Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) Mr X válasza Mezcal (#9999) üzenetére


Mr X
veterán

Hirdeti a fene.

Csak te úgy fikázod, hogy nem használtad. Összeszerelési minőséggel mi bajod? Vagy csak olvastad valahol, és ismétled a bullshitet? :U

Én tapasztalatból beszélek, te meg hallomásból. Na ez a különbség.

De igazad van, nem offolok itt.

darvinya:

Parancsolj :)

[link]
[link]
[link]

Szóval maradjunk annyiban, hogy nem te tudod jól. :) Persze, ha leírod, a Magyar Közlöny melyik számában írták, hogy csak akkor indul újra a garancia, ha " ha gyártó a csere készülék nem azonos a cserélendő készülékkel", akkor megköszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

(#10002) sutabence


sutabence
csendes tag

Maradjunk abban, hogy én boldog vagyok, hogy 1 hónapon belül gyári ICS-em lesz.
És azért a Blade-n emlékeim szerint nincs még jack se, de a zenei rész pl. fontos kezdő zenészként.
Na mindegy
Sztem a Sony csak több, mint...

Ja meg van annyi eszük, hogy ne rakjanak 800*480-at egy Armv6 600Mhz mellé.

[ Szerkesztve ]

(#10003) darvinya válasza Mr X (#10001) üzenetére


darvinya
titán

Mai tanulhat az ember.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10004) Mezcal válasza Mr X (#10001) üzenetére


Mezcal
addikt

Konkrétan van a környezetemben élők között ZTE Blade telefon, és miután alaposabban nekivetettem magam, vontam le tanulságot. Soha nem vennék ilyet! :)

A minit mellé rakva, konkrétan sírógörcsöt kapott a tulaj. :)

"Nem azt mondom, hogy csúnya, inkább átlagos, de egy nagyon kicsi gagyiság-érzésem azért volt, mikor a kezembe vettem, de ez még bőven a kezelhető kategória, főleg ennyi pénzért. Míg a felhasznált anyagok hagynak némi kívánnivalót maguk után"

Ez meg konkrétan az itteni tesztből van, de ők sem értenek hozzá, ugye?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#10005) Mr X válasza Mezcal (#10004) üzenetére


Mr X
veterán

Tudnék rá mit írni, de nem akarom folytatni az offolást.

Csak egy gondolat. A Mini ezek szerint minőségi anyagokból lett gyártva? Mivel magyarázod akkor, hogy recseg-ropog? Azt már meg sem említem, hogy a Blade cikk írásakor a Mini nem létezett, nem is tudták volna összehasonlítani.

További szép napot. :)

(#10006) Mezcal válasza Mr X (#10005) üzenetére


Mezcal
addikt

Minőségibb anyagból lett gyártva a mini, és nekem nem ropog, se nem recseg. Viszotn a Blade ránézésre silány anyag, nemhogy még meg is fogod.
Azért nem akarod Iphone szinvonalra emelni, mert akkor megijedek.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#10007) rutyika68


rutyika68
őstag

Mindegy hogy ZTE, SE, SAMU, a lényeg, a gazdáját igényei szerint szolgálja ki. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#10008) Mr X válasza Mezcal (#10006) üzenetére


Mr X
veterán

Kérdezd meg sdd2-t, hogy oldotta meg a recsegés gondját. :)

Nem akarom én a ZTE-t sehova emelni, csak idegesít, mikor egy telefont elvakultságból szaroznak le.

rutyika68:

Egyetértek. :)

[ Szerkesztve ]

(#10009) Norbeee01 válasza Mr X (#10008) üzenetére


Norbeee01
tag

Úgy érzem nagy vihart kavartam, elnézést...De én is a te oldaladon állok, én elégedett Zte júzer voltam...

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#10010) Mr X válasza Norbeee01 (#10009) üzenetére


Mr X
veterán

Nem állok egyik oldalon sem, mindkét gyártót szeretem. :) Mindkét típusnak megvannak az oldalai, amiben előnyösebbek, mint a másik. :)

[ Szerkesztve ]

(#10011) sdd2 válasza Mr X (#10010) üzenetére


sdd2
veterán

ZTE előnye az ár és a nagy kijelző de más nem. Mininek meg az ára és a hardvere, anyagban nagyjából egy szinten vannak. Recsegést egy kis darab papírral oldottam meg de semmi baja.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#10012) Mr X válasza sdd2 (#10011) üzenetére


Mr X
veterán

Nagyjából ennyi. :R

(#10013) sdd2 válasza Mr X (#10012) üzenetére


sdd2
veterán

Viszont nekem most elég ez a kijelző, hardver most nekem a lényeg. Majd legközelebb jó hardveres nagyobb kijelzőst veszek. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#10014) gomsadi#


gomsadi#
tag

Üdv!

Aki az experia v2 használja gyári kernellel, az tudna segíteni nekem, hogy a TP-Link 741 ND routerem miért nem oszt IP címet a telefonnak? Gyári rommal jó volt, router reset után sincs IP címem, így nincs WiFi-m. :W

Have a Lot of Fun!!

(#10015) gomsadi# válasza gomsadi# (#10014) üzenetére


gomsadi#
tag

Tárgytalan. User error :U

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#10016) Mezcal válasza Mr X (#10008) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem nem kellett megoldanom a recsegést, mivel nem recseg. :)
Elvakult sem vagyok, de a mini topikban hadd ne hagyjam szó nélkül a ZTE minőségi méltatását.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#10017) dilajoska1


dilajoska1
őstag

nekem 4-szer cserélték a blademet és 4 szer új garanciajegyet kaptam és újra indult mindig a garanciám!!!!!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10018) darvinya válasza dilajoska1 (#10017) üzenetére


darvinya
titán

Mind ezt egy hét alatt.
Szép teljesítmény.
És mikor használtad a készüléket?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#10019) rutyika68


rutyika68
őstag

Kinek milyenre van pénze, azt kell megbecsülni ami van. :K
Nem vagyok egy márkával szemben sem elfogult, volt már sokfajta. És ha recseg, hát had recsegjen,
- annál nem fog recsegni, akinek nincs. ;)

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#10020) sdd2 válasza dilajoska1 (#10017) üzenetére


sdd2
veterán

Erre csak annyit mondanék hogy műanyag hulladékot nem lehet szervízelni ;] :P Hülyeséget félretéve ilyet dokee78-on kívűl Xperia minik közt nem tudok hogy ennyiszer kellett volna szervízeltetni vagy cseréltetni. Szerintem nem véletlenül van csere. Olcsóbb nekik cserélni mint hogy szervízbe küldjék és megjavítatsák. Na de fejezzük be mert ne offoljuk szét a topikot és hát mindenki azt védi ami a sajátja még ha észre se veszi ;)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#10021) Mezcal válasza dilajoska1 (#10017) üzenetére


Mezcal
addikt

:D Nos, ha az én minimet kéne négyszer cseréltetni, inkább más gyártó után néznék. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#10022) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Na most rendeltem meg a live dockot. Pár nap múlva tudok róla írni tapasztalatot. Régebben sokan érdeklődtek felőle. Azóta vett valaki?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#10023) half333


half333
őstag

Meg lehet-e csinálni a power menüt úgy mint az x8-nál hogy benne legyen a CWM,fastboot,hogy ne kelljen gombot nyomogatni,meg ujrainditgatni???

(#10024) Norbeee01 válasza sdd2 (#10020) üzenetére


Norbeee01
tag

Xperia Minim van, Zte Skate-em csak volt(csak az erősebb vas miatt cseréltem le)... És nem pártolom egyiket sem csak felháborítanak bizonyos dolgok, amiket megosztottam veletek, ezután elkezdtétek fujjogni a Zte-t. Ennyi történt.... :U

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#10025) Dave1984 válasza Norbeee01 (#10024) üzenetére


Dave1984
őstag

Tavaly nekem is volt ZTE Bladem.SOHA TÖBBÉ!!!
Zenehallgatásra,rádiózásra,fényképezésre alkalmatlan!Más bajom nem volt vele:-)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#10026) Mr X válasza Dave1984 (#10025) üzenetére


Mr X
veterán

Ezekből csak a harmadik igaz. :) Egy 2k-s Nokia füles, és máris tökéletesen alkalmas zenére és rádióra.

[ Szerkesztve ]

(#10027) rutyika68 válasza half333 (#10023) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Nekem van egy framework.apk-ám amiben így van, de csak Ics-es témával.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#10028) molnarpeter válasza Mr X (#10026) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Librásítva meg még jobb lehet a hangminőség (bár nem üti meg egy voodoos Galaxy 3/Galaxy S/Nexus S szintjét :) )

mp

[ Szerkesztve ]

(#10029) Norbeee01 válasza Dave1984 (#10025) üzenetére


Norbeee01
tag

De úgy látom még mindíg sokan nem értenek meg... Egyértlemű hogy a Sony telefonja tudásra,anyaghasználatra stb. sokkal jobb telefon mint a Zte Skate (És ne a blade-el gyertek,mert az belépő android készülék volt,ami a sony ericssonnak se sikerült tökéletesen), de sokkal több a hibája az Xperia Mini-nek mint akármelyik Zte készüléknek...Ezen van a hangsúly... De basszus ezt hányszor hangsúlyozzam még?? :W

Jaaa és ha már állandóan a Blade-el jöttök a Zte ellen akkor szerintem senki ne vegyen pl. HTC Sensation XL-t se mert ugye a HTC Tattoo,Wildfire mekkora sz.r telók voltak, vagy senki ne vegyen pl. Galaxy SII-őt, mert a Spica is mekkora tré.... Emberek azóta már fejlődött a Zte is!!! :C :U

(#10030) dilajoska1
érdekes nálam négy hónapig volt és semmilyen hiba nemjött elő erre tanúm Mr X, mivel az övé lett a készülékem....

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#10030) dilajoska1


dilajoska1
őstag

hát igazából mindegyiknél 1/1,5 hónap után előjött a hangszóró hiba + a kijelző porosodás.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10031) Dave1984 válasza Mr X (#10026) üzenetére


Dave1984
őstag

Nem akarom tovább folytatni,de számomra a Blade=ipari hulladék.Anno a Blade topicjában részletesen leírtam a bajom ezzel a telefonnal kapcsolatban!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#10032) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Én sem akarom folytatni, de van Minim és Bladeem egymás mellett éppen... szóval. Ja és az Xperia Mini (ST15i) pont kínai ugye...

Mihez kezdtek a nem HD kijelző miatt, amihez alig van kompatibilis játék, aminek 1 GHz-es CPU kéne? Minden másban nagyjából Blade... Még a fém csík is ott van az oldalán...

Ja. Kimaradt a lényeg. Igenis szervizelik magyar földön az SE telókat. Tudom, ott dolgoztam a HIVATALOS márkaszervizben, még el nem vonultak Pécsről. Éppen refurbished telókkal foglalkoztunk ott. Lefordítsam mit jelent ez?

[ Szerkesztve ]

(#10033) half333 válasza rutyika68 (#10027) üzenetére


half333
őstag

Tudnál videót mutatni róla? meg linket róla?

(#10034) fatal` válasza Keeperv85 (#10032) üzenetére


fatal`
titán

A Blade kijelzője sem HD. Legalább nem kell egész nap romolgatni, hogy működjön a telefon rendesen.

És nem olyan a hangja fülessel, mint egy szokol rádió.

(#10035) rutyika68 válasza half333 (#10033) üzenetére


rutyika68
őstag

Link van, videó nincs. Csinálsz recoban backupot, és feltolod, ha nem jó akkor visszaállítod.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#10036) Keeperv85 válasza fatal` (#10034) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Már hogy a bánatban ne lenne HD? Telón a 800x480 már HD. Ha tetszik, ha nem. Nem kell minden nap romolgatni, de ha valaki ingert érez rá, azzal nem lehet mit kezdeni... A hangjuk között meg az égvilágon semmi eltérés nincs, azt leszámítva, hogy a Blade halk. Nem, nem szól rosszabbul, nem recseg, nem torzít, csak halkabb, mint a Mini.

Térjünk vissza arra mire is kellett az erősebb proci...

(#10037) Norbeee01 válasza fatal` (#10034) üzenetére


Norbeee01
tag

pont ezaz hogy a zte-n tudsz telefonálni 25 fok melegben is.. a mininek betojik az érintője és 1hívást sem tudsz felvenni.

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#10038) dilajoska1


dilajoska1
őstag

nekem volt van mind a 2 és ég is föld a két telefon használhatóság szempontjából a xperia javára (gyorsaság , böngésző sebessége + flash videók teljes kezelése, játékok szaggatás mentesek stb.:sajnos ezek bladeről/skateről nem mondhatók el főleg ugy hogy 4-szer kellet visszavinnem a blademet). egyáltalán nem zavar a kisebb felbontás.

Keeperv85:

nekem jelenleg 70 db játék van és abból a háromnegyede HD minőségű :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10039) Keeperv85 válasza dilajoska1 (#10038) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Gondolom mindegyik tökéletesen legális forrásból... bár olyan a Blade mellé sem sok van, az is igaz. De itt legalább elfér az ember keze a kezelőfelületen. Nincs bajom a Minivel, át sem vettem volna ha lenne, csak nem látom értelmét mire ez az erősebb hardver, ha -még egyszer akkor- hivatalosan(!) a kis felbontás miatt nincs rá, amihez kéne, de az árában érzi az ember.

[ Szerkesztve ]

(#10040) Norbeee01 válasza dilajoska1 (#10038) üzenetére


Norbeee01
tag

Minire a hd játékok átvannak portolva hvga-ra ergo,már nem hd minőségűek...

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#10041) dilajoska1 válasza Keeperv85 (#10039) üzenetére


dilajoska1
őstag

hidd el kell az erősebb hardver főleg akinek vékonyabb a tárcája és nincs 70 80 ezer forintja ilyen harverrel rendelkező telefonért. amúgy az új gameloftos játékok mind futnak rajta legálisan.

Norbeee01:
érdekes mert én nem átportolt játékokat használok

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10042) fatal` válasza Keeperv85 (#10036) üzenetére


fatal`
titán

Nincs ilyen, hogy telón a 800x480 már HD.

A HD az 1280x720, a Full HD pedig az 1920x1080, kész.

Pl. arra, hogy ne szaggasson már a launcher is, nézd meg gyári rommal pl. a skate tesztjét. Egyébként meg leszarom az erősebb CPU-t, a QWERTY miatt vettem Mini Prot.

A Bladeben lévő DAC meg egy szar.

(#10037) Norbeee01: A Bladenek meg bemegy a kosz a kijelző alá. Amúgy ez nem minden Minire igaz, és garanciában javítják, ha jól tudom. És nekem nincs ilyen problémám.

[ Szerkesztve ]

(#10043) dokee78


dokee78
félisten

Csakhogy legyen a sok OFF-on kívül is valami.

Valaki használ Mini-n MIUI esetleg CM ROM-ot?

(#10044) sdd2 válasza Norbeee01 (#10040) üzenetére


sdd2
veterán

Hát azért a ZTE-n indíts már egy egy GTA 3 szintű játékot és ha legalább úgy viszi mint a mini akkor szólj. ;) Részemről befejezve. Ez a Mini topikja, senki nem fogja a ZTE-t pártolni rajtad és Mr X-en kívül. Na meg a sok betévedő fanatikust kivéve.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#10045) Lasy


Lasy
veterán

még jó, hogy kirándulni voltam. 70hozzászólás, ami tiszta vita. brrr.
megyek inkább lekapcsolom a lámpákat melóhelyen a föld napja végett. 20:30-21:30 között.

+36702778032

(#10046) dilajoska1 válasza sdd2 (#10044) üzenetére


dilajoska1
őstag

és az a baj pont olyannak magyarázzák aki mind a 2-t használta már :)

de tény hogy a bladet is nagyon szerettem!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10047) Norbeee01 válasza sdd2 (#10044) üzenetére


Norbeee01
tag

GTA III-aztam rajta barátom ;]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#10048) sdd2 válasza Lasy (#10045) üzenetére


sdd2
veterán

Én meg kikapcsolom a telókat egy órára meg a lámpákat lekapcsolom. :)

(#10046) dilajoska1

Nekem volt x10 minim (meg is van) meg van Cedarom is és mindegyiket szeretem annak ellenére hogy kinek milyen szarok. Blade tulajok is így vannak ezért nincs értelme vitatkozni.

(#10047) Norbeee01

És nem szaggatott? Alap MHz-n gyári ROM-al?

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#10049) dilajoska1 válasza rutyika68 (#10035) üzenetére


dilajoska1
őstag

ez működik ugye .42-es romon is?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#10050) half333 válasza rutyika68 (#10035) üzenetére


half333
őstag

Kösz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.