Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24601) Tomi_Ohl válasza Doner (#24600) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Fájlkezelőben ha kijelölsz egy fájlt, lent a három pontra kell kattintani, majd kijelöltek másolása vagy hasonló.

Azért nem kerülnek ki a CM oldalára, mert ezek már nem hivatalosak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24602) tomy86 válasza Doner (#24600) üzenetére


tomy86
addikt

Visszatettem a CM File Managert, hogy kipróbáljam:
- jogosultság beállítása rendszermappákhoz: CM file manager - beállítások - általános beállítások - hozzáférési mód menüpontra nyomva - rendszergazda mód kiválasztása (a biztonságos mód helyett)
- másolás: mappára/fájlra hosszan nyomva a felugró menüben - kiválasztás, majd oda navigálsz, ahova másolni szeretnéd és a bal alsó sarokban levő 2x3 pontra nyomva - kijelöltek beillesztése

OTG-n merevlemezt nem próbáltam, csak 16GB-os pendriveot.

(#24603) kisfehér


kisfehér
újonc

Sziasztok. Honnan tudom az 587-es <- buildot letölteni, mert a megadott linkről nem sikerül.

(#24604) csako válasza kisfehér (#24603) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24605) kisfehér válasza csako (#24604) üzenetére


kisfehér
újonc

Köszönöm, de ez ugyanaz, mint ami fentebb likelve van. Nekem itt mindenre vagy riaszt a nod, vagy valami gyanús frissítés akar települni.

[ Szerkesztve ]

(#24606) csako válasza kisfehér (#24605) üzenetére


csako
veterán

A "waiting time 20" alatt van a rendes download gomb, bejelentkezel (regisztrálsz) és rendben kell lennie.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#24607) kisfehér válasza csako (#24606) üzenetére


kisfehér
újonc

Köszönöm.

(#24608) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali sracok!

Sajnos apum hasznalta a minit es valahogy kontaktos lett az usb eloszor meg toltott ha kicsit megmozgattuk most mar viszont nem csak mikozben dugjuk ra a toltot egy pillanatra. Szoval a kerdesem az hogyha kiveszem az akksit a telobol es egyszeruen ugy kotnem toltore akkor feltoltene? Vagy ez nem ilyen egyszeruen mukodik? Ha nem akkor valakinek valami nas otlete?

Elore is koszi!

:R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24609) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!
A gyári 2.3.4 alatt lévő időjárás widget kellene nekem. Jelenleg egy Prestigio-m van, arra szeretném feldobni. A minit már rég eladtam. Honnan tudnám megszerezni? Egyáltalán mi a neve? :)
Köszi! :R

(*)(*)

(#24610) Tomi_Ohl válasza Angelotti (#24609) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Szia, nem hiszem, hogy az működne újabb telefonokon. Esetleg ha letöltenél egy régi 2.3-as ROMot, megpróbálhatnád kicsomagolni belőle, majd a Prestigion bemozgatni a system/app mappába, hátha mégis működik.
A 4.0-s androidból való órát viszont egyszerű telepíteni, playen a Digital Clock Widget Xperia-t keresd.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24611) Angelotti válasza Tomi_Ohl (#24610) üzenetére


Angelotti
tag

Szia!
Köszi, de nem akarok vele ennyit szenvedni.
Esetleg tudsz mondani valami olyasmi időjárás widgetet ami hasonlít valamennyire az általam említettre és nem zabálja az aksit?
Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(*)(*)

(#24612) Tomi_Ohl válasza Angelotti (#24611) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Bocsi, előbb valami miatt azt hittem, az óra widget kell, de az időjárásra is érvényesek nagyrészt a fentiek.
Én csak Chronus-t szoktam használni ilyen célokra, de az inkább óra időjárással, nem nagyon hasonlít a régire.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24613) Doner válasza beloadjoker (#24608) üzenetére


Doner
aktív tag

Hali, én jártam már így igaz nem ezzel a telefonnal, hanem egy nokia e52-vel.
Én úgy oldottam meg hogy egy másik telefonhoz hozzáeszkábáltam az akkumulátorát és úgy töltöttem.
Szóval szerintem ha találsz egy olyan telót amihez megfelelően hozzá tudod csatlakoztatni az akksit, majd azt dugod töltőre akkor lehet hogy működni fog. Nekem jó volt, tökéletesen töltötte.

De csak saját felelősségre csináld!

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#24614) beloadjoker válasza Doner (#24613) üzenetére


beloadjoker
őstag

:R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24615) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok nem tudom van e még itt valaki! Előkerült a fiókból párom régi xperia minije,amit most megkapott a fiam! Viszont kicsit lassúcska szeretném kicsit kipucolni ezért kéne nekem egy működő root! Nem akarok romolni csak felesleges progikat törölni! Eroot meg a másik flash vmi nem megy valami oknál fogva! Gyári 4.0.4 van fent! Köszi előre is

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#24616) Angelotti válasza gretzky77 (#24615) üzenetére


Angelotti
tag

Szia!
régebbi droiddal szerintem jobban jársz. 2.3.4, utána root, utána kipucolni a felesleges dolgokat.
Nekem úgy hasított :)

(*)(*)

(#24617) Tomi_Ohl válasza Angelotti (#24616) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Jaja, 2.3.4-gyel eszméletlen gyors a gyári appokban. :D
Azt lehet Flashtool-lal rootolni (Zergrush)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24618) gretzky77 válasza Tomi_Ohl (#24617) üzenetére


gretzky77
veterán

És akkor hagyjam is rajta a 2.3.4-et? Vagy tegyem fel pucoljam ki és utána 4.0.4
Vannak playen progik amiknek az már kevés nem? És a 2.3 felrakásában tudtok segíteni,ahhoz kell a root nem? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#24619) Tomi_Ohl válasza gretzky77 (#24618) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Igen, hagyd a 2.3.4-et.
Igen, van, aminek kevés (ugyanúgy a 4.0-nál is vannak ilyenek), de azért sok dolog megy rajta.
Magához a felrakáshoz nem kell root. A Flashtool nevű progival kell feltenni a 2.3 ftf-et.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24620) gretzky77 válasza Tomi_Ohl (#24619) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.