Hirdetés

Aktív témák

  • szimike79

    őstag

    WaveIII. :Y

    Vegyesek az érzelmeim, de nagyon. Felesleges volt a nagy titkolózás az új Wave körül. Nincs semmilyen eget verő újdonság a telóban. Annak örülök, hogy nem a Galaxy dizájnt vették át, de azért jobban megerőltethették volna magukat a tervezők. Végül is tetszik az új jövevény. Ezen kívül plusz pont jár hogy megtartották az alu házat, és a kijelző méretnövekedése minimális fizikai pluszt hozott magával, szerintem még az elviselhető kategória lett a telefon mérete. +Dicséretes a 9,9 mm vastagság.
    Hardveresen megint felemás a történet. A proci elmegy, nem szükségszerű a két mag, de nem lett volna rossz. Két homályos folt van azért még, a grafikus gyorsító, és a memória méret, és ez alatt nem a 3 giga tárhelyre gondolok. Azt mem. karival úgyis mindenki kedvére bővítheti.
    Ami viszont csalódás az a kijelző miért nem Super Amoled+? :F Ez lehetett volna az egyik fő indok amiért esetleg cserére adtam volna a fejem. :W
    A kamera határeset, ha hozza a WaveI minőségét, akkor elfogadható, de nem értem, hogy egy felső kategóriás készülék a badában miért nem tud lépést tartani kamera terén mondjuk az SGSII-vel? :(
    Az aksi 1500 mAh-val valószínű a vicc kategória lesz, ha nagyon gyorsan futunk vele, akkor sem érjük majd utol a WaveI-II-t üzemidőben. :))
    Összességében nem vagyok elragadtatva, nagyobb durranásra számítottam. Végül is akkor derül ki minden, ha megjönnek az első készülékek, és meglesz az összkép. Valamint még egy fontos tényező lesz az ára. Ha az SGS Pulsz környékén alakul, akkor talán életképes lehet, de ha inkább az SGSII felé veszi az irányt árban, marad a futottak még kategória. :U

    Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Aktív témák

Hirdetés