Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) sdd2 válasza BRIKLY (#8000) üzenetére


sdd2
veterán

Várni kell rá ha jól értesültem. Nem fogsz találni v3 linket sehol. De ha akarod átírom a nevét a v2-nek v3-ra és felteheted :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8002) Andreas2 válasza ricsike81 (#7969) üzenetére


Andreas2
tag

Én úgy látom, hogy el-eldobja a fixet 62-essel is. Néha bámulatosan sok holdat jelez akár egy sikátorban is, aztán lassan elfogynak aztán újra elkezdi összeszedni a holdakat.

Ami érdekes, hogy alig-alig akarja használni a GLONASS holdakat. Igaz, azt olvastam, hogy csak akkor használja őket ha a GPS holdak száma nem elegendő, de ahogy nézegetem a GPS Test-tel néha előfordul, hogy mondjuk lát 3 GPS holdat és 3 GLONASS-t de csak a 3 GPS holdat használja, az oroszok szürkék maradnak és inkább nem ad poziciót. Néha meg használ egyet-kettőt közülük akkor is ha van elég GPS hold.

Akinek még 42-es firmware-e van, a GPS Test-tel kipróbálhatná hogy mennyire szereti az orosz holdakat használni a régi szoft.
https://market.android.com/details?id=com.chartcross.gpstest
(60-as sorszám feletti holdak)

(#8003) fatal` válasza eastsider (#7998) üzenetére


fatal`
titán

Proxyt opera mobileban úgy lehet beállítani, hogy elindítod -> címsorba opera:config -> a megjelenő oldal keresőjébe proxy -> beállítod a hostot meg a portot, mentés és újraindítod a böngészőt.

Gyári zenelejátszónál sok van, ami jobb. Szerintem a PowerAMP és a PlayerPRO a két legjobb, nagyjából egyformán jól szólnak és jól is vannak támogatva, de mindkettő fizetős. Én PlayerPRO-t használok, mert egyedül ez tud a hangerőszabályzóval számléptetést. :)

(#8004) BRIKLY válasza sdd2 (#8001) üzenetére


BRIKLY
veterán

Tudom, hogy nincs, azért mondom,hogy valahol eltévedt. :) [link]

(#8005) sdd2 válasza BRIKLY (#8004) üzenetére


sdd2
veterán

Én ma hallottam. :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8006) Mr X válasza fatal` (#8003) üzenetére


Mr X
veterán

"Én PlayerPRO-t használok, mert egyedül ez tud a hangerőszabályzóval számléptetést."

Ha csak emiatt használod, miért nem lépteted a headset gombjával? Vagy nem headsetet használsz, csak sima fülest?

(#8007) fatal` válasza Mr X (#8006) üzenetére


fatal`
titán

Mert nincs gomb a headseten. :) (régi w880 agybadugós füles, jack hosszabbítóval)

De még, ha lenne, avval akkor sem tudsz mindkét irányba léptetni. Egyébként azért használom ezt, mert a gyáriban még normális EQ sincs, az meg mindenképp kellett így vagy a PowerAMPot vagy a PlayerPROt mindenképp megvettem volna. Mivel a PlayerPRO ennyivel (és még a rázással való számléptetéssel, csak azt nagyon ritkán használom) többet tud, ezért azt vettem meg. :) Meg valahogy a kezelőfelülete és a widgetje is jobban tetszik, bár ez számít a legkevesebbet.

(#8008) Mr X válasza fatal` (#8007) üzenetére


Mr X
veterán

Elvileg tudsz. Egy nyomás start/stop, 2 nyomás következő, 3 nyomás előző.

De a tippem jó volt, headset gomb nélkül érthető, hogy nem használod ezt a funkciót. :D

(#8009) ricsike81


ricsike81
aktív tag

62-es rom t-s mennyire stabil ? Jobb-e mint a 42-es rom ? Ha megszűnik a sony ericsson, akkor ettől függetlenül lehet -e a T-s minit frissíteni android 4.0-ra/ ha megjelenik áprilisban/ Sony Ericsson Pc companionnal, vagy update servicen keresztül ? Nem hiszem, hogy megszűnik a Sony Ericsson Pc companion. Szerintetek ? Mit gondoltok ?

(#8010) fatal` válasza Mr X (#8008) üzenetére


fatal`
titán

Oks, ezt nem tudtam, akkor lehet. :D Egy percig nem használtam a gyári fülest, mert az agybadugós sokkal jobban szól és másikat venni nem akarok. :)

(#8009) ricsike81: Elvileg stabil, apróbb hibákat javítottak, de nem lehet utólag ROOTolni. Lesz ICS, a support megmaradt.

[ Szerkesztve ]

(#8011) eastsider válasza fatal` (#8003) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi :R

(#8012) ko9


ko9
addikt

Keresnék egy vállalkozó kedvű emberkét, aki felrakná a kedvemért Wotannal a .69-es ROMot, lementené a /system mappá, feltöltené és elküldené nekem. GTalkon tudok több infót adni a vállalkozó kedvűnek.
Köszönöm előre is a segítséget :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8013) BRIKLY válasza ko9 (#8012) üzenetére


BRIKLY
veterán

Kernel cserés? ha nem, akkor vállalom. :)
Gtalk-om nincs,keress privátban.

[ Szerkesztve ]

(#8014) sdd2 válasza ko9 (#8012) üzenetére


sdd2
veterán

Feldobom neked holnap délelőtt, GTalkon pedig megtalálsz. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8015) ko9 válasza BRIKLY (#8013) üzenetére


ko9
addikt

Wotan cseréli a kernelt - gyárira -, de nem nyit bootloadert és nem is kell hozzá.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8016) sdd2 válasza ko9 (#8015) üzenetére


sdd2
veterán

Vállalom, egyszerű az egész :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8017) Mezcal válasza Andreas2 (#8002) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem jól működik a GPS, a GPS Essentials, Sygic és az ALLSport GPS-szel is ritkán veszíti el a jelet. A GPS Speed Graph progival viszont sokszor szállt el, de mivel mással nem, így a program lehetett a hibás. Az orosz műholdakat is befogja, a tester is mutatja.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#8018) BRIKLY válasza ko9 (#8015) üzenetére


BRIKLY
veterán

Jöhet. egy link, egy rövid leírás, és már csinálom is. ;)

(#8019) kecz válasza kecz (#7941) üzenetére


kecz
aktív tag

Azt kell hogy mondjam, hogy memória kártya nélkül rendesen mutatja a merülést, vele viszont valamiért mindig szépen lassan felfelé megy amíg el nem éri a százat. Bár tudnám mitől lehet. Egy custom rom megoldaná a problémát vagy hardveres lesz a probléma?

(#8020) kexksz


kexksz
addikt

Halihó,

mi szükséges ahhoz, hogy tudjak főzött ROMokat tolni a telefonra? Még mindig nyitni kell a bootloadert? Ha igen, ennek mi a menete? XDA Developersen csak azt látom, ohgy minden romnál le van írva, hogy nyitni kell, de sehol egy tutorial, ohgy hogyan. Illetve valami fastbootról is van szó gyakran, hogy az is kell - ez micsoda? :R

(#8021) Mr X válasza kexksz (#8020) üzenetére


Mr X
veterán

Először is csekkold a szerviz menüben, hogy nyitható-e a bootladered.

Tárcsázóba *#*#7378423#*#* service info - configuration

Ha itt "Bootloader unlock allowed: No" van, akkor csak fizetős megoldással lehet nyitni (setool)

(#8022) kexksz válasza Mr X (#8021) üzenetére


kexksz
addikt

Igen, Yes van ott.

Illetve, ha mégis maradnék a gyári .42-nél, valahogy el lehet tüntetni a status/notification barról azt a rohadt üzenetet, hogy van új elérhető ROM? :F

[ Szerkesztve ]

(#8023) Mr X válasza kexksz (#8022) üzenetére


Mr X
veterán

Eltöntetés: törlöd a system=app mappából az Update Center apk-ját.

Unlock: [link]

(#8024) kexksz válasza Mr X (#8023) üzenetére


kexksz
addikt

Bah, nem gondoltam volna, hogy ennyire komplikalt. Bootloader nyitas nelkul lehet valamit okoskodni a telefonnal? Lattam valami CWMet XDAn, ami gyari ROMra is felmegy, nem tudom ez milyen dolgokhoz lenne eleg.

[ Szerkesztve ]

(#8025) fatal`


fatal`
titán

Nem értem miért cserélget mindenki ROMot, semmi baj a gyárival. ROOT kell neki és kész, meg persze egy launcher csere :D

(#8026) Mr X válasza kexksz (#8024) üzenetére


Mr X
veterán

Rootold a telót, aztán legegyszerűbben ezzel tudod felrakni a CWM-et.

ko9 romjai mennek zárt bootloaderrel is a gyári kernelen.

(#8028) kecz válasza fatal` (#8025) üzenetére


kecz
aktív tag

Melyik launchert érdemes használni?

(#8029) Lipton


Lipton
őstag

Belepiszkálás nélkül meg lehet azt oldani, hogy ameddig nem olvasom el az sms-t, addig bizonyos időközönként jelezze, hogy üzenetet kaptam? Pl percenként hangot ad. A lámpa villog a tetején, de arra nem kelek fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#8030) Mr X válasza Lipton (#8029) üzenetére


Mr X
veterán

Handcent sms és a Go sms pro is tud ismétlődő figyelmeztetést.

(#8031) ko9 válasza kexksz (#8024) üzenetére


ko9
addikt

Üdv itt is :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#8032) jimmypapa66 válasza sdd2 (#7997) üzenetére


jimmypapa66
csendes tag

Köszi hála

A PRIVÁTOT azt hamar észreveszem de a telefon az mindig velem van

(#8033) gomsadi#


gomsadi#
tag

Üdvözlet!

Néztem ezt a wotant, és jól értelmezem, ez fizetős cucc?

Have a Lot of Fun!!

(#8034) sdd2 válasza gomsadi# (#8033) üzenetére


sdd2
veterán

Nem fizetős, csak ha olyan dolgot akarsz csinálni amit itt a fórumban nem nevezünk nevén. :DDD Gyári ROM Flash-elésre tökéletes és ingyenes a dolog.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8035) Grande Ale válasza Mr X (#8021) üzenetére


Grande Ale
őstag

A szerviz menüben a network előtt van egy x, utána egy 5-ös. A többi üres. Ez mit jelent? A függetleneknél ennél sincs x?

(#8036) sdd2 válasza Grande Ale (#8035) üzenetére


sdd2
veterán

Azt jelenti hogy nem független a telefon.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8037) gomsadi# válasza sdd2 (#8034) üzenetére


gomsadi#
tag

Köszönöm a gyors választ, amkor én értelmeztem rosszul a tutorialt.

Have a Lot of Fun!!

(#8038) Grande Ale válasza sdd2 (#8036) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszi!

(#8039) evo87


evo87
őstag

No, közben feltettem T-s Minimre a 62-es cuccost. Amit rögtön észrevettem, hogy a képernyővibrálás megszűnt, ez sejthető is volt hogy így lesz.

Viszont nem tudom, hogy csak beflesselem vagy tényleg gyorsabb és gördülékenyebb a teló, mint a frissítés előtt. :Y

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#8040) sdd2 válasza evo87 (#8039) üzenetére


sdd2
veterán

Nekem most 69-es van fent de semmi értékelhető nincs benne ami miatt érdemes megint cserélni. Van benn valami zene bigyó mint ami a Sony Xperia S-en van de értelmét nem látom számomra.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8041) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Mivel megszűnik a sony ericsson, és helyette sony lesz csak, akkor ettől függetlenül a mini telót lehet-e majd frissíteni pc companionon keresztül, ha megjelenik rá az ICS. Valakinek valami ötlete, infója ?

(#8042) evo87 válasza ricsike81 (#8041) üzenetére


evo87
őstag

Attól, hogy a gyártó neve megváltozik, a supporttal nem lesz semmi gond. A Sonyericsson telefonokat (pl Xperia Mini, Arc S...stb.) is ugyanúgy gyártják és árulják majd, ahogy eddig is.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#8043) ricsike81


ricsike81
aktív tag

minire mikor várható ics ?

(#8045) evo87 válasza ricsike81 (#8043) üzenetére


evo87
őstag

Május.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#8046) ricsike81 válasza evo87 (#8045) üzenetére


ricsike81
aktív tag

ok. köszönöm! És mennyivel lesz jobb az ics ? Memória fogyasztás kevesebb, gyorsabb, jobb gps, üzemidő hosszabb stb ?

(#8047) fatal` válasza kecz (#8028) üzenetére


fatal`
titán

Ez egyéni preferencia kérdése. Én Go Launchert használok.

(#8048) Flayer


Flayer
senior tag

Üdv all!

ROOT után ha még garis a telefon az akkor ugrott?! :F
Vodánál mennyire nézik ezt?!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#8049) evo87 válasza ricsike81 (#8046) üzenetére


evo87
őstag

Google. Olvass utána, vannak már ICS-es készülékekről tesztek, videók! Hogy a Sony felülete milyen lesz, még nem tudni.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#8050) molnarpeter válasza Flayer (#8048) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ugrott, de visszaállítható. Mindenhol számít, hogy garis, vagy nem :U

Mp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.