Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20001) FET-MEN válasza attili (#20000) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát, nekem most annyira összeált stabil a rendszer hozzá sem nyúlok :)

Iphone 7

(#20002) attili válasza FET-MEN (#20001) üzenetére


attili
csendes tag

Megértem. Ugyanez. Kipróbáltam én is sok fajtát a fentebb xda-st is, de nekem ez vált be eddig a legjobban. Kíváncsi vagyok mi fog változni a javítással, úgy látom azért egy-két dolog igen, wifi modul javítás, kamera szoft, remélem jó lesz. :D

(#20003) FET-MEN válasza attili (#20002) üzenetére


FET-MEN
veterán

nekem most a kamera is jó volt, tegnapi buliba lőttem jónéhány fotót :)

Iphone 7

(#20004) attili válasza FET-MEN (#20003) üzenetére


attili
csendes tag

Végeredményben nekem is jó( főleg a foncsor pucolás óta), de német ray-es fórumon kezdik dicsérgetni, hogy sötétben sem szemcsés, bár lehet ez is csak placebo...

(#20005) FET-MEN válasza attili (#20004) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát, nekem olyan mintha szmog lenne amit fotóztam este pedig nem cigiztünk bennt :D, foncsorom még nincs leszedve :)

Iphone 7

(#20006) attili válasza FET-MEN (#20005) üzenetére


attili
csendes tag

Engem se zavart a foncsor, azt se tudtam, hogy van egyáltalán, de én minden nap elől hátul törlöm régi ericsson kendővel, és egyszer elkezdett homályosodni, na akkor kezdtem művelődni, meg neki állni leszedni.

(#20007) FET-MEN válasza attili (#20006) üzenetére


FET-MEN
veterán

nekem nem karcos egyenlőre csak fényes egy részen

Iphone 7

(#20008) attili válasza FET-MEN (#20007) üzenetére


attili
csendes tag

Az jó, egyenlőre még nincs baj, ne félj egyre homályosabb lesz, nézd meg a leutolsó képed, a legelsőhöz viszonyítva(ha még megvan), már most látni fogod a különbséget szerintem. Nekem nem benzin, hanem törköly pálesz szedte le, de 2 délután sikáltam fülpiszkával.. :D

(#20009) FET-MEN válasza attili (#20008) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD van itthon mindkettő

Iphone 7

(#20010) dokee78


dokee78
félisten

Elcsetelgettek :DDD

Szerintem behalt az akkum.
Alig akarja tölteni,nagyon nehezen tölti fel,próbáltam más töltővel is pedig.

[ Szerkesztve ]

(#20011) attili válasza dokee78 (#20010) üzenetére


attili
csendes tag

EP 500 kínai 2430 mAh- most járatom be... :D

(#20012) dokee78 válasza attili (#20011) üzenetére


dokee78
félisten

Na kíváncsi leszek a véleményre és,hogy meddig fog élni.
Én már ehhez nem veszek semmit,mert október körül lecserélem.

(#20013) attili válasza dokee78 (#20012) üzenetére


attili
csendes tag

Én is kíváncsi vagyok. Azt írják 3x 12 óra töltés, 0-100%-ra, most adtam neki tegnap a másodikat, egyenlőre terheléssel most jobb, alvás közben még nem egyenes, de tegnap 18:00 óta fényerő 75%, állandó wifi(éjjel is), facse, 3 fórum( ez is) , zene, kamera, most 55%. Hogy mi lesz, meddig birja, nem tudni, de majd végleges véleményt egy hét múlva mondok... :D

(#20014) attili válasza dokee78 (#20012) üzenetére


attili
csendes tag

Egyébként mire cseréled? Van konkrétum? Én is gondolkodom rajta, csak megvárom az idei év kilátásait. Én a SGS Advance-ot néztem ki. Ára, tudása, nekem tutinak tűnik.

(#20015) evo87 válasza dokee78 (#20012) üzenetére


evo87
őstag

Nyilván a 2 év lejárta után amikor sokan tudnak újra akciósan készüléket venni, lecserélik, ahogy év végén magam is.

Habár így előre még fene tudja mi lesz akkor a tuti vétel, de jómagam továbbra is szimpatizálok a Sony termékeivel, így egy U-val abszolút elégedett lennék.

Habár bevallom töredelmesen, magam nem vagyok oda az óriás tepsikért, a MINI-t a minisége miatt szeretem, de ahogy nézem, a piacon ilyen kis modell már nem szerepel, így a hardverben újdonságot hozó Sony-k közül csakis az U jöhet szóba. De messze még az év vége, millió dolog változik addig.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#20016) FET-MEN válasza dokee78 (#20010) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD el hát

zsalibrálj akkut ;]

Iphone 7

(#20017) dokee78 válasza attili (#20014) üzenetére


dokee78
félisten

Még nem tudom mire cserélem,igazából Sony-ra szeretném.
Viszont nem tudni mit fognak virítani a középkategóriában.
Az Xperia E az tudom nem jön be.

Nyilván hardverileg nem szeretnék a Mini alá menni.
Kritériumok:
3,5-4 coll kijelző
-5 MP camera+vaku
-MSM 8255 alá nem szeretnék visszamenni
-HD videó,de nélküle is meglennék

MSM7227A-ezt messziről kerülni fogom.

Viszont ha a Sony-nak nem lesz számomra árban megfelelő készüléke,
akkor nem tartom kizártnak az Alcatel,Huawei,ZTE készülékeket sem.

Volt egy app amelyik csinált kalibrálást,de nem tudom melyik az. :W

Nekem is bejön az Xperia U,de ne feledjük el hogy nem bővíthető SD-vel és kevés a belső memóriája is.

[ Szerkesztve ]

(#20018) attili válasza dokee78 (#20017) üzenetére


attili
csendes tag

Szerintem akkor a Te telefonod a P! P és SGS Adv. között vacilálok én is. Ami nagy fegyver SAMUnál, a SuperAmoled. Páratlan, na nem mintha Pvel szégyenkezni kéne... :D

[ Szerkesztve ]

(#20019) FET-MEN válasza dokee78 (#20017) üzenetére


FET-MEN
veterán

xperia e az traktor.
sola ami jó, sgsadvance, sg ace2,

Iphone 7

(#20020) aero. válasza attili (#20018) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ha a kettő között választasz, akkor P-t vegyél. Szebb, jobb anyagú, meg 1GB RAM van benne. Én már fogalmam sincs mit vegyek ősszel, azt tudom, hogy android nem igazán kell, marad a WP, az amúgy is tetszik. iOS meg drága. :(

[ Szerkesztve ]

(#20021) FET-MEN válasza aero. (#20020) üzenetére


FET-MEN
veterán

Mibajod a droiddal? De egyébként wp notbad. Lumiákat elfogadnám

Iphone 7

(#20022) evo87 válasza FET-MEN (#20021) üzenetére


evo87
őstag

WP-ket én is nézegettem már. Nincs baj az androiddal, de a WP sokkal-sokkal egyszerűbb, aminek nyilván megvan a maga varázsa. Nem kell szórakozni vele, megkapod ahogy van és használod. Valakinek pont ez a szimpi benne, valakinek meg pont ez a baja vele.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#20023) aero. válasza FET-MEN (#20021) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem elég sokat jelent a kinézet. Egyszerűen nem tudok megbékélni a béna ikonokkal és a launcherek hiányosságaival. Az egyikbe az van benne, ami a másikból pont hiányzik, és így tovább. Nincs szabvány, nincs egység. Hiába jó programozó valaki, ha az ikonjánál egy galamb szebbet rak a földre. :D

Meg néha ez a másodperces várakozás az appok megnyitásáig, vagy akár a beállításokéig. Nyilván 1 giga memóriával más lenne, de na.

Csak legyen jó az idei WP-s felhozatal. 8S jó lenne, az ára is jó, de az 4GB ROM. :U Mondjuk olvastam, hogy a szoftver rakoncátlankodik rajta.

[ Szerkesztve ]

(#20024) dokee78 válasza attili (#20018) üzenetére


dokee78
félisten

Októberben már nem lesz forgalmazva egyik sem,pedig az S Advance megkapta a Jelly Bean-t is.

WP-vel én is szimpatizálok,de sajnos nem testreszabható és sajnálnám a megvásárolt alkalmazásokat.

Kellene vennem egy hátlapot?
GSM boltokban mennyiért árulják?

[ Szerkesztve ]

(#20025) FET-MEN válasza evo87 (#20022) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem mondanám egyszerűbbnek. Nekem maga a stabils smooth felület tetszik.

aero: :DDD hát ja

Iphone 7

(#20026) evo87 válasza FET-MEN (#20025) üzenetére


evo87
őstag

Egyszerűségét úgy értettem, hogy nincs meg az a személyreszabhatóság, mint a droidnál, azaz szépen és egyszerűen fogalmazva nem tudsz vele annyit b@szakodni. :D

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#20027) aero. válasza dokee78 (#20024) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

3 ezer körül, ha jól emlékszem, speedshopnál, de már régen néztem.

WP8-nál azért ott vannak már a méretezhető, különböző színű csempék, azok jók. Csak nincs app elrejtés, annak kellene egy kis idő, mire megemészteném. :D

(#20028) FET-MEN válasza evo87 (#20026) üzenetére


FET-MEN
veterán

Hát megmondom neked, gyári rendszeren nem pakolgattam az ikonokat, most ezen is ugyanaz minden mint ahogy a fejlesztőgyerek összerakta. Csak ellenállás kell :D

Iphone 7

(#20029) attili válasza dokee78 (#20024) üzenetére


attili
csendes tag

Igen Amoled mellett azért egy gyári JB sem utolsó szempont... Október? Várd meg, én sem vagyok nagy SAMU hívő, világéletbe Sonym volt, de azért...na, hagyjuk, kinek a pap, kinek a papné. SGS II-őt is hogy tartja magát? Oszt nem mai, de még mindig brutál szerintem. So, nem mondanám okt.ben nem lesz Advance.
1 Gb ram- nagyon nem mindegy melyik telefon és melyik szoft. hogy kezeli. Lehet a 768-at megakasztani se tudnád gyári JBvel. :D

(#20030) attili válasza aero. (#20020) üzenetére


attili
csendes tag

Azt mondják aki egyszer rootolt, ezután is fog. Egyetértek. Nem mintha 768 ram kevés lenne, szerintem elég sok minden belefér. Adv. rootolva gyári fölös appok kukában, nem lehet szar... :D

(#20031) eastsider


eastsider
nagyúr

Sola felejtős. alig-alig gyorsabb, mint a mini. persze gyönyörű, nadena...
P is jó lehet, de kitudja milyen JB-t hegeszt rá.
ott legalább már 3.0+ kernel van, nem froyo kernelre küzdik rá az ICS-t is... ez eléggé vicces azért tőlük...

bár most jött CM10 extendedbe a 2.6.32.9 helyett a 2.6.32.39 aztán 2.6.32.60. elég kaffa lulzactive governorral a rendszer

tényleg nincs semmi értelmes telefon értelmes áron..

(#20032) fatal` válasza eastsider (#20031) üzenetére


fatal`
titán

"Sola felejtős. alig-alig gyorsabb, mint a mini. persze gyönyörű, nadena..."

Ugyanaz a hardver van benne, mint az U-ban, P-ben (P-ben több a ram)

(#20033) dokee78


dokee78
félisten

Fura 67%-tól nem tölti tovább. :F

(#20034) attili válasza fatal` (#20032) üzenetére


attili
csendes tag

Az U-ban nem ugyanaz a proci mint a P-ben!! :)

(#20035) fatal` válasza attili (#20034) üzenetére


fatal`
titán

Dehogynem, ugyanaz a Novathor U8500 van bennük.

(#20036) attili válasza fatal` (#20035) üzenetére


attili
csendes tag

Ez egy tévhit, régen azzal jelentek meg, ma nem ugyanaz van bennük. Hidd el. A P-ben változattak csak nincs nagy dobra verve. De az is 1 Ghz dual, viszont az mellett hogy szebb(a P), egy lehelettel gyorsabb, amit a felhasználó észre sem vesz. A P 275 pixelt rajzol ki, az U 285-t. De még igy is szerintem az U jobb élmény. A P inkább külsőre 10*-os. :)

(#20037) attili válasza fatal` (#20035) üzenetére


attili
csendes tag

Egyébként meg semmi jelentősége, mindkét tel. kielégíti az átlag felhasználót. Legalábbis engem biztos. :D

(#20038) eastsider válasza fatal` (#20032) üzenetére


eastsider
nagyúr

én próbáltam, több ideig, van egy a közvetlen környezetemben..
az 512mb ram megöli az egészet

(#20039) fatal` válasza eastsider (#20038) üzenetére


fatal`
titán

Ezeket is az öli meg (Mini, Mini Pro, LwW stb.). Én már biztosan nem vennék telefont fél giga rammal. De 768MB-tal se nagyon.

Viszont a probléma, hogy nekem max 4" jöhet szóba, így a választék gyakorlatilag kimerül az Xperia P-ben, ami viszont drága :D

(#20040) eastsider válasza fatal` (#20039) üzenetére


eastsider
nagyúr

jóhogy... pont azért nem érezhetően gyorsabb a mininél..
1G ram kell a droidhoz, az alatt szenvedés az egész. elfogy a ram, újra betölt, kilép, belépnél új progiba de tele a ram, kiírt újra betölt új progi... FOS :D

nekem is P kéne. a Sola tökéletes lenne 1G rammal, gyönyörű, tökéletes kijelző méret (3.7", 16:9). igényes... csak JB-t sem kap, meg semmi

[ Szerkesztve ]

(#20041) attili válasza eastsider (#20040) üzenetére


attili
csendes tag

Azért el ne hidd hogy a Solaban 1 Gb RAM van, 512...

(#20042) eastsider válasza attili (#20041) üzenetére


eastsider
nagyúr

Sola tökéletes lenne 1G rammal

[ Szerkesztve ]

(#20043) fatal` válasza eastsider (#20040) üzenetére


fatal`
titán

A sola kap JB-t, ha jól tudom. Legalábbis az U kap, nem látom be, hogy a Sola miért ne kapna mikor ugyanaz szinte.

(#20044) FET-MEN válasza fatal` (#20039) üzenetére


FET-MEN
veterán

big mega +1 :D.
Minimum 1giga. Ram sokat számít.
Sola téma: nem venném meg. Semmivel sem gyorsabb a minimnél :U
Majd a 2013-mas modelleket várjuk :)

Iphone 7

(#20045) attili válasza FET-MEN (#20044) üzenetére


attili
csendes tag

Sola; egyetértek, kollégámnak az van, az újabb ICSel, de nem mondja meg senki kié a gyorsabb. Igaz én belenyúltam, az meg tiszta gyári, de 2 mag nem mutatja magát, a RAM pedig 512, amiből kb 120 szabad. Nekem 180-al szakít az 1 mag... :)

(#20046) dokee78


dokee78
félisten

Egész éjszaka a töltőn volt és csak 48% ra töltötte fel.
Mi a tököm lett vele?

(#20047) Mezcal válasza dokee78 (#20046) üzenetére


Mezcal
addikt

R.I.P.

Annyit kapott már szegény, ami nem telefonnak való.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#20048) dokee78 válasza Mezcal (#20047) üzenetére


dokee78
félisten

Megjött a troll.
Személyeskedhetnék,de nem teszem,még fel kell nőnöd ide.

[ Szerkesztve ]

(#20049) eastsider válasza fatal` (#20043) üzenetére


eastsider
nagyúr

én úgy tudom nem kap. pedig tényleg ua, mint a U, csak ennek bővíthető a belső memóriája

(#20050) Mezcal válasza dokee78 (#20048) üzenetére


Mezcal
addikt

Azért azt elismerhetnéd, hogy aki nem mókolta, annak mai napig kiválóan működik. Pl nekem!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.