni a flashtoolt). Flashtoolt pedig innen tudod letölteni.

(#24370) Rick4: Nekem meg KK-val gyors. Ezért írtam, hogy nem annyira a hardver a gond, hanem a pancsolt ukrán benzin (a Sony féle ICS). :)

(#24374) scapegt válasza tomy86 (#24364) üzenetére


scapegt
senior tag

eRoot-tal rootoltam, elsőre ment :) KÖFI! :R

Akkor most hogy tehetek fel rá bármilyen ROM-ot? :DDD

Akkor ha jól értem, erre a telefonra simán vissza lehet tenni egy ICS után egy 2.3-at? Bármelyik után rakhatok bármilyen verziójú ROM-ot? Mert akkor kipróbálok párat :D

[ Szerkesztve ]

(#24375) Rick4 válasza tomy86 (#24373) üzenetére


Rick4
félisten

Na ja, kinek mi vált be... :D Bár érdekes, nagyon sokat visszaálltak a gyári romokra, mert a pancsolttal mindig volt valami...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24376) tomy86 válasza scapegt (#24374) üzenetére


tomy86
addikt

Az kicsit túlzás, hogy bármilyen romot.
Gyárit biztosan flashtoolal (korábban linkeltem a használatát és az elérhető gyári romokat).
Az xda-n találsz custom romokat, amiket cwm-ből tudsz telepíteni (cwm telepítése Minin x-parts-al a legegyszerűbb). Az xda-n levő romok közül azok biztosan telepíthetők, amikhez azt írják, hogy zárt (locked) bootloaderre is feltehető.
Ha nyitott a bootloadere a telefonodnak (feltételezem, hogy nem), akkor bármelyik rom telepíthető, ami Minire készült.
Bootloader státusz ellenőrzése gyári rom esetén:
Tárcsázóba beírod: *#*#7378423#*#*
A megjelenő oldalon Service Info-Configuration.
-ha az, hogy: "bootloader unlock allowed: no", akkor nem nyitható
-ha az van ott, hogy: "bootloader unlock allowed: yes", akkor nyitható (vagy már nyitott is)
-ha az, hogy: "bootloader unlocked: yes", akkor már nyitott

(#24375) Rick4: szerintem mert sokaknál zárt a bootloader és arra csak a gyári (vagy arra épülő) rom marad. Igaz, hogy Rayem van és nem Minim, de utoljára két és fél éve használtam GB-t (amikor az ICS megjelent). Nyilván mindenkinek más vált be.

[ Szerkesztve ]

(#24377) Rick4 válasza tomy86 (#24376) üzenetére


Rick4
félisten

Nyilván, kinek mi. :D A hardver hasonló, elvileg az ics okozta lassulás ott is meg kell legyen, akár még egy böngészésnél beírt webcímnél is akadhat, az meg nekem annyira nem bejövős. a 2.3.4 is azért kellett, mert abban már ment a tethering, és viccen kívül egy éve nem kellett a telóhoz nyúlnom... Én felteszek egy adw launchert, fancy widgetet, power toggles, meg pár programot, utána nekem édesmindegy, hogy azalatt milyen rendszer fut, csak fusson, ne döcögjön. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#24378) scapegt válasza tomy86 (#24376) üzenetére


scapegt
senior tag

Zárt BL a telón, megnéztem.

Viszont a Recovery-be képtelenség belépni. Mit csinálok rosszul vajon? X-Parts-ban CWM Installhoz Recovery-be kell lépni, az Options fülön van is egy gomb, amivel oda bootol elvileg, de marhára nem teszi, simán bebootol a teló. SD a telóban, ROM rajta, de nem tudok vele mit kezdeni. Kissé már idegesítő ... nem nagyon van ehhez türelmem, valaki segítene? Mert így holnapra sem leszek kész :)

[ Szerkesztve ]

(#24379) tomy86 válasza scapegt (#24378) üzenetére


tomy86
addikt

Próbálj meg hagyományos úton belépni a recoverybe! Újraindítás után, ha jól tudom Mini esetén is a hangerő le gombot kell nyomogatni és ha települt a cwm, akkor így be fog lépni (menüből nem mindig jön össze).

(#24377) Rick4: Világos, én sem vagyok egy hardcore user. Igen Rayen is ugyanezek a problémák voltak, úgyhogy valójában csak azt próbáltam kifejteni, hogy nem csak GB-el használható a telefon. Vannak még alternatívák. Persze ezek közül nem a legjobb a gyári ICS :)

(#24380) scapegt válasza tomy86 (#24379) üzenetére


scapegt
senior tag

Sehogy nem tudok belépni a Recovery-be, de ahogy olvastam, nincs is a telefonon egyáltalán. Bocs, ha hülyeséget írok, nekem is fura, de esküszöm ezt olvastam. Csak ilyen progival lehet belelépni, bár ez elég nagy marhaságnak tűnik, vagy mégsem? Tényleg nem tudok belépni sehogy, hiába nyomogatom mint a hülye azt a nyamvadt hangerő gombot, ez simán bootol ...

(#24381) tomy86 válasza scapegt (#24380) üzenetére


tomy86
addikt

Hogy érted, hogy ahogy olvastad? Az X-Partsal nem sikerült telepíteni a cwm-t?

Azt hiszem értem mi a gondod. Ezeknél a telefonoknál nincs előre, gyárilag telepített recovery. Ehhez kell a root, ami után az X-parts programmal tudod a cwm-et telepíteni. Tehát az x-parts nem ahhoz kell, hogy be tudj lépni a recoverybe, hanem hogy egyáltalán legyen recovery. X-partot elindítod és kiválasztod benne az "install cwm" opciót és lesz recovery.

[ Szerkesztve ]

(#24382) scapegt válasza tomy86 (#24381) üzenetére


scapegt
senior tag

Na, akkor úgy van :)

Fent van a BusyBox, rootolva van a teló, X-Part-szal installálja a CWM-et, azt írja utána, hogy lépjek be a Recoverybe, de az Options fülön csekkoljam, milyen lehetőségek vannak. Ott egy gomb, hogy bebootol a Recovery-be, de nem teszi. Már legalább 10x kapcsoltam ki-be a telefont, nyomogattam minden gombot és semmi. Mintha semmit nem is csinált volna. Talán ez egy jel, hogy jobb ha hagyom, mert téglásítani fogom a telót ... kezdem feladni, mert sehogy sem akar működni.

(#24383) scapegt


scapegt
senior tag

Lejárt a szerk. idő ...

Csökkentett üzemmódba már 2x sikerült belépni, de Recovery nincs.

Mit csináltam rosszul? Mindent leírás alapján csináltam, de ezen esküszöm nincs Recovery. Van valakinek ötlete, mi lehet a gond? :F

Szerk.: na most már elcseszte a háttérképemet és a Power toggles widgetemet is, csinálhatom elölről.
Azt hiszem hagyom a fenébe, ez nem megy ezen a telón.

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#24384) tomy86 válasza scapegt (#24382) üzenetére


tomy86
addikt

Még két lehetőség cwm telepítéséhez a RecoverX vagy az SE Extreme Tweak Installer.
Utóbbi használata: kicsomagolod, elindítod a progit és kiválasztod a menüben a "CWM install for Live With Walkman/Xperia Mini stb." és az auto reboot opciót.

(#24385) scapegt válasza tomy86 (#24384) üzenetére


scapegt
senior tag

Köszi, de már ezer progival nyomtam tele a notimat is, meg a telefont is ...

Egyébként még annyit, hogy nekem totál nem így néz ki az X-Parts ... akár ezt, akár a legújabbat szedem Play-ről, nagyon nem így néz ki és nincsenek is ilyen menüpontok benne... már ez is elég fura. Vagy ez nem is az X-Parts, hanem már a Recovery? (mivel még nem láttam, nem tudom)

[ Szerkesztve ]

(#24386) tomy86 válasza scapegt (#24385) üzenetére


tomy86
addikt

Pedig az az X-parts, de gondolom valami régebbi verzió. Sose használtam, mert Rayen az első időkben nem működött, de Minire, Arcra és Neora is ezt ajánlják. Én mindig az SE Extreme Tweak Installert használtam.
A cwm így néz ki.

(#24387) scapegt válasza tomy86 (#24384) üzenetére


scapegt
senior tag

Végre bejött a Recovery az SE Extreme Tweak Installerrel és már telepíti is a ROM-ot :C :R :))

Mi a helyes folyamat, ha még annyit megkérdezhetek?

Tegnap este factory reseteltem a telefont és beállítottam rajta pár dolgot. Kellett volna most nyomnom ROM telepítés előtt egy wipe-ot (mindkettőt, vagy csak az egyiket), vagy elég ROM telepítés után? Factory resetet nyomhatok ROM-ozás után, igaz? :R

[ Szerkesztve ]

(#24388) scapegt válasza scapegt (#24387) üzenetére


scapegt
senior tag

Axxem valami balul sült el, restartol a telefon, nem jön be a rendszer :(

Valaki tud segíteni please?

(#24389) scapegt válasza scapegt (#24388) üzenetére


scapegt
senior tag

Bocs a szemetelésért :U

Sikerült egy másik ROM-ot feltenni (gyárit), ami 2.3.4 ( :Y ) én is csak most látom, pedig ICS-t szedtem ... na mindegy, felment rá és piszok lassú ... (Build szám 4.0.2.A.0.42)
FlashTool-lal telepítettem fel... ilyen módon bármilyet felrakhatok vagy csak gyárit?

Custom ROM-ot Recovery-ben kell feltenni?

Korábban ezt akartam belinkelni, ettől restartolt a telefon, viszont jó lenne kipróbálni, állítólag gyors.

Privátban tudna valaki segíteni, hogy ne írogassam tele a topikot a "hülyeségeimmel"? :D

[ Szerkesztve ]

(#24390) csako válasza scapegt (#24389) üzenetére


csako
veterán

Flashtoollal gyári romokat rakhatsz vissza, ha valamit elrontasz, viszont újra kell rootolni és cwm-et telepíteni.
Az ICS romok Build verziója 4.1.B.0.431 és 4.1.B.0.587.
Custom romot recoveryben kell fel rakni.
Amúgy, ha x-parts-ból telepíted az 5.5-ös recoveryt, akkor újraindítás után a sony logónál, mikor kéken világít a led, akkor kell egyszer megnyomni a bekapcsológombot, és belép.
A telepítés pontos menete úgy néz ki a cwmbe lépés után, hogy mount and storage --> wipe data, system, cache majd advanced -> wipe dalvik cache, és csak ezek után "Install zip from sd card", de a linkeden is így írják, szóval ne térj el tőle, ha működő telefont akarsz.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24391) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék el illetve megköszöni a sok segítséget ami itt kaptam!
Telefont cseréltem LG G2 mini-re!
További sok sikert all!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#24392) scapegt válasza csako (#24390) üzenetére


scapegt
senior tag

Köszönöm a leírást :)

Még egy kérdés, ICS után felmehet bármi és fordítva?

Most ezt néztem ki, megpróbálnám, milyen. A gyári 2.3.4 frissült az előbb, de azt írja, hogy ugyanúgy 2.3.4 maradt, csak a Build változott 0.84-re.

[ Szerkesztve ]

(#24393) tomy86 válasza scapegt (#24392) üzenetére


tomy86
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#24394) scapegt válasza scapegt (#24392) üzenetére


scapegt
senior tag

Zaklathatok valakit privátban? Most már a root sem megy :(

(#24395) csako válasza scapegt (#24392) üzenetére


csako
veterán

Ha ICS romot akarsz felrakni, akkor a .587 alapról indulj. Ha GB-t (2.3.4) akkor valamelyik GB-ről értelemszerűen. ICS-re frissíteni OTA (telefonról) nem lehet, csak a számítógépre kötve valamelyik erre alkalmas programmal, ezért maradt 2.3.4.
Root ugye az eroot-tal, "Ismeretlen források", "USB hibakeresés" bepipálva a Fejlesztői beállításokban, és az MSC mód kiválasztva legyen az USB csatlakozásnál.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24396) scapegt


scapegt
senior tag

Privátban, vagy valamilyen chaten tudna valaki segíteni? Mert ezer kérdés jön ROM-ozás közben, ráadásul úgy néz ki, sikerült téglásítani a telefont (remélem mégsem), csak a Sony Ericsson logoig jut, aztán semmi, Recovery sem jön be. Nem igazán megy úgy a ROM-ozás, hogy napi 1 hsz van itt.

Ha valaki segítene, kérem, írjon privátot, de sürgősen ;]

(#24397) tomy86 válasza scapegt (#24396) üzenetére


tomy86
addikt

Ha ilyesmi adódik, hogy nem jut tovább a Sony (Ericsson) logonál, akkor az esetek 90%-ában kihagytál egy wipeot, jellemzően a rendszer formázását (format /system). Ilyenkor semmi gond, csak flashtoolal vissza kell tenni egy gyári romot és elölről kezdeni az egészet.

(#24398) scapegt válasza tomy86 (#24397) üzenetére


scapegt
senior tag

Igen, közben rájöttem.

De miért nem akar senki privátban segíteni? :F

Egyébként csako hsz-e alapján csináltam mindent végig, bár nem pont azzal a szöveggel volt, hogy wipe ... de ott volt mögötte a másik szó, így rányomogattam, ezek szerint ő is kifelejtett valamit. Nem gond, csak megijedtem, hogy tégla lett a telóból. Most már rajta van egy gyári ROM, de az az igazság, hogy nem ezt akartam, most ugyanott vagyok, ahol 1 napja tartottam.

[ Szerkesztve ]

(#24399) tomy86 válasza scapegt (#24398) üzenetére


tomy86
addikt

Arról nem tudok nyilatkozni, hogy más miért nem segít privátban, de azt leírhatom, hogy én miért szoktam inkább a fórumon segíteni.
1, A topikban más is látja így másnak is lehet segítség. Erre van a fórum.
2, Ezt a részt ne vedd sértésnek, de a kérdéseid alapján úgy látom, hogy alap dolgoknak sem nagyon néztél utána, mert amikben eddig segítséget kértél, annak a 90%-ára megvan a válasz a fórumban. Ha minden ilyen jellegű kérdésre privátban válaszolgatnék, akkor azzal telne a napom, hogy emaileket olvasok és egy közepes falu lakosságát kitevő embernek írom le ugyanazt huszadszorra is. Én majdnem az összes 2011-es Xperia topikban próbálok segíteni, mert a legtöbb már elég kihalt, így elég nehezen kap választ, aki érdeklődik.

(#24400) csako válasza scapegt (#24398) üzenetére


csako
veterán

Meg kell hagyni nem mostanában láttam... :D
És tényleg... a system/cache/data triumvirátusnál format-nak hívják... bocsi.
Gyári rom, de melyik? Mert az .587 végűre lenne szükséged. Ha nem ez, akkor flashtoollal rakd fel (letöltés, ha nem lenne még meg), rootolod, cwm-et raksz rá, és telepíted azt a customot, amelyik megtetszett, a sok wipe/format-ot nem kihagyva ;)
Működnie kell, mert tucatszor csináltam az elmúlt 2 év alatt, és csak egyszer kellett újraraknom a gyárit (egy alkalommal csak a sony logóig jutott a betöltés telepítés után, de akkor benne volt a rom leírásában is, hogy érdemes a gyári romról indulni és úgy már jó volt)... esetleg próbálkozhatsz más romokkal is, mint pl: ZellyCream vagy Fluorescent Feather.

(itt a fórumban szívesebben válaszolgatok)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.