Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23901) RaZroX válasza miaoumaoi (#23900) üzenetére


RaZroX
addikt

Hát a gyári ICS-nél sokkal gyorsabb. Nekem egyenlőre nincs rá panaszom.
Ezelőtt egy JB alapú MIUI volt fent, az zabálta az akksit és instabil is volt szóval az felejtős, de ez eddig nagyon jó. (eddig..)

(#23899) csako :R

This is the way

(#23902) RaZroX


RaZroX
addikt

Ezt próbálta már valaki ?

This is the way

(#23903) miaoumaoi válasza RaZroX (#23902) üzenetére


miaoumaoi
tag

Szerintem az összes ICS felejtős. Próbálj JB-t vagy térjél vissza GB-re.

(#23904) sutszi


sutszi
veterán

CM 10.2 nagy királyság...amióta feltettem nagyon szépen megy és a párom elégedetten használja...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23905) aero. válasza sutszi (#23904) üzenetére


aero.
veterán

én is igy kezdek minden rommal, aztán elkezdem hasznalni a Maps-Messenger párost es lehal az egész :/.

(#23906) Rick4 válasza miaoumaoi (#23903) üzenetére


Rick4
félisten

Tegnap untam meg végleg az ics-t, már egy hónapja tervezem ledobni, mert piszok lassú, holott semmi különleges nincs, adw launcher, fancy widget, power toggles, korrekten beállított pro task killer, meg pár apróbb program. Lassú volt, a telefonköny 2-3 másodperc alatt töltött be, nem tetszett.
Tegnap kaott egy gyári rootolt 2.3.7-es rendszert, ugyanezeket a progikat, és lám, hasít ezerrel, 132MB használt, 172 szabad... Ennyi, mivel minden telómon ez a felület összeállítás fut, és nem is kell más, marad, tökéletes.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#23907) sutszi válasza aero. (#23905) üzenetére


sutszi
veterán

Maps rikán van közvetlenül használva...Runkeeper-en keresztül közvetve...
Ha a facebook messenger-re gondolsz akkor ez a veszély szerencsére nem fenyeget... A kommunikációt más csatornákon végezzük...

Nem mondom, hogy tökéletes...de az eddigiekhez képest messze a leghasználhatóbb középtávon. Hosszú táv még kiderül...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23908) RaZroX


RaZroX
addikt

Aztaq.. Hát ezt a Zelly Cream-et nagyon eltalálták. ICS alap, legújabb Xperia felület és villám gyors, de komolyan tök smooth és mindenre egyből reagál. Az Akksi nagyon jól bírja, és eddig semmilyen bug-gal nem találkoztam pedig sok mindent kipróbáltam. Ajánlom mindenkinek, szerintem a legjobb.

This is the way

(#23909) adam002


adam002
tag

Sziasztok! :)
Én is hozzájutottam egy ilyen Sony telefonhoz :)
Eddig nincs vele problémám :) Habár lehetne egy 3,5 vagy 4 colos kijelzője de hát ennyi baja legyen :DDD

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#23910) razorka777 válasza adam002 (#23909) üzenetére


razorka777
veterán

Jó kis telefon ez.
Munkatársamnak is ilyen van, lefrissítettem anno ICS-re, semmi root, alap dolgokra használja.
Éppen tegnap néztem 1700! órája nem volt újraindítás és teljesen gond nélkül üzemel a telefon. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#23911) adam002 válasza razorka777 (#23910) üzenetére


adam002
tag

Igen :) Nekem sincs semmi bajom vele csak lehetne egy kicsit nagyobb :D
Nekem is a 4.0.4 van rajta semmi root és tökéletesen működik sőt még egy temple run 2 is fut rajta :DDD

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#23912) Pocok256 válasza RaZroX (#23908) üzenetére


Pocok256
veterán

Hmm és ahogy nézem zárt bootloaderre is tehető. Lehet kipróbálom, ha tényleg ilyen jó :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23913) gabe_ válasza RaZroX (#23908) üzenetére


gabe_
őstag

Lehet, hogy én is kipróbálom. A 6.0-t kellene ugye? Csak mert a logban nem látom csak 4.0-ig :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#23914) RaZroX válasza gabe_ (#23913) üzenetére


RaZroX
addikt

Igen, 6.0-át. Én Kappa 1.6-os kernellel használom.

This is the way

(#23915) RangerFox válasza adam002 (#23911) üzenetére


RangerFox
veterán

Minecraft, Subway, DieHard, GT Racing 2, Smurfs Village, sőt, még a Real Racing 3-nak az 1.0-ás változata is eldöcög rajta! Jó kis telefon, én is gyári ICS romot használok, több mint 5 napot bírt ki feltöltés nélkül úgy, hogy alap dolgokra használtam. Az egyetlen bajom, hogy kicsi, de 10k-t megért függetlenül.. :B

(#23916) gabe_ válasza RaZroX (#23908) üzenetére


gabe_
őstag

Na, délután felraktam, tényleg jónak tűnik. Eddig nem volt probléma vele. Ha így is marad, akkor megtartom. B-)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#23917) RaZroX válasza gabe_ (#23916) üzenetére


RaZroX
addikt

Ennél jobb már csak akkor lenne, ha KitKat lenne és nem ICS :D

This is the way

(#23918) Pocok256


Pocok256
veterán

Hát feltettem a ROM ot Sony logonál meg is hal a telefon pedig direkt zárt bootloaderes módot választottam :/ Most próbálom újra életre hívni :/

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23919) csako válasza Pocok256 (#23918) üzenetére


csako
veterán

Velem is ez történt egy másik rommal, pedig kb. azóta nem nyúltam flashtool-hoz, hogy megjelent az ICS és rootoltam :D
Szóval a flashtool rendbe teszi, felrakhatod egyből a .587-et, majd eroot-tal rootolhatod.
Egyébként másodszorra már felment ugyanaz a rom, hiba nélkül.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#23920) Pocok256 válasza csako (#23919) üzenetére


Pocok256
veterán

Ezt tervezem én is csak 587 es romot keresek éppen :P

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23921) razorka777 válasza Pocok256 (#23920) üzenetére


razorka777
veterán

All xperia 2011 firmware

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#23922) Pocok256 válasza razorka777 (#23921) üzenetére


Pocok256
veterán

Köszi épp onnan szedem :) :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23923) Pocok256


Pocok256
veterán

CWM et rootolás után hogy lehet rá heggeszteni ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23924) Pocok256 válasza Pocok256 (#23923) üzenetére


Pocok256
veterán

Közben rájöttem, hogy xparts

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23925) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Még mindig az lenne a kérdésem,hogy milyen főzött romot javasoltok a telóra? :U Nemrég kaptam itt választ,de mivel GB volt a javaslat,ezért még mindig keresek,ugyanis elég sok olyan appot használok,aminek a követelménye ICS vagy magasabb rendszer... Anno a Smultronic v5 volt fent,de korábban írtam is hogy fél év után megkergült tőle a teló. Azóta van valami stabil hibamentes rom a telóra? Valami frissebb,újabb.... Érdemes JB-t próbálni? Mindennapos használatra kell,tehát mindenképpen stabilan működő romot keresek. A BL-em zárt,de nyitható.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23926) Pocok256 válasza Foose (#23925) üzenetére


Pocok256
veterán

RaZroX által javasolt Zelly Cream egész korrekt. Próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23927) RaZroX válasza Foose (#23925) üzenetére


RaZroX
addikt

ha főzött romot akarsz tartósan használni, akkor szerintem mindenképpen nyiss bootloader-t.

JB szerintem felejtős, amiket próbáltam bugosak rendesen, szóval egy jól összerakott ICS a befutó.
Nem sokkal ezelőtt említettem egy romot, most is azt használom és még semmilyen negatívum nem volt vele kapcsolatban. Nagyon szép a UI, teljesen smooth a rendszer, nekem még semmilyen fagyás vagy újraindulás nem volt. Ennek kellene a gyárinak lennie :D Egyszerűen mindenben jobb.

This is the way

(#23928) Foose válasza RaZroX (#23927) üzenetére


Foose
addikt

De amit említettél,ha jól olvastam zárt BL-en is megy :) Nem? Igen közben pont azt nézem. A Zelly Cream-et. Sosem használtam még olyan főzött romot,amihez nyitni kellett volna. Remélem nem túl nehéz :)) Lehet megpróbálom,nem szeretnék csalódni. Mert ha felrakom,akkor nem akarok 1-2 nap múlva megint ezzel vesződni,nem nagyon van ilyesmire időm. Mindjárt utána nézek,mi a BL nyitás folyamata.... Aztán lehet megpróbálom ezt. Köszönöm Úúú,jó lenne egy kis install leírás :)) De akkor zárt BL-en ne is próbáljam ezt??

Pocok256 Köszi

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23929) RaZroX válasza Foose (#23928) üzenetére


RaZroX
addikt

Próbáltam 2 olyan romot is zárt bootloaderrel, amire azt mondták hogy jó meg ajánlott meg stb... és hát fagyások és újraindulások voltak. Régebbi telefonjaimon szintén ez volt, zárt bootloaderrel és gyári kernellel sz@rabbul mentek a romok.

Telepítés menete ott van az XDA-s linken. Illetve bootloader nyitás és kernelcsere leírás itt: [link]

Személy szerint én a Kappa 1.6-os kernelt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#23930) Foose válasza RaZroX (#23929) üzenetére


Foose
addikt

Hát,én akárhogy nézem nem látom a leírást az xda-s oldalon :( Oké,akkor a kernel az megvan,az lesz. Nézem a BL nyitást is. Gondolom a rom telepítés ugyanaz mint minden más romnál. Na mondjuk ezt a BL nyitás nekem nem valami tiszta. Nem látom sehol hogy írná,mi kell a gépre ahhoz hogy nyitni tudjak. Nem ártana egy sorrend is,mivel kezdjem az egészet :)) BL nyitással?? De hogy? A jelenlegi rendszert ugye gondolom pucolni kellene. Na ezért mondom,nem tiszta :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23931) Pocok256 válasza Foose (#23928) üzenetére


Pocok256
veterán

Nekem zárt Bootloaderem van és teljesen flottul megy a Zelly.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23932) Foose válasza Pocok256 (#23931) üzenetére


Foose
addikt

Na akkor most kezd izgalmas lenni :D Mert ugye ha nem muszáj,nem akarok ezzel is tökölni. Most akkor döntsem el,hogy kínlódjak a nyitással,vagy nem?! :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23933) Pocok256 válasza Foose (#23932) üzenetére


Pocok256
veterán

Szerintem fölös. Főleg ha kezdő vagy ilyen téren.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23934) Foose válasza Pocok256 (#23933) üzenetére


Foose
addikt

BL nyitást még nem csináltam,mint lentebb is írtam. Főzött rom terén viszont nem vagyok kezdő. Csak most ugye elgondolkodtat,hogy van akinek működik szépen zárt BL-el is,van akinek meg nem? Nem szeretnék ráfázni hogy felrakom így,és végül nekem is vacakolni fog a zárt BL miatt :(

Közben lentebb megtaláltam az install leírást... :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23935) fatal` válasza Foose (#23930) üzenetére


fatal`
titán

(#23936) Foose válasza fatal` (#23935) üzenetére


Foose
addikt

Most akkor ehhez előbb tegyek a telóra egy üres root nélküli stock romot? :U Mert a linken ezt írtad. Egyébként köszönöm

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23937) aero.


aero.
veterán

kitkat alatt nem mukodik nalam a messenger, fb, bongeszo ha nincs bent sd kartya, ez igy mi? valaki kiprobalna hogy ott is?

(#23938) gabe_ válasza Pocok256 (#23931) üzenetére


gabe_
őstag

Eddig nálam is. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#23939) Foose válasza gabe_ (#23938) üzenetére


Foose
addikt

Nálad is zárt BL-el?? Nocsak. Lehet akkor még ma este feldobom én is,zárt BL-re. Hátha :))

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23940) fatal` válasza aero. (#23937) üzenetére


fatal`
titán

Nem lettek áthelyezve?

Meg kitkat alatt máshogy van partícionálva a cucc, mert kicsi a system partíció.

(#23941) aero. válasza fatal` (#23940) üzenetére


aero.
veterán

nem mert sd nelkul telepitve se megy :/
a bongeszo meg alapbol system

[ Szerkesztve ]

(#23942) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Kipróbáltam én is a Zelly Cream-et, zárt BL, független készülék, és máris egy problémába ütköztem.
Márhogy a ROM-ban. Olyan a jelenség, mintha nem lenne billentyűzet app, ha magyar nyelvet állítok be, és csak egy connection error vagy ilyesmi üzenetet kapok. Fel kellett tennem egy billentyűzet alkalmazást apk-ból, hogy tudjak csatlakozni a Wi-Fi hálózathoz. A beviteli eszközök/billentyűzetek között sincs magyar nyelv.

Csak én rontottam el valamit, vagy nem vagyok egyedül?

Ja, még valami. Hol lehet ebben a ROM-ban beállítani az USB mass storage módot? Nem új meghajtóként jelenik meg a gépen, hanem valami SD Card néven a Windows Intézőben, így a TC-ben nem látható.

[ Szerkesztve ]

(#23943) csako válasza pmikloska (#23942) üzenetére


csako
veterán

A billentyűzethez le kell tölteni a magyar nyelvet, amihez net kell, wifi vagy 3G.
USB-s problémára: Beállítások -> Xperia -> Kapcsolódás

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#23944) Foose válasza RaZroX (#23929) üzenetére


Foose
addikt

És ha nem cserélek kernelt? :U Ja,és ez még nem rootolt rom,ugye?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23945) Pocok256 válasza Foose (#23944) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha nem nyitsz bootloadert akkor nem tudsz másik kernelt sem felrakni, és ezt a ROM ot máshogy nem is tudod felrakni, minthogy rootolva legyen.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23946) Foose válasza Pocok256 (#23945) üzenetére


Foose
addikt

Ja igen,mondjuk a kernel csere már volt is... Csak nyitott BL-hez... Mi? Nem vágom :) Én eddig úgy raktam fel főzött romot,hogy a zip fájl felmásol memkarira,recoverybe belépek,wipe-kat végigtolom,majd betallózom a rom zip-jét. És ámen. Ahhoz nem kellett sehol külön rootolni. Most ezt akkor hogy érted,hogy máshogy nem is tudom?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23947) Pocok256 válasza Foose (#23946) üzenetére


Pocok256
veterán

Na igen csak legtöbb esetben amon recoveryt xparts alól rak fel az ember ahhoz pedig már kell a root. Na meg ezek a romok 99% ban már előre rootolva vannak.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#23948) gabe_ válasza Foose (#23939) üzenetére


gabe_
őstag

Igen, zárt, az enyém nem is nyitható.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#23949) Foose válasza Pocok256 (#23947) üzenetére


Foose
addikt

Pont ezért kérdeztem,(előre rootolva vannak) hogy ez már rootolt,vagy még nem? Egyébként én legutóbb is xparts alól raktam fel,és azt sem kellett már rootolni ha jól emlékszem. Serenity v3 rom volt.

gabe_ köszi,akkor hátha nekem is menni fog BL nyitás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#23950) RaZroX válasza pmikloska (#23942) üzenetére


RaZroX
addikt

Nem tudom mi lehet a baja a billednek, nálam ilyen nincs. Próbálj egy restartot esetleg.

Foose próbáld ki zárt BL-el, ha beválik örülsz, ha nem akkor kinyitod, kernelt cserélsz és felrakod újra és kész.

This is the way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.