Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) n@p@lm válasza aggleány (#999) üzenetére


n@p@lm
őstag

a 36omhoz képest? :)

(#1002) aggleány válasza n@p@lm (#1001) üzenetére


aggleány
addikt

Nem, ahhoz képest nem. :N

(#1003) n@p@lm válasza aggleány (#1002) üzenetére


n@p@lm
őstag

:))

(#1004) cintula187 válasza aggleány (#997) üzenetére


cintula187
addikt

Igazad van elnézést csak nagyon örülök neki. :)

Kezdem belakni a jószágot. Elképesztő. A google goggles app. a kedvencem :)

Jelenleg a 2 gigás sd-t használom amit hozzá adtak. Ha kicserélem egy 6 gigásra és simán átmásolom az adatokat rá a 2 gigásról működni fog jól gondolom?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1005) Picicicus válasza cintula187 (#1004) üzenetére


Picicicus
aktív tag

nem....mivel 6 gigás kártya nem létezik...

(#1006) dokee78 válasza hurrikan (#989) üzenetére


dokee78
félisten

Ez nem saját gondolom.

(#1007) cintula187 válasza Picicicus (#1005) üzenetére


cintula187
addikt

8 gigásra értettem

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1008) aggleány válasza cintula187 (#1004) üzenetére


aggleány
addikt

Nem kioktatásnak szántam. :N Mindössze általában gyorsabban kapsz választ, ha használod a keresőt, mintha arra várnál, hogy valaki válaszoljon. Ezért is írtam le, hogy mit kell vele csinálni.

Üdv a klubban! :C Hogy tetszik a kicsike?

Először érdemes lenne a telefonban formázni az új kártyát, és csak utána másolgatni rá. Úgy biztosan működni fog.

(#1009) cintula187 válasza aggleány (#1008) üzenetére


cintula187
addikt

Borzalmasan tetszik ha lehet így mondani :)

Eszembe sincs jelenleg hogy kéne a nagyobb Neo. Képernyő szebb mint reméltem.

Egyedül az akksit kell még szoknom bár töltögetek és próbálgatok mindent. Gondolom Li-ion ide vagy oda csak javulni fog kicsit.
Éjjel repcsi üzemmódban valóban csak 0-1% -ot esett az akksi.

Az a baj hogy a E52-ből egyből betettem az SD-t és csak sejteni tudom pár könyvtárról hogy melyek azok, amiket a mini hozott létre.

U.i. nem vettem kioktatásnak :)

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1010) cnor


cnor
csendes tag

Hálló!

Barátnőmnek van egy ilyen kis aranyosa. Tervezem, hogy veszek én is egy ilyen készüléket, mert nem szeretem a tepsi telefonokat, ez kb akkora, mint az eddigi telefonjaim így elég vonzó. De a kérdésem főleg arra irányul, hogy érdemes-e magamra erőszakolni a Pro változatot ha kényelmetlen nekem az olyan billentyűzet amiben tökéletesen egymás alatt vannak a gombok?

A fizikai QWERTY billentyűzetekkel mindig ez volt a bajom... nem olyan, mint egy rendes billentyűzet és emiatt folyton félrenyomok. A képernyős tapicskolás meg nekem tökéletesen jó, főleg mivel az a billentyűzet legalább bármikor lecserélhető még kényelmesebb darabra.

Szóval akkor nem kell, hogy megrendüljek abban a hitemben, hogy a sima Mini a megfelelőbb választás?

Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! - Garfield

(#1011) cintula187 válasza cnor (#1010) üzenetére


cintula187
addikt

Igaz nekem csak 1 napja van,de tökéletesen működik az érintős qwerty billentyűzet. POnt jó az érzékenysége, és nagyon mellé se ütök pedig nem kicsik az ujjaim.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1012) aggleány válasza cnor (#1010) üzenetére


aggleány
addikt

Nem igazán értem, hogy miért gondoltál egyáltalán a Pro-ra, ha eddig sem szeretted a telefonok fizikai billentyűzetét. :F Ahogy a kolléga is mondja, teljesen jól lehet használni a kijelzőt is gépelésre.

Nem kell megrendülnöd, teljesen jó lesz a sima Mini. :K

(#1013) Picicicus válasza cintula187 (#1007) üzenetére


Picicicus
aktív tag

:DDD

(#1014) CyberSoma


CyberSoma
tag

Srácok segítsetek kérlek....
Beszereztem én is egy ilyen kis masinát.... arra nem tudok rájönni, hogy a főképernyő sarkain lévő gyorsindítóból hogyan lehet kiszedni parancsikont....

Köszi

(#1015) dokee78 válasza CyberSoma (#1014) üzenetére


dokee78
félisten

ha egy van benne akkor rajtatartod az ujjad és kihúzod.
ha több akkor elöször rányomsz és ha kinyilik legyezőalakra akkor amit ki akarsz venni azon tartod az ujjad és kihuzod

Soma vannak csajok is.

[ Szerkesztve ]

(#1016) aggleány


aggleány
addikt

Segítsetek Cybersomának, srácok! Én nem segíthetek, pedig szívesen megtenném, de hát engem nem kérdezett. :DDD

dokee78

Jókor jöttél, Te srác vagy! ;] Mi Picicicussal nem segíthettünk. :(

[ Szerkesztve ]

(#1017) Picicicus válasza aggleány (#1016) üzenetére


Picicicus
aktív tag

látod...de már tuti h lesz ilyen masinám,beleszerelmesedtem...ha voda nem akarja,akkor függetlenül.
páromnak meglett a galaxy ace,az is tetszett,de rájöttem az tul nagy az én kezeimnek...

(#1018) CyberSoma válasza dokee78 (#1015) üzenetére


CyberSoma
tag

Mea maxima culpa. Nem akartam a hölgyeket megbántani :)

(#1019) aggleány válasza Picicicus (#1017) üzenetére


aggleány
addikt

Megértelek, tényleg nagyon jó és szép kis kütyü. Pláne a bordó hátlappal! :K

CyberSoma

Semmi gond. :N Volt már olyan topik, ahol három napig írogattam a srácoknak, hogy válaszoljanak már a delikvensnek, mert nekem nem szabad, mivel az Urak-at kérdezte. Az illető pedig nem jött rá, hogy én miért nem válaszoltam. :DDD

Ne haragudj, az előbb nem jól írtam a neved. :B

[ Szerkesztve ]

(#1020) Ricardo válasza Picicicus (#1017) üzenetére


Ricardo
félisten

Pedig az Ace sem egy tepsi. Milyen magas vagy?

(#1021) Picicicus válasza Ricardo (#1020) üzenetére


Picicicus
aktív tag

160:)
extrán kicsi kezekkel:)
pár napja elkérem párom telcsijét,de nem találom rajta a fogást...

(#1022) Ricardo válasza Picicicus (#1021) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor érthető.

[ Szerkesztve ]

(#1023) Picicicus válasza aggleány (#1019) üzenetére


Picicicus
aktív tag

a fehér mennyire kényes?
nem vagyok cicababa tipus,de ez tetszik...a pro-bol láttam olyan verziot talán,ahol halványrózsaszin hátlap volt rajta....pedig utálom a rózsaszint,de igy olyan csajos.... :D

(#1024) CyberSoma válasza Ricardo (#1020) üzenetére


CyberSoma
tag

Én HTC Desire HD -t cseréltem le ilyenre :) Dávid és Góliát :))

[ Szerkesztve ]

(#1025) Ricardo válasza CyberSoma (#1024) üzenetére


Ricardo
félisten

Érdekes váltás :U

(#1026) aggleány válasza Picicicus (#1023) üzenetére


aggleány
addikt

Sajnos fogalmam sincs, életemben egyszer volt fehér telefonom, kb. egy hétig.

Ha nem vagy cicababa típus, miért Picicicus a neved? :F

(#1027) Ricardo válasza aggleány (#1026) üzenetére


Ricardo
félisten

Mert pici :DDD

A Picitraktor meg nem hangzik jól :N

(#1028) aggleány válasza Ricardo (#1027) üzenetére


aggleány
addikt

Te olyan lökött tudsz lenni! :DDD

Egyébként meg nem is pici, hiszen csak 4cm-vel kisebb nálam, én pedig nem vagyok pici! :P

(#1029) MikroTikker válasza cnor (#1010) üzenetére


MikroTikker
tag

Ezt leginkább te tudod eldönteni. Ha volt már dolgod érintős telefonnal, akkor tudod, hogy mire számíthatsz, persze nem egy rezisztívre gondolok, hanem kapacitívre természetesen, mert ebben is az van, méghozzá elég jó minőségű, nem az a félrenyomogatós típus. Szóval gondod biztosan nem lenne a Minivel, ha pedig a fizikai billentyűt nem szereted, akkor nyilván ezt érdemes választanod. Persze a Pro-nál sem muszáj használni a billentyűket, csak akkor ugye minek :DDD

(#1030) lexxa83 válasza Ricardo (#1027) üzenetére


lexxa83
csendes tag

Pici mi? Ne kangépeskedjünk már! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1031) puszta123


puszta123
tag

Sziasztok, eddig csak passzívan követtem a fórumot, viszont most már szólnom kell. Ma munka után veszem meg az én kis Minimet, viszont az lenne a kérdésem, hogy kell-e rá fólia? Csakmert én személy szerint nem tennék rá, mostani telefonomon sincs (igaz helyette egy grand kanyon van a kijelzőn középen alulról felfele végig :D ) de az egy LG GT 540 szal annak korántsem ilyen jó minőségű a kijelzője. Ahol viszont veszem, telefonon felhívtak h ajánljanak egy kijelzővédő fóliát hozzá 2000 pénzért. Kérdés az, h jogos-e a fólia, avgy csak meg akarnak pumpolni 2 rugesszal? Váá már csak pár óra :))

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1032) MikroTikker válasza puszta123 (#1031) üzenetére


MikroTikker
tag

Neten fillérekért tudsz rendelni fóliát, 2 ropi az elég sok érte szerintem. Amúgy én pont egy GT540-nel jártam úgy korábban, hogy egy bazi nagy karcot sikerült ejtenem rajta valami nagyobb homokszemmel. Egyébként elvileg karcmentes kijelzője van, ha jól tudom - erősítse meg valaki, hogy igen-e! -, de én általában úgy vagyok vele, hogy jobb a biztonság :K

(#1033) puszta123 válasza MikroTikker (#1032) üzenetére


puszta123
tag

hát igen én is sokallom. Mellesleg mintha olyan is lett volna h a csomagolásban adnak hozzá fóliát is vagy azt csak álmodtam? Én a GT 540-esembe a körmömmel sikerült belerakni a mariana árkot, amikor húztam fel a felső bar-t. Apropó nem kell vkinek egy használt LG GT 540? :DDD :DDD Amúgy a többiek véleményére is kiv vok főleg azokéra akik fólia nélkül használják, hogy hogy bírja a kijelző.

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1034) aggleány válasza MikroTikker (#1032) üzenetére


aggleány
addikt

Elvileg karcmentes, de gyakorlatilag... Nem tudom. Olvastam már olyat is, aki megkarcolta a GG-t, amit elvileg nem lehet megkarcolni.

puszta123

Ha nagyon akarsz rá vigyázni, vegyél rá fóliát. Nekem nincs rajta, és karcmentes.

[ Szerkesztve ]

(#1035) puszta123


puszta123
tag

Ja és még azt szeretném megkérdezni a Hölgyektől és Uraktól, hogy ha hallgattok róla zenét, akkor milyen fülessel? Én agybadugós fülesre szocializálódtam, viszont ehhez ha jól láttam csak mezei fülest adnak. Az MH 610-es fülest néztem ki, 3000 ft kb, ami nem is sok. Megéri az vagy tudtok esetleg jobbat?

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1036) twi452 válasza puszta123 (#1035) üzenetére


twi452
senior tag

Én pont kedden vettem hozzá egy agybadugóst sennheiser cx 270-et
ezzel nekem tökéletesen szépen szól és ha kell dübörög a basszus is :)
persze ez nem headset, semmi gombok, hangerőállítás csak mezei füles :)

(#1037) puszta123


puszta123
tag

Sennheiser (MM50-es)em van nkm is de megfogadtam h soha többet sennheiset. Kicsit több mint 1 éve van meg és azóta asszem 5ször cserélték, mert mindig tönkrement. Valószínűleg típushiba viszont a sennheisernek ez volt az egyetlen olyan modellje ami headsetként is működik.

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1038) Bambusznád válasza Picicicus (#1023) üzenetére


Bambusznád
tag

Nekem fehér van, igaz Pro, de szerintem ebben a kérdésben is egy kalap alá vehetjük :)
Szerintem nem kényes, 18-án lesz 2 hónapja, hogy megvan és olyan tökéletes, mint mikor megvettem :D
Igaz a gyári fehér hátlapot lecseréltem kékre, így nem tudom, hogy a fényes felületű hátlap mennyire fog kopni.

Előtte X8-am volt szintén fehérben (de az ugyebár nem fényes felületű) annak sincs semmi baja :)

[ Szerkesztve ]

(#1039) puszta123


puszta123
tag

Vááá megvan az apróság :)) Élőben még kisebbnek tűnik mint képeken :)

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1040) cintula187


cintula187
addikt

Jelenleg avva szívok, hogy egy otthoni hálózatot kiépítve wlan on meg tudjam osztani a upc netet vele. Eddig sikertelenül. Ilyen tapasztalata/tanácsa akad valakinek?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1041) Picicicus válasza aggleány (#1026) üzenetére


Picicicus
aktív tag

ez már 9 éve megvan több helyen is igy találnak meg...elöször csak poénbol volt,majd rajtamragadt :DD

(#1042) RoMix85 válasza puszta123 (#1035) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Szia!

Egy igazán olcsó, viszont annál jobb minőségű agybadugós füles, aki nem a márkát nézi:
[link]

(olvass hozzászólást a terméknél!)

Én amióta kipróbáltam, vettem még egyet, csak hogy legyen:)

(ui: nálam a brutál basszusa fogott meg nagyon, meg hogy fém a cucc és nem műanyag)

Szerk.
Én is a minihez használom!

[ Szerkesztve ]

(#1043) puszta123


puszta123
tag

Az első szgépre dugás után nektek is baromi hosszan telepítette a PC companiont? Mert nkm percek óta csak gondolkodik és azt írja, hogy kommunikáció a telefonnal.

RoMix85: Köszi megnéztem, de ezen gondolom nincsen mikrofon, és nkm olyan kéne. Amúgy erre várok, csak lenne már értelmes ára :)

[ Szerkesztve ]

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1044) cintula187


cintula187
addikt

Sikerült a 8 gigásra átmásolás. Azt mondjátok meg Hölgyek Urak, hogy lehet az, hogy mielőtt rámásoltam volna a 2 gigásról a fájlokat már vágta a telü hog ymilyen widgetek voltak telepítve?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1045) krisztian112


krisztian112
senior tag

A képernyőkarcokhoz én annyit tennék hozzá, hogy a GG-t is meglehet karcolni, itt annyi a lényeg hogy jelentősen nagyobb erő kell, hogy megkarcoljuk, mint például egy rezisztívet.(Amit egyébként még a porszem is megkarcol.) Szóval láttam már GG-t full karcosan, haverom SGS-e hasalt eggyet a betonon, nemvolt szép látvány... :O

Huawei P10 lite

(#1046) aggleány válasza puszta123 (#1039) üzenetére


aggleány
addikt

Üdv a csapatban! :C

Picicicus

Így már értem. :K

cintula187

Nem mondom meg! :P Mivel fogalmam sincs.

(#1047) Bailey


Bailey
senior tag

Nekem május óta nem lett karcos a Defy gg-s kijelzője. Az az első érintős telefonom amire nem vettem fóliát. De asszem a minire sem veszek, azt egyenlőre a gyári greenheart-os zacskóban tartom. Viszont átraktam a fő kártyámat a minibe mert kíváncsi vagyok hogy bírja a strapát. Azt kell hogy mondjam hogy kicsit gyorsan merül. Igaz hogy zenét azon hallgatok most, meg azon beszélek többet plusz e-mail. Viszont nagyon jól használható a kicsike :) . Amúgy másnál is csinálja azt hogy bekapcsolás után a sarkokra betett programok ikonjait nem tölti be? Csak a szürke memóriakártya ikon van ott, de ha hosszan rábökök akkor rezeg egyet és megjelenik a program ikonja.

(#1048) ricsike81


ricsike81
aktív tag

kijött már a minihez a hivatalos 2.3.4 frissítés ?

(#1049) hurrikan válasza dokee78 (#1006) üzenetére


hurrikan
addikt

De saját.
Videóban is benne lesz majd az összehasonlító teszten.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1050) hurrikan


hurrikan
addikt

A Mini azóta már nincs nálam mert visszaküldtem a tesztelésről a SonyEricsonnak. De most a Walkman van itt, ami szintén nagyon hasonlót futott. Hiszen ugyan az a hardver/kijelzőfelbontás.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.