Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23801) miaoumaoi válasza RaZroX (#23798) üzenetére


miaoumaoi
tag

Végül is igen, időt spórolsz.

(#23802) Doner válasza miaoumaoi (#23800) üzenetére


Doner
aktív tag

Mert hunfatal leírása szerint úgy egyszerűbb...hogyan kell cmd-t nyitni?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#23803) Doner válasza miaoumaoi (#23800) üzenetére


Doner
aktív tag

A se oldala angol, gyerekek egy hete! Próbálom kinyitni, mindent a leírások szerint csinálok és nem történik semmi.
Megnéztem service menüben "boot unlock allowed:yes"Szóval biztos hogy nyitható, de akkor mértnem tudom...hogy lehetek ilyen béna, nincsen valaki aki győri és átmehetnék hozzá? viszek sört, csokit...

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#23804) miaoumaoi válasza Doner (#23803) üzenetére


miaoumaoi
tag

Én TotalCommander-ben szoktam, pl odanavigálsz abba a mappába ahol nyitni akarod a parancssort és beírod hogy cmd és enter, vagy a menüben megkeresed a DOS parancssor opciót, de bárhol eliníthatod a start menü futtatással is, beírod, hogy cmd, utána oda navigálsz a fastboot-hoz ha pl. a C:\unlock-ban van akkor beírod, hogy cd C:\unlock, enter utána fastboot.exe és ami a honlapon van. Kb. fél perc.

(#23805) kmisi99


kmisi99
addikt

Honnan tudom, hogy nekem nyitott e vagy zárt BL van a telefonon és miért jó vagy épp miért rossz ha zárt vagy nyitott?

(#23806) aero. válasza kmisi99 (#23805) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

#23781 (a betűknek megfelelő gombokat üsd)

röviden: nincs rá cm, nincs kernel csere, és 4.0.4 a legnagyobb verziószám

[ Szerkesztve ]

(#23807) kmisi99 válasza aero. (#23806) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz az infót. Na nekem itt No szerepel. Akkor maradnom kell a gyári romnál.

(#23808) Doner válasza miaoumaoi (#23800) üzenetére


Doner
aktív tag

Hallod:)
Megpróbáltam amit te mondasz a hetes pontig megvan a dolog a sony oldalán, de utána?
Olyan dolgokról ír amit azt sem tudom mi az Töltse le a legújabb sdk nem tudom mit, ott a link erre behoz valami vidós oldalt, semmit nem lehet letölteni.
Aztán letöltet velem valami "android_winusb.inf-fájl" rákattintok de csak bejön egy sok szöveg nem lehet ezen semmit telepíteni...
A többet meg még ennyire sem értem, google fordítóba berakom elég értelmetlen magyar lesz és ezt próbáltam kihámozni, de mondom a 7-es pontig értem nálam van a fühhetlenítő kód de utána??
Eszméletlenül zavar a dolog hogy nekem mértnem megy... egy kereket előbb kicserélek.
Mégegyszer megpróbáltam a sebootloaderunlockerrel is de most fastboot módban csatlakoztattam a telefont és ezt írja ki. ha rámegyek az unlockra.

http://kepfeltoltes.hu/view/140211/N_vtelen3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#23809) csako válasza Doner (#23808) üzenetére


csako
veterán

A képeden az error sorban: Phone is already unlocked! azaz már nyitva van...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#23810) Doner válasza csako (#23809) üzenetére


Doner
aktív tag

Erre én is gondoltam , azomban nem mert a service menüben továbbra is Bootloader unlock allowed:yes tehát zárva van..

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#23811) aero. válasza Doner (#23810) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Akkor nincs más hátra, mint valamelyik álláspontot megerősíteni.

Fogj egy tetszőleges módosított kernelt [link] és flasheld fel Flashtool-lal. A hangerőt felfelé kell ez esetben, és a led kék lesz.

Ha sikerült nyitva, ha nem, akkor nyilván ... :D

(#23812) csako válasza Doner (#23810) üzenetére


csako
veterán

Itt is ez volt, próbálj meg egy másik kernelt feltenni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#23813) Doner válasza csako (#23812) üzenetére


Doner
aktív tag

Oké, és azt most meg hogy a ménkübe álljak neki? Van flashtoolom.
Tudtok linkelni egy konkrét kernelt ami bizonyos hogy működni fog és nem vágja galyra a telót?
Meg egy leírást mert ehhez is fingom nincs, de ha tényleg olyan egyszerű mint mondjátok akkor valaki segítsen és mondom az eredményt.

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#23814) miaoumaoi válasza Doner (#23808) üzenetére


miaoumaoi
tag

Szerintem az sdk-ra gondolsz, de az alap, hogy fennt legyen, amúgy android sdk for windows vagy mi a neve, le kell tölteni, elindítani és ott van olyan, hogy usb driver vagy valami ilyesmi azt kell telepíteni meg a tools-t, de az szerintem alapból van. Utána már látnia kéne a fastboot-nak. Én nem tudom, Te mit csinálsz én nem telepítettem semmi driver packot meg programot, csak az sdk-t, abban van a fastboot.exe is meg adb.exe ilyesmi alapprogramok, utána parancssorból unlockoltam.

(#23815) miaoumaoi válasza Doner (#23813) üzenetére


miaoumaoi
tag

Nem kell ide flashtool se, ha van működő fastboot, akkor bemásolod a fastboot mappájába a kernel file-t, utána beírod parancssorba, hogy fastboot.exe flash boot kernel_file és enter kb. 1mp és kész.:)

(#23816) Doner


Doner
aktív tag

Csatlakoztatom fastboot módban eddig oké és utána hova másoljak?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#23817) Keeperv85 válasza miaoumaoi (#23815) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Inkább ne... ha mégis valamilyen szinten zárva van, akkor nem fog elindulni a teló... Ráadásul a custom kernelek nem feltétlen jók a stock romok mellé...

fastboot boot kernel_file

..elvileg megy az SE bootloaderrel is...

(#23818) miaoumaoi válasza Doner (#23816) üzenetére


miaoumaoi
tag

Nem a telefonon kell működnie a fastboot-nak, hanem a PC-n. Látnia kell a csatlakoztatott telót, fastboot.exe devices vagy device vagy valami ilyesmi. Ha látja akkor kiír valami azonosítót és akkor mehet a flash. Lehet akkor már a grafikus program is unlockolni tudja.

(#23819) Keeperv85 válasza miaoumaoi (#23818) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A telón a bootloader módnak kell működnie. A szolgáltatóst be sem tudod így kapcsolni, mert nem áll meg a boot folyamat elején...

(#23820) Doner


Doner
aktív tag

Na most nyitottam ki egy xperia active- bootloaderjét ugyanazzal a módszerrel amire a mininél azt írja hogy already unlocked... Csak itt az active nél ha megnézem a service menüben ott lett hogy bootloader unlock yes..tehát nyitva.
akkor működik a fastboot nem?
Akkor hogyan tudom a minin még ellenőrizni hogy nyitva van e a bootloader?

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#23821) sutszi


sutszi
veterán

Ismét ROM-ot keresek. Eddig a Viper8 volt fent krsh kernellel.
Az a gond, hogy nagyon hamar elfogy a szabad tárterület és ilyenkor semmit nem lehet frissíteni, meg egyfolytában jön a hibaüzenet...Nincs fent kimondottan sok program, kb 20-30 talán ha van...De a használhatatlan szintre süllyedt a dolog.

Van benne egy 8GB-os class6-os kártya. Próbáltam a link2sd, dslink2sd programokat, de nem hajlandóak átpakolni az SD kártyára a programokat ha rányomok, hogy tegye át. Viszont önállósítják magukat és 1-2 alkalmazást valahogy átpakoltak, viszont az ikon helyett egy szürke négyzetet látok...Ráadásul továbbra sem oldotta meg a tárhely problémát.

Olvastam az Xperia SP topikban nem, hogy tárcserével a memóriakártyát lehet belső memóriaként láttatni a rendszer számára, nem itt van-e ilyen lehetősége?!

Milyen lehetőségeim vannak ennek a problémának a megoldására?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23822) aero. válasza sutszi (#23821) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

App Mgr II-t használj áthelyezésre. A gyári appokat amik nem kellenek meg töröld le LInk2SD-vel (live hátterek, gyári email, stb.)

A memóriakártyát úgy tudod belsőként, hogy ext2/3/4-re formázol egy particiót az SD kártyádon PC alatt, pl. MiniTool Partition Wizard, majd Link2SD-vel felcsatolod.

[ Szerkesztve ]

(#23823) sutszi válasza aero. (#23822) üzenetére


sutszi
veterán

App Mgr III-at találtam. Ki is próbáltam. Ez már tényleg átteszi a programokat és működnek is. Bár kicsit lassúnak érzem. Igaz az egész ROM belassult...és az ikonok továbbra is eltűnnek, de ezt egyelőre az összeborult ROM számlájára írom.

Ha a memória kártyából felcsatolok mondjuk 2GB-ot. Akkor ez hogyan lesz: Hozzácsapja az eddigi belsőhöz, vagy egy második belső memóriaként fogja kezelni?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23824) aero. válasza sutszi (#23823) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

1. lesz szerintem, mert ennél a telónál nincs belső SD, csak belső ROM

[ Szerkesztve ]

(#23825) sutszi válasza aero. (#23824) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi. :R

Amint feltöltődik, elkezdek kipróbálgatni pár ROM-ot, meg ezt a kernelt is: [link]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23826) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Helló. Kezd kiidegelni a teló, olyan lassú. :D

Tudtok ajánlani valami romot, amit cwm-ből fel tudok tenni, és jó a gyári kernelhez? zárt bootloader

Vagy inkább megéri kinyitni a bootloadert, és akkor kernel cserével lehet egy gyors telefonom?

(#23827) gabe_ válasza Hurkafej (#23826) üzenetére


gabe_
őstag

De. Tedd vissza a gyári GB-t, majd rá az ExPERIA V2-t. :U Nem csilli-villi, de gyors és stabil. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#23829) sutszi válasza aero. (#23824) üzenetére


sutszi
veterán

Hát küzdöttem ma vele rendesen.
Végül ez lett az összeállítás:
Kernel: 2.6.32.60-nAa-jb-01 [1/4/2013] - Unified kernel + CWM Recovery
ROM: Super Jelly Bean™ 8.0

Próbáltam az UltraSlim CM 10-et is de egyfolytában froce close-olt a billentyűzet....inkább hagytam....

Szóval gyors és stabilnak tűnik egy délutánnyi nyomkodás után...majd kiderül hosszú távon milyen...

Az SD particionálással viszont voltak gondok...
A MiniTool Partition Wizard, megcsinálta ugyan a szétosztást, de ha szabályos eltávolításra mentem akkor visszaállt minden... :F Ráadásul úgy mutatta, hogy nem csinálta meg. Végül sikerült.
Link2SD egyből kérdezte is, hogy milyen fájlrendszer és már csatolja is be kiválasztottam...DE /data helyett /data/sdext2
útvonalra csatolja fel. Így gyakorlatilag nem is tudom kihasználni a leválasztott területet.
Ezt hogyan tudom áthidalni?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23830) aero. válasza sutszi (#23829) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mit nem tudsz használni? A rendes tárhely részét? Ha igen akkor nem particionáltad a megmaradt területet, azt simán továbbra is fat32-re kell.

Amúgy azt nem értem miért nem rendes CM-et használsz, ha már nyitott a BL-ed. :N

(#23831) sutszi válasza aero. (#23830) üzenetére


sutszi
veterán

Pont fordítva. Az SD-n most van egy 2GB-os ext3-ra formázott rész ezt nem tudom használni.
A maradék 5.xx GB-os terület Fat32 maradt, ez használható jelenleg...

Mert a rendes CM-et is próbálgattam, de bugosak voltak. Amit próbáltam, mindnél volt valami bezáródás... :F
De majd megnézem mégegyszer...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23832) bala6120 válasza sutszi (#23831) üzenetére


bala6120
senior tag

:F CM11is stabilan fut a Minin, CM10.2-ről nem is beszélve...

(#23833) sutszi válasza bala6120 (#23832) üzenetére


sutszi
veterán

Lehet valamelyik wipe-ot kifelejtettem...
Igazából az lenne a fontos, hogy végre egy jó gyors kernelt és hozzá passzoló ROM-ot találjak ami hosszú távon is használható. A 720p-t be tudom áldozni mert nem fontos, de a BT, WIFI, GPS...stb egyéb hardverek stabilan és jól működjenek úgy, hogy ne zabálják le az akku-t...
Ha jól láttam ezt csak 2.x-es kernellel tudom elérni..

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23834) sutszi válasza bala6120 (#23832) üzenetére


sutszi
veterán

Melyik 10.2-est érdemes próbálni? Van a cyanogenmod oldalán, de az tavaly októberi, az XDA-n van legacyXperia...meg találtam egy alig 1 hetes nightly-t...
Egyiket sem ismerem részletesen. Changelog-ot néztem meg amit elsőre lehetett, de azért mégis jobb konkrét tapasztalatot hallani...

Szerk.:

Ütemezés? i/o és cpu esetében mi az ajánlott a gördülékeny de takarékos rendszerhez?

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23835) bala6120 válasza sutszi (#23834) üzenetére


bala6120
senior tag

CM10.1, CM10.2, CM11. Válogass. Az utolsó CM11 kicsit bugos, azt nem ajánlom.

(#23836) sutszi válasza bala6120 (#23835) üzenetére


sutszi
veterán

Nem tudom mit nézek be. CWM-ből próbáltam telepíteni 10.2-r és 10.1-et is...Wipe minden aztán install. Bootnál megjelenik az nAa logo, majd feketeképernyő mindkét esetben és nem megy tovább...
Kernelnél azt írják CM 9, CM10, CM10.1. Szóval a 10.2 még értem, hogy miért nem megy, na de a 10.1? :F

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23837) aero. válasza sutszi (#23836) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Először is szögezzük le, hogy a zipben lévő kernelt raktad fel mindig a telepítés előtt? Telepítés után volt gapps, előtte pedig system, data & cache, és dalvik wipe?

(#23838) fatal` válasza aero. (#23837) üzenetére


fatal`
titán

Biztos, hogy nem azt rakta fel, mert akkor legacyxperia logo lenne, nem nAa.

A ROM pedig csak a saját kernelével megy.

[ Szerkesztve ]

(#23839) sutszi válasza fatal` (#23838) üzenetére


sutszi
veterán

Igen, ez a helyzet...

De most akkor én nem értek valamit: Itt még pirossal ki is van emelve, hogy működik ezekkel...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23840) fatal` válasza sutszi (#23839) üzenetére


fatal`
titán

Az új romok mind a hármas kernelre épülnek, nem működik a 2.6-os kernellel (megjegyzem, nincs is értelme, mert a 2.6-os kernel csigalassú a 3-ashoz képest).

(#23841) sutszi válasza fatal` (#23840) üzenetére


sutszi
veterán

Nekem kicsit mumus ez a 3-as kernel. Oké a sebesség az tök jó és szeretném is, de nem tetszik a wifi és az energiaprobléma...amiket írnak itt ott. Bár most felraktam a 10.2-t a saját kernelével. Így már rendben megy...(3.4.70-es kernel van alatta most.)
Most nézem viszont, hogy ebbe nincs gyárilag CPU és ütemező állíthatóság...Na de ez a legkevesebb.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23842) aero. válasza sutszi (#23841) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Van, csak a build számra nyomj 7x a Telefonról menüben.

(#23843) sutszi válasza aero. (#23842) üzenetére


sutszi
veterán

Kösz. :K

Na és akkor az SD kártyás problémám lényege.:

A belső területet szeretném bővíteni ami a /data útvonalon van.
Erre a célra készült az SD kártya 2. partíció 2GB-os mérettel. Link2SD felcsatolta a /data/sdext2 útvonalra.
Eddig remek...lenne. De hogy tudom ezt használni, mert ezen a képernyőn kívül sehol semmilyen program nem látja, hogy ide át tudjam pakolni...

Bocs, hogy ennyire körülményes vagyok... :B

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23844) fatal` válasza sutszi (#23843) üzenetére


fatal`
titán

Az egész datat a link2sd-vel nem tudod áthelyezni, ahhoz használd a mounts2sd-t. A cachet és a dalvik-cachet hagyd az eredeti helyén, mert galibát okozhat.

[ Szerkesztve ]

(#23845) sutszi válasza fatal` (#23844) üzenetére


sutszi
veterán

Megcsináltam. Bár most annyit látok, hogy -2343423 ból 445MB szabad, amikor az Alkalmazásokba bemegyek... :F
Ráadásul érezhetően lassult a telefon indulása is...percekig tart...kb.
Mivel itt elég sok hely van alapból és az SD-re áthelyezés is működik rendesen ezért lehet, hogy inkább hagyom a /data növelgetését az SD-ről mert eddig inkább csak hátránya volt...(+ most néztem, hogy csak class4-es a kártya nem is class6-os)

A tegnap este óta eddig ezt látom:
+:
- nagyon simán és gyorsan fut a rendszer pedig nem is emeltem órajelet...(a fentitől eltekintve)
- rengeteg funkció és beállítási lehetőség...
- Tiszta és sallangoktól mentes az eddigiekhez képest.
- sok hely :)

-:
Nagyon merül az akku. Wifi-re csatlakozva ha leteszem a telefont és nem nyúlok hozzá, akkor 0-1%-ot merül pár óra alatt, de amint elkezdem nyomogatni látványosan esnek lefelé a %-ok...Pedig semmi extra nem történik, menüben mászkálás beállítgatás van...kb 30 perc alatt 2-3%.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23846) fatal` válasza sutszi (#23845) üzenetére


fatal`
titán

Az normális, a hely mutatása bugos lesz.

Lassabban indul, mert az sd kártya sokkal lassabb, mint a belső tárhely.

1% / óra wifivel az nem sok és a fél órás nyomkodástól a 2-3% sem.

(#23847) sutszi válasza fatal` (#23846) üzenetére


sutszi
veterán

Akkor kicsit megnyugodtam...

Kösz a segítséget mindenkinek! :R
Úgy tűnik minden részletet kipróbáltam...már csak ki kell találnom mi felel meg...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#23848) RaZroX


RaZroX
addikt

Na betelt a cérna, elszakadt a pohár... kinyitom a bootloadert és felteszek valami értelmes romot.
Ezek a zárt bootloader alatt lévőek bugosak, de gyors(abb)ak, a gyári meg kegyetlenül lassú... amikor fél percet várok a vibernél, hogy megnyissak az egyik beszélgetést, na az olyankor kiakaszt...

Szóval. Van-e valami amit tudnom kéne a nyitásról, ami nincs benne az 1. HSZ-ben ? Nyitott bootloader-re melyig Gyors és Szép romot tudjátok ajánlani ? (Ne linkeljétek be légyszi az összeset, azt szeretném tudni, hogy szerintetek melyik a legjobb.)

Amúgy azt elismerem, hogy iszonyatosan stabil a gyári rom. Nem fagy ki, semmi hibaüzenet, tökéletesen teszi a dolgát, csak baromi lassan :D

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#23849) BandiHUN válasza RaZroX (#23848) üzenetére


BandiHUN
veterán

El kell fogadni,hogy ez a teló ENNYIT tud.Sokkal jobbra ne számíts,mindenféle app felduzzadt,legyen az facebook,Viber,Google+,de akár csak ottvan a Shazam,ami 1 éve még indult 2mp alatt,most 15-be telik betöltődni és akad,mint a fene,mert tele lett mindenféle szocial sz@rral meg saját zenehallgatóval,toplistával,stb...Arról meg ne is beszéljünk,hogy a kis felbontású lcd milyen már,azon kívül,hogy szép...én is csak szívok már a telóval,mert egyszerűen hiába csinálok bármit,hiába tűnik jónak a teló formázva,egyszerűen így alakultak az appok,ráadásul kábé 1 fér el a memóban,amiből 170mega hely marad...a tárhelyről ne is beszéljünk.Eljárt felette az idő és kész.Én is gyűjtögetek már egy SP-re...pedig szeretem.25 éves lesz,az akksija lassan csereérett,a kameravédő plexi dettó,mert 1 évesen hámlik a réteg róla,annyi ideje cseréltem...már nem költök rá egy képernyővédő fóliányit sem.
Lassan ez a teló is olyan lesz,mint aki az XP-t tolja a régi jóöreg P4-en,120gigás winyóval,aztán játszani akar hirtelen+Win8 fullon...és nem megy,meg nem fér?

Mondjuk a CM11(KitKat) nem tudom,milyen lenne ezen,de igazából...a Gingerbreadet nem próbáltam,de azzal meg úgy vagyok,hogy tök mindegy,milyen.XP-t se tennék vissza a 7es helyett,mert az csak 1 giga,üres a ram és gyorsabb a gép...mellé fapados,DX9,stbstb..

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23850) joker91 válasza RaZroX (#23848) üzenetére


joker91
tag

Romnak valószínűleg többen a CM-et fogják ajánlani. Többször feltettem én is, de nem tudom, valahogy mindig visszatértem a gyári .587-re. Utóbbit eléggé gyomlálva, kicserélve pár gyári alkalmazást másikra, s a Mesa v4.8-as kernellel használom, tökéletesnek tartom. Gyors, memóriát is jól kezeli. CM nálam mindig 1 napot bírt aztán tettem vissza a jól megszokottat.(10.2-es CM-et próbáltam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.